>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Coppa Italia (Puchar Włoch) - w sezonie 2020/2021

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Fiorentina - Inter (Puchar Włoch)
Typ: Powyżej 42.5 pkt karnych @2.10 Betsson


Jako , że nie mamy dwumeczu, to warto zaryzykować taką opcje. Niby Inter faworyt spotkania, ale nie wygrali z rywalami na wyjeździe od 7 lat, więc nie przewiduję jednostronnego spotkania. Wiadomo, Puchar rządzi się własnymi prawami, ale linia kartkowa jak na włoską ligę bardzo niska. Dodatkowo, sędzia D. Massa, ze średnią ok 5 ŻK na mecz, który potrafi karać zawodników za głupi faul i pyskówki. Myślę, że powinniśmy spokojnie ujrzeć te pięć kartoników w regulaminowym czasie gry. Dla ciekawostki napiszę jeszcze, gdy oba zespoły mierzyły się na stadionie Fiorentiny , to od 2012 roku za każdym razem oglądaliśmy sporą ilość kartoników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Napoli - Empoli X2@ 3,35

Kursy na Empoli mocno przesadzone, aczkolwiek wystawione na zdrowy rozum logicznie, bo Napoli powinno być tutaj murowanym faworytem. Problem w tym że od paru kolejek gra pod wezuwiuszem się zwyczajnie nie klei i nie widać światełka w tunelu. Największy problem oczywiście brak klasowego napastnika, chociaż tutaj nawet i ten Petagna może dać radę teoretycznie w takim meczu. W obronie straszne dziury, najlepiej z tego wszystkiego wygląda środkowa linia, ale tam akurat dziś prawdopodobnie najwięcej zmian. Mówi się że zagra Lobotka, Demme, Elmas i Ghoulam, no i pewnie rozbiega się też K2. Indolencja w ataku graczy z Neapolu jest tak wielka że remis w regulaminowym absolutnie mnie nie zdziwi, może to być coś na wzór wczorajszego spotkania Milanu z Torino. Niby Milan ostro parł do przodu, ale piłka wpaść do bramki nie chciała i skończyło się na karnych. Napoli w zasadzie takie mecze ostatnio gra co kolejkę, w dodatku wyłącza im zwoje w drugich połowach i dzieją się istne cuda. Empoli to poziom takiej Spezzi czy Crotone, a gospodarze dzisiejszego meczu potrafia bez problemu zgubić punkty nawet z takim rywalem. wiadomo jak to w pucharach bywa, takie cuda nie raz się zdarzały, a mając na uwadze obecna dyspozycję obu zespołów wręcz trzeba szukać niespodzianki. Empoli lubi w remisy, w tym sezonie mają ich już 7 na koncie i tylko jedna porażkę na zapleczu ligi, a w drodze do tego meczu potrafili rozbić nieobliczalne Benevento, niby mizerny to reprezentant serie A, ale zawsze coś. Moim zdaniem Gattuso niebawem spakuje manatki, podobno nie jest uwiązany niewolniczym kontraktem z Laurentisem, więc nie zdziwi mnie takie zachowanie. Widać że w zespole coś się popsuło i nie jest to tylko problem z kontuzjami, ale głównie w sferze mentalnej. Liczę na naprawdę dobry mecz, bo fajnie się czasem ogląda zmotywowane zespoły z niższych lig w pucharach, a akurat Empoli od zawsze dysponuje fajna kadra utalentowanych, młodych zawodników.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-01-31 o 09.47.34.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-6 o 20.58.51.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: Awans: Inter Mediolan
Kurs: 3,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziwi mnie, że nikt nie podał dzisiaj tej propozycji w konkursie typów. Daje drużynie Interu zdecydowanie większe szanse na awans niż wskazują na to kursy. Podopieczni Antonio Conte grają w tym sezonie bardzo dobrze. W lidze zajmują drugie miejsce ze stratą 2 punktów do Milanu. Patrząc jakim potencjałem personalnym dysponują to uważam ich za głównego kandydata do Scudetto. Lukkaku, Martinez, Brozovic,Barella, Sanchez,Eriksen i można jeszcze tak wymieniać zawodników ofensywnych, którzy dają niesamowitą jakość zespołowi.
Naprzeciwko mamy Juventus. Juventus, który w obecnej serii gier wcale mnie nie zachwyca. Mam nieodparte wrażenie, że gwiazda Cristiano Ronaldo, będzie z biegiem kolejnych miesięcy i lat przygasała, a bez niej Juventus traci połowę swojej jakości. Można by było szczegółowo analizować style gry obu ekip, ale zajęło by to dużo czasu. Widzę dzisiaj ofensywnie usposobioną drużynę Interu. Jeśli tylko będą skuteczni i nie doprowadzą do sytuacji, gdzie będą musieli się mocno odkrywać w liniach defensywnych to uważam ten typ za mocno prawdopodobny. 2 bramki przewagi, które potrzebuje drużyna Interu jest jak najbardziej w ich zasięgu, a niech za przykład posłuży bezpośrednie spotkanie tych drużyn z 17 stycznia, gdzie Inter wygrał 2:0
Ale, że Vidal i Sanchez dziś nie zagrają to wiesz? Oraz, że ten wspaniały Eriksen zaliczył 1 gola w Pucharze Włoch z Milanem, a w całym sezonie zebrał 623 minuty w 17 występach - biorąc pod uwagę, że w 1 meczu Coppa Italia zagrał 120 z Fiorentiną), to daje 500 minut na 16 spotkań co daje średnio 31 min/spotkanie - więc jego to bym nie wymieniał w tej ofensywie.
Na przeciwko mamy Juventus, który może Cię nie zadziwiać, ale jednocześnie ten Juventus, przegrał u siebie zaledwie dwukrotnie w przeciągu roku. Z Fiorentiną 0:3 gdzie dostali czerwo w 18' i z Romą 1:3 gdzie grali z poważnymi osłabieniami. Interowi ostatnio raz dwoma bramkami udało się wygrac w Turynie w 2012 roku, więc kupę czasu temu. Nie bierze się to znikąd. Juve u siebie gra lepiej, a dziś pewnie postarają się strzelić bramkę i będą murować.
Typu nie neguję ale pisanie, że jest mocno prawdopodobny trochę mija się z prawdą - zwłaszcza pomijając kilka faktów, które podałem powyżej.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ale, że Vidal i Sanchez dziś nie zagrają to wiesz? Oraz, że ten wspaniały Eriksen zaliczył 1 gola w Pucharze Włoch z Milanem, a w całym sezonie zebrał 623 minuty w 17 występach - biorąc pod uwagę, że w 1 meczu Coppa Italia zagrał 120 z Fiorentiną), to daje 500 minut na 16 spotkań co daje średnio 31 min/spotkanie - więc jego to bym nie wymieniał w tej ofensywie.
Na przeciwko mamy Juventus, który może Cię nie zadziwiać, ale jednocześnie ten Juventus, przegrał u siebie zaledwie dwukrotnie w przeciągu roku. Z Fiorentiną 0:3 gdzie dostali czerwo w 18' i z Romą 1:3 gdzie grali z poważnymi osłabieniami. Interowi ostatnio raz dwoma bramkami udało się wygrac w Turynie w 2012 roku, więc kupę czasu temu. Nie bierze się to znikąd. Juve u siebie gra lepiej, a dziś pewnie postarają się strzelić bramkę i będą murować.
Typu nie neguję ale pisanie, że jest mocno prawdopodobny trochę mija się z prawdą - zwłaszcza pomijając kilka faktów, które podałem powyżej.
Wiem, że poniekąd to nie jest temat do dyskusji, natomiast jestem zmuszony odeprzeć zarzuty. Jeśli chodzi o absencje Sancheza i Vidala przez żółte kartki, to tak, byłem tego świadomy pisząc analizę. Sancheza prawdopodobnie zastąpi Lautaro Martinez a za Vidala, który akurat gra ostatnio trochę chimerycznie może zagrać choćby Eriksen. Dla mnie zmiany 1 do 1. Jeśli chodzi o reprezentanta Dani to owszem, ma słabszy okres, który po części wynika z tego, że nie potrafi się odnaleźć w filozofii gry Conte. Jest natomiast zawodnikiem niesamowicie doświadczonym i dobrze wyszkolonym technicznie. To taki typ piłkarza, który choćby zagrał 10 słabych spotkań, to w 11 może wejść na ostatnie 15 minut meczu i wygrać mecz drużynie ( 9 minut po wejściu i piękna bramka z rzutu wolnego przeciwko Milanowi końcem stycznia). Podawanie więc minut, które spędził w tym sezonie na boisku w żaden sposób nie neguje argumentu, że Eriksen potrafi dać dużo jakości drużynie i jest klasowym zawodnikiem. Co do Juventusu. Przytaczasz argumenty atutu własnego stadionu, który akurat w obecnym sezonie nie daje drużynie tak wielkiego handicapu, kiedy trybuny nie są zapełniane przez kibiców. Na forum w konkursie typów dnia podałem dotychczas bodaj jeden typ z udziałem Juventusu. Był to mecz z Fiorentina, gdzie trafiłem kurs 10.0. Inter w lidze już wygrał w tym sezonie z Juventusem 2 bramkami i to wygrał zasłużenie.
Analizę pisałem na kolanie w pracy i być może jest mało merytoryczna, ale chciałem podzielić się typem, który sam gram, i w którym kursie widzę spore value. Do analizy mogę wnieść tylko poprawkę. Typ faktycznie nie jest mocno prawdopodobny, lecz są grube przesłanki by mógł wejść, a w kursie na awans Interu tak jak powyżej napisałem widzę duże value. Jak będzie zobaczymy. Pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Puchar Włoch, Juventus - Inter 0:0 (5-9 RR)
Inter powyżej 5,5 RR, @2,21 (1,94 po podatku) Fortuna
Inter powyżej 6,5 RR, @2,65 Betsson


Rewanżowe spotkanie 1/2 finału Pucharu Włoch, w pierwszym meczu rozegranym w Mediolanie wygrał Juventus po bramkach niezniszczalnego Cristiano Ronaldo. Osobiście uważam, że Juve nie wypuści wywalczonej zaliczki i zamelduje się w finale, ale kurs na to mizerny, Inter mimo całego potencjału jaki został wymieniony przez innych wcześniej to kojarzy mi się głównie z przegrywaniem ważnych spotkań, niby grają fajnie, efektownie, każdy w nich widzi faworyta, a jak przychodzi do jakiegoś ważnego starcia to...zawodzą, oczywiście jest to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. Jeżeli chodzi o typ ode mnie proponuję rzuty rożne Interu, ponieważ nie mają innego wyjścia i muszą od początku zaatakować Starą Damę, gospodarze pewnie skupią się bardziej na defensywie + będą liczyć na jakieś kontry, Inter jak przegrywa lub goni wynik to nabija dość sporo rożnych, nie są to może już takie liczby jak w zeszłym sezonie, ale liczę, że proponowaną linię pokryją. W tym roku rozegrali 10 meczy i nabili kolejno 3, 7, 7, 6, 3, 4, 12, 7, 4 i 7. Tu muszą od początku gonić wynik, stawką jest finał Coppa Italia, więc jest o co walczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +430
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Atalanta - Napoli Over 5.5 kartek @2.65 Betclic

Wchodzę w to. Drugie stracie półfinału Pucharu Włoch, w pierwszym meczu było 0:0, więc droga do finału otwarta dla każdej z drużyn. Myślę, że nie zabraknie emocji na boisku i zobaczymy zupełnie inny mecz w porównaniu do zeszłego tygodnia. Sędzia, La Penna, ponad 5 ŻK na mecz, może być tutaj bardzo pomocny. Niby oba zespoły grając między sobą dużo nie kartkują, jednak jest to decydujący mecz, każdy marzy o finale, więc może być gorąco na boisku. Fajny kurs na to zdarzenie, zwłaszcza, że spotykają się dwa włoskie zespoły.
 
Ostatnia edycja:
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Atalanta - Napoli

BTTS
1.56 - Fortuna

BTTS/+2.5
1.81 - Fortuna



Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, to dwa najbliższe spotkania zaważą o tym, czy Gennaro Gattuso nadal będzie piastował funkcję trenera SSC Napoli. Trzeba przyznać, że zadanie, jakie przed nim stoi nie należy do najprostszych. Dwoma najbliższymi rywalami Błękitnych będą bowiem drużyny, które należą do tzw. TOP-u. Na pierwszy ogień rywalizacja w Coppa Italia.

W rewanżowej potyczce półfinałowej Zielu i spółka po raz kolejny podejmą ekipę Atalanty Bergamo. Piłkarze z Lombardii w teorii są delikatnymi faworytami tej batalii choćby ze względu na nie najlepszą atmosferę w szeregach neapolitańczyków. Czysto piłkarsko żadna z ekip nie przewyższa jednak drugiej, stąd też samo starcie zapowiada się niezwykle interesująco.

Atalanta przyzwyczaiła nas już do tego, że jej spotkania obfitują w sporą ilość strzelonych goli. W tym sezonie doszła do tego jeszcze kiepska dyspozycja w defensywie, tak więc gorąco liczę na to, że atakującym ekipy spod Wezuwiusza uda się znaleźć drogę do bramki strzeżonej prawdopodobnie przez Pierluigiego Golliniego.
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Atalanta - Napoli
Typ:1
Kurs: 1.94
Fortuna


Podczas pisania ten analizy powinny wyjść na składy na ten mecz ale zacznę bez nich. Skupmy się na obecnej formie,Atalanta jest w lidze zrównana punktami z Napoli z jednym meczem rozegranym więcej ale Napoli naprawdę dołuje ostatnio. Porażki z Genoą,Spezią czy Veroną w tym roku podczas gdy Atalanta przegrała u siebie z Lazio. Poza tym widać u gospodarzy formę wzwyżkową u gości coś faktycznie nie gra. Media nieustannie piszą o nowych kandydatach na trenera Napoli i nienajlepszych relacjach De Laurentisa z zespołem. Właściciel Azzurich przetrzymywał Milika tak długo jak się da żeby tylko uprzykrzyć mu życie,w lecie sprowadził Omsihena z Lille za aż 70mln€ który póki co zawodzi na całej linii lub jest kontuzjowany. Z kolei gospodarze po powrocie Ilicicia do zespołu w ubiegłym roku wyraźnie odżyli. Z drugiej strony Gasperini świetnie sobie radzi kolejny rok w zepsole z Bergamo. Trzon zespołu utrzymany,Gosens,Malinovskyi,wspomniany Ilicic,Muriel,Zapata, De Roon. Wszyscy pomocnicy,napastnicy i skrzydłowi są w świetnej formie i w zespole panuje świetna atmosfera w przeciwieństwie do rywali. Wiem że ten remis z Torino 3:3 to trochę wpadka ale przy wyniku 3:2 około 60 minuty meczu Gasperini zdjął swoich czołowych graczy bo oszczędzał ich na dzisiaj. Wiadomo że Atalanta gra ofensywny futbol obfitujacy w mnóstwo sytuacji bramkowych dla obu drużyn ale dzisiaj chodzi o awans do finału pucharu Włoch. Na wyjeździe było 0:0 więc dzisiaj każdy stracony gol będzie kosztował wiele. Zwycięstwo ponad wszystko,tymbardziej że właśnie widzę składy i Napoli z Omsihenem w ataku i jakimś Albańczykiem na środku obrony którego nie kojarzę. Napoli bez Mertensa,Kulibaliego(wiem,nie tak się pisze) i Manolasa. To poważne osłabienia w środku obrony więc to dla Atalanty woda na młyn. W ataku u gospodarzy Zapata i Muriel więc nie drżę o wynik. Jestem dużo bardziej przekonany do wygranej gospodarzy więc na nich gram oczywiście.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-9 o 09.55.25.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
siema,

skoro to Wlosi i finał to nie proponuje BTTS , wrecz widzialbym jego brak za 2.30.
Na pewno znajdzie sie duzo osob ,ktore widza te oba zespoly w obecnej fazie gdzie kazda z nich gra overy, kiedys Juve nie tracilo tyle, Atalanta to niewiadoma jezeli chodzi o obrone, na atak mozna liczyc do woli, jednak co nie przekonuje to mecz za 3 dni gdzie Juve jedzie do Bolonii grac o LM ( o ile Napoli pogubi się z Veroną w co mało wierzę) , a Bergamo gra o 2 miejsce z Milanem ( wystarcza im remis chyba).
Kursy na btts to 1.6 a brak ok 2.3

Finały mają to do siebie ,ze druzyny beda uwazaly na siebie.Nie czesto padaja overy. Zobaczymy jak bedzie.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Skoro finał , walka o trofeum , to jak zwykle proponuje zagrać na kartki. Sędziuje dobrze nam znany Pan D. Massa, który może ostatnio już nie rozdaje multum kartoników, ale średnia 4.5 ŻK na mecz + czerwone to i tak nie jest źle jak na włoskie realia. Arbiter ten często podejmuje kontrowersyjne decyzje, lubi być w centrum uwagi i uważam, że dziś może być podobnie. Wiadomo, że jedni i drudzy w weekend rozegrają jeszcze ostatnią kolejkę Serie A i będą to dla nich ważne spotkania, ale myślę, że dziś nie będzie odstawiania nóg i powinniśmy zobaczyć walkę do samego końca.

Over 5.5 kartek @2.50 Unibet
Over 4.5 kartki&Over 4.5 kartki Monaco-PSG @3.09 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atalanta - Juventus
Typ: Juventus wygra w 90 minutach
Kurs: 2,76
Bukmacher: Fortuna


Czas na finałowe starcie w pucharze Włoch. Atalanta zmierzy się przeciwko Juventusowi, i tym razem spróbuję pograć zwycięstwo Starej Damy. Atalanta drugi sezon z rzędu sieje postrach w SerieA, a bardzo dobre wyniki w LM oraz drugie miejsce w ligowej tabeli nie są wcale przypadkiem. Dzisiaj nie skreślam tego zespołu, bowiem Atalanta nie przegrała od kilkunastu spotkań i cały czas trzyma równy poziom. Zespół ten nastawiony na ofensywną grę i przynosi to pożądany skutek. Do tego szkoleniowiec niema praktycznie problemów z kadrą, bowiem w weekend do gry powrócili kolejni kluczowi gracze.
Juventus w tym sezonie miał dobre i złe momenty, ale jest jeszcze w stanie ten kiepski sezon zakończyć z krajowym pucharem. Dla Starej Damy każdy mecz jest jak finał. Każda porażka w lidze oddala ich od gry w LM w przyszłym sezonie. Jednak po porażce 0:3 z Milanem zespół szybko się otrząsnął i wygrał bardzo ważne spotkania przeciwko Sassuolo oraz Interowi. Dziś finał, który też wypadało by wygrać. Stara dama dzisiaj bez Alex Sandro. Brazylijczyk musi pokutować za kartki z meczu przeciwko mediolańczykom w półfinale. Ponadto z powodu kontuzji kolana zabraknie Leonardo Bonucciego. W ataku powinniśmy zobaczyć duet Ronaldo-Dybala, a przecież Pirlo ma jeszcze Moratę i Chiesa. Juventus to doświadczona ekipa i mimo tego, że w tym sezonie nie pokazali jakoś wybitnej formy, to mają w swoim składzie Ronaldo, który wręcz takie spotkania jak to uwielbia aby jutro być na ustach całego Turynu. Spróbujmy zatem pograć wygraną gości, którzy to moim zdaniem w końcówce tego sezonu jak i pod presją złapali wiatru w żagle.
Dodam, że starcie na MAPEI Stadium odbędzie się z udziałem kibiców. Liczba może nie powala na kolana, ale jest to pierwszy krok do normalności. Na trybunach ma się znaleźć ponad cztery tysiące widzów.

Atalanta BC – Juventus FC, przewidywane składy
Atalanta: Gollini – Toloi, Romero, Djimsiti, Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens, Pessina, Malinowski, Zapata

Juventus: Buffon – Cuadrado, De Ligt, Chiellini, Danilo, McKennie, Rabiot, Bentancur, Chiesa, Dybala, Ronaldo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom