>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Coppa Italia mężczyzn i kobiet 2012/2013

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Coppa Italia kobiet 2013​

Ćwierćfinały 1 spotkania:
wtorek, 8 stycznia
Duck Farm Chieri Torino - Rebecchi Nordmeccanica Piacenza
środa, 9 stycznia
Imoco Volley Conegliano - Unendo Yamamay Busto Arsizio
Asystel MC Carnaghi Villa Cortese - Assicuratice Milanese Volley Modena
Kgs Robursport Pesaro - Foppapedretti Bergamo
Rewanże 13 stycznia

Final Four zostanie rozegrane w dniach 16-17.03.2013

Zapraszam do dyskusji i przede wszystkim podawania typów !​
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chciałbym się upewnić co do formuły ćwierćfinałów. W przypadku wygrania po jednym meczu obu drużyn liczą się po prostu sety i potem małe punkty?
Mniej prawdopodobne opcje, ale jednak - że mogą grać złotego seta, lub kompletny abstrakt - grają 3 mecz.
Na 90% jestem pewien 1 opcji, ale lepiej być pewny ;) Z góry dziękuje za pomocną odpowiedź.

A co do typowania, to postaram się coś wrzucić, choć na jutro będzie ciężko coś wymyślić. Przy okazji, są gdzieś już kursy na środowe spotkania?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Chciałbym się upewnić co do formuły ćwierćfinałów. W przypadku wygrania po jednym meczu obu drużyn liczą się po prostu sety i potem małe punkty?
Mniej prawdopodobne opcje, ale jednak - że mogą grać złotego seta, lub kompletny abstrakt - grają 3 mecz.
Na 90% jestem pewien 1 opcji, ale lepiej być pewny ;) Z góry dziękuje za pomocną odpowiedź.

A co do typowania, to postaram się coś wrzucić, choć na jutro będzie ciężko coś wymyślić. Przy okazji, są gdzieś już kursy na środowe spotkania?
Pierwsza opcja jest prawdziwa.
Kursy są tylko jutrzejszy mecz Torino z Piacenzą w Pinnacle widziałem na limiatach 154. Reszta pewnie pojawi się w dniu jutrzejszym.
Jednak poprawka przy remisie setowym po dwóch meczach rozegrany zostanie dodatkowy set pewnie do 15 ale nie jestem pewien.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Duck Farm Chieri Torino - Rebecci Nordmeccanica Piacenza​


Torino w weekend zagrało niezły mecz z Bergamo na wyjeździe (Była to pierwsza porażka Bergamo na własnym parkiecie w tym sezonie, a wcześniej pokonały już mocne: Modene, Yamamay i Villa Cortese), sety przegrywały znacząco, ale najważniejsze było zwycięstwo 3:2. Liderką Torino jest Francesca Piccinini. Może nie błyszczy tak jak kiedyś, ale naprawdę potrafi jeszcze sporo. Druga przyjmująca znana z występów w poprzednim sezonie w OrlenLidze, Liesbet Vindevoghel. Mocna w ofensywie, potrafi wykorzystywać blok. Z fajnej strony pokazała się młoda Samanta Fabris, która zastąpiła Ravette. Solidny środek siatki z Guiggi i Navarro. Jedyną rzeczą, która mi się nie podoba to rozegranie. Świetnie spisuje się na libero młoda Imma Sirressi.

Piacenza to bardzo solidny zespół. W weekend nie grały, więc pewnie będą wypoczęte. Grę zespołu w ataku ciągną przede wszystkim Lucia Bosetti i Carmen Turlea. Lucia to przyjmująca, nie ma wybitnych warunków fizycznych, ale potrafi grać na naprawdę wysokim poziomie. Carmen to bardzo doświadczona atakująca. Zdobywa sporo punktów, raczej rzadko schodzi poniżej pewnego poziomu. Obok Bosetti na przyjęciu występuje Floortje, mocna w ataku, ale troszkę gorsza w przyjęciu. Rozgrywa Feretti, która kilka ostatnich sezonów spędziła w Pesaro i na tej pozycji przewagę ma właśnie Piacenza. Środek solidny, doświadczone Leggeri i Nicolini.

Faworytem jest Piacenza. Ogólnie wydaje mi się, że potencjał zespołów jest zbliżony. Torino w tym sezonie ma ciekawy skład, który może namieszać. Mam nadzieję, że Piccinini zagra na dobrym poziomie i poprowadzi zespół do zwycięstwa. Torino na swoim parkiecie gra nieźle, więc powinno to być wyrównane spotkanie. Kurs ciekawy, więc za mniejszą stawkę można spróbować.

Typ:
Duck Farm Chieri Torino @ 2.25 Bwin ⛔
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Zgadzam się z typem Redwitza, widziałem ostatni mecz Torino i wyglądało to całkiem przyzwoicie, tym bardziej, że kurs faktycznie niezły.
Torino ma dobre przyjęcie, w miarę w porządku blok, Bechis na rozegraniu miewa przestoje, ale przy dobrym przyjęciu potrafi rozprowadzić atak. Ja z kolei mogę się przyczepić do skuteczności w ataku Piccinini, ale ogólnie kurs wart ryzyka.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Troszkę wbrew mojej filozofii grania po wyższych kursach w włoskiej, no ale tak wyszło.

Kgs Robursport Pesaro - Foppapedretti Bergamo
Zawsze piszę, że Pesaro to drużyna-zagadka i ciężko przeczuć jak danego dnia zagrają, a mimo to i tak często obstawiam ich mecze - taki mały fenomen.
3 wygrane z rzędu w lidze przez gospodynie - to jakoś wydaje mi się być za dużo jak na nie. Skład opisywałem już kilka razy i w weekend filip je opisał, więc po co się powtarzać. Muresan i Moreno nie grają - Pesaro przegrywa, jak się przebudzą, to coś mogą ugrać i to duże uproszczenie oddaje sporo na temat tej ekipy.
Bergamo przegrało ostatnio z Chieri 3-2 i przerwało tym samym passę 10 zwycięstw z rzędu. Skład lepszy i przede wszystkim troszkę szerszy. Na Di Iulio można w tym sezonie liczyć. Na ataku któraś z dwójki Diouf lub Brown zwykle gra na poziomie, choć akurat w ostatnim meczu wygląda na to, że zdarzył się mecz słabości obu tych pań. Weiss doświadczenie na rozegraniu, fajnie prezentuje się Crimes, ponadto świetna Merlo na libero. Blagojevic też prezentuje się solidnie na przyjęciu, jedynie druga środkowa Devetag jest dla mnie przeciętna.
Pesaro powinno ostatnio wygrać za 3 punkty z osłabioną Modeną, sam trener gości przyznał, że ten punkt to i tak spory sukces dla nich. Bergamo lubi pograć sobie w tym sezonie tie-breaki, dlatego odpuszczam handicapy. W lidze, też na wyjeździe Foppa wygrała pewnie 3-1.
Moje propozycje:
Bergamo wygra --- 1.50 @ WilliamHill, Pinnaclesports ✅ 0-3

Może jeszcze jedna analiza się pojawi ode mnie na jutrzejszy mecz.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Asystel MC Carnaghi Villa Cortese - Assicuratrice Milanese Volley Modena
Kursy już lecą i to raczej nie bez powodu.
Cortese to solidniak, choć nie jestem fanem tej drużyny. Ciągle potrzebują jeszcze czasu, by rekonwalescentki doszły do odpowiedniej dyspozycji. No i brakuje trochę ogranej libero. Spora siła ataku na skrzydłach (Klineman, Barun, C. Bosetti), niezły środek i w miarę ogarnięte sypaczki (Mojica, Rondon).
W Modenie prawdopodobnie sytuacja podobna do tej z weekendu. Poza Spasojevic, która jest w świetnej formie, nie będzie komu gromić na skrzydłach, a to duży kłopot. Horvath podobno dalej w domu, a Aguero podobnież ma coś z kolanem/kolanami. Środkowe praktycznie nie widoczne, a Alisha Glass przecież potrafi rozgrywać.
W przypadku grania ze Spasojevic, Brussą i Valeriano na skrzydłach - Modena ma nikłe szanse na cokolwiek. Serbka ugrała im punkt w meczu z Pesaro, ale czy da radę na tyle pociągnąć zespół w drugim meczu? Jakoś w to wątpię. Kursy będą lecieć... Trochę małe przebicie handi (najwyższy obecny kurs to 1.65 w Pinku), dlatego czysty win za grubszą stawkę mnie usatysfakcjonuje.
Fajnie jakby ktoś potwierdził nieobecność przede wszystkim Aguero. Oto wpis ze strony Cortese, a google tłumacz nie daje mi jednoznacznej odpowiedzi:
Per il match di andata, in programma domani 9 gennaio alle ore 20.30 al PalaBorsani, non ci sarà neanche la schiacciatrice Dora Horvath, tornata a casa per un permesso ufficiale. In dubbio la presenza della grande ex Taismary Aguero, bloccata da alcuni guai al ginocchio nella prima giornata del girone di ritorno. Lo stop nella partita con Pesaro è sembrato precauzionale proprio in vista delle gare di Coppa Italia e Challenge Cup.
Moje propozycje:
Villa Cortese wygra --- 1.40 @ WilliamHill, Bet-at-home, Betsafe, Betsson ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Asystel MC Carnaghi Villa Cortese - Assicuratrice Milanese Volley Modena
Kursy już lecą i to raczej nie bez powodu.
Cortese to solidniak, choć nie jestem fanem tej drużyny. Ciągle potrzebują jeszcze czasu, by rekonwalescentki doszły do odpowiedniej dyspozycji. No i brakuje trochę ogranej libero. Spora siła ataku na skrzydłach (Klineman, Barun, C. Bosetti), niezły środek i w miarę ogarnięte sypaczki (Mojica, Rondon).
W Modenie prawdopodobnie sytuacja podobna do tej z weekendu. Poza Spasojevic, która jest w świetnej formie, nie będzie komu gromić na skrzydłach, a to duży kłopot. Horvath podobno dalej w domu, a Aguero podobnież ma coś z kolanem/kolanami. Środkowe praktycznie nie widoczne, a Alisha Glass przecież potrafi rozgrywać.
W przypadku grania ze Spasojevic, Brussą i Valeriano na skrzydłach - Modena ma nikłe szanse na cokolwiek. Serbka ugrała im punkt w meczu z Pesaro, ale czy da radę na tyle pociągnąć zespół w drugim meczu? Jakoś w to wątpię. Kursy będą lecieć... Trochę małe przebicie handi (najwyższy obecny kurs to 1.65 w Pinku), dlatego czysty win za grubszą stawkę mnie usatysfakcjonuje.
Fajnie jakby ktoś potwierdził nieobecność przede wszystkim Aguero. Oto wpis ze strony Cortese, a google tłumacz nie daje mi jednoznacznej odpowiedzi:

Moje propozycje:
Villa Cortese wygra --- 1.40 @ WilliamHill, Bet-at-home, Betsafe, Betsson
Dodam od siebie. Podobno Jenny Barazza nie jest już zawodniczką Modeny.
Na legavolleyfemminile jeszcze jej ze składu nie wyrzucili więc jest to info nie potwierdzone
Co do Aguero czytałem o tych jej problemach z kolanami ale czy to prawda ? Myślę, że ma problem z kasą i dała klubowi jakieś ultimatum a klub żeby nie robić szumu powiedział że ma problemy z kolanami. (Oczywiście to tylko taka hipoteza) Mastrangelo ostatnio nie pojechał na mecz z Ravenom miał podobno problem z łydką taka była wersja oficjalna a nie oficjalna była tak że popadł w konflikt z trenerem.

Ja pograłem w pinnacle po 1.93 hc na limicie 312 do tego pograłem hc w b365 po 1.85 i czysty win w pinnacle po 1.47 i 1.44 na limicie 312
 
sokrates 3,3K

sokrates

Użytkownik
Kursy poleciały dość mocno, ale jak ktoś jeszcze chętny to potwierdzam:
Le emiliane affronteranno il match in emergenza: partite Rinieri e Mari, in permesso Horvath, infortunata Harmotto e ancora sulla via del recupero Aguero
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Unendo Yamamay Busto Arsizio - Imoco Volley Conegliano​


Busto w pierwszym meczu niespodziewanie przegrało 2:3 i w takim o to wypadku na własnym parkiecie muszą grać o zwycięstwo.

Yamamay na własnym parkiecie gra zupełnie inną siatkówkę. Dziewczyny grają pewnie i naprawdę bardzo rzadko przegrywają. Liczby nie kłamią. W tym sezonie w A1 wszystkie spotkania wygrane na własnym parkiecie. W poprzednim sezonie w rundzie zasadniczej komplet zwycięstw, tylko jedna porażka już w finale z Villa Cortese.

Kadrowo również spora różnica. W Yamamay problemy ze zdrowiem ma rozgrywająca Lloyd, ale reszta zawodniczek zdrowa. Kozuch na ataku, na przyjęciu Brinker i Marcon. Bardzo mocny środek siatki z Arrighetti i Bauer.

W Conegliano mamy reprezentantkę Polski Zuze Efimienko, która ostatnio nie grała. Zespół ciągnie przede wszystkim atakująca Emylia Nikolova. Młoda Bułgarka może nie ma imponujących warunków fizycznych, ale sporo potrafi. Na przyjęciu wyróżnia się Barcelini, którą pamiętamy z występów w reprezentacji Italii.

Busto za wszelką cenę będzie chciało awansować do półfinału, więc musi wygrać to spotkanie. Na własnym parkiecie grają świetnie i nie widzę tutaj większych szans dla Conegliano.

Typ według mnie bardzo dobry. Można gdzieś dorzucić do podbicia.

Typ:
Unendo Yamamay Busto Arsizio (-1.5 seta) @ 1.25 Bwin ✅
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Modena W - Villa Cortese W
Villa Cortese pierwszym mecz wygrało w stosunku 3:0. Dziś do awansu wystarczy im jeden wygrany set. W czwartek grają mecz w ramach LM z Eczacibasi więc wątpię aby po tym jednym wygranym secie na boisku znajdowały się jeszcze zawodniczki z pierwszej szóstki. Modena w tarapatach finansowych o czym już było pisane odejście zawodniczek itp. Ostatnio Taismary Aguero zadeklarowała że mimo wielu ofert, klubu nie opuści i będzie grać do końca. Myślę, że Modena nawet po przegranym secie będzie chciała zakończyć ten mecz zwycięstwem dla kibiców zgromadzonych w hali oraz na lepsze samopoczucie psychiczne przed kolejnymi ligowymi kolejkami.

Kursy warte uwagi. Buki chyba nie bardzo wzięły fakt iż do awansu wystarcza jeden wygrany set.
Modena Win @ 3.21✅
Modena +1.5 seta @ 2.17✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Wiadomo czy w Modenie zagrają nieobecne z pierwszego spotkania?

@down, chodziło mi o Aguero i Horvath ;) Ew. w jakiej kondycji jest Harmotto.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Przed nami Final Four kobiet.
Unendo Yamamay Busto Arsizio - MC Carnaghi Villa Cortese​

Pierwszy półfinał, który chyba ma wyraźnego faworyta.
Villa Cortese przyzwoicie zaprezentowało się w LM, ale szału nie było. Po walce z Eczacibasi odpadły w pierwszej rundzie PlayOff. W A1 jak na razie również bez rewelacji, 4 miejsce i 11 punktów straty do lidera.
Busto lideruje w A1. 12 wygranych i tylko 3 przegrane (wszystkie na wyjazdach). W poprzedni weekend pokazały się z dobrej strony i ogólnie dość niespodziewanie zdobyły brązowy medal w Lidze Mistrzyń.
Villa Cortese kadrowo wygląda przyzwoicie. Sporo problemów zdrowotnych w tym zespole. Cały czas nie może grać Cardullo, nie wiem jak wygląda sprawa z podstawową środkową Veljkovic, której brakowało w kilku ostatnich spotkaniach. Do tego wracająca po ciężkiej kontuzji Sanja Malagurski w ogóle nie może się odnaleźć. Wielka szkoda, bo dziewczyna przed kontuzją grała doskonale (zwłaszcza w reprezentacji). Rozgrywa Rondon, która gwarantuje solidny poziom. Młoda Bosetti (1994 rocznik), ogromny talent. Pewna w przyjęciu, dobra w ataku. Obok Bosetti na przyjęciu Klineman. Amerykańska zawodniczka ma świetne warunki fizyczne. Typowo ofensywna, ale w tym sezonie nie błyszczy, w przyjęciu słaba. Na środku jak nie ma Veljkovic grają Folie i Garzaro, przyzwoity poziom. Na ataku Katarina Barun. Sporo punktów zdobywa dla swojego zespołu, dobre warunki fizyczne. Ostatnie kilka spotkań w A1 bardzo dobre w jej wykonaniu. Na libero Sara Paris ściągnięta w trakcie sezonu.
Busto ostatnio bardzo pozytywnie zaprezentowało się w Lidze Mistrzyń. Powalczyły z Rabitą, wygrały z gospodyniami turnieju Galatasaray i zdobyły brązowy medal. Najmocniejszą stroną zespołu są środkowe Bauer i Arrighetti. Sporo gry w ataku przy nich, zwłaszcza przy bardzo wysokiej Bauer. Arrighetti lepsza w bloku, świetnie czuje grę. Na przyjęciu rozpocznie pewnie para Brinker-Marcon. Brinker od pewnego czasu w końcu zaczęła grać na miarę swoich możliwości, dobrze radzi sobie w ataku. Marcon czasami krytykowałem, ale doskonale spisuje się w przyjęciu i obronie. Kozuch na ataku chimeryczna, popełnia sporo błędów. I teraz najważniejsza rzecz. Nie mam wątpliwości co do tego co odmieniło Busto w meczu z Rabitą. Carli Lloyd w końcu wróciła do gry i to w jakim stylu. Bardzo fajnie rozgrywała. Wiadomo, że to nie jest jeszcze optymalna forma, ale zespół czuje się pewniej gdy ma na parkiecie Lloyd. Chociaż Caracuta źle nie grała.
Final Four na terenie neutralnym, więc Busto traci jeden ze swoich najważniejszych atutów. Wydaje mi się jednak, że Busto jest po prostu siatkarsko lepszą, bardziej uporządkowaną ekipą.
Mam nadzieję, że rozpocznie od początku Lloyd. Powrót tej dziewczyny był bardzo potrzebny tej ekipie.
Typ:
Busto Arsizio @ 1.43 Marathonbet ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Warto było poświęcić wczoraj trochę czasu na Puchar Włoch u kobiet. Pierwszy półfinał stał na kosmicznym poziomie, mnóstwo emocji, mnóstwo długich, pięknych akcji. Drugi półfinał taki ciekawy już nie był.

Mc Carnaghi Villa Cortese - Rebecchi Nordmeccanica Piacenza​

Krótko.
Ekipa Villa Cortese wczoraj bardzo pozytywnie zaskoczyła i zasłużenie pokonała głównego faworyta. Zagrały bardzo solidnie, popełniały mało błędów i wykorzystywały nadarzające się okazje. Świetny mecz rozgrywającej Rondon, fajnie rozkładała grę w ataku. Słabiej trochę zagrała Bosetti.
Piacenza bez większych problemów wygrała z Bergamo. Doskonały mecz w bloku, mnóstwo punktów w tym elemencie. Cały zespół zagrał bardzo równo i nie było widać słabszych punktów.
Nie sądzę, żeby któryś z zespołów wygrał w trzech setach. Obie drużyny w dobrej formie, więc można spodziewać się zaciętego spotkania. Kurs może bez rewelacji, ale można gdzieś dorzucić.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.38 Pinnacle ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Coppa Italia kobiet 2013​


Półfinały:
Unendo Yamamay Busto Arsizio - Mc Carnaghi Villa Cortese 2:3 (21:25, 25:23, 22:25, 25:19, 11:15)
Rebecchi Nordmeccanica Piacenza - Foppapedretti Bergamo 3:1 (25:19, 19:25, 25:14, 25:19)

FINAŁ:
Mc Carnaghi Villa Cortese - Rebecchi Nordmeccanica Piacenza 0:3 (22:25, 21:25, 20:25)


MVP: Floortje Meijners
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom