>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Coppa Italia 2012/2013

M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Puchar Włoch
Spotkanie: ASG Nocerina - US Lecce
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
W II rundzie Pucharu Włoch dojdzie do pojedynku drużyn Noceriny i US Lecce, a stawką będzie awans do następnej rundy. Mecz zapowiada się na wyrównany co zresztą odzwierciedlają kursy na to spotkania (2,80 - 3,05 - 2,20), jak można więc zauważyć nieznacznym faworytem spotkania jest zespół gości.
Na korzyść Lecce może przemawiać ich forma - w tym sezonie jeszcze nie przegrali (na 8 meczów 7 zwycięstw i jeden remis, stosunek bramek 20-9). Są skuteczni w większości spotkań i to niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe. W poprzedniej rundzie Lecce po ciężkim meczu wyeliminowało Martinę 2:1.
Z kolei Nocerina, która podobnie jak Lecce gra w 3 lidze włoskiej (ale w innej grupie), również radzi sobie całkiem nieźle, lecz zaliczyła już w tym sezonie kilka wpadek. Bilans ich ośmiu ostatnich spotkań to: 3 zwycięstwa, 4 remisy i 1 porażka (bilans bramek 11:8). W poprzedniej rundzie Nocerina bardzo męczyła się z Adrią BAT eliminując ich dopiero po dogrywce 2:1. Co ciekawe jedyną porażkę jaką zanotowała Nocerina poniosła ... na własnym stadionie. W pozostałych 2 meczach zaliczyli: zwycięstwo i remis, można więc wnioskować, że nie jest to jakaś twierdza nie do zdobycia i w dużej mierze decyduje dyspozycja dnia piłkarzy Noceriny.
Dodatkowym atutem Lecce jest bez wątpienia dużo większe doświadczenie (nie tak dawno drużyna ta grała na boiskach Serie A) i to powinno przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść gości. Jednego można być pewnym - będzie to zacięty mecz, prawdopodobnie oscylujący wokół remisu. Ja jednak liczę na zwycięstwo Lecce.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Fiorentina-Juve Stabia
28.11.2012 godz.20.45
Mam serdeczną prośbę.Gdyby ktoś mógł wrzucić króciutkie info na temat tego meczu,
przede wszystkim na temat składu zespołu z Florencji.
Mecz można będzie obejrzeć w niekodowanej stacji Rai Sport dostępnej na polskich platformach cyfrowych( tak jak we wtorek spotkanie Palermo-Hellas Verona)
W środę pracuję do wieczora w terenie i nie będę miał dostępu do internetu.
Potrzebuję kursu 1,30 jako składnika do podwojenia ako i tutaj jest jak znalazł.
Tylko chodzi mi o to jak Fiorentina podejdzie do tego spotkania?
Czy weźmie pod uwagę wtorkową wpadkę u siebie Palermo i choź trochę skoncetruje się aby nie zlekceważyć rywala z niższej ligi?
 
chapatti25 9

chapatti25

Użytkownik
Mam pytanie, mecze dzisiejsze Pucharu Włoch liczą się jako dwumecz czy jeden dzisiejszy mecz zadecyduje kto awansuje dalej, czyli że dziś mogą być dogrywki i karne ? Potrzebuje tej informacji koniecznie, bo nie mogę się zdecydować czy postawić Sienę jako 1x czy awans 1 co kurs bardzo zadowalający jak widać że Torino cała podstawowa jedenastka odpoczywa ????
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Mam pytanie, mecze dzisiejsze Pucharu Włoch liczą się jako dwumecz czy jeden dzisiejszy mecz zadecyduje kto awansuje dalej, czyli że dziś mogą być dogrywki i karne ? Potrzebuje tej informacji koniecznie, bo nie mogę się zdecydować czy postawić Sienę jako 1x czy awans 1 co kurs bardzo zadowalający jak widać że Torino cała podstawowa jedenastka odpoczywa ????
Jest 1 mecz.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Piłkarze gospodarzy chyba myślą o Serie A i chcą się w niej utrzymać za wszelką cenę, bo kadra na dzisiejsze spotkanie z Livorno bardzo odmłodzona i bardzo niedoświadczona. Livorno w Serie B gra bardzo dobrze. Goście dzisiaj tylko bez kontuzjowanego Dionisiego (N 13/5) oraz bez Lambrughieho (O15/0), Paulinho (N 16/6).
Poniżej kadra Bologny na dzisiejszy mecz z Livorno.
Portieri: Lombardi (0/0), Stojanovic (0/0)
Difensori: Abero (5/0), Cherubin (12/1), Maini (0/0) - 17 lat, Morleo (12/0), Motta (7/0), Radakovic (0/0) - 18 lat.
Centrocampisti: Guarente (9/1), Kone (10/1), Krhin (4/0), Pazienza (11/0), Pulzetti (6/0), Riverola (0/0).
Attaccanti: Capello - 16 latek, Benatti - 18latek z Primavery, Pasquato (2/0), Rodriguez (0/0), Veratti (0/0).
Bramkarze 22 i 19 lat
Livorno DNB @2.25 Bwin
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Puchar Włoch
Parma - Catania
Over 3.5 gola
4.00
WilliamHill


Na dzisiaj wybrałem mecz pucharu Włoch. W 1/8 finału zmierzą się ze sobą AC Parma i Catania. Gospodarze dopiero przystępują do rozgrywek. Goście z Catani w poprzednich rundach wyeliminowali drugoligowe Sasuolo i Citadelle. W dzisiejszym pojedynku stawiam na over 3.5 gola. Poniżej kilka zdań argumentujących. Po pierwsze obie drużyny w ostatnim czasie zaliczają sporo wyników overowych. Para w ostatnich tygodniach miała takie wyniki jak 2:1, 2;1, 3:2, 3:1, 2:2. Goście z Catani zaliczyli na przestrzeni kilku tygodni również sporo wyników overowych. Były to rezultaty 3:1, 3:1, 3:1, 2;1, 4:0, 2:2. Bezpośrednia historia spotkań między tymi ekipami również obfituje w bramki. Ostatnie mecze między Parmą, a Catanią kończyły się 2:0, 1:1, 3:3, 2:0, 3:0, 2:1. O awansie do następnej rundy decyduje tylko 1 mecz. Jeśli któras z drużyn zdobędzie bramkę w pierwszych minutach spotkania to nie powinno zabraknąć kolejnych. Stawiam 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Juventus - Cagliari Krótko będzie, bo mnie rozłożyło. Oba zespoły rezerwowymi składami, lecz z jedną różnicą. &#39;Gwiazdy&#39; Cagliari nie zostały w ogóle powołane na mecz, natomiast gwiazdy Juventusu będą siedzieć na ławce rezerwowych, więc gdyby mecz nie układał się po myśli gospodarzy zawsze można wprowadzić lepszych graczy.
Prawdopodobne składy:
Juventus: Buffon - Barzagli, Bonucci, Marrone - Isla, Padoin, Pogba, Giaccherini, De Ceglie - Giovinco, Bendtner
Cagliari: Avramov (1/0) - Perico (5/0), Del Fabro (17 lat 0/0), Rossettini, Murru (17 lat 1/0) - Casarini (5/1), Ekdal - Ibarbo, Ceppelini (1/0), Thiago Ribeiro - Pinilla
Zaznaczyłem zawodników z drugiego garnituru wśród gości. Kadrowo o wiele mocniejsci są gospodarza, nawet jeśli też w połowie grają drugim garniturem.
Cagliari od 2006 roku nie wygrało meczu wyjazdowego w Pucharze (w tym czasie również bez remisu). Myślę, że Turyńczycy wygrają gładko ten mecz.
Typ: Juventus / Juventus (-1) minimaliści z Turynu... 1:0
Kurs: 1,25 / 1,70 (Betclic)
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
AC Milan
Abbiati, Abate, Zapata, Yepes, Antonini; Flamini, Strasser, Emanuelson; Robinho, Pazzini, Bojan
Reggina
Davide Facchin, Rodrigo Ely, Vito Di Bari, Gianluca Freddi, Matteo D&#39;Alessandro, Giuseppe Rizzo, Ivan Castiglia, Simone Rizzato, Francesco Bombagi, Alessio Pasquale Viola, Manuel Fischnaller
Trener gości jest zagrożony stratą posady- priorytetem jest liga, w której nie wiedzie się najlepiej. Nie zabrał ważnych graczy do Mediolanu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Milan - Reggina
Over 2,5 bet365 1.5 4/10
Oraz
Over 1,5 w pierwszej polowie za 2.1 w bet365 3/10
To typy, ktore wpadly mi dzis w oko. Reginna jak juz kolega wyzej wspomnial w odchudzonym skladzie, spodziewam sie spacerku i gradu goli.
 
yage 21

yage

Użytkownik
Wie ktoś w jakim składzie dziś wystąpi Inter w meczu z Veroną? Kurs od rana rośnie, powoli ale rośnie.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Z tych kluczowych to nie wystąpi Handanovic, Cambiasso, Sneijder i Coutinho.
Verona za to bez 2 kluczowych pomocników: Lanera i Martinho (odpowiednio 2 i 4 gole) bez napastnika Rivasa i podstawowego obrońcy Cacciatore.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Prawdopodobne składy:
Inter: Belec – Mbaye, Samuel, Juan Jesus – Zanetti, Duncan, Gargano, Pereira – Coutinho, Palacio – Livaja

Hellas: Rafael – Albertazzi, Abbate, Moras, Maietta – Hallfredsson, Carrozza, Jorginho – Gomez, Cacia, Bojinov

Absencje:

Inter: Obi, Mudingayi, Stanković, Chivu (kontuzje)
 
S 150

spasny

Użytkownik
Tak jak podaje TrackBank, Inter dziś wyjdzie prawdopodobnie nieco rezerwowym składem, podobnie jak w większości meczy Ligi Europy. Na pogrom się raczej nie szykuje, przy obecnych kursach i możliwych dużych roszadach lepiej poczekać do 20 na oficjalne składy i wtedy coś przyłożyć. Osobiście liczę na podobny scenariusz jak w ostatnich meczach Juve i Milanu w pucharze tj. Juve 0-0 HT, 1-0 FT. Milan 0-0 HT, 3-0 FT. Do przerwy składy były nieco eksperymentalne i gra nieco spokojniejsza, a później wchodziły najlepsze armaty i ustawiały mecz. Dziś w Mediolanie może być podobnie. Może jakieś 0-0 do przerwy? A później live na Inter? Zobaczymy wieczorem ;)
EDIT.
I scenariusz sprawdził się w 100 % ???? 0-0 HT, a później Guarin na boisku o 2-0 ;)
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Mecz Napoli - Bolognia, może w meczu przed kilku dniami było coś na rzeczy i Bolognia w ostatnich minutach z 2:1 zrobila 2:3 i wygrała. Jutro z pewnością Napoli będzie się chciało zrewanżować. Ale nie to jest ważne tylko to, że Napoli zagra w najmocniejszym składzie, a goście mega osłabieni:
Agilardi (bramkarz, 17 spotkań)
Antonsson (obrońca, 16 spotkań)
Cherubin (obrońca, 15 spotkań)
Morleo (obrońca, 14 spotkań)
Motta (obrońca, 10 spotkań)
Natali (obrońca, 4 spotkania)
Taider (pomocnik, 15 spotkań)
Pazienza (pomocnik, 11 spotkań)
Diamanti (pomocnik, 15 spotkań, 5 goli)
Perez (pomocnik, 4 spotkania)
Gabbiadini (napastnik, 14 spotkań, 3 gole)
Gilardino (napastnik, 16 spotkań, 6 goli)
Gimenez (napatnik, 2 spotkania)
Aquafresca (napastnik, 4 spotkania)
Dla mnie to wystarczający argument, aby gospodarze wygrali. Wydaje mi się, że gładko tutaj pojada po gościach. Sam gram grubo Azjana -1, ale dla bardziej odważnych można próbować -1,5 a może nawet i wyższe.
Napoli -1 @ 1,68 Pinnacle 6/10
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Odnośnie meczu Napoli - Bologna oto składy
Bologna:
Bramkarze: Curci, Stojanovic.
Obrońcy: Abero, De Carvalho, Garics, Maini (2), Palomeque (34), Portanova, Radakovic, Sorensen.
Pomocnicy: Guarente, Kone, Pescatore (36), Riverola.
Napastnicy: Benatti (35), Capello (29), Paponi, Pasquato, Veratti (26).
Napoli:
Bramkarze: De Sanctis, Rosati.
Obrońcy: Aronica, Britos, Campagnaro, Fernandez, Uvini.
Pomocnicy: Behrami, Donadel, Dossena, El Kaddouri, Hamsik, Inler, Maggio, Mesto, Zuniga.
Napastnicy: Cavani, Insigne, Pandev, Vargas.
Napoli powinno spokojnie wygrać. Myśle że nawet nie 1 bramką.
Napoli AH -1.5 2.06
Bet365
 
N 23

nekar

Użytkownik
Weźcie pod uwagę ostatnie wydarzenia, aferę związaną z ustawianiem meczy.Napoli ujęte dwa punkty i kapitan drużyny Paolo Cannavaro zawieszony na pół roku. To musi się odbić negatywnie na bieżącej formie zespołu.
Puchar Włoch - Napoli - Bologna x2 (2.80) fortuna✅ 1-2
n.
cup holder napoli za burtą, świetne kursy:grin:
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Weźcie pod uwagę ostatnie wydarzenia, aferę związaną z ustawianiem meczy.Napoli ujęte dwa punkty i kapitan drużyny Paolo Cannavaro zawieszony na pół roku. To musi się odbić negatywnie na bieżącej formie zespołu.
Puchar Włoch - Napoli - Bologna x2 (2.80) fortuna
n.
Co Ty opowiadasz, nie sądzę aby te wydarzenia w znacznej mierze przyczyniły się do dzisiejszego wyniku. Oglądałeś spotkanie Napoli - Bologna w niedzielę? dwie bramki zdobyte w końcówce przez drużynę gości...
Napoli ma coś do udowodnienia i jeżeli składy się potwierdzą to i ja dorzucam tutaj wygrana gospodarzy minimum jedna bramką. Nie sądzę aby w ciągu 3 dni przegrali z tą samą drużyną dwa razy w dodatku na swoim podwórku.
GL !
 
Do góry Bottom