>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Coppa Italia 2006/07

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:4944f65510]Prosze o zamieszczanie w tym temacie swoich typów wraz z analizami na Coppa Italia.[/center:4944f65510]

[center:4944f65510]8 listopada 2006

AC Milan - Brescia 20:30

Reggina - Chievo Verona 20:30

Sampdoria Genua - US Palermo 20:30

FC Messina - Inter Mediolan 20:30

AC Arezzo - Livorno 20:30

Triestina Calcio - AS Roma 20:30

Napoli - AC Parma 20:30

FC Genoa 1893 - Empoli 20:30
[/center:4944f65510]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
AC Milan v Brescia 1.22 - Myśle że bardzo pewny typ. Milan po ostatniej porażce z Atalantą, musi się zrehabilitować, tym bardziej że grają przed własną publicznością. Milan powinien spokojnie pokonać Brescie i kurs nie jest najniższy.

Messina v Inter Milan 1.80 - Inter po nienajlepszym początku zaczyna grać bardzo dobrze. Nowi sprowadzeni piłkarze zaczynają spełniać oczekiwania zarządu oraz kibiców. W tym meczu, myśle że udowodnią że są obecnie najlepszą drużyną we Włoszech i będą walczyć o największe cele, i Pucharu Włoch także nie odpuszczą.

Sampdoria v Palermo 3.60 - po ostatnim meczu ligowym, oba zespoły znów się spotykają tym razem w Pucharze Włoch. W ostatnim meczu ligowym Palermo pokonało Sampdorie na własnym boisku 2:0. W tym meczu jednak nie jest takim faworytem jak w niedawnym meczu. W tym meczu Palermo napewno będzie nastawione defensywnie i będzie kontratakowało. W tym meczu stawiam na Palermo, ponieważ jest to dobrze poukładany zespół i mam nadzieje że będzie to niespodzianka tego sezonu w Włoskiej Serie A.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Messina v Inter Milan 1.80

Ja zagrałem na Inter, ale zaczynam sie obawiać tego typu. Mancini powiedział, ze chce sprawdzić kilku mlodszych piłkarzy ale w kadrze na ten mecz jest kilku zawodników z pierwszego składu.Duże szanse na występ ma jednak tylko jeden z młodych, zdolnych chłopaków - Marco Andreolli, Solari na pewno zagra w tym meczu i to bedzie duzo wzmcnienie bo w meczach Interu zawsze spisuja sie bardzo dobrze a mimo tego nie gra w pierwszym składzie...Ale boje sie podobnego scenariusza jak w meczu Manchesteru United :twisted:

Inter: Toldo; Andreolli, Burdisso, Samuel, Maxwell; M. Gonzalez, Stankovic, Solari; Cruz, Choutos, Slavkovski
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:ffedbcf54b]8 Październik

Reggina 2 - 2 Chievo

AC Milan 4 - 2 Brescia

Arezzo 2 - 1 Livorno

Empoli 1 - 0 Genoa

Sampdoria 1 - 0 Palermo

Triestina 1 - 2 AS Roma

9 Październik

Messina 0 - 1 Inter Milan

Napoli 1 - 0 Parma
[/center:ffedbcf54b]
 
W 2

wislak

Forum VIP
Niezły syf tu sie w całym dziale zrobil ???? Nadrobimy jak najszybciej zaległosci!

Wyniki poszczególnych rund Coppa Italia czyli Pucharu Włoch 2006/07:

1/8 FINAŁU

8 listopada 2006
AC Milan - Brescia 4 : 2
Reggina - Chievo Verona 2 : 2
Sampdoria Genua - US Palermo 1 : 0
Empoli - FC Genoa 1893 1 : 0
AC Arezzo - Livorno 2 : 1
Triestina Calcio - AS Roma 1 : 2
9 listopada 2006
FC Messina - Inter Mediolan 0 : 1
Napoli - FC Parma 1 : 0
28 listopada 2006
Brescia - AC Milan 1 : 2
29 listopada 2006
AS Roma - Triestina Calcio 2 : 0
Inter Mediolan - FC Messina 4 : 0
30 listopada 2006
Chievo Verona - Reggina 1 : 1
US Palermo - Sampdoria Genua 2 : 3
6 grudnia 2006
Livorno - AC Arezzo 1 : 1
FC Genoa 1893 - Empoli 0 : 1
FC Parma - Napoli 3 : 1

1/4 FINAŁU

9 stycznia 2007
Empoli - Inter Mediolan 0 : 2
10 stycznia 2007
Sampdoria Genua - Chievo Verona 1 : 0
AS Roma - FC Parma 2 : 1
11 stycznia 2007
AC Milan - AC Arezzo 2 : 0
17 stycznia 2007
Chievo Verona - Sampdoria Genua 1 : 2
FC Parma - AS Roma 2 : 2
Inter Mediolan - Empoli 2 : 0
18 stycznia 2007
AC Arezzo - AC Milan 1 : 0


PÓŁFINAŁY

24 stycznia 2007
Sampdoria Genua - Inter Mediolan 0 : 3
25 stycznia 2007
AC Milan - AS Roma 2 : 2
31 stycznia 2007
AS Roma - AC Milan 3 : 1
1 lutego 2007
Inter Mediolan - Sampdoria Genua 0 : 0

[center:17cdd4994f]

Finał - Pierwszy mecz: 3 maja; Rewanż: 15 maja

INTER MEDIOLAN - AS ROMA[/center:17cdd4994f]
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Inter Mailand - AS Roma 2-1
kursy bet-at-home: 1,65 3,35 4,60



Po poprzednim meczu który Roma wygrała aż 6-2 Inter ma znikome szanse na zdobycie Coppa Italia. Aby inter zdobył ten puchar &quot;wystarczy&quot; wygrana 3-0 :mrgreen: Zawodnicy wierzą w zdobycie tego trofeum. Miejsca ligowe zostały już poustawiane a ponieważ oba zepoły nie grają już w LM to puchar włoch jest dla nich ostatnim trofeum do zdobycia w tym sezonie. W bezpośrednich pojedynkach w Milanie to Inter był górą 11 razy a 3 razy padał remis i tyle samo razy wygrała Roma. Inter w lidze zdeklasował wszystkich rywali zdobywając 93 punkty a tylko Roma była w stanie podążać za Interem - ale jako druga drużyna i tak ugrała &quot;tylko&quot; 72 punkty. Nie jestem w stanie określić czy Inter może zdobyć puchar Włoch [czytaj - wygrać 3-0 albo wyżej] - chociaż patrząc na wynik pierwszego meczu wszystko jest możliwe - ale uważam że wygra ten mecz :spokodfhgfh:

mój typ: 1 ✅ ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mi sie wlasciwie wydaje ze Inter tego NIE wygra.
Graja u sibie pierwszy mecz ostro dostali wiec sie nasuwa ze si odegraja i wygraja chociaz niskim wynikiem.

Macini podjal wedlug mnie bardzo slusznych decyzji, nie wystawi Adriano - W KONCU! I zagraja z przodu Recoba + Crespo moim zdaniem piekny duet ktory stzreli conjamniej 1 bramke ????
Roma- Spalletti daje swojej druzynie 51%, zobaczymy Tottiego ale neistety Pizarro bedzie grzal alwe na poczatek.
prawdopodobny sklad Romy
Doni, Panucci, Ferrari, Mexes, Chivu, De Rossi, Aquilani, Taddei, Perrotta, Mancini, Totti.

Ostatnie 2 spotknia Roma wygrala z Interem (z pamieci) 3-1 , 6-2 . Po pierwszym zwyciest. Po pierwszym meczu (3-1) Spalletti stwierdzil ze rozgryzl Inter i wystawil w 1 meczu pucharu wloch taka sama linie obronna co w 1 zwycieskim meczu, i wygrali to 6-2. wniosek zaskutkowalo.
jezlei Mancini nie bedzie w stanie tego naprawic to ciezko widze wsytep Interu. Spalletti znow planuje ta sama linie obronna Panucci, Mexes, Chivu, Ferrari.

takze moje typki x2
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ladny meczyk w 2 polowie.

Inter napieral lecz w 1 polowie Roma radzila sobie calkiem dobrze z utrzymaniem wyniku. Obrona nie popelniala zbyt duzo bledow, lecz widac bylo ich &quot;niechec&quot; do gry. troszke przypominali inter w 1wszym spotkaniu...

okazje do kontry zamieniali w okazje do tracenia czasu ;) no mzona bylo sie tego spodziewac. Inter grajac w 10 dawal rade. stankovic bardzo ladnie wymyslil pierwsza poprzeczke no i kwestia centymetrow i bramka by byla ... wynik 2-1 ... ale juz myslalem ze bedzie 2-2 piekny strzal Tottiego ... Toldo ladnie wybronil i poprzeczka mu pomogla...
W kazdym badz razie mozna bylo sie spodziewac slabiej gry Romy w ofensywie... ale myslalem ze ich obrona dluzej przetrzyma, w 2giej polowie w sumie dorbze ze inter strzelil bo bynajmniej bylo na co patrzec od 50-55 minuty tak to mecz nudny byl dosc ;)

Duzo komentarzy w zwiazku z sedzia... sporo sytuacji nie widzial.. ale coz tez czlowiek... chociaz w finale nie powinien popelniac tyle bledow.

Ogolem jeszcze dodal ze strny Romy nie podobala mi sie gra Taddei a za to De Rossi znow pokazal ladna gre MOIM ZDANIEM. I mysle ze tez pomoglo Interowi brak Adriano... nie wiem ale od poprzedniego sezonu uwazam ze pilkarz ten nie jest na tyle dobry na ile sie go uwaza. Oczywiscie Crespo... znow nei zawidol swej druzyny, tez ladny meczyk... chociaz 1 strzal kolo slupka gdzie pozniej Zanetti bodajze dobil ze spalonego mogl lepiej wykorzystac MOIM ZDANIEM.

Reasumujac Roma ju myslala o pucharze, przebudzila sie przy 2-0 gdy Inter widzialo powoli szanse na to 4-0... ale gra w 10 z profesjanolna druzyna nie nalezy do latwych spraw. Inter zasluzyl na wygrana a Roma mogla to lepiej zagrac ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom