>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Coppa Italia 08/09

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Wczoraj wydaje mi sie ze wszystko poszlo tak jak napisalem wyzej, procz skutecznosci obu druzyn ... Inter nie pozwalal wychodzic Genoa z wlasnej polowy ... a jak jzu pozwolili to strzelili bramke ... Mecz jednostronny ... Inter nie wykorzystal karnego i miliona okazji do strzelenia bramki ... Jeszcze z przewaga jednego zawodnika na boisku ... nie wiem jak to zrobili ale potrzebowali dogrywki ...
W skrocie to zal
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Juventus - Catania (Ile goli zostanie strzelonych?) ⛔
Typ: Mniej niż 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.45 na Stadio Olimpico w Turynie rozpocznie się ostatnie spotkanie 1/8 finału Pucharu Włoch (Coppa Italia), w którym miejscowy Juventus podejmować będzie drużynę Catanii.
Catania jest, jak dotąd, jedną z dwóch drużyn, które nie przegrały w tym sezonie Serie A na stadionie Starej Damy (w sumie to ostatnie 3 mecze pomiędzy Bianconeri a Słoniami kończyły się podziałem punktów - wszystkie po 1:1).
Juventus dzisiejszym spotkaniem dopiero rozpoczyna przygodę z obecną edycją Pucharu Włoch. Catania z kolei zdążyła już rozegrać 2 - oba na Sycylii, gdzie pokonała Parmę (2:1) i Padovę (4:0).
Czy Juventus, zaangażowany w walkę o Scudetto i Ligę Mistrzów, odpowiednio zaangażuję się do dzisiejszego meczu? Dla Sycylijczyków te rozgrywki znaczą bardzo dużo, gdyż stanowią przepustkę do europejskich pucharów, na grę w których, poprzez rozgrywki ligowe, nie mają większych szans.
W meczu, w którym trudno jest przewidzieć wyjściowe składy (zwłaszcza w przypadku faworyta, który różnie może podejść do spotkania, jak i całych rozgrywek), ciężko jest wytypować końcowy rezultat. Zapewne Claudio Ranieri pozwoli odpocząć swoim najważniejszym zawodnikom, którzy oczekiwać będą wyjazdowej konfrontacją z Lazio w najbliższy weekend i da pograć zmiennikom.
Moim zdaniem zapowiada się nudne spotkanie, w którym o bramki będzie raczej trudno. Catania nastawi się na grę z kontry, Juve również nie będzie forsować tempa i być może będziemy świadkami dogrywki po, jak typuję, bezbramkowych 90 minutach.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Catania

Dzisiaj o godzinie 20.45 Juventus podejmie na własnym boisku Catanie w ramach 1/8 Finału Pucharu Włoch. Bedze to drugi mecz Starej Damy w tym roku, trzy dni temu w ligowej potyczce odnieśli skromne ale pewne i jak się okazało bardzo cenne zwycięstwo z zespołem Sieny. Ambicje i oczekiwania kibiców przed drugą częścią sezonu są jasne - wygrać wszystko co się da ???? Nikt jednak nie ukrywa ze jeśli walka o scudetto czy LM &quot;pochłonie&quot; piłkarzy i odpadną z ligowego pucharu to płakać nikt nie będzie. Sam Ranieri powiedział że nie ma dla niego mniej ważnych meczy, w każdym spotkaniu oczekuje się zwycięstwa. Nie ma jednak co ukrywać, że skład, który wybiegnie w środowy wieczór na murawę Stadionu Olimpijskiego będzie odbiegał od optymalnego, wiadomo że rotacja w drużynie grające na &quot;trzy fronty&quot; jest konieczna. Ciężko przewidzieć kim nas dziś zaskoczy szkoleniowiec Juve ale jest kilka pewniaków ;) Do bramki wróci Buffon po kontuzji, o jego klasie pisać nie trzeba. Swoją droga Manninger jako zastępca spiasł sie b. dobrze ( ostatni mecz z Siena &lt;3 ) i kibice moga być spokojni bo jest naprawde klasowy zmiennik dla Gigiego. W obronie raczej nie zagra Chielini, jest on zdolny do gry lecz pewnie bedzie oszczędzany na Lazio. W tej sytuacji pewnie zagra Legro, Molinaro i może ktoś z primavery :&gt; ( tak na marginesie to Juve ma jedna z najlepszych primaver we Włoszech ???? ) W pomocy raczej na pewno nie będzie Nedveda, powinni zagrać wracający po przerwie Zanetti Poulsen oraz młodziutki ale bardzo zdolny De Ceglie. W ataku Ranieri nie powinien eksploatować Del Piero, spodziewam się Giovinco i raczej Amauriego.
Dzisiejszy rywal zespól Catanii jest jedna z większych niespodzianek bieżącego sezonu Serie A. Po osiemnastu rozegranych dotąd spotkaniach podopieczni Waltera Zengi zajmują wysoką dziewiątą pozycję. Drużyna szczególnie dobrze gra u siebie gdzie tylko Udinese udało sie wygrać i wywieść komplet punktów.
Ostatnie trzy mecze miedzy drużynami to remisy 1-1. W ostatni meczy w Turynie Catania przegrywała 0-1 i powinna tamten mecz przegrać gdzieś z 0-3 jednak nieskuteczność graczy z Turyny i troche szczęscia dały punkt gościom
Najbliższe mecze Juve to ciężkie spotkania z Lazio, Fiorentiną i Udinese i nie da sie ukryć że jeśli dalej chce sie walczyć o tytuł mistrzowski to trzeba te mecze wygrać. Dzisiejszy pojedynek jest swojego rodzaju sprawdzeniem sił w Nowym Roku jednak Stara Dama ostatni raz Puchar wygrała 14 lat temu więc licze ze i dziś zrobi krok aby powtórzyć ten sukces ????

Moje Typy:
Juventus - Catania 1 @1,50✅
under/over(2,5) 1 @1,75⛔


/Pomimo zimowej pory myślę że nikt nie żałował kto oglądał ten mecz ???? Piłkarze Juve pokazali kawał dobrej piłki a klasą sama dla siebie był Del Piero i Giovinco. Trochę szkoda underka ale tak naprawdę 3-0 to najmniejszy wymiar kary. Sam tylko Alex zbobył gola, zaliczył 2 asysty i chyba ze 3 razy trafiał w słupek. Już dawno nie widziałem takiej miażdżącej przewagi..
Druga bramka Giovinco to stadiony świata, swoja drogą to był piękny obrazek kiedy młody Seba mógł uściskać swojego idola Alexsa po wspólnej bramkowej akcji, można powiedzieć że dokonała sie swojego rodzaju zmiana pokolenia ????


http://pl.youtube.com/watch?v=Z5FnKeXzNU8
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ogolem w ostatnim meczu gra Juventusu nie zaskakiwala... nie grali na swoim poziomie moim zdaniem. Catania nie jest slabym zespolem, potwierdzili to nie raz ... Zenga mysli o utrzymaniu sie w serie A co mu doskonale wychodzi, wiec kto wie czy nei pomazy o pucharze ... zreszta na marginesie to dobrze robi bo raczej nie maja szans (wiadomo szanse sa zawsze, ale jakie) na pucharowe miejsca a w zasadzie celem druzyny bylo utrzymanie sie. Ja osobiscie odpuszczam sobie ten mecz ... tymbardziej patrzac po tym co Inter wczoraj zrobil ...
 
L 0

lameczek

Użytkownik
a jednak ryzyko i dosc niezly kurs na faworyta sie oplacal ;p osobiscie myslalem ze rozwale TVka po pierwszej polowie i tej masie nie wykorzystanych sytuacji ;p ale w drugiej polowie juz jakos poszlo ;p dzieki Simons za analize - pozdrawiam ^^
 
simons 646

simons

Forum VIP
a jednak ryzyko i dosc niezly kurs na faworyta sie oplacal ;p osobiscie myslalem ze rozwale TVka po pierwszej polowie i tej masie nie wykorzystanych sytuacji ;p ale w drugiej polowie juz jakos poszlo ;p dzieki Simons za analize - pozdrawiam ^^
No nie ma za co, ogolem postawilem spora kase na Inter ale nei zaluje ...
Juve dzis ogladalem pierwsze 30 minut od poczatku (braka w 3&#39;) bylo widac ze maja przewage. Wbrew temu co Mad napisal to Ranieriemu jednak zalezy na Pucharze i zapowiedzial ze to Juve wygra ... i widocznie &quot;jego chlopacy&quot; sie dostosowali do tego. Moim zdaniem brak Morimoto z przodu dal byl odczuwalny, mimo wszystko ten zawodnik sporo wniosl do ataku Catanii. Obrona na 3+2 tym razem nie poskutkowala ... i z tym ze primavera Juve jest taka super bym sie klucil, ale otwarcie przypominam ze nie lubie tego zespolu takze niekoniecznie wyniak to z racjonalnych argumentow ;)
/No właśnie napisałem wyżej że Ranieri traktuje poważnie wszystkie mecze :p Spodziewałem że zagra w miarę możnym składem ale myślałem że oszczędzi Del Piero i Sissoko ???? Już w LM z Zenitem i BATE pokazał ze nie lubi oddawać meczy ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Sorki, Mad za powyzszy post widocznie cos mi sie porabalo ???? a dopeiro teraz edita zauwazylem ????
Kolejna porcja wrazen ????
21.01.09
Udiene - Sampdoria 18:30
Inter - Roma 20:45
22.01.09
Lazio - Torino 21:00
Czyli w środe, mozna powiedziec przedwczesny final Inter - Roma. Jakos jutro pewnie podam male analizy ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio - Torino
Delio Rossi chce zrewolucjonowac sklad na ten mecz, czemu sie szczerze dziwie. 1 mecz do polfinalu i to z Torino, ktorego jednak moim zdaniem nie mozna tak zlekcewazyc. Jedyni z podstawowego skladu ktorzy maja grac w jutrzejszym meczu to Dabo , Rocchi i Zarate. Atak niezly, ale jak bedzie z reszta ?
Torino wystapi raczej w skladzie- Calderoni; Colombo,Di Loreto,Natali,Ogbonna; Abate,Corini,Barone,Samuel; Stellone,Amoruso.
Wiec skald gosci niewiele bedzie sie roznil od podstawowego. W pucharach duzo sie dzieje i duzo niespodzianek ... wiec tutaj patrzac po tych kursach zagralbym X i ze Lazio przejdzie do kolejnej rundy, bo mimo wszystko roznica miedzy zespolami jest, ale Toro powinien powalczyc.
Tak ja to widze, a zobaczymy jutro (bynajmniej ja zobacze ???? )
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Lazio Rzym - Torino (Handicap 0:1) ✅
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 21.00 na Stadio Olimpico w Rzymie rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach 1/4 finału Coppa Italia, w którym miejscowe Lazio podejmować będzie Torino.
Piłkarze Delio Rossi&#39;ego, by znaleźć się na tym etapie rozgrywek i powalczyć z Turyńczykami o półfinał, musieli po drodze uporać się z trzema innymi drużynami. Biancocelesti wyeliminowali już Benevento (5:1 u siebie), Atalantę (2:0 u siebie) i Milan (2:1 po dogrywce na wyjeździe) i dziś postarają się odnieść kolejne zwycięstwo.
Zawodnicy Torino również nie przypadkiem znaleźli się w gronie 8 najlepszych drużyn tegorocznego Pucharu Włoch. We wcześniejszych rundach uporali się z Brescią (2:1 po dogrywce u siebie), Livorno (3:2 po dogrywce u siebie) i Fiorentiną (1:0 na wyjeździe). Zwłaszcza to ostatnie zwycięstwo to duża niespodzianka.
Kiedy oba zespoły spotkały się w tym sezonie w Serie A, Lazio, grając przed własną publicznością, nie pozostawiło Torino żadnych złudzeń i pewnie wygrało 3:1. Dzisiejszego wieczoru spodziewam się podobnego wyniku, gdyż nie sądzę, by Rzymianie potraktowali ten mecz ulgowo, tak jak zrobiła to Fiorentina i na kolejną niespodziankę w wykonaniu Turyńczyków, moim zdaniem, nie ma co liczyć.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pierwsza polowa wygladala tak jak sie spodziewalem... nawet zbyt negatywnie. Lazio przegrywalo 0-1 ciezko budowalo sytuacje a Toro ladnie nacieralo.
W drugiej polowie zmiana Foggi na Pandeva wydaje mi sie zawazyla o wszystkim, zobaczylismy inna Lazio na boisku ... atak Pandev-Rocchi-Zarate gral bardzo dobrze i podobnie jak to z Udinese bylo 0-3 wchodzi Pandev 3-3
I LAZIO, przechodzi do dalszej fazy ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
W środę kolejny mecz rozgrywanego &quot;na raty&quot; Pucharu Włoch ????

04.02.2009

[20:45] Juventus - Napoli 1,70 3,45 5,50
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Napoli 1 @1,70 ⛔

Dzisiaj o godzinie 20.45 w ćwierćfinale Pucharu Włoch na Stadio Olimpico Juve podejmie drożynę Napoli. O awansie zadecyduje jeden mecz, a na zwycięzce czeka juz w półfinale Rzymskie Lazio. Atmosfera w drużynie Starej Damy po porażkach z Udinese i Cagliari nie jest najlepsza i mecz ten po prostu trzeba wygrać. Po ostatnim meczu ze składy wypadli znowu Chiellini i Zenetti czyli norma :) Ranieri nie raz juz pokazywał że nie odpuszcza meczy jesli sa o &quot;mniejszym&quot; znaczeniu lub ze słabszym rywalem tak tez być powinno i dziś. Można sie spodziewać optymalnego składu z Del Piero czy Sissoko. Na ławce możemy zobaczyć Amauriego oraz Nedveda ale będzie to spowodowane raczej ich słaba ostatnio formą. Zespól z Nepolu ostatnio także nie błyszczy. Trzy porazki i remis w ostatniej kolejce z Udine na pewno nie zadowalają sympatyków po świetnym początku sezonu. W składzie gości również nie powinno być jakiś niespodzianek w końcu gra idzie o półfinał. Reja powinien dzis zagrać swoimi najlepszymi piłkarzami z Hamsikiem, Lavezzim i byłem graczem Juve Zalayetą ;) W tym sezonie drużyny grał juz ze sobą w lidze, na San Paolo wygrali wtedy miejscowi. Warto tutaj równiez wspomnieć o meczu w 2006 kiedy to Juventus i Napoli spotkały sie w meczu o Puchar a obie drużyny grały... w serie B. Po dramatycznym meczu zakończonym 3-3 i potem karnymi awansowało Napoli , a decydującego karnego przestrzelił... Buffon delegowany do strzelania przez ówczesnego trenera Deschampa. Dzisiaj licze że Stara Dama sie przełamie, niejako zrekompensuje ostatnie porażki i awansuje do półfinału ????

Przewidywane składy
Juventus (4-4-2): Manninger - Grygera, Legrottaglie, Mellberg, Molinaro - Marchionni, Sissoko, Poulsen, De Ceglie - Del Piero, Iaquinta
Ławka: Chimenti, Ariaudo, Nedved, Camoranesi, Giovinco, Amauri, Trezeguet

Napoli (3-5-2): Navarro - Santacroce, Cannavaro, Contini - Montervino, Blasi, Gargano, Hamsik, Aronica - Lavezzi, Zalayeta
Ławka: Sepe, Grava, Maggio, Vitale, Pazienza, Bogliacino, Denis

/ Niestety 0-0 choć jak później sie okazało Juve zdobyło prawidłowo bramkę i sędzia mógł oszczędzić emocji. Jeśli chodzi o karne to zgadzam sie z tym co napisał kolega wyżej ( a właściwie niżej :p ) PRZEOGROMNY FART. Napoli juz miało awans wystarczyło strzelić karnego w 5 kolejce i.. pudło ???? Swoja droga to poza Del Piero, Trezegeute czy Hamsikiem reszta strzelała te karne że zal było patrzeć, czasem miałem wrażenie ze po prostu wala na palę przed siebie i może wpadnie ???? Ale skończyło sie szczęśliwie i czekamy na półfinał ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jakim składem Juventus zagra dzisiaj wieczorem z Napoli? Dziennikarze dotarli do informacji, z których wynika, że Ranieri zamierza zagrać dzisiaj dosyć ofensywnie. Na potyczkę z klubem z Neapolu szykuje już słynny &quot;trójząb&quot;, w składzie: Giovinco-Del Piero-Iaquinta (na zdjęciu).
Decyzja taka ma wypływać z faktu, że taka formacja i to rozwiązanie sprawdziło się już w poprzednim meczu Coppa Italia - z Catanią. Mecz ów należy chyba nazwać mianem jedynego naprawdę dobrego w wykonaniu Bianconerich póki co w tym roku. Niektórzy komentatorzy sportowi wysuwają z kolei tezę, że Ranieri mógłby zagrać dzisiaj ustawieniem 4-2-4, ustawiając w bardzo ofensywnej roli na skrzydłach Giovinco i Marchionniego. Rzecz jasna ostateczną decyzję na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem podejmie sam trener. Oprócz Iaquinty na grę w linii ataku ogromną chęć ma też przecież Trezeguet, żeby nie wspomnieć o Amaurim.
za juvepoland.com
Jestem kibicem Juventusu od 15 lat ale z taką formą to nie polecałbym na nich grać. Grają tragicznie w obronie. Wrócił Buffon to znów obrona nic nie gra, bo wie że z tyłu ma najlepszego bramkarza świata. Ale Gigi wszystkiego nie obroni. Do tego ofensywne ustawienie jakie ma delegować Ranieri. Jak dla mnie najlepszy wybór to over.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Navarro; Santacroce, Cannavaro, Contini; Montervino, Blasi, Gargano, Hamsik, Aronica; Zalayeta, Lavezzi.
Wyglada na to ze Napoli tez nie podchdozi do tego calkowicie &quot;powaznie&quot; nie zagraja Maggio i Vitale,a reszta nie wyglada najgorzej.
Co do Juve to gazzetta wczoraj podala ze Buffon i marchisio nie zostali powolani. Wiec wyglada to nieciekawie, moim zdaniem. Obrona w nienajlepszym wykonaniu, Sissoko w pomocy nie w formie, Manninger w bramce dla mnie ok, bo Buffon jeszcze nie jest ten co kiedys IMO
Takze ciezko troche widze Juve ... najbardziej bym widzial tu X ale Alessandro znow zaczaruje wolnego i moja analiza nie zda sie do niczego ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Navarro; Santacroce, Cannavaro, Contini; Montervino, Blasi, Gargano, Hamsik, Aronica; Zalayeta, Lavezzi.
Wyglada na to ze Napoli tez nie podchdozi do tego calkowicie &quot;powaznie&quot; nie zagraja Maggio i Vitale,a reszta nie wyglada najgorzej.
Co do Juve to gazzetta wczoraj podala ze Buffon i marchisio nie zostali powolani. Wiec wyglada to nieciekawie, moim zdaniem. Obrona w nienajlepszym wykonaniu, Sissoko w pomocy nie w formie, Manninger w bramce dla mnie ok, bo Buffon jeszcze nie jest ten co kiedys IMO
Takze ciezko troche widze Juve ... najbardziej bym widzial tu X✅ ale Alessandro znow zaczaruje wolnego i moja analiza nie zda sie do niczego ????
krotko zwiezle i na temat ???? kolejny ladny kursik, oby tak dalej teraz szlo. Chociaz zeby analiza sie sprawdzila w 100% to po karnych powinno Napoli wygrac, coz mieli 2 szanse i nie wykorzystali ... trudno
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
OMG ! Ile szczęścia miał Juventus w rzutach karnych. Już dawno nie widziałem takiej loterii. Postawiłem na live w 105 min na to, że Juve &quot;zakwalifikuje się&quot; po kursie 1.61 (Bet365) i muszę przyznać, że emocje wieczorne sprawiły, że spać mi się za bardzo nie chce ???? Juve miało okazję w dogrywce, ale w rzutach karnych to już przesadzili. Kto oglądał i postawił na Juve to wie co się działo ???? Serce boli :p POzdro.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja coprawda nie ogladalem, tylko w przerwach od nauki xD na live na bwinie sledzilem, to dalem symboliczne 2 pln na Napoli awans ... po 1 nieudanym karnym Juve myslalem ze wygrana gruba kasa xD a tu nic...
Lavezzi nie strzelil karnego to dopiero porazka, cenilem sobie tego zawodnika ... ehhh ... ale jak to mowia zdarza sie ostatnio w A Rocchi i Zarate tez nie strzelili :p
Co do meczu to poglebiaja sie problemy Juve, w 20&#39; De Ceglie opuscil boisko z powodu kontuzji ... coraz gorzej w domu bialo-czarnym z zawodnikami.
Mam tylko nadzieje ze w kolejnym spotkaniu Pucharowym Juve nei odnajdzie formy i pozwoli zwyciezyc Lazio ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Koniec żartów ???? Puchar wkracza w decydującą faze i teraz już raczej nikt nikomu nie odpuści ;)

03.03.09


Lazio - Juventus 2.40 3.00 3.15

04.03.09

Sampdoria - Inter 3.10 3.10 2.35
 
simons 646

simons

Forum VIP
No wlasnie dorbze to ujales Mad koniec zartow i przykro i to akurat Tobiem mowic ale Juve nie ma szans ????
Lazio - Juventus 1 , over 2.5
A tak juz powaznie to typuje zwyciestwo Lazio w tym spotkaniu.
Lazio jest w formie - wrocil Matuzalem do pomocy, wrocil stary schemat 4-4-2 (zwyciezki z polowy sezonu), wrozil Zarate. Doskonale sie sprawdza Foggia, tylko ostatnio Pandev nie jest w 100% formy, ale to nie problem dla gospodarzy gdyz na boisko moze zawsze wejsc w takich sytuacjach Tommaso Rocchi.
Juventus cienko zagralo z Napoli, ich forma daleko odbiega od dobrej. na pewno sa zmeczeni bo ranieri chcial przelozyc ten mecz, ale mu sie nie udalo ... zreszta nie ma co sie dziwic, grali mecz ligowy, LM, ligowy, teraz puchar, dalej ligowy i chyba znow LM (czy jakos tak). Maja problemy z kontuzjami, wiec albo zawodnicy wykaza nieludzka forme, albo beda musieli odpuscic jakis mecz, bo ranieri nie zastosuje &quot;szerokiego turn-over&#39;u&quot;.
Lazio gra u siebie na dodatek, kurs kolo 2.50 ... biore i wlaczam meczyk o 20:45 jutro ????
Ogolem dosc obiektywnie (o ile to mozliwe) typuje zwyciestwo Lazio na 7/10 a 1x na 9.5/10 jak juz Juve wygra to bedzie mega zdziwinie ????
 
ptak5 0

ptak5

Użytkownik
Wybacz mi Simons ale jako kibic Juve musze Cię troche sprostować..:-D .Otóż Ranieri ma do dyspozycji całą kadrę i z czego na pewno skwapliwie skorzysta. Troche buńczucznie zapowiada zdobycie Rzymu w co jednak patrząc obiektywnie nie wierze,bo w istocie to Lazio jest w lepszej formie. Moim zdecydowanym typem jest remis. Lazio będzie na pewno zdesperowane w walce z Juve bo przebyło dłuższą i cięższą drogę niż goście i nie po to żeby teraz się położyć przed utytułowanym rywalem,tym bardziej,że nie zrobili tego przed Milanem. Zaangażowanie i dobra forma będą więc na pewno atutami Lazio, z drugiej strony Juve jednak przewyższa troche umiejętnościami rywala w dodatku wszyscy zawodnicy są gotowi więc niekoniecznie musi o 20:45 wyjść podmęczony zespół. Sądze,że mecz skończy się tak jak ten ligowy-sprawiedliwie 1-1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom