>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Sudamericana 2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Juz w najblizszym tygodniu zaczynaja sie drugie, co do waznosci rozgrywki miedzynarodowe w Ameryce Poludniowej, a mianowicie Copa Sudamericana. Tytulu zdobytego przed rokiem broni Sao Paulo i przystapi, do obrony tytulu, dopiero od 1/8 finalu, tak jak to ma w zwyczaju. Pamietajmy, ze zwyciezca tego turnieju, uzyskuje prawo gry w Copa Libertadores 2014, a takze dostapi okazji rozegrania dwumeczu z Atletico MG w ramach Recopa Sudamericana czyli Superpucharu Ameryki Poludniowej.
W tym roku CONMEBOL zrobil ciekawa zmiane, bo podzielil rundy kwalifikacyjne na 4 strefy. Tradycyjnie juz od drugiej rundy ruszaja druzyny z Argentyny i Brazylii i sa to bratobojcze pojedynki. Od pierwszej rundy zaczynaja kluby z pozostalych 8 panstw i sa podzielone na dwie strefy. Poludniowa to: Chile, Paragwaj, Urugwaj i Boliwia. Polnocna, to z kolei: Ekwador, Wenezuela, Kolumbia i Peru.
Pary 1 rundy:

Montevideo Wanderers-Libertad Asuncion
Cobreloa-Penarol
Real Potosi-Universidad de Chile
Guarani-Oriente Petrolero
El Tanque Sisley-Colo Colo
Blooming-River Plate(URU)
Univ. Catolica-Cerro Porteno
Nacional Asuncion-The Strongest
Inti Gas-Atletico Nacional
Mineros de Guayana-Barcelona(ECU)
Independiente Jose Teran-Dep. Anzoategui
Itagui-Juan Aurich
Sport Huancayo-Emelec
Dep. Pasto-FBC Melgar
Trujillanos-La Equidad
LDU de Loja-Dep. Lara​

Pary argentynskie i brazylijskie:

San Lorenzo-River Plate
Belgrano-Velez
Racing-Lanus
Sport Recife-Nautico
Portuguesa-Bahia
Vitoria-Coritiba
Criciuma-Ponte Preta​

Zapraszam do dyskusji
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Trujillanos- La Equidad 2 2,7( bet365), 2 DNB 1,83( bet365)
W pierwszej rundzie rozgrywek Copa Sudamericana spotkają się Trujillanos z Wenezueli oraz kolumbijski La Equidad.
Drużna gospodarzy przed startem nowego sezonu została znacząco osłabiona. Z zespołu odeszli następujący zawodnicy: Faria( 33/2), Ramirez( 18/4), Manriquez( 36/2), John Cordoba( 34/9), Pineros( 24/8), Avila( 34/1), Perdomo( 31/7). Co więcej z klubem nie przedłużyli kontraktów: Sifontes( 16/0), Vivas( 17/0) oraz Figuera( 24/0).
Trener zespołu, Leonardo Gonzalez przyznał na łamach wenezuelskiej prasy iż ,,drużyna odczuwa stratę kilku ważnych zawodników z poprzedniego sezonu&quot;. Wyraził także swoją obawę mówiąc, iż ,,zespół ma bardzo mało graczy&quot; przed startem rozgrywek.
W sparingach Trujillanos radzili sobie średnio. W meczach z lokalnymi rywalami Carabobo, Estudiantes, Yaracuyanos, Lara, Portugesa, ULA FC i Policia de Lara odnieśli 2 zwycięstwa i 5 razy zremisowali.
Do problemów kadrowych trenera gospodarzy dodać należy również kontuzję kapitana zespołu, Cuevasa( 34/1), która uniemożliwia mu występ przeciw La Equidad.
Goście, drużyna La Equidad rozpoczęli już sezon w swojej lidze. Na inaugurację Clausury zremisowali z Millonarios 1-1.
Kolumbijska prasa zwraca uwagę na groźnu duet napastników La Equidad Morelo- Castaneda, który ma nękać defensywę Wenezuelczyków.
W przedsezonowych sparingach La Equidad pokonali Expreso Rojo, Atletico Huila i zremisowali z Patriotas 1-1.
Stawiam w tym spotkaniu na Kolumbijczyków. Rozpoczęli oni już sezon ligowy a ponadto biorąc pod uwagę bardzo złą sytuację kadrową zespołu Trujillanos La Equidad powinien wykorzystać to i postarać się o dobry wynik przed rewanżem na własnym stadionie.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
[

Real Potosi- Universidad de Chile X2 1,7( bet365)
Gospodarze, w fazie Clausura swojej ligi zajęli 8.miejsce( na 12.drużyn). Przed startem nowego sezonu z zespołu Real Potosi odeszło kilku kluczowych zawodników: trzech podstawowych obrońców Zampiery( 36/2), Marteli( 36/2), Jimenez( 38/2) a także trzech najskuteczniejszych: Neumann( 37/20), Bravo( 41/12) i Torrez( 28/7).
Jako uzupełnienie sprowadzono m.in. Chispasa( 34/10 z Oriente) oraz Bubasa( 25/8 z IV ligi argentyńskiej).
W ostatnim teście przed spotkaniem z Universidad, piłkarze Real Potosi przegrali w sparingu z Nacionalem Potosi 0-1.
Zespół gości rozpoczął już sezon ligowy, od porażki u siebie z Rangers 0-1. W dodatku do Boliwii nie poleciał jeden z najlepszych graczy Universidad, Aranguiz. Chilijczycy od niedzieli przebywają już w Boliwii, by zaaklimatyzować się w tamtejszych warunkach.
Zespół z Chile jest drużyną zdecydowanie bardziej doświadczoną, jeśli chodzi o rozgrywki międzyklubowe w Ameryce Południowej od swoich rywali z Boliwii. Dość powiedzieć, że w ostatniej edycji Copa Sudamericana piłkarze Universidad de Chile doszli aż do półfinału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Jedno małe &quot;ale&quot;, La U odpadło w ćwierćfinale natomiast Universidad Catolica zagrał w półfinale.Wiem, czepiam się;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
La U jest w takiej tragicznej formie że nie postawiłbym na nich złamanego peso.W sobotni wieczór dali pokaz i przegrali na inaugurację u siebie i to zasłużenie.A rywal nic nie grał,tylko wykorzystał jedną z 3 okazji na kontrze.A wcześniej grali podobny piach w Pucharze Chile.Z tą aklimatyzacją to nie przesadzajmy,bo 48 godzin temu jeszcze biegali w meczu ligowym w Santiago..
O rywalu nic nie wiem,tak tylko piszę żeby się nie napalać na te La U.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Emelec - U. Catolica
Co do zwycięzcy to nie będę tutaj wróżył, bo nic nie wiadomo. Quinteros, jak i sami piłkarze Emeleku zapewniają, że dadzą z siebie wszystko, choć zaliczka UC jest bardzo mocna (0:4). Kadra gospodarzy jest mocna, wszyscy zdrowi i zdolni do gdy są w 21 osobowej kadrze (brak obrońcy Narvaeza i pomocnika Lastry). Ze strony Catoliki to słyszałem o braku Sosy, który jest w bardzo dobrej formie, w sumie jak i cała siła ofensywna UC (10 bramek w dwóch ostatnich meczach, na mnie robi wrażenie). Do wygranej bliżej mimo wszystko drużynie z Ekwadoru, pewnie będą chcieli jakoś powalczyć i dać kibicom dobry wynik u siebie, ale wątpię, że wyjdą z 0:4, jak dla mnie UC na ten moment jest mocne + mają bardzo fajną formę na wyjazdach, bardzo in plus. Zastanawiam się pomiędzy handi a bramką dla gości, w sumie nie mam pojęcia. Zaryzykuję typem na gospodarzy, tak na otarcie łez ????

Emelec + over 2,5 @2,40 3/10 bet365 ⛔ 2:3
a na UC i over 2,5 było @7,50 , miałem takie myśli, szkoda ????

i coś na gości

Catolica gol @1,57 @5/10 bet365 ✅ 2:3

Jeden wejdzie i będzie gitara, powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Libertad - Iragui / Typ 1 @ 1.65 / WilliamHill
vs
- nie ma czasu bo zaraz rozpocznie się gwizdek rozpoczynający spotkanie ! Mecz w ramach Pucharu Ameryki Południowej czyli Nissan Sudamericana. Mecz pomiędzy Libertad (Paragwaj), a Itagui (Kolumbia). Od razu zaznaczam że liga kolumbijska to jedna wielka kopanina. Nie muszę tego sprawdzać ale wam polecam przeglądnąć spotkania w tej lidze gdyż jest pełna żółtych kartek.. co tam żółtych, czerownych !!! Na to spotkanie został zaproszony w roli sędziego głównego pan Sandro Meira Ricci, który na codzień sędzieuje mecze w brazylijskiej Serie B. Wierzcie mi że nie żałuje on kartek w każdym przez siebie sędziowanym meczu :

- W szeregach gości brakuje kilku graczy (bodajże 4 zawodników). Przybliżyłbym wam ich nazwiska i ilość występów w drużynie ale nie moge wejść na soccerway. Gospodarze w swojej lidze zajmują miejsce 5, natomiast ich rywale są obecnie na miejscu 11 w lidze kolumbijskiej. Wiadomą sprawą jest to że nie ma sie tu co doszukiwać. Różnica lig ogromna ! Na 13 ostatnich spotkań rozegranych u siebie* Libertad przegrał tylko 3 razy tak więc są wg. mnie to zawodnicy lubiący grać pewniej i zdecydowanie na swoim podwórku. - Wiem że mały kurs ale na siłe nie chce sie tu doszukiwać Handi, czy over.. można jakieś AKO tu skleić ???? !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Atletico Nacional-Sao Paulo FC: BTS @2,02 Unibet⛔0-0,koszmarny mecz


Jest to rewanżowy mecz 1/4 finału.W pierwszym spotkaniu wygrało Sao Paulo 3-2,więc w czwartek wystarcza im remis.Gospodarze muszą wygrać,a to moim zdaniem już pół drogi do BTS-a. Nacional u siebie stara się grać uważnie w defensywie,więc na zdecydowany atak od pierwszej minuty nie ma co liczyć,jednak przy utrzymującym się wyniku 0-0 ruszą w końcu.A wtedy bramka dla Sampy to będzie formalność moim zdaniem.Jak popatrzymy na wyniki Atletico w tegorocznej CS na własnym obiekcie to lekko się wystraszymy-3 mecze i 3 razy czyste konto.Ba w 2 z 3 meczy wyjazdowych też gola nie stracili,dopiero w 1/8 Bahia strzelili im jedną bramkę.Sampa wręcz przeciwnie ostatnie mecze to głównie BTS-y(4/5 ostatnich meczy).W CS 2013 będzie to 4 mecz Sao Paulo,w 3 dotychczas rozegranych 3 razy padały BTS.O ich bramkę jestem spokojny,oby Atletico nie zawiodło.Kolumbijczycy ostatnie mecze ligowe grali rezerwowym składem,bo ligę już wygrali i teraz zostaje im CS oraz finał Pucharu Kolumbii.Sampa chyba też Sudamericane traktuje dość poważnie,w lidze już nie grają o nic praktycznie.

Myślę,że BTS po takim kursie jest wart zagrania.Jeśli macie inne spostrzeżenia odnośnie tych ekip to proszę o ich wyrażenie tutaj.zksstal możesz na pewno skomentować ten typ,bo wiem że mecze Sampy oglądasz regularnie.​
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Sao Paulo - Ponte Preta 1 @ 1,6 Marathonbet ⛔ 1-3
Kursy wyjściowe na ten mecz raczej nie zaskoczyły. Sao Paulo jest faworytem w tej parze półfinałowej i w pierwszym meczu Święci będą mieli za zadanie zbudować sobie przewagę przed rewanżem. Dziś trener Ramalho dał odpocząć kluczowym graczom w meczu ligowym. Nie zagrali Luis Fabiano, Aloisio, Miranda, Ganso, Douglas, Rodrigo Caio czy Rogerio Ceni. Ostatnio rzeczywiście Sampa wychodziła na boisko 2 razy w tygodniu a że dziś w meczu z Fluminense nie grała o nic to ci, na których najbardziej liczy trener mogli odpocząć. W pierwszej rundzie Sao Paulo pokonało chilijską Catolikę 5-4, w następnej zaś Atletico Nacional z Kolumbii 3-2. Ten wynik to rezultat z pierwszego meczu, gdzie SPFC grali u siebie, na wyjeździe zagrali tak, aby nie stracić bramki i skończyło się 0-0.
Takich wygód nie mieli gracze Ponte, które rozpaczliwie walczy o uniknięcie spadku z Serie A. I raczej im się to nie uda, bo na 3 mecze przed końcem do bezpiecznej pozycji tracą 6 punktów. Droga do półfinału dla Ponte wiodła najpierw przez kolumbijskie Pasto, z którym brazylijski klub poradził sobie w dwumeczu 2-1. Później według mnie sensacyjnie pokonali argentyński Velez 2-0. Warto dodać że te dwie bramki strzelili na gorącym terenie w Argentynie. Jednak w nocy ze środy na czwartek nie będzie mowy o zaskoczeniu rywala, bo te ekipy znają się dobrze z ligowych spotkań. A w nich w tym roku dwukrotnie wygrywali Tricolor: 2-0 na wyjeździe i 1-0 u siebie. Większość argumentów ma po swojej stronie drużyna z Sao Paulo i myślę że zdoła je wykorzystać w środową noc.
Libertad - Lanus 2DNB @ 3,125 Marathonbet ✅ 1-2
Kurs na zakład bez remisu na Argentyńczyków bardzo dobry. W lidze ostatnio grają znakomicie: 5 meczów 5 wygranych i aż 17 strzelonych bramek przy sześciu straconych. Dodatkowo przemawia za nimi fakt że z czwórki półfinalistów Sudamericany mieli zdecydowanie najcięższą drogę do tej fazy. Najpierw 4-1 z Universidad de Chile, a potem w argentyńskim starciu zwycięstwo 3-1 z River Plate. Nie oglądałem tej drużyny w ostatnich meczach ale widząc jej wyniki trzeba tylko pogratulować formy.
Libertad zaś miał chyba najsłabszych przeciwników: 4-1 z drugoligowym brazylijskim Sportem Recife i 2-1 z Itagui z Kolumbii. Jednak co warte podkreślenia, to to że Paragwajczycy tracą dość mało bramek w lidze, co wcześniej było raczej rzeczą rzadko spotykaną. Pamiętam jeszcze w poprzednim sezonie fatalne błędy obrony i w konsekwencji tracone często bramki.
Myślę że to będzie bardziej wyrównany dwumecz od tego starcia brazylijskiego, jednak kurs na zwycięstwo bez remisu zespołu Lanus według mnie lekko za duży, dlatego warto go pobrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Ponte Preta - Sao Paulo / Typ: Sao Paulo i over 2,5 eXpekt @ 2.75
vs

Półfinał Pucharu Sudamericana start 00:50 / W dwumeczu 3:1 dla Ponte Preta. Obie drużyny na co dzień grają w brazylijskiej Serie A. Ponte plasuje się wyżej w tabeli niż jego dzisiejszy rywal. Ponte Preta będą grać nerwowo, z racji tego że mają przewagę bramek z poprzedniego meczu i postawią zdecydowanie na obronę..
1) Na pewno będą mieć problemy w lini ataku ponieważ nie zagra ich najlepszy strzelec William, który ma na swoim koncie 14 strzelonych bramek i w rankingu serie A ma 5 miejsce wśród strzelców. Na pewno będzie to duży minus dla tej drużyny. 2) W bramce za nieobecnego w tym meczu Tigrao 30/0 stanie Edson Bastos 6/0 tak więc gospodarze moim zdaniem postawią stanowczo na obrone !
3) Pierwszy mecz w którym Ponte Preta wygrało był rozgrywany na stadionie Sao Paulo, ale dziś Ponte nie jest gospodarzem tego spotkania rewanżowego. Ten mecz będzie rozgrywany na Estádio Romildo Ferreira. Jest to boisko drużyny Mogi Mirim (liga Paulista A1, to będzie odpowiednik chyba naszej 4,5 ligi). To boisko jest zlokalizowane gdzieś na obrzeżach Sao Paulo tak więc mogą się czuć jak u siebie w domu.
Sao Paulo musi ten mecz cisnąć, muszą odrobić te dwie bramki i uważam że bedzie ostra gra ! Ponte bez najlepszego strzelca + rezerwowy bramkarz + kilku dobrych zawodników poza składem + grają na terenie przeciwnika. Mi się to kalkuluje w taki właśnie typ jak w/w !
11-stka Ponte Preta : Roberto (o Edson Bastos); Artur, César, Ferrón, Uendel; Baraka, Fernando Bob, Fellipe Bastos, Magal; Rildo oraz Leonardo.
Ponte Preta bez :
Regis 15/0, Adraninho 21/2, Magal 19/0, Chiquinho 25/1, Sacoman 28/1, Tigrao 30/0, William 32/14.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
11-stka Sao Paulo : Rogerio Ceni; Paulo Miranda, Antonio Carlos, Rodrigo Caio, Reinaldo; Denilson, Maicon, Douglas, Paulo Henrique Ganso; Ademilson oraz Aloísio Sao Paulo bez : Fabricio 15/0, Evangelista 17/1, Toloi 15/0, Jadson 21/1, Fabiano 22/6, Osvaldo 25/0, oraz Wellington 28/0.
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
12.12.2013r. 00.50 Copa Sudamericana

CA Lanús vs. Ponte Preta 2-0

Drugi z meczów finałowych Copa Drugi z meczów finałowych Puchar Nissan Sudamericana

Tuz przed 1 naszego czasu dojdzie w Argentynie do wielkiego święta, Lanus po remisie w pierwszym wyjazdowym meczu (1-1) ma okazję zdobyć puchar na własnym terenie. Wynik poprzedniego meczu gwarantuje nam, że Lanus nie zadowoli się remisem. Także pod kontem mojego typy tamten wynik jest ok. Co prawda piłkarze Lanus odczuwali niedosyt po remisie w Brazylii bo prowadzili 1-0, a skończyło się 1-1, jednak przed meczem remis był planem minimum który wykonali.
A teraz kto z kim gra. Lanus czołowa (wicelider) drużyna argentyńskiej ligi, mierzy się ze zdegradowaną już z brasilijskiej Serie A Ponte Pretą, której bym nie lekceważył ponieważ w drodze do finału pokonali m.in. Sao Paulo czy inny argentyński klub CA Vélez Sársfield i tu uwaga (1 mecz 0-0, a drugi 0-2 czyli wygrana na wyjeździe) Jednak dziś stawiam na gospodarzy. Jak podaje strona Lanus u gości sporo absencji, natomiast gospodarze wręcz przeciwnie,do kadry meczowej w stosunku do pierwszego meczy wchodzą paragwajczyk Victor Ayala (13m/1g) i Oscar Benitez (3/1), a ubywaj Jorge Pereyra Diaz 13/2 (kartki). Absencje Ponte: Uendel (51/2) Adrianinho (25/3)
Składy już są:
http://pl.soccerway.com/matches/2013/12/12/south-america/copa-sudamericana/ca-lanus/associacao-atletica-ponte-preta/1604338/?ICID=HP_MS_27_01

Gram zywcięstwo gospodarzy: + własne boisko, kibice, atmosfera, braki kadrowę Ponte i wzomocnienie kadry Lanus oraz sytuacja w rodzimych ligach. Jedyny argument przeciw to poprzednie rundy pucharu w wykonaniu Ponte...zaskakująco i niezrozumiale dobre. No ale zobaczymy.
TYP: 1 1,49 pinnacle 6/10
TYP: 1 (-1AH) 1,88 pinnacle 4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom