>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Copa Libertadores

S 0

Sonderjyske

Użytkownik
Wilstermann (Bol) - Athletico-PR (Bra)
X2 @1.56 w Pinnacle

Runda 3, powrót po przerwie na COVID. APR w grze, liga gra a więc jest i czucie piłki. Liga boliwijska jeszcze nie ruszyła, więc nie wróżę tak z marszu sukcesu gospodarzy.
2x3
 
Ostatnia edycja:
S 0

Sonderjyske

Użytkownik
To chyba moje ulubione rozgrywki, dające nieraz większe emocje niż rodzima, europejska edycja Ligi Mistrzów. Tej nocy mamy pięć spotkań, a moją uwagę poświęciłem w dużej mierze grupie E. Mamy tu Internacional (Bra), America De Cali (Col), U. Catolica (Chi) oraz Gremio (Bra). Po dwóch rundach na czele są obie brazylijskie ekipy z dorobkiem 4 oczek, dalej Kolumbijczyczy po wyjazdowej wygranej z U. Catolica. Bez punktu pozostają ostatni zawodnicy z Chile. I właśnie spotkaniu tego zespołu z Gremio w ramach 3 rundy oczekuję z niecierpliwością. Nie ulega wątpliwości, że w pewnym sensie to pojedynek o przysłowiowe być albo nie być dla U. Catolica. W zasadzie nikt chyba nie powinien mieć złudzeń, że Internacional straci oczka u siebie z America De Cali, mało tego, powinni spokojnie wygrać z przewagą co najmniej dwóch goli(aktualnie @2.46 w Pinncale). W ślad za nimi, moim zdaniem pójdzie dziś Gremio. Choć zwykle szukam niespdzianek i punktów zdobywanych przez tych wg kursow słabszych, to jednak dostępne obecnie (@2.60) na wygraną zespołu z Brazylii, to świetna okazja na poprawienie budżetu. Po zawirowaniach zwiażanych z wirusem, wszelakich opóźnieniach, jak do tej pory w lidze przegrali tylko raz w dziewięciu pojedynkach, mając przy tym najlepszą obok wyżej wspomnianego Internacionalu, obronę. I są głodni pucharów. U. Catolica (Chi) w swojej lidze dominują, są zdecydowanym liderem i po restercie w czterech meczach przegrali tylko raz. Nie mniej jednak, Chilijczycy mają trochę kompleks pucharów, a tym bardziej pojedynków z Gremio. Rok temu, to własnie wyjazdowa porażka 0x2 w ostatniej rundzie, pozwoliła Gremio wejść to fazy pucharowej, a zawodników z Chile pozostawiając na 3 miejscu w grupie. Dwa sezony temu, w Copa Libertadores nie wystąpili. Brazylijczycy, przy olbrzymiej konkurencji, jesli już grają w tych rozgrywkach, to z grupy zwykle wychodzą. Uważam, że odarcie ze złudzeń nastąpi już teraz i po tym meczu Gremio będzie miało siedem oczek na koncie, Internacional osiem, a ekipa U. Catolica pozostanie bez punktów. Swoją szansę na poprawę dorobku, poszukają w Kolumbii.

Grêmio/RS to win @2.60
 
T 266

tojaking

Użytkownik
Copa Libertadores

01 stycznia o godzinie 23:15 w ramach rozgrywek Copa Libertadores w Ameryce Południowej - kolejne kluby podejmą ze sobą rywalizację w ramach 1/16 finału. Obecnym zwycięzcą z przed roku jest zespół z brazylii - Flamengo.


Santos - LDU Quito / Copa Libertadores
Santos - LDU Quito / Copa Libertadores - Źródło zdjęcia

W pierwszym meczu który odbył się 24 listopada padł wynik 1:2 dla gości - czyli dla Santosu. Druga bramka została strzelona z rzutu karnego przez Marinho w '59 minucie. Pomimo to, to gospodarze byli drużyną dominującą w meczu.

Największy atut LDU Quito? - Mecz u siebie

Tajemnicą dobrych wyników LDU Quito jest przede wszystkim atut własnego boiska... Ale o co chodzi? Cały sęk w tym, że ich stadion Estadio Rodrigo Paz Delgado położony jest bajońskiej wysokości bagatela prawie 3000 metrów nad poziomem morza!
Dla gospodarzy gra na takiej wysokości to chleb powszedni, natomiast dla większości drużyn które tu przyjeżdżają - przede wszystkim z poza Ekwadoru, to piekło na ziemi. W ramach ciekawostek odsyłam do szczegółów przyczyn:

Co to jest aklimatyzacja do dużych wysokości nad poziomem morza?

Santos!

Wyjazdowa zaliczka drużyny z Brazylii jest mocna - wygrana i dwie strzelone bramki to znalezienie się jedną nogą w następnej fazie turnieju. LDU Quito nie ma nic do stracenia, będą musieli się otworzyć maksymalnie - zaatakować, o ile marzą o awansie. To wydaje mi się, że będzie dla nich gwoździem do trumny i Santos skarci ich kontrami. Dla lubiących większe ryzyko widzę tutaj nawet możliwość pokrycia handicapu -1. 21 października ekwadorczycy przegrali np. 3:0 z argentyńskim River Plate.

Typ: Santos FC
Kurs: 1,82

Wynik meczu: 0:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores (kwalifikacje)
Godzina: 01:30
Spotkanie: CA San Lorenzo de Almagro - Universidad de Chile
Typ: 1
Kurs: 1,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w półfinałach kwalifikacji do grupowej fazy Copa Libertadores. W pierwszym spotkaniu w Chile padł remis 1-1. Ja tutaj stawiam na gospodarzy z dwóch powodów. Po pierwsze gospodarza z Argentyny uważam za zespół mocniejszy a do tego mają atut własnego boiska a po drugie zespół gości boryka się z problemami covidowymi i dzisiaj zagra mocno osłabiony i przyleciał do Argentyny z kilkoma młodzieżowcami w kadrze. Wprawdzie San Lorenzo w lidze nie wystartował za dobrze i po 5 kolejkach zajmuje odległe 10 miejsce ale zagrać w Copa Libertadores to z pewnością dla nich teraz sprawa priorytetowa a z tak osłabionym rywalem jak dzisiaj myślę, że powinni sobie bez większych problemów dać radę. Więcej o problemach z covidem w ekipie gości możecie poczytać na ich oficjalnej stronie:
https://www.udechile.cl/comunicado-nuevos-casos-confirmados-de-covid-19/
2-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 1,7K

ele

Użytkownik
czesc,
gdzie znajde ilosc rzutow roznych z meczu Tachira- Always? Chodzi mi o oficjalna strone klubow lub CL
Lub gdzie znalezc takie info na oficjalnej stronie :
 
Do góry Bottom