>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Copa Libertadores & Copa Sudamericana - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Atletico MG - San Lorenzo Almagro
Bukmacher: Superbet
Typ: 1. gol - Atletico MG
Kurs: 1.47


Play-offy w Copa Liberatdores, Atletico MG to faworyt tego meczu, już w 1. rywalizacji byli lepsi, ale ostatecznie wynik zakończył się remisem 1-1, tak więc sprawa awansu jest jak najbardziej otwarta. Tym razem myślę jednak, że w Brazylii będzie im zdecydowanie łatwiej, a piłkarsko są po prostu lepszym zespołem. Myślę, że gospodarze bez większego problemu awansuje w tej parze, chociaż sam typ to być może bardziej ryzykowny 1. gol tej ekipy. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1181
makaveli23 617,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: Atletico MG - River Plate
Typ: remis/remis (ht/ft)
Kurs 4.40
Bukmacher: betclic
Analiza:
Obie drużyny spotkały się w 2021 roku również w Copa Libertadores, tylko że w ćwierćfinale i tam dominacją popisała się drużyna z Brazylii, która wygrała pierwszy mecz w Argentynie 1-0 i poprawiła u siebie 3-0. Wtedy Atletico w Brazylii było górą zajęło 1 miejsce z przewaga 13 pkt nad drugim Flamengo. Kilku piłkarzy jeszcze gra w Atletico z tamtego okresu jak choćby "Niesamowity" Hulk, który zaliczył wtedy w dwumeczu dwie asysty i gola. W ostatnim meczu tego sezonu w Brazylii 38-latek również strzelił jedyną bramkę dla Atletico w zremisowanym 1-1 meczu z Vasco da Gama na wyjeździe. Jak widać mimo wieku pamiętny z występów w Europie w Porto czy Zenit St Petersburg piłkarz to u siebie na podwórku czuję się najlepiej. Niestety w tym sezonie Atletico nie jest już dominującą siłą, jest średnie w najsilniejszym znaczeniu tego słowa. River Plate także niczym się nie wyróżnia w Argentynie. Po obu stronach bardzo dużo remisów, naprawdę nie widzę kto tu miałby wygrać. River Plate zagra na remis i będą to piłkarskie szachy z których nikt nie zejdzie wygrany. Jestem pazerny na kursy w konkursie i taką drogą do końca miesiąca już muszę podążać także typuję x/x ale oczywiście zalecam zagranie czystego remisu u buka.
 
Do góry Bottom