>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores & Copa Sudamericana 2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: Bolivar - Delfin SC
Typ: rzuty rożne over 8.5
Kurs: 1,77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Sytuacja w tej grupie wygląda tak

Ostatnia kolejka, każdy widzi jaka sytuacja jest w grupie. Tutaj każdy zespół może jeszcze awansować do dalszej fazy turnieju. W najlepszej sytuacji jest Atl. Nacional, które u siebie podejmie Colo Colo i bardzo możliwe, że wygrają to spotkanie bo u siebie są bardzo mocnym zespołem. Zatem zwycięzca tego meczu ma szanse na zajęcie drugiego miejsca i awans dalej a więc spodziewam się tutaj ofensywnego spotkania i, że ten over na rzuty rożne zostanie spokojnie pokryty. Bolivar pochodzi z z La Paz a miejscowość ta jest położona na wysokości ponad 3 600 m n.p.m a więc dla gospodarzy to bardzo duży atut ale nie do końca bo Delfin w swojej rodzimej lidze też gra wyjazdowe spotkania na podobnych wysokościach z niektórymi przeciwnikami. Tak czy inaczej oba zespoły muszą atakować, by wygrać więc powinno to być ofensywne spotkanie i liczę na wiele rzutów rożnych. Ta linia powinna zostać spokojnie pokryta. Powodzenia.
✅ 19 rzutów rożnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Copa Libertadores
Spotkanie: Santos-Garcilasso
Typ: over 3.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Godz: 00:15
analiza: Ostatnia kolejka w fazie grupowej , ekipa Santosu, która zapewniła sobie już awans do następnej fazy rozgrywek. gospodarze po 5 spotkaniach , 3 zwycięstwach oraz 2 porażkach na pewno już zagrają w dalszej fazie, jednak gdy w tym meczu nie zdobędą 3 punktów a swoje spotkania wygra Club Nacional to straca pierwsze miejsce. Goście strzelili tylko 2 bramki w tych rozgrywkach i najlepsze jest to iż zdobyli je właśnie z zespołem Santos na swoim stadionie, to było również jedyne spotkania które zdołali wygrać, poźniej już nie udało im się zdobyć nawet jednej bramki, moim zdaniem Santos jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , do tego ma szanse wzięcia rewanżu za tamto spotkanie. Gospodarze ostatnio grają overovo i tutaj moim zdaniem też powinni strzelić kilka bramek, tym bardziej iż goście na wyjazdach niezwykle często tracili po 3 czasem 4 gole w meczu. Santos spokojnie jest w stanie tyle bramek zdobyć, jest to ostatni mecz, powinni zagrać na luzie. Moim zdaniem w tym spotkaniu warto poszukać overu bramkowego, albo wysokiej wygranej ekipy z Brazylii. Stawiałbym na dokładny wynik 4:0 po końcowym gwizdku sędziego.
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Bolivar - Delfin SC
(2:1)
bts - @2 ✅
Za drobne spróbuję.... a co mi tam?.. Oba zespoły walczą o awans, aba walczą o 3 punkty. Oba mają doświadczenie w grze na wysokościach, więc tutaj Bolivar traci swój atut. Mam nadzieje, że bramki będą... Stawka Januszowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jozzy22 560K

jozzy22

Użytkownik
Estudiantes - Club Nacional
Typ: BTS Kurs: 2.35 ✅
No cóż..... goscie potrzebują remisu aby przypięczętować awans węc gra na 0:0 może być dla nich zgubna.
Z kolei gospodarze muszą wygrać więc aby tego dokonać trzeba atakować,a to ułatwi zadanie gościom.
Szanse na bramki są więc po takim kursie jak najbardziej warto coś kasiorki postawić.
Wynik: 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
jozzy22 560K

jozzy22

Użytkownik
El Nacional - Defensa y Justicia
Typ: BTS TAK
Kurs: 2.00 ⛔
fortuna
Typ niewątpliwie ryzykowny ale jednak spróbuje. Mecz rewanżowy i goście mają zaliczkę 2 bramek,a więc póki co jest ok. Zakładam,że gospodarze chcąc awansować muszą ruszyć do ataku co może otworzyć drogę do strzelenia gola dla gości. Mecz rozgrywany w Quito,a więc bardzo wysoko więc to trochę mi psuje opcje BTS-u ale liczę na Defense,że jednak uda im się coś ustrzelić.Każda bramka na ich koncie zwiększa szanse awansu,a gospodarze to wiadomo muszą wygrać.
Jak będzie zobaczymy w nocy oby trafnie.
Wynik: 1:0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:30
Spotkanie: Boca Juniors - Club Libertad
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pierwsze spotkanie 2 rundy w Copa Libertadores. Całkiem fajne tutaj kursy na argentyńskie Boca Juniors w meczu z paragwajskim Libertadem. Co tutaj dużo pisać, zespół gospodarzy dla mnie jest w tym pierwszym spotkaniu zdecydowanym faworytem i myślę, że wygrają różnicą przynajmniej 2 goli. Kadrowo jest to zespół zdecydowanie mocniejszy, z większymi indywidualnościami w składzie i na własnym stadionie bardzo mocny. Z pewnością Libertad jest w lepszym rytmie meczowym, bo tam liga trwa już i goście tego meczu mają więcej oficjalnych spotkań na koncie. Jednak myślę, że to nie będzie miało większego znaczenia, Boca ostatnio grał mecz w pucharze Argentyny i rozbił zespół Alvarado 6-0. Owszem Libertad jest dużo groźniejszym zespołem ale i tak myślę, że ten handicap zostanie pokryty i Boca wygra różnica przynajmniej dwóch goli aby spokojnie udać się do Paragwaju na rewanż.
✅ 2-0
 
welcome.to.my.world. 43

welcome.to.my.world.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Libertadores
Godzina: 00:30
Spotkanie: River Plate - CA Independiente
Typ: River over 1.5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365/lvbet
Analiza:
Brak czasu.
Tak to czuję tak gram tak też polecam.
Mecz rewanżowy w Copa Libertadores, pierwszy zakończył się wynikiem 0:0. River u siebie bardzo mocne - zobaczymy co z tego wyjdzie. Na spokojnie ze stawkami. Najbliższe chwile zweryfikują typ.
Ps. Nie widzę &quot;świeżego&quot; tematu dlatego dałem tutaj - sorry jeśli źle.
Z fartem!

Edit.
✅
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Dziś pierwszy półfinał o 2:45 River Plate - Gremio.Jakieś typy na to spotkanie ? W obecnej formie u siebie River powinno to wziasc bez problemu...
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
River Plate - Boca Juniors
Typ: Będzie czerwona kartka
Kurs: 2,10
Bukmacher: forBet
Nie ukrywam, na taki mecz czekałem.
Pokaldam w nim duże nadzieję.
Pierwszy raz w historii Ci odwieczni rywale spotykają się że sobą w finale Copa Libertadores, pierwszy mecz 2:2, dzisiaj rewanż.
Wczoraj na treningu Boca 50k ludzi bo więcej się nie zmieściło, ciśnienie jest ogromne, ceny biletów na czarnym rynku dochodzą do 4800 euro!
U którego bukmachera widziałem podstawową linię na kartki aż 9.5
Bukmacherzy liczą na bardzo ostre granie stąd ten kurs, tylko 2.10 na red card.
W tym meczu już nie ma kalkulacji, nikt nogi nie odstawi, a jeśli wynik będzie niekorzystny dla któregoś zespołu to zacznie się polowanie na nogi rywala. Dla mnie minimum jedna czerwona kartka a nie zdziwię się jak będzie ich więcej.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: River - Boca
Typ: over 2,5
Kurs: 2,4
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Sam mecz generalnie pod znakiem zapytania, ale kiedyś ten finał muszą rozegrać. Jakby udało się dziś to moim zdaniem typ na bramkowy over naprawdę interesujący. W pierwszym spotkaniu tempo z obu stron robiło ogromne wrażenie, a sam mecz to taka miła odmiana od europejskiej piłki. Akcja za akcję, momentami brakowało precyzji, ale piłkarze praktycznie nie odpoczywali i mało było momentów przestoju. 2,40 na przynajmniej 3 bramki to mając w pamięci ostatni pojedynek moim zdaniem naprawdę sporo. Bo tu chyba będzie po prostu zbyt nerwowo na taktyczne piłkarskie szachy i przeczekanie rywala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom