>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Copa Del Rey 20010/2011

Status
Zamknięty.
dreju 1

dreju

Użytkownik
Ja w tym meczu czekam czy zagra Krystyna. Jak zagra to można spróbować jakiś over, ale jak nie to Real nie będzie miał za bardzo czym straszyć (mówię o pogromie o którymś ktoś wspominał wyżej) Z Krystyną będę grał over 1.5 Real do przerwy, ale na razie nie rozpatruję tego meczu.
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Z tego co wyczytałem, Ronaldo ma jutro rozpocząć mecz na ławce rezerwowych. Co więcej, nieobecni będą Carvalho, Pepe, Khedira i Özil, którzy dostali wolne od trenera.

Przewidywany skład: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Marcelo; Granero, Xabi Alonso; Di María, Benzema, Pedro León; Higuaín.

Z jednej strony fajnie że trener daje odpocząć kluczowym zawodnikom, mając na uwadze zbliżając się Gran Derbi, ale oby trzeci raz z rzędu Real nie przejechał się na trzecioligowcu.
Sam Mourinho zapowiadał, że w tym roku poważnie podejdą do Pucharu Króla, myślę więc że słowa dotrzyma i Real bez żadnych problemów awansuje dalej/
Co do postu wyżej i over 1,5 do przerwy, myślę że warto zagrać, kurs na poziomie 1,8 jest dość zachęcający i bardzo prawdopodobny. Mimo, że nie zagra cała podstawowa jedenastka, powiedzmy sobie że żaden z piłkarzy w szerokiej kadrze nie znalazl się w Realu przypadkowo, i nawet ci siedzący na co dzień na ławce, są w stanie zdystansować rywala. Zwłaszcza, że każdy będzie chciał zagrać jak najlepiej i pokazać, że to właśnie jemu nalezy się miejsce w podstawowej 11.
 
dreju 1

dreju

Użytkownik
Dobra znalazłem parę informacji na temat Pucharu Króla. Najpierw mecz:
Espanyol - Real Valladolid
Stawiam dziś na gospodarzy. Jak powiedział dziś trener Espanyolu jego drużyna chce wygrać w tym roku Copa del Rey. Jak zapewnia chce dziś nie tylko utrzymać przewagę z meczu wyjazdowego (Espanyol wygrał 2-0) ale i wygrać. Kilku graczy dostanie wolne, ale nie będzie lekceważenia rywala. Do tego zespół gra na prawdę dobrze w ostatnim czasie.
Za to rywale chyba odpuścili sobie Puchar. Przyjeżdżają bez 5 podstawowych zawodników. Trener za to wziął ze sobą 6 graczy z zespołu rezerw.
Typ: Espanyol
Kurs: 1.571
Stawka: 100
Możliwa wygrana: 157.10
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Malaga - Hercules 1 2.10
Napiszę krótko, ponieważ dałem całkowitą analizę w &quot;Typach Dnia&quot;. Więc tak:
W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Dzisiaj na ławce trenerskiej gospodarzy zadebiutuje Manuel Pellegrini. Jak każdy wie, znakomity fachowiec. Zapowiedział, że Malaga zagra w najmocniejszym składzie. Natomiast w drużynie gości zabraknie zdecydowanej większości podstawowych piłkarzy takich jak: Valdez, Sendoa, Cortez, Farinos, Pamarot, Francisco, Abraham Paz, czy Trezegeut i zagrają tylko rezerwowi. Trener Esteban Vigo podkreśla, że dla Herculesa priorytetem jest liga i dzisiaj zagrają zmiennicy. Kursy na gospodarzy już lekko spadły.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Barcelona - Athletic Bilbao (+1) 1,50 0:0 ⛔ ????
Głupotą by było analizowanie Barcelony. Każdy kto choć trochę interesuje się piłką nożną ten wie, że ostatnio grają genialnie i swoich przeciwników gromią. Athletic na CN ? Nie daję im większych szans. Historia jasno wskazuje, że Barcelona wygrywała z nimi nie raz kilkoma bramkami. A handi -1 w obecnej dyspozycji Barcelony to jak lokata 50%. Już w meczu z defensywnym Rubinem skład Barcy C spokojnie wygrał 2:0.
 
G 10

goldy

Użytkownik
Athletic a nie Atletico ???? Niektóre hiszpańskie kluby mają bardziej angielskie nazwy klubów ze względu na założycieli, tak jak Football Club Barcelona czy własnie Athletic Bilbao.
Śledzę grę Basków, również bardzo lubię ten klub ze względu na świetne tradycje i postawę piłkarzy. Granie przeciwko tej drużynie nigdy nie jest łatwe i bardzo rzadko zdarza mi się stawiać przeciwko Bilbao. Jednak rozpędzona, będąca w świetnej formie Barcelona powinna poradzić sobie u siebie z dość znacząco osłabionym Bilbao (brak Llorente). Aby awansować do kolejnej rundy Barça będzie chciała wygrać u siebie w ostatnim meczu roku, szczególnie że wyjazd na San Mames nigdy nie należy do przyjemnych.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
dzis mamy mecz pomiedzy VALENCIA a VILLARREAL w Copa Del Rey
Kadra Villarreal wyglada bardzo ciekawie bo wszystkie gwiazdy sa powolane
w Valenci to wiem ze nie bedzie bramkarza i chyba Abeldy
jako ze jest to dwumecz Valenci pewnie bedzie zalezec aby to wygrac a jak sie nie da to zeby przynajmniej bramki nie stracic by potem w rewanzu wygrac dzieki bramkom.
Typ X2 na Villarreal po kursie 1,6
mozna byc dac jeszcze - Remis do polowy
 
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
FC Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: Barcelona wygra obydwie połowy 1.83 Bet365

Moim zdaniem pytanie &quot;Kto wygra ten mecz?&quot; nie powinno mieć miejsca.
Najrozsądnieszymi pytaniami są: &quot; Iloma bramkami tym razem wygra Barcelona?&quot;, &quot;Czy w tym spotkaniu straci bramkę?&quot;.

Rozpędzona FC Barcelona gromi wszystkich przeciwników, których spotka na drodze w tym swojego najgroźniejszego konkurenta - Real (5:0). Wydaje się, że są nie do zatrzymania.

Co do spotkania, to myśle, że Guardiolla weźmie je na poważnie i nie wypuści na boisko samych rezerwowych. Athletic Bilbao radzi sobie calkiem nieźle. W lidze wygrali ostatnie 2 mecze w tym jeden u siebie z Espaniolem (2:1).
Ta konfrontacja odbywa się na obcym terenie, a tu już nie jest najlepiej. Wygrali 2 spotkania: w 1 kolejce Z Herculesem (0:1) oraz w ostatnią sobote z słabym Levante (1:2). Raz zremisowali z Gijon&#39;em, ale to było dawno temu. Pozostałe starcia przegrali, ale nie z byle kim: Real Sociedad, Real Madryt, Villa Real, Sevilla, Valencia. Real wygrał czteroma bramkami, natomiast Villareal trzema. Wątpie by wielka Barca nie dorównała poprzednikom.

Z Typów rzucają się w oczy handicap&#39;y. Barcelona (-1) po około 1.44 wydaje się bezpieczne. Barcelona (-2) po 2.05 jest dużą pokusą zwłaszcza, że wszyscy wiemy ile bramek Katalończycy aplikują przeciwnikom.

Mi natomiast spodobał się typ &quot;Barcelona wygra obydwie połowy&quot;. Kurs duży, warty grania. Bałem się o 1 połowe, jednak statystyki mówią same za siebie - Barcelona strzela w spotkaniach na własnym boisku w 1 poł. conajmniej 1 bramke w 87.50% spotkań.

Polecam typ i życze powodzenia
 
bb06 0

bb06

Użytkownik
Małe roszady tylko ma wprowadzić nie będzie większych eksperymentów pewnie Mascherano Adriano dostaną szanse. Athletic osłabiony brakiem Llorente.
Piotrek_ ///// : Amorebieta tez nie gra.
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Barcelona to obecnie najlepsza drużyna na świecie. Drużyna poukładana, z pasją. Jej piłkarze wiedzą co chcą, chcą cieszyć się grą i strzelać dużo bramek. Na Camp Nou zmierzą się z Athletic Bilbao, drużyną która wygrywa na wyjazdach w Primera Division, ale z zespołami z wyższej półki nie radzą sobie za dobrze. Przegrali wysoko z Realem i Villarealem. Co prawda są to inne rozgrywki, inaczej podchodzi się do meczu, jest inna motywacja, ale nie w przypadku Barcelony. Ta drużyna mobilizuje się na każdy mecz. W każdym chce dominować i cieszyć się piłką. Jak dla mnie Barcelona w tym meczu strzeli sporo bramek. Barcelona ma bardzo dobry bilans bramek w ostatnim meczu. W ostatnich 10 meczach zdobyli 42 bramki tracąc przy tym zaledwie 4 !
Barca Over 3.5 (dla odważnych)
Barca Over 2.5 (dla mniej odważnych)
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
FC Barcelona Vs Athletic Bilbao
Jak będzie przebiegało to spotkanie zapewne każdy wie, ataki Barcelony, 70% posiadania piłki i raczej wysokie, zdecydowane zwycięstwo. Składów jeszcze nigdzie nie ma ale raczej nie zobaczymy dzisiaj Barcelony B, Pep raczej wystawi podstawowych zawodników i będzie chciał sobie zapewnić już dzisiaj awans do następnej rundy. Kurs na poziomie 1,10-1,15 nie bardzo nadaje się do grania, kursy na overy też nie za ciekawe. Jedynie hendicap azjatycki -2 po 1,75 przykuł moją uwagę. Ja jednak postaram się podać kilka bardziej &quot;egzotycznym&quot;, rzadziej granych typów, po większych kursach.
Typy:
Czy którykolwiek z graczy strzeli hat-trick&#39;a w regulaminowym czasie? - TAK - @9,00 (expekt)
Czy którykolwiek rezerwowy zdobędzie bramkę w regulaminowym czasie gry? -TAK - @3,55 (expekt)
Karny zakończony zdobyciem bramki dla Gospodarze TAK - @4,50 (unibet)
Dowolna drużyna do wygrania obu połówek - TAK - @1,94 (betsafe)
Barcelona -2 (przy 2:0 zwrot) - @1,75 (betsson)

  • Niewątpliwie Hat-trick może paść w tym meczu i niekoniecznie musi strzelić go Messi (zwłaszcza że za taki zakład jest mniejszy kurs) równie dobrze może go strzelić choćby Pedro.

  • Czy rezerwowy strzeli gola? Hmm Oficjalnych składów jeszcze nie ma ale niewykluczone że na ławce siądzie, dajmy na to, Villa i wejdzie w 60-65min, wiec czas na strzelenie będzie miał. A nawet jeśli wyjdą podstawowa 11-stką to wchodzący Bajan tez jest sporym zagrożeniem. Moim zdaniem kurs wart ryzyka.

  • Karny? Może być a może nie być. Może sędzia nie wytrzyma presji CN i coś wydrukuje a może po prostu obrońcy nie będą mieli innego wyjścia tylko faulować. Uwaga bo przy tym zakładzie karny musi być wykorzystany a zawsze jest możliwość że zawodnik nie trafi. Kurs na tylko to że karny będzie waha się koło 3,4.

  • Czy Barca wygra obie połowy? Jeśli mecz będzie przebiegał tak jak powinien czyli bez niespodzianek to jest duża szansa.

  • A HC chyba oczywisty. ????
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
FC Barcelona Vs Athletic Bilbao
Jak będzie przebiegało to spotkanie zapewne każdy wie, ataki Barcelony, 70% posiadania piłki i raczej wysokie, zdecydowane zwycięstwo. Składów jeszcze nigdzie nie ma ale raczej nie zobaczymy dzisiaj Barcelony B, Pep raczej wystawi podstawowych zawodników i będzie chciał sobie zapewnić już dzisiaj awans do następnej rundy. Kurs na poziomie 1,10-1,15 nie bardzo nadaje się do grania, kursy na overy też nie za ciekawe. Jedynie hendicap azjatycki -2 po 1,75 przykuł moją uwagę. Ja jednak postaram się podać kilka bardziej &quot;egzotycznym&quot;, rzadziej granych typów, po większych kursach.
Typy:
Czy którykolwiek z graczy strzeli hat-trick&#39;a w regulaminowym czasie? - TAK - @9,00 (expekt)
Czy którykolwiek rezerwowy zdobędzie bramkę w regulaminowym czasie gry? -TAK - @3,55 (expekt)
Karny zakończony zdobyciem bramki dla Gospodarze TAK - @4,50 (unibet)
Dowolna drużyna do wygrania obu połówek - TAK - @1,94 (betsafe)
Barcelona -2 (przy 2:0 zwrot) - @1,75 (betsson)
  • Niewątpliwie Hat-trick może paść w tym meczu i niekoniecznie musi strzelić go Messi (zwłaszcza że za taki zakład jest mniejszy kurs) równie dobrze może go strzelić choćby Pedro.

  • Czy rezerwowy strzeli gola? Hmm Oficjalnych składów jeszcze nie ma ale niewykluczone że na ławce siądzie, dajmy na to, Villa i wejdzie w 60-65min, wiec czas na strzelenie będzie miał. A nawet jeśli wyjdą podstawowa 11-stką to wchodzący Bajan tez jest sporym zagrożeniem. Moim zdaniem kurs wart ryzyka.

  • Karny? Może być a może nie być. Może sędzia nie wytrzyma presji CN i coś wydrukuje a może po prostu obrońcy nie będą mieli innego wyjścia tylko faulować. Uwaga bo przy tym zakładzie karny musi być wykorzystany a zawsze jest możliwość że zawodnik nie trafi. Kurs na tylko to że karny będzie waha się koło 3,4.

  • Czy Barca wygra obie połowy? Jeśli mecz będzie przebiegał tak jak powinien czyli bez niespodzianek to jest duża szansa.

  • A HC chyba oczywisty. ????
dobre typy, ja bym dodatkowo dorzucił jeszcze, że Mascherano dostanie kartkę(kurs 3.50 unibet ) lub poprostu, że Messi strzeli bramkę (1.60). Wiadomo jak gra &quot;Marszczerano&quot; czasami nie używa głowy, a nóg i dużo bezmyślnie fauluje, dzisiaj zagra od pierwszych minut na defie i może mieć sporo roboty z posiadającym atomowe strzały z dystansu Gabilondo ????

/edit
z ostatniej chwili:
Skład Barcy na mecz z Bilbao: Pinto - Alves Pique Abidal Maxwell - Xavi Mascherano Keita - Pedro Bojan Iniesta.

czyli typ na gola rezerwowego jeszcze bardziej prawdopodobny ????
 
G 10

goldy

Użytkownik
Panowie, mimo że Barça ostatnio zmiata wszystkich co staną na jej drodze to trzeba pamiętać, że Bilbao to zdecydowanie nie jest drużyna do bicia! Baskowie na pewno będą walczyć ile sie da.. Nie wykluczam tutaj wysokiego zwycięstwa Barcelony, bo takie mimo wszystko jest dość prawdopodobne. Jednak zauważyłem, że wielu z was gra wysokie handi na Barçę. Warto też pamiętać że to puchar. Więc ostrożnie !!
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Po zobaczeniu składu dodaje jeszcze Iniesta strzeli po 3,40 (gamebookers).
E: Niestety zagrałem 3 zakłady z tych co podałem (Hat-trick, bramka rezerwowego i Gol Iniesty) ale nieoczekiwanie skończyło się 0:0. Ja jednak jako kibic Realu Madryt ciesze się mimo że przegrałem. :d W końcu i Barcelona została zatrzymana i to na CN. :p
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Na jutro to wydaje mi sie ze warto zagrac na Seville.Patrzac na ostatnie wyniki tej druzyny to graja straszna padake i rozczarowywuja na kazdym kroku dlatego mysle ze wreszcie u siebie cos powinni wygrac i zagrac cos na powaznie a nie odstawiac komedie.Malage bardziej interesuje uratowanie bytu w lidze wiec wydaje mi sie ze zupelnie oleja puchar i skupia sie na probie utrzymania.Kurs w miare przyzwoity wiec wydaje mi sie ze warto sprobowac.
drugi mecz to pewna wygrana Atletico ktore bedzie chcialo zrewanzowac sie Espanyolowi za porazke u siebie w lidze.Co jak co ale kibice zadaja tego od nich i potaktuja ich zadanie powaznie i zmiota Espanyol bez wiekszego problemu.Kurs tez w miare dobry takze do dubla mozna zagrac z Sevilla.Ako ok. 2.6
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
VS.
Atl. Madryt-Espanyol
typ: Atl. Madryt @ 1.70
✅
W pierwszym dwumeczu tego pojedynku na Estadio Vicente Calderón miejscowi podejmą piłkarzy z Barcelony. Wyraźnie w szeregach gospodarzy widać zauważalną zwyżkę formy. W dwóch spotkaniach ligowych odnieśli dwa zwycięstwa zaś w lidze europejskiej zremisowali z Bayer Leverkusen mimo faktu że przegrywali w tamtym spotkaniu to zdołali wywieźć punkt z Niemiec (1-1) w Primera Division z kolei pokonali u siebie Deportivo (2-0) po dwóch golach S. Agüero zaś w ubiegły weekend łatwo rozprawili się z piłkarzami Malagi wygrywając na wyjedzie aż (3-0) a bohaterem tamtego spotkania okazał się Tiago ,autor dwóch trafień. Espanyol po trzech zwycięstwach z rzędu w lidze bardzo obniżył swoje loty najpierw przegrał z Athletic Bilbao (2-1) by tydzień później w derbach Barcelony przegrać z &#39;&#39;dumą Katalonii&#39;&#39; aż (1-5) a przy okazji rywal obnażył wszystkie ich braki. A to nie koniec wyzwań dla gości bo nie dość że muszą dwukrotnie zmierzyć się z graczami z Madrytu to w ten weekend zagrają z Valencią i na koniec w połowie stycznia pojedynek z Sevillą. W lidze oba zespoły są blisko siebie z małą przewagą przyjezdnych którzy są na piątym miejscu zaś rywal oczko niżej tracąc do nich tylko dwa punkty. Gracze z Madrytu do tego spotkania przystąpią bez Sergio Asenjo i Bojry zaś przeciwnicy bez Javi Lopez, Coro, Ernesto Galan, Ivan De la Pena i Felipe Mattioni. Sądzę że tegoroczny zdobywca superpucharu europy wraca do dobrej dyspozycji z początku sezonu zwracając uwagę na obecną dyspozycje a wiadomo że w rewanżu będzie trudniej więc trzeba zrobić sobie jakąkolwiek przewagę przed meczem rewanżowym na wyjedzie. Może Atletico powtórzy zeszłoroczny sukces i ponownie awansuje do finału (ostatecznie porażka w finale z Sevillą 2-0). Spotkanie to od 20-00.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
dla mnie dobrym typem na jutro jest mecz:
Betis Sevilla - Getafe typ: X2 po kursie 1,46
Betis ostatnie 3 mecze moze zaliczyc do udanych wygrane 3-0 , 3-1 i remis z Barca B.
Getafe w sumie tez ma jakas tam forme , ostatni mecz(z Almeria) wygrali 3-2 a przegrywali do polowy 2-1 wiec widac ze jak chca to potrafia.
Sadze ze w tym meczu zawodnicy z Getafe zagraja spokojnie by nie przegrac meczu z Betisem a byc moze wywiezc cenne zwyciestwo.
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Do Madrytu przyjeżdża Levante. Zagra z Realem w rozgrywkach o Puchar Króla. Real chce sobie zapewnić zwycięstwo w pierwszym meczu. Chcą wygrać, ale czy zdobędą dużo bramek? Nie sądzę. We wczorajszym meczu Barcelony nie padły bramki, w meczu Valencii też nie padły bramki. W pierwszych meczach często pada mało bramek. Za to w rewanżowych strzela dużo bramek. Uważam, że w dzisiejszym meczu nie padnie za dużo bramek. Mourinho mówi, że chcą być pewni awansu po pierwszym meczu, ale nie sądzę, że dzisiaj się rozstrzelają. Jak dla mnie Under 3.5 po dobrym kursie bardzo możliwy.

Przewidywany skład Realu:
Casillas; Lass, Pepe, Albiol, Marcelo; Xabi Alonso, Granero; Pedro León, Cristiano Ronaldo, Di María; Benzema.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wczoraj duża niespodzianka w Pucharze Króla. Barca nie dała rady na CN Bilbao. Remisy Valencii i Deportivo. Może dziś obejdzie się bez niespodzianek.
Z ciekawości wbiłem na stronę Realu zobaczyć jaki skład szykują na Levante. Z tego co widzę panuje tam ogromne poruszenie na to , aby dziś sobie postrzelać a na rewanż mieć spokój. Mourinho w miarę możliwie szykuje mocny skład. Zresztą taką ma kadrę , że kogo nei wystawi to i tak 11 będzie mocno wyglądać. Zresztą z Murcią Mou pokazał , że nie olewa tego pucharu. Levante raczej powinno się skupić na utrzymaniu się w lidze bo póki co balansują na włosku. Po nowym roku odpowiednio wyjazd na Camp Nou , i u siebie podejmą Velancie. Raczej ciężko będzie o punkty. Ostatni ważny mecz w tym sezonie dla obu ekip. Dlatego sądzę , że Real zrealizuje plan zapewnienia sobie awansu już w pierwszym meczu. Warto dodać , że w rewanż planowany jest na 4 Stycznia a 9 na Santiago Bernabeu przyjedzie Villareal , więc warto by dać kilku piłkarzom odetchnąć w meczu rewanżowym z Levante. 2 stycznia Real gra z Getafe ( o tym że 3 pkt w tym meczu są bezcenne chyba nie trzeba pisać ) więc jeżeli dziś by osiągnęli zły wynik to w rewanżu Mourinho musiał by wystawić mocniejszy skład , wiadomo co by było gdyby Real odpadł. I by wyszło 2 , 4 i 9 stycznia grać w miarę najmocniejszym składem. Dziś ten mecz trzeba wygrać , najlepiej pewnie i dlatego też
⚽ Real Madrid (-2.5gola) - Levante 1 2.10 Bet365 ✅
I jeszcze proponowane składy przez Marce


edit // Albo spróbuję pobawić się w Piotrka
⚽ Strzelec pierwszego gola w meczu Karim Benzema 3.25 Sportingbet ✅
⚽ DW 3:0 7 ⛔
⚽ Strzelec pierwszego gola i DW Benzema/3:0 17 ⛔
⚽ Real wygra do zera 1.95 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom