>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Copa America 2024 [20.06.2024 - 14.07.2024]

F 723,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America 2024
Godzina: 03:00
Spotkanie: Brazylia - Kostaryka
Typ: Brazylia powyżej 3.5 goli
Kurs: 2.26
Bukmacher: betclic
Post w dziale:
Analiza: Masz w składzie takich grajków jak Rodrygo czy Vinicius w ataku i nie pozostaje nic innego jak pokazać w pierwszym meczu co potrafisz. Duże oczekiwania wobec Brazylii i myślę że udźwigną presję. Kostaryka to rywal z którym powinni sobie poradzić już w pierwszej połowie. Jakość jest po stronie Brazylijczyków, lubią przyspieszyć grę i tak tez spodziewam się że nie dadzą zbyt wiele miejsca Kostaryce.
 
va-banque 222K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America 2024
Godzina: 03:00
Spotkanie: Chile - Argentyna
Typ: Remis
Kurs: 4.20
Bukmacher Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/copa-america-2024-20-06-2024-14-07-2024.170005/#post-7275271
Analiza:

Obstawiam na remis, ponieważ Chile są bardzo silne u siebie. W eliminacjach u siebie grali ciekawie. Po 3 meczach nie stracili nawet 1 gola. I nie były to słabe ekipy: Paragwaj, Peru, Kolumbia. Przy takiej defensywie będą w stanie wydrapać punktom Mistrzom Światom.
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Peru - Kanada
Bukmacher: Superbet
Typ: A. Davies over 1.5 strzałów
Kurs: 2.05


Kanada pokazała się z niezłej strony z Argentyną i mimo porazki wypracowała aż 10 strzałow na bramkę, z czego przynajmniej 2-3 sytuacjie mogły zakończyć się golem. Jedną z wyróżniających się postaci był m.in. Davies, czyli z jednej strony boczny obrońca, a z drugiej strony skrzydłowy, który ma szybkośc i dobry strzał. Davies oddał na bramkę Argentyny 3 strzaly, tak więc typ wszedłby aż miło. Uderzał m. in. rzut wolny, co może sugerować że teraz również byłby do tego delegowany. Nie wiem jak wygląda sytuacja z karnymi. Myślę, że w tym meczu Davies będzie mieć swoje szanse w tym meczu -szczególnie z dystansu.
 
Ostatnia edycja:
scorpio82 260,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America 2024
Godzina: 00:00
Spotkanie: Panama - USA
Typ: wygrana USA
Kurs: 1.40
Bukmacher Fortuna
Analiza:
Pierwsza kolejka dużo lepsza dla zawodników gospodarzy turnieju, którzy pewnie pokonali Boliwię i powtarzając ten wynik dzisiaj zapewniają sobie awans do fazy pucharowej. Szansa na dobry wynik duża ponieważ Panama w pierwszym meczu wyraźnie słabsza od Urugwaju. Dzisiejszy mecz rewanżem za ubiegłoroczny półfinał Gold Cup gdzie góra Panama ale dziś więcej argumentów po stronie USA.
 
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023

Spotkanie: Ekwador - Jamajka
Bukmacher: Superbet
Typ: Jamajka powyżej 7.5 strzałów
Kurs: 1.45


Spotkanie: Wenezeula - Meksyk
Bukmacher: Superbet
Typ: Wenezuela powyżej 8.5 strzałów
Kurs: 1.47


Na jutrzejsze mecze przygotowałem taki dubelek - obie ekipy, które wziąłem pod lupę zaprezentowały się z niezłej strony w swoich pierwszych meczach. Jamjka postawila się Meksykowi i mimo porażki 1-0 - oddała aż 13 strzałów na bramkę, czyli o 5 więcej niż proponowany na dzisiaj próg. Jamajczycy mają w swojej kadrze kilku ciekawych ofensywnych zawodników m. in. Gray czy Antonio - myślę że po raz kolejny to oni będą kluczowymi postaciami w kadrze Jamajczyków. W przypadku Wenezueli ich wynik był nieco łatwiejszy ( wygrana 2-1 i aż 14 strzałów), bo Ekwador dostał szybką czerwoną kartkę. Meksyk to pro-ofensywna ekipa, ale również pozwala na bardzo wiele. Spodziewam się zatem, że każda z ekip będzie mieć swoje sytuacje, ale wystarczy mi min. 9 strzałów Wenezueli.
 
djkruko 86,7K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni

Spotkanie: Ekwador - Jamajka
Bukmacher: Superbet
Typ: Jamajka powyżej 7.5 strzałów
Kurs: 1.45


Spotkanie: Wenezeula - Meksyk
Bukmacher: Superbet
Typ: Wenezuela powyżej 8.5 strzałów
Kurs: 1.47


Na jutrzejsze mecze przygotowałem taki dubelek - obie ekipy, które wziąłem pod lupę zaprezentowały się z niezłej strony w swoich pierwszych meczach. Jamjka postawila się Meksykowi i mimo porażki 1-0 - oddała aż 13 strzałów na bramkę, czyli o 5 więcej niż proponowany na dzisiaj próg. Jamajczycy mają w swojej kadrze kilku ciekawych ofensywnych zawodników m. in. Gray czy Antonio - myślę że po raz kolejny to oni będą kluczowymi postaciami w kadrze Jamajczyków. W przypadku Wenezueli ich wynik był nieco łatwiejszy ( wygrana 2-1 i aż 14 strzałów), bo Ekwador dostał szybką czerwoną kartkę. Meksyk to pro-ofensywna ekipa, ale również pozwala na bardzo wiele. Spodziewam się zatem, że każda z ekip będzie mieć swoje sytuacje, ale wystarczy mi min. 9 strzałów Wenezueli.
To Jamajka oddaje 13 strzałów na bramkę a Polacy mniej, trza tam jechać uczyć się od nich
 
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Nie no Polakom oddaje szacunek za mecz z Francją - trochę też tam oddali i te 22.5 co sugerowałem jak w masło wlazło :p, a gol to i na Fortunie bonus wpadł
 
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Wenezuela - Meksyk, over 24.5 strzałów, @2.20 // over 22.5 strzały @1.60 Superbet

Poczułem się natchniony do jeszcze jednego typu na ten mecz, a mianowicie over 24.5 strzały, ale ogólnie, tak więc obie ekipy pracują na nasz dorobek - moje wyobrażenie tego meczu jest takie, że Meksyk oddaje ok. 15 strzałów i Wenezuela ok. 10 i wszyscy są zadowoleni. Meksyk pokazał się z bardzo ofensywnej strony w swoim pierwszym meczu, a Wenezuela po prostu wykorzystała przewagę nad rywalami i także co nieco nabiła. Liczę, że będzie to otwarty i przyjemny dla oka mecz, ktory jest warty zarwania nocki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2681
scorpio82 260,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 03:00
Spotkanie: Wenezuela - Meksyk
Typ: Wenezuela wygra przynajmniej 1 połowę - NIE
Kurs:
1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Oba zespoły dobrze rozpoczęły turniej i mają na koncie po 3 punkty jednak o ile Meksyk pokazał się dobrze w ofensywie to już zwycięstwo Wenezueli trzeba łączyć z faktem że Ekwador z którym się mierzyli już od 22 minuty po czerwone kartce grał w 10 a i tak długimi momentami dominował. Wenezuela nie należy do potentatów w Ameryce a wspomniana wygrana była pierwszą po 5 meczach bez zwycięstwa. Dziś to Meksyk powinien prowadzić grę i mam nadzieję nie pozwoli wygrać rywalom żadnej z połów.
 
Pablito91 687,5K

Pablito91

Użytkownik
Ekwador powyżej 5.5 różnych @2.11 Betfan
7
2 kolejka Grupy B tegorocznej Copa America. Zmierzą się Ekwador z Jamajką. Ekwador na musiku, gdyż będąc faworytem przegrali pierwsze spotkanie z Wenezuelą. W tamtym spotkaniu od początku mieli kłopoty, gdyż szybko kapitan Ekwadoru Valencia otrzymał czerwoną kartkę. Dzisiaj będą musieli sobie radzić bez swojego kapitana. Dzisiaj z Jamajką są faworytami, ale liczę, że Jamajka się postawi jak z Meksykiem a Ekwador, który tak jak wspomniałem Dzisiaj musi wygrać, będzie atakował i nabije przynajmniej 6 kornerow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2403
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Urugwaj - Boliwia, Boliwia over 11.5 fauli, @1.50, Superbet

Boliwia w pierwszym meczu zagrała bardzo ostro, ale ostatecznie na nic się to zdało, bo przegrała z USA. W tamtym meczu Boliwia otrzymała 4 żółte kartki, w tym aż 17 fauli, co ciekawe w samej drugiej połowie sędzia odgwizdał aż 11 fauli samej Boliwi, czyli praktycznie całość mojej dzisiejszej propozycji. Urugwaj powinien podobnie zdominować Boliwijczyków lecz tutaj spodziewam się ostrzejszej gry z obu stron - mimo wszystko więcej zawodników z temperamentem po stronie Urugwaju niż w USA i już widzę jakieś przepychanki, chęć rewanżu itp. Myślę, że Boliwia ponownie zasłynie w spotkaniu ostrą grą i sporą ilością fauli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1946
scorpio82 260,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Argentyna - Peru
Typ: Wygrana Argentyna
Kurs: 1,49
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Argentyna po 2 wygranych już pewna awansu z 1 miejsca do fazy pucharowej ale dziś grając nawet częściowo w rezerwowym składzie powinni sobie poradzić. Ławka Argentyny bardzo silna a dodatkowo zawodnicy będą chcieli udowodnić że nie są słabsi niż gracze pierwszego wyboru. Rywalem Peru, które zaprezentowało się jak dotąd bardzo słabo i bez strzelonej bramki z 1 punktem na ostatnim miejscu w tabeli. Peru nie zdobyło bramki w 4 ostatnich meczach przeciwko Argentynie a 3 z nich przegrali. Dziś liczę na podobny wynik.
 
Pablito91 687,5K

Pablito91

Użytkownik
Urugwaj handicap (-2.5) różnych w 1 połowie @2.16 Betfan 3:2

2 kolejka Grupy C Copa America. Urugwaj zagra z Boliwią. Urugwaj odkąd na ławce trenerskiej zasiadł Bielsa gra o wiele lepiej. Mają kilku piłkarzy w topowych klubach. Są faworytami do końcowego triumfu obok Argentyny i Brazylii. Boliwia to oczywiście najsłabsza drużyna w Ameryce Południowej. W tym meczu Idę w różne w 1 połowie. Składy potwierdzone i widać po nich, że Urugwaj chce rozjechać Boliwię. Urugwaj w 1 kolejce grał z Panamą, która jest lepszym zespołem od Boliwii. I mimo szybkiego prowadzenia w rzutach różnych wygrali 5:1 w 1 połowie oraz 9:3 w całym meczu. Boliwia grała z USA i tam w 1 połowie było 4:0 dla USA. Myślę, że spokojnie stać Urugwaj na zdobycie 3 różnych więcej od Boliwii w pierwszej odsłonie meczu.[/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
C 5,3K

CrossType

Użytkownik
Jamajka - Wenezuela
X2 + Under 3,5 - 1,55
superbet

Najpierw chciałem grać coś w stronę Jamajki, bo myślałem, że liczą się mecze bezpośrednie w grupie w przypadku tej samej ilości punktów, aczkolwiek:
Gdy dwie lub więcej drużyn zakończy fazę grupową z taką samą liczbą punktów, o kolejności w tabeli decyduje:
  1. bilans bramkowy
  2. liczba goli zdobytych w fazie grupowej;
  3. punkty zdobyte w meczach pomiędzy danymi drużynami;
  4. różnica bramek w meczach pomiędzy danymi drużynami;
  5. zdobyte bramki w meczach pomiędzy danymi drużynami;
  6. klasyfikacja fair play;
  7. losowanie.
W takim przypadku Wenezuela na pewno nie zagra na pół gwizdka, bo będzie chciała zająć pierwsze miejsce w grupie B. Argentyna na 99% nawet jakby przegrała ostatni mecz zajmie pierwsze miejsce w swojej grupie A, więc druga drużyna z grupy B będzie mierzyła się z Argentyną. Dodatkowo grają z najsłabszą drużyną w grupie, ale wiadomo mecz o honor jak w przypadku naszych Polaków może już Jamajce dać luz i mogą sprawdzić jakąś niespodziankę. Drużyna Wenezueli tak naprawdę niespodziewanie na pierwszym miejscu w grupie. W meczu z Ekwadorem, szybka czerwona kartka ustawiła mecz, choć nawet tam grając 11vs10 Wenezuela straciła bramkę i musiała gonić wynik w drugiej połowie. Z Meksykiem udało im się zagrać na zero z tyłu, choć xG Meksyku to 2,99. Idę w stronę X2, bo jeden punkt daje 100% pierwsze miejsce w grupie i ominięcie Argentyny w ćwierćfinale. Dodatkowo under 3,5, bo Wenezuela raczej bazuje na obronie bramki niż strzelaniu bramek. Więc myślę, że będą grać swoje i padnie maksymalnie trzy bramki, dodatkowo we wszystkich meczach tych drużyn w historii jeszcze nie padło więcej niż trzy.
 
Pablito91 687,5K

Pablito91

Użytkownik
Paragwaj powyżej 13.5 fauli @1.95 fuksiarz

Arcyważny mecz w grupie D w tegorocznej Copa America. Zmierzą się podrażniona Brazylia, która zremisowała z Kostaryką 0:0 z Paragwajem, który uległ Kolumbii 1:2. Zarowno jednych jak i drugich interesuje zwycięstwo. Wiadomo mega faworytem jest Brazylia, ale Paragwaj, będzie walczył o chociażby punkt bo Porażka pozbawi ich szans na wyjście z grupy. Stąd liczę na ich twardą grę by za wszelką cenę trzymac korzystny wynik. Z kolumbią mieli 18 przewinien. Myślę, że dzisiaj spokojnie koło 15 powinni się zakręcić. Dlatego Typuję ich 14 fauli.
 
makaveli23 301,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 03:00
Spotkanie: Brazylia - Paragwaj
Typ: Brazylia over 0.5 gola w 1. połowie
Kurs: 1.55
Bukmacher: superbet
Analiza:
Brazylia strasznie się męczyła w pierwszym meczu z Kostaryką remisując 0-0 i nie wykorzystując w tym meczu wielu okazji. Paragwaj spodziewanie przegrał pierwszy mecz 1-2 ze znakomitą Kolumbią, tracąc już w pierwszej połowie dwie bramki. Paragwaj oprócz tego meczu w tym roku w czerwcu zremisował mecz 0-0 ze słabym Peru, następnie przegrał z Chile aż 0-3 (0-2 HT) i wygrał 1-0 z Panamą. Brazylia grała w tym roku 4 mecze oprócz tego z Kostaryką i najpierw w marcu wygrali 1-0 (0-0 HT) z Anglia, 3-3 (2-1 HT) z Hiszpania, w czerwcu 2-3 z Meksykiem (0-1 HT) i 1-1 (1-1 HT) z USA. Ostatnie 2 mecze z Paragwajem odbyły się w czerwcu 2021 roku kiedy Brazyljanie wygrali 2-0 (1-0 HT) i w lutym 2022 4-0 (1-0 HT). Jak widzimy Brazylia zazwyczaj zdobywa bramki już w pierwszej połowie tylko raz im nie wyszło na początku, więc wiedząc że ostatni mecz mają ze świetną drużyną Kolumbii, teraz będą chcieli od początku meczu zapewnić sobie wygraną więc spodziewam się lepszej skuteczności.
 
Do góry Bottom