>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Copa América 2021 - Argentyna/Kolumbia [13.06-10.07.2021]

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Copa America
Godzina: 1:00
Spotkanie: Brazylia vs Peru
Typ: powyżej 5.5 fauli na Neymarze
Kurs: 2.10 ❌
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Copa America tak jak EURO wkracza do strefy medalowej i czeka nas pierwszy półfinałowy pojedynek pomiędzy Brazylią a Peru. Tę parę oglądaliśmy w fazie grupowej i Canarinhos gładko wygrali 4:0. Tym razem może być nieco ciężej, ponieważ przeciwnicy rozkręcają się ze spotkania na spotkanie i aż takiego pogromu na tym etapie mało kto się spodziewa. Ja znalazłem ciekawy zakład na faule dokonane na Neymarze. Gwiazda PSG została łącznie na Copa America 22 sfaulowana w 4 rozegranych spotkaniach, co wskazuje średnią ponad 5 na mecz. Jak to wygląda w statystykach?
  • Wenezuela: 4 faule na Neymarze
  • Peru: 7 fauli na Neymarze
  • Kolumbia: 7 fauli na Neymarze
  • Ekwador: odpoczynek
  • Chile: 4 faule na Neymarze
Pomimo wysokiej linii jestem zdania, że Neymar będzie miał okazję, aby się położyć, dać czas swojej drużynie, ale i Peru gra niezwykle ostro na tym turnieju. 6 fauli to całkiem realna liczba w tym pojedynku, gdzie przecież w fazie grupowej Peru aż 7 razy nieregulaminowo zatrzymała lidera Canarinhos. Tym razem starczy nawet jeden mniej.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Kolumbia Over 6.5 kartek @3.30 Betclic

Będzie krótko, mecz o awans do finału Copa America, gdzie już czeka Brazylia. Argentyna na turnieju w gazie, Kolumbia po falstardzie z meczu na mecz się rozkręca, więc nie wydaję mi się, że będzie to mecz do jednej bramki. Dlatego gram na kartki w tym spotkaniu, po pierwsze ostatnie spotkania między nimi były bardzo zacięte i ostre na boisku, gdzie oglądaliśmy sporą ilość kartoników , nawet w meczu towarzyskim. Na samym Messim mamy sporą ilość fauli, które kończą się często napomnieniami przez sędziego. Po drugie właśnie sędzia tego pojedynku, Wenezuelczyk ze średnią z tego sezonu 5.5 ŻK na mecz, do tego dochodzą jeszcze kartki czerwone, więc bardzo przyzwoity wynik. Był arbitrem meczu Argentyny w fazie grupowej, pokazał tylko 3 karki, ale dziś powinno być już zdecydowanie lepiej, stawka tego meczu jest o wiele wyższa. Linia może i bardzo wysoka, ale patrząc na dotychczasowe starcia, powinna zostać pokryta i warto zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +822
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Copa America
Godzina: 2:00
Spotkanie: Kolumbia vs Peru
Typ: Gianluca Lapadula strzeli gola
Kurs: 3.85 ✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Mecz o trzecie miejsce, które nie powinno być nudne, ponieważ obu reprezentacjom będzie zależeć na podium. Mnie Kolumbia kompletnie nie przekonuje. Nieskuteczność Lautaro Martineza spowodowały rzuty karne w półfinale i całe szczęście dla Leo Messiego i spółki, że lepszej ekipie udało się awansować do wielkiego finału. Kolumbia to nie jest już ta ekipa, którą pamiętamy z MŚ w 2018 roku. Nie mniej jednak to cały czas czołówka Ameryki Południowej. Uważam, że Peru wcale nie jest skazane na aż taką porażkę, która pokazują kursy. Po pierwsze udało im się pokonać jutrzejszego rywala w fazie grupowej 2:1, po drugie widać, że rozkręcają się ze spotkania na spotkanie i dodatkowo jeden dzień wolny przy intensywnym turnieju może mieć znaczenie. Ja poluje na trafienie włoskiego Peruwiańczyka, a więc Gianlucę Lapadulii. Jest to piłkarz, który w prawie każdym meczu oddał minimum 1 celny strzał (tylko w pierwszym starciu z Brazylią nie). W Benevento miał całkiem niezły sezon, a na Copa America cieszył się z dwóch bramek. Uważam, że swoje sytuacje będzie miał i jako, że Kolumbia nie jest monolitem w defensywie, to Lapadula przynajmniej raz trafi do siatki przeciwnika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +437
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na Copa America nie ma dogrywek. W meczu o 3 miejsce i w finale sie to zmienia czy zostaje po staremu, ze od razu karne?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Na Copa America nie ma dogrywek. W meczu o 3 miejsce i w finale sie to zmienia czy zostaje po staremu, ze od razu karne?
Tylko w finale się zmienia i ewentualna dogrywka będzie. W meczu o trzecie miejsce tak samo, jak w całej fazie pucharowej od razu karne 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +411
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Copa America
Godzina: 2:00
Spotkanie: Argentyna vs Brazylia
Typ: Casemiro otrzyma żółtą bądź czerwoną kartkę
Kurs: 2.75 ❌
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Długo zastanawiałem się co zagrać w tym hicie i zdecydowałem się na kartę Casemiro. Patrząc na skład Brazylii, będzie potrzebny plaster dla Messiego, który rozgrywa turniej życia i śmiało możemy powiedzieć, że to Copa America jest dla niego bardzo udane. Pojawi się sporo fauli na Leo i uważam, że kilka z nich dokona właśnie nasz bohater. Pomocnik Realu Madryt doskonale zna smak rywalizacji z Messim w El Classico i co ciekawe regularnie w tych pojedynkach otrzymuje żółtą, bądź czerwona kartkę. Casemiro jak na swoją pozycję nie łapie wiele upomnień w zwykłych spotkaniach, ale w tych prestiżowych już tak, jak np. derby Madrytu, czy wcześniej wspomniane mecze z Barceloną. Jako, że liczę na wiele nerwów na boisku i dodatkowo mamy mocno overowego arbitra Estebana Ostojicha jestem zdania, że reprezentant Brazylii ujrzy dzisiaj karę indywidualną.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ciekaw jestem opinii tych co oglądali mecz? Moim zdaniem sędzia sędziował pro Argentyńsko. Lekkie starcie na Argentyńczykach było od razu gwizdane. A Neymar nie raz został wręcz zmiażdżony i sędzia nie zawsze dawał kartkę. No ale tu powiedzmy, że Brazylijczycy mogli dodać coś od siebie do tych upadków. Jednak kwestia doliczonego czasu gry to moim zdaniem spory wałek. 5minut doliczone, troszkę mało jak na tyle przerw, ale ok. W doliczonym czasie gry 2minuty zeszło na grę na czas Argentyńczyków i sędzia pokazywał na zegarek, że to uwzględni. Tymczasem 94 minuta i 50 któraś sekunda, Brazylijczycy ruszają z groźną kontrą, która mogła się skonczyć golem lub chociaż rogiem (mogli by wszyscy na pójść łącznie z bramkarzem), a sędzia kończy mecz. Nawet te 5minut nie minęło. Także nie wiem jakie tam układy panują, ale mecz mi wyglądał na mocno niesprawiedliwy. Ktoś odniósł też takie wrażenie?
 
jozzy22 560,7K

jozzy22

Użytkownik
Ciekaw jestem opinii tych co oglądali mecz? Moim zdaniem sędzia sędziował pro Argentyńsko. Lekkie starcie na Argentyńczykach było od razu gwizdane. A Neymar nie raz został wręcz zmiażdżony i sędzia nie zawsze dawał kartkę. No ale tu powiedzmy, że Brazylijczycy mogli dodać coś od siebie do tych upadków. Jednak kwestia doliczonego czasu gry to moim zdaniem spory wałek. 5minut doliczone, troszkę mało jak na tyle przerw, ale ok. W doliczonym czasie gry 2minuty zeszło na grę na czas Argentyńczyków i sędzia pokazywał na zegarek, że to uwzględni. Tymczasem 94 minuta i 50 któraś sekunda, Brazylijczycy ruszają z groźną kontrą, która mogła się skonczyć golem lub chociaż rogiem (mogli by wszyscy na pójść łącznie z bramkarzem), a sędzia kończy mecz. Nawet te 5minut nie minęło. Także nie wiem jakie tam układy panują, ale mecz mi wyglądał na mocno niesprawiedliwy. Ktoś odniósł też takie wrażenie?
Nie podzielam Twojego aczkolwiek masz do tego prawo. Ogólnie to sędzia strasznie przeszkadzał te bezsensowne rozmowy z piłkarzami które i tak nic nie skutkowaly. Co do fali to typowo polodniowoamerykanska gra. Ostro i zdecydowanie na Neymarze kilka kartek było więc nie był jakoś Pro argentyński. Co do końcówki możemy gdybać. Jeśli Messi by strzelił na 2:0 to już by nie było co zbierac. Ogólnie jak dla mnie Brazylia zagrała mega słabo. Sędzia do najlepszych ten się nie zaliczal. Dużo biegania ale takiego jak dla mnie mało produktywnego. Finał jednak powinien być lepszym widowiskiem
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ciekaw jestem opinii tych co oglądali mecz? Moim zdaniem sędzia sędziował pro Argentyńsko. Lekkie starcie na Argentyńczykach było od razu gwizdane. A Neymar nie raz został wręcz zmiażdżony i sędzia nie zawsze dawał kartkę. No ale tu powiedzmy, że Brazylijczycy mogli dodać coś od siebie do tych upadków. Jednak kwestia doliczonego czasu gry to moim zdaniem spory wałek. 5minut doliczone, troszkę mało jak na tyle przerw, ale ok. W doliczonym czasie gry 2minuty zeszło na grę na czas Argentyńczyków i sędzia pokazywał na zegarek, że to uwzględni. Tymczasem 94 minuta i 50 któraś sekunda, Brazylijczycy ruszają z groźną kontrą, która mogła się skonczyć golem lub chociaż rogiem (mogli by wszyscy na pójść łącznie z bramkarzem), a sędzia kończy mecz. Nawet te 5minut nie minęło. Także nie wiem jakie tam układy panują, ale mecz mi wyglądał na mocno niesprawiedliwy. Ktoś odniósł też takie wrażenie?
Ja nie odniosłem wrażenia, że pro argentyńsko, ale po prostu sędziował falami. Najpierw dawał kartki, żeby potem wejść w fazę meczu, gdzie faule były groźniejsze, a kartek nie dawał, jakby się przestraszył, że w tym tempie to skończyć się może na kilku czerwonych. I na koniec znowu się rozkręcił.

Jednak sprawa, którą opisujesz z doliczonym czasem to faktycznie wałek, jakich mało. Dolicza 5 minut, żeby skończyć przed upływem tego czasu, gdzie efektywny czas gry był wtedy niski. Zaskakujące, że jednak Brazylijczycy chyba nie mieli o to pretensji do sędziego, przynajmniej nie zwróciłem na to uwagi albo realizator skupił się na Argentyńczykach i nie było tego dobrze widać.

Dla mnie jednak największy szok to komentatorzy. Ja rozumiem, że mecz nie porywał, ale w trakcie meczu w sytuacji bramkowej odniosłem wrażenie, jakby im ta akcja przeszkodziła w rozmowie. A już drugi komentator - Bartłomiej Rabij - przechodził samego siebie.

IMG_20210711_143812.jpg

Rozumiem, że jest to specjalista od południowoamerykańskiej piłki, był przed meczem w Hejt Parku u Stanowskiego w ramach rozgrzewki przed meczem. Ale na Boga taki specjalista, a nie zna podstawowych zasad gry? Najpierw przy akcji Brazylijczyków liniowy pozwolił dograć akcję do końca, a na powtórkach było widać znaczący dość spalony, a gość zdziwiony, że słaby liniowy, skoro musiał tyle czasu się zastanawiać, zanim zasygnalizował spalonego. Halo, halo - to era VARu, gdzie już od dłuższego czasu tak się sędziuje. Drugi hit to potrójna zmiana Argentyny i wielkie zdziwienie, że co to selekcjoner robi, że powinien ich pojedynczo wpuszczać, żeby ugrać jak najwięcej czasu. Szkoda tylko, że wcześniej już zrobił dwie pojedyncze zmiany i mógł tylko przeprowadzić je w jednej przerwie 🤦 Z resztą nie byłem sam w tym zadziwieniu i irytacji, bo zwrócił na to uwagę też Michał Kołodziejczyk:

IMG_20210711_144433.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom