>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Community Shield: Chelsea - Manchester City 12.08.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
FA Community Shield

Inauguracja sezonu Premier League zbliża się wielkimi krokami ;) zanim jednak to nastąpi czeka nas takie &quot;małe&quot; nieoficjalne rozpoczęcie. Bowiem już w niedzielę mecz o Tarczę Wspólnoty. Tradycyjnie już mistrz ( Man City) spotka się ze zdobywcą Pucharu Anglii ( Chelsea). Tradycją również było rozgrywanie meczu na Wembley , lecz z racji Igrzysk Olimpijskich zostanie rozegrany na Villa Park w Birmingham.
Niby Tarcza Wspólnoty to najmniej prestiżowy puchar ze wszystkich na Wyspach , ale jednak często te mecze wzbudzają wielkie zainteresowanie. W tym nie będzie inaczej. Chelsea jak i City to poważni kandydaci do mistrzostwa Anglii w tym sezonie , City już pokazało na co ich stać w tym poprzednim , Chelsea natomiast z wielkimi transferami , po zwojowaniu Europy , zwojować zamierza i Anglię. Emocji bankowo nie zabraknie , obie ekipy będą chciały zacząć sezon od zdobycia pucharu co tylko może podnieść morale przed nowym sezonem. Kto wygra ? Bukmacherzy zgodnie faworyzują Manchester , jak będzie ? Zobaczymy.

Unibet:

Zachęcam wszystkich do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Ten mecz to wstęp do miejmy nadzieję kolejnego emocjonującego sezonu Premier League. Starcie tytanów będzie walką może i o mało prestiżowe trofeum, jednak zawsze lepiej zdobyć trofeum niż je przegrać. City w zeszłym roku mimo prowadzenia do przerwy 2-0 uległo znienawidzonym rywalom z United 3-2 i sądzę, że będą sobie to chcieli odbić w potyczce z Chelsea. Osobiście w spotkaniu o Community Shield nie spodziewam się szachów, taki mecz to okazja do pokazu siły przed sezonem ligowym. Bardziej osłabieni w tym pojedynku będą City, w których szeregach zabraknie Barry&#39;ego oraz zapewne Silvy i Balotelliego, którzy jeszcze nie są gotowi w pełni przygotowani do nowego sezonu. W Chelsea nie zagra nowy nabytek - Oscar, który grał wczoraj w finale IO. Wątpliwe są również występy Maty i Sturridge&#39;a. Proponowane składy przez anglia.goal:

Chelsea: Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Cole, Mikel, Ramires, Lampard, Meireles, Hazard, Torres.
Man City: Hart - Zabaleta, Kolo Toure, Lescott, Kolarov, Yaya Toure, De Jong, A Johnson, Tevez, Nasri, Aguero

Zwycięzcy tego pojedynku nie podejmuję się obstawić ale sądzę, że padną bramki, ponieważ nie spodziewam się by którakolwiek z drużyn podeszła do tego meczu z celem utrzymania czystego konta. Chelsea po występach pod koniec zeszłego sezonu może rodzić taką niepewność jednak nie sądzę by się murowali w meczu o taką stawkę. W ostatnich 8 pojedynkach o Community Shield aż 6 razy wynik wyniósł over 2.5, a BTS tylko raz nie wszedł(mecz Man Utd - Portsmouth). Wielkie firmy są gwarantem bramek w tym meczu więc na to spotkanie proponuję:
Over 2.5 - 1.87 Expekt✅
BTS - 1.65 Expekt
✅

I jeszcze jedno zdanie w kwestii praw telewizyjnych. Sportklub z tego co wyczytałem nie wykupił praw do angielskich pucharów w tym sezonie(Carling Cup, FA Cup), jak dla mnie wielka szkoda. Nie dość, że nie będzie można tego oglądnąć akurat u nich(lubiłem klimat transmisji na Sportklubie) to jeszcze nie będzie można oglądnąć ich w żadnej polskiej tv(chyba, że jakaś się zdecyduje w ostatniej chwili).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
k42a 112

k42a

Użytkownik
W końcu powrót angielskiej piłki, taki na jaki wszyscy czekamy.
Ogromnie jestem ciekawy jak wypadnie Hazard, w pierwszym meczu o stawkę w barwach Chelsea. Do tego w ataku El Ninho, na którego stawiam od zawsze, mam nadzieję, że ustrzeli dzisiaj coś. Defensywa w całości, jedynym ważnym ubytkiem w barwach The Blues jest Mata, odpoczywający po pracowitym lecie. Praktycznie mamy tutaj optymalny skład.
Z kolei Citizens mają ogromny stratę w postaci Silvy i Ballotelliego. Co prawda w ataku nadal jest Aguero i już trochę mniej rozkapryszony Tevez, ale jednak Włoch również by się przydał. Brak Silvy w pomocy, który zawsze dogrywa świetne piłki, również będzie widoczny. Tyły w komplecie.
Jako fan Chelsea i osoba, która zna jako tako sytuację obu drużyn w tej chwili stawiałbym na Londyńczyków. Jednakże jest to mecz jakby nie patrzeć pucharowy, na dodatek rozpoczynający sezon wszystko może się zdarzyć. Warto postawić na BTS ze względu na to, że od czasu zastrzyku gotówki od szejków mecze tych drużyn zawsze są obfite w gole oraz mając na uwadzę historię spotkań o Tarczę Dobroczynności. Do tego, stojąc zawsze murem za Torresem spodziewam się chociaż jednaj bramki w jego wykonaniu.
BTS 1.61 bet365 ✅
over 2.5 gola 1.85 bet365 ✅
Torres strzeli 2.87 bet365 ✅ / Torres strzeli pierwszy 5.00 bet365 ✅ / Torres strzeli dwa gole 13.00 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Ten mecz to jeden, wielki no bet dla mnie, ale gdybym musiał wybrać jakąś opcję to leciutki ukłon w stronę Obywateli. Przede wszystkim dlatego, że w tym roku jak dotąd nie poszaleli w letnim okienku i w mniejszym lub większym stopniu wiem na co ich stać. Druga sprawa, że Mancini rok temu w bardzo frajerski sposób przegrał mecz o Tarczę z United, pewnie wyciągnął wnioski i teraz będzie chciał wreszcie sięgnąć po pierwsze trofeum w sezonie. Zgoła odmienna sytuacja w Chelsea, gdzie po sukcesie w LM Roman - jak za dawnych lat - sypnął kasą, co pozwoliło na kilka wzmocnień. W tym miejscu rodzi się główne pytanie: jak dziś zagra drużyna ze Stanford Bridge? Przetasowań sporo, pierwszy okres przygotowawczy RDM, gdzie mógł sobie przygotować (i pewnie to zrobił) nowe schematy taktyczne, ale z drugiej strony sam przyznaje, że zmiany trzeba robić stopniowo, a dziś może zagrać podobnie jak to miało miejsce w tamtym sezonie, a która to taktyka dała Niebieskim wygraną w Lidze Mistrzów, tj. oddanie pola rywalom i czekanie na ewentualne błędy. Jak dla mnie, jeśli by Di Mateo zastosował taki plan taktyczny, to miało by to zgubny skutek przy tej sile ofensywnej jaką dysponuje Mancini.

Także ja raczej zagram coś w stronę City, ale nie polecam, bo jak pisałem Chelsea to przynajmniej przez kilka kolejek będzie zagadka, więc nie ma co grubo ich grać, a i ja się dziś opieram bardziej na gdybaniu aniżeli na klarownych przesłankach.


3:2 FT
 
N 23

nekar

Użytkownik
RP SPORT podaje następujące składy
MC - Hart,Clichy,Lescott,Kompany,Zabaleta,Nasri,deJong,Tevez,Yaya Toure,Milner,Aguero
Chelsea - Cech,Inanovic,Luiz,Terry,Cole,Lampard,Obi Mikel,Ramires,Mata,Hazard,Torres
Obie drużyny na wyjazdach do przerwy toczyły b. wyrównane mecze, często 0:0
Stąd
Chelsea - MC X do przerwy (2.25) i poniżej 0.5 bramki do przerwy(3.0) with bet365
n.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom