>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ComeOn

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
taki dobry buk , ciagle bonusy i free spiny bez obrotu, jedyny minus brak Skrill az tu nagle bach, wczoraj bonus do 50pln za nietrafiony zaklad dzis wchodze w historie a tu kupon podzielony na dwa po 25pln
ok teraz wiem bo nigdy tego nie gralem -1,25 na Real i przez to podzielili kupon i zwrotu 50 pln nie bedzie bo trzeba podac numer jednego kuponu ehhhh
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
taki dobry buk , ciagle bonusy i free spiny bez obrotu, jedyny minus brak Skrill az tu nagle bach, wczoraj bonus do 50pln za nietrafiony zaklad dzis wchodze w historie a tu kupon podzielony na dwa po 25pln

ok teraz wiem bo nigdy tego nie gralem -1,25 na Real i przez to podzielili kupon i zwrotu 50 pln nie bedzie bo trzeba podac numer jednego kuponu ehhhh
Czemu nie będzie zwrotu ? Real wygrał 3:0 więc handi albo całkowicie weszło albo nie ;) Ja już tak miałem, napisałem w mailu, że system podzielił mój zakład i zwrot dostałem bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 11

felix-malu

Użytkownik
w Comeon jest możliwość postawienia zakładu na koszykówkę konkretnie w której połowie będzie więcej punktów. Ale co w przypadku gdy w obu połowach będzie taka sama liczba punnktów? Jak zostanie potraktowany zakład (są tyko dwie możliwość 1 połowa lub 2 połowa) czy oba warianty wygrywają czy jest może zwrot??
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
taki dobry buk , ciagle bonusy i free spiny bez obrotu, jedyny minus brak Skrill az tu nagle bach, wczoraj bonus do 50pln za nietrafiony zaklad dzis wchodze w historie a tu kupon podzielony na dwa po 25pln
ok teraz wiem bo nigdy tego nie gralem -1,25 na Real i przez to podzielili kupon i zwrotu 50 pln nie bedzie bo trzeba podac numer jednego kuponu ehhhh
Mówisz poważnie czy żartujesz ? ????
Bo ja co się nie ruszę to wtopa.
Nie dalej jak wczoraj chciałem na tenisie postawić 5 zakładów na jednym kuponie po se kursie jakieś 1.25 na zdarzenie. Nie ma szans, jakieś ograniczenia zakładów Combo.
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Witam. Mam mały(?) problem właśnie z ty bukmacherem. 17 Kwietnia z waszej strony założyłem konto na stornie comeon.com. Konto zrobiłem zgodnie z wszytkimi punktami regulaminu lecz jedynym odstepstwem jest to, że posiadam walutę konta korony norweskie z racji tego, że pracuje w norwegii i głównie tą walutą jak tam jestem operuje.Konto założyłem będąc w norwegii i z ich walutą ale oczywyscie kraj rejestracji zrobiłem jak polska. Następnie wpłaciłem 2800koron szykim przelewem bankowym do comeon oraz w tym samym dniu wysyłałem dokumnety takie jak dowód osobisty, rauchnek bankowy oraz potwierdzenie depozytu. Wszytkie dokumnety zostały posytywnie zweryfikowane. Do wczoraj udało mi sie ugrac w tym serwisie 54 tysiące koron i postanowiłem wypłacić tą kwotę. oczywście dzisiaj rano konto zostalo zablokowane bez podania przyczyny. Pisałem oraz dzowniłem w tej sprawie lecz żadnego odzewu z ich strony. Jedynie pani Susan z ang live chat zapytała dlaczego mam norweską walute. Po wytłumaczeniu jej tego wysłalla mi emial w którym poprosiła bym wysłał rachunki potwierdzjące mój pobyt w norwegii. wysłalęm dwa zdjęcia rachunkow lecz dostałem bez zdanej weryfikacji widomośc że konot nie zostanie odblokowane. Uwazam, że zostałem żle potrakotwany i nie chca przyjżeć się mojje sprawie i pomóc mi tylko dlatego, że wygralem spora kasę oraz maja niby haczyk by się do niego przyczepić. jestem obywatelem unii eurpejskiej i mogę wybierać w którym kraju chcę pracować i w jakiej walucie proadzic konto bankowe. Regulamin ich dokładnie przeczytałem i nie mam w nim zakazu posiadania konta w innej walucie niż kraj z jakiego się pochodzi. równie dobrze mógłbym miec konto w euro. Wszyykie dokumnety jakie im wysłałem zostały potwierdzone i pozytywnie zweryfikowane więc nie ma podstaw by moje konto zostało zablokowane. w zwiazku z powyższą sytuacją proszę o pomoc. sam jako gracz jestem w stanie mało zdziałać. WY jako forum które z nimi współpracuje zapewne ma lepszy kontakt i może jakoś monitorować tą sprawę. Wiem, że proszę o dużo ale naprawdę zależy mi na tym by wyplacic pienaidze które wygrałem gdyż zarobiłem je zgodnie z regulamineim.
 
S 2

sylwas87

Użytkownik
Witam.
Napisałem do tego bukmachera taką wiadomość.
Witam. Zagrałem kupon o nr zakładu 78969976 i starterami byli LA Dodgers[Z. Greinke] vs. ARI Diamondbacks[W. Miley] w momencie gdy dokonywałem postawienia zakładu, wstaje rano i okazuje się, że inni zawodnicy byli starterami LA Dodgers[C. Perez] vs. ARI Diamondbacks[J. Thatcher]. W związku z tym proszę o anulowanie mi tego meczu, ponieważ postawiłem na zdarzenie, któe się nie wydarzyło.
i dostałem odp.
Witam serdecznie,
zaklad zostal poprawnie rozliczony, wynik meczu to 2:4.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Z poważaniem,
Olivia - Dział Wsparcia ComeOn!
Napisałem do nich ponowie i dostałem znowu podobną odpowiedź bez wyjaśnień.
nasz dzial sportowy potwierdzil, ze zaklad zostal rozlicozny poprawnie.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Z poważaniem,
Agata- Dział Wsparcia ComeOn!
Gdy czat był wreszcie dostępny to napisałem do nich i przedstawiłem regulamin o którym nie wiedziała pani pisząca ze mną, wiec znowu skierowała sprawe do działu dostałem niedawno odp. i tręść była taka sama jak powyżej.
Zdarzenia były zagrane 2h przed spotkaniem, więc według regulaminu powinien być zwrot, zamieszczam zdjęcia i proszę o pomoc.
Zdjęcia
Zdjęcia
 
S 3

sprezyna

Użytkownik
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔:minus
A wiec wczoraj zarobilem pare zlotych.... Live bet spotkanie :Real Sport Clube U19 VS Belenenses U19 attachme]
Jak widac postawilem Under3,5 jak widac comeon rozliczylo mi to na + bo spotkanie skonczylo sie 1-2 ale po jakims czasie i KONCOWYM GWIZDKU SEDZIEGO NAGLE BELESENSES
Nasz dzial sportowy sprawdzil po raz kolejny Pana zaklad i zapewnil, ze jest on rozliczony poprawnie. Wynik byl 1:3. Linki, ktore Pan przeslal nie sa linkami ze stron oficjalnych, dlatego tez nie sa brane pod uwage. Nasi traderzy zapewniaja, ze wynik byl taki jak podalismy na Pana kuponie.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Z poważaniem,
Olivia - Dział Wsparcia ComeOn!&quot;

A to sa moje &quot; NIEOFICJALNE LINKI&quot;
http://data.nowgoal.com/analysis.aspx?id=439875
http://info.nowgoal.com/en/team/Summary.aspx?TeamID=6310

Chlopaki co robic? znacie moze jakas strone oficjalna ? bo ich traderzy chyba graja na x-boxie te wyniki sobie????????????????
nie panikuje ale 5 tysiecy kupa forsy mial ktos takie sytuacje na innych stronach?
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Współczuje, bo rzeczywiście sporo kasy, ale u nich tak czasem tak jest, że jak się uprą to ciężko ich przekonać. Ja na szczęście tylko niewielką kwotę straciłem przez ich system liczenia obrotu bonusem, ale i tak cały czas się zastanawiam czy nie pisać do ich regulatora LGA i może do SBR. Co do oficjalnych linków z wynikiem, to może zapytaj ich, żeby podali Ci te z których oni korzystają.
 
L 0

lukasz13200

Użytkownik
Ostatnio stawiałem w comeon zakład na Austrię że wygra 2 półfinał eurowizji dziś rano rozliczyli mi ten zakład na + a po kilku godzinach zabrali mi wygraną i piszą że zakład jest cały czas otwarty.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔:minus
A wiec wczoraj zarobilem pare zlotych.... Live bet spotkanie :Real Sport Clube U19 VS Belenenses U19 attachme]
Jak widac postawilem Under3,5 jak widac comeon rozliczylo mi to na + bo spotkanie skonczylo sie 1-2 ale po jakims czasie i KONCOWYM GWIZDKU SEDZIEGO NAGLE BELESENSES
Nasz dzial sportowy sprawdzil po raz kolejny Pana zaklad i zapewnil, ze jest on rozliczony poprawnie. Wynik byl 1:3. Linki, ktore Pan przeslal nie sa linkami ze stron oficjalnych, dlatego tez nie sa brane pod uwage. Nasi traderzy zapewniaja, ze wynik byl taki jak podalismy na Pana kuponie.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Z poważaniem,
Olivia - Dział Wsparcia ComeOn!&quot;


A to sa moje &quot; NIEOFICJALNE LINKI&quot;
http://data.nowgoal.com/analysis.aspx?id=439875
http://info.nowgoal.com/en/team/Summary.aspx?TeamID=6310


Chlopaki co robic? znacie moze jakas strone oficjalna ? bo ich traderzy chyba graja na x-boxie te wyniki sobie????????????????
nie panikuje ale 5 tysiecy kupa forsy mial ktos takie sytuacje na innych stronach?
3-1 było, więc nie masz o co się kłócić. Swoją drogą na takie cuuś stawiać takie kwoty ????
 
tony-halik 5

tony-halik

Użytkownik
Witam
Założyłem konto ComeOn w Holandii, na holenderskie dane (adres itd.), z tym że jak większość Polaków tutaj, nie mam meldunku na adres, który podałem u buka.
U innych bukmacherów robiłem to samo i nie byłem proszony o weryfikacje, ale domyślam się, że skoro w ComeOn rzucili tyle promocji, to sprawdzają wszystko.
To jest problem? Czy wystarczy się dogadać w razie wu?
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Czy Come On informuje o wygranej loterii? czy musze sam na konto wchodzic zeby sie dowiedziec czy wygralem?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ComeOn Sport:Trzy zadania - 20,000 PLN do wygrania
Wykonaj 3 proste zadania i zgarnij część z puli nagród 20,000 PLN
W Turynie nadchodzi czas na finał Ligi Europejskiej pomiędzy Sevilla oraz Benfica. Mecz rozpocznie się 14 maja o 20:45 CET, a my mamy specjalną kwotę dodaną w formie promocji dla naszych graczy. 20,000 PLN czeka do podziału pomiędzy wszystkich, którzy spełnią 3 proste warunki.
3 proste zadania: (zakład za min. 50 PLN po kursie min. 1.80)
1) Wygraj zakład przedmeczowy
2) Wygraj zakład na żywo w pierwszej połowie
3) Wygraj zakład na żywo w drugiej połowie
Wszyscy gracze, którzy wykonają wszystkie 3 zadania podzielą pomiędzy siebie pulę 20,000 PLN.
Ważne informacje:
Każdy zakład na kwotę min. 50 PLN
Każdy zakład po kursie min 1.80
Tylko zakłady na mecz Sevilla vs Benfica,14 maja 2014 o 20:45 CET są uznawane.
Tylko zakłady pojedyncze.
Wszyscy, którzy spełnią warunki promocji otrzymają równą część z podziału puli 20,000 PLN
Nagrody zostaną dopisane 15 maja do 23:59 CET.
Jedna nagroda na klienta.
Lista nagrodzonych zostanie opublikowana 15 maja do 15:00 CET.
Comeon
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jestem ciekaw jak to jest z tych ich loteriami. Wpisałem za swoje punkty kupno 57 losów, a w puli zwiększyło się tylko o jeden...
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Z 250zl plus 250 bonusa co otrzymalem od comeon zrobilem ponad 3 tys.....Z racji tego ze byla to kwota zazadali dokumentow oczywiscie wszystkie dostarczylem nastepnie zrealizowalem wyplate i przy kazdej probie wyplaty mialem takie cos....Twoja wypłata nie mogła zostać wykonana, ponieważ potrzebujemy zweryfikować Twoje dane. Do tego czasu środki będa dla Ciebie dalej dostępne na koncie ComeOn.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Działem Wsparcia.
Zespół ComeOn
Potem pytalem o co halo a oni ze ban oczywiscie nikt na czacie nie chcial mi wyjasnic co jest grane czuje sie rozczarowany ta firma oszusci jakich malo!!!!!
Czy ktos moze mi pomoc????
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja tydzień przed mundialem wypłacałem na konto w Eurobanku kwotę równo 2000 zł.
Wypłata zlecona w piątek,w poniedziałek kasa na koncie.
Poprosili tylko o zrzut ekranu z konta bankoweg,oczywiście wcześniej miałem już zweryfikowane konto za pomocą scanu dowodu i potwierdzenia adresu rachunkiem za media.
 
Do góry Bottom