>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cofnięcie rozlicznych zakładów

S 0

strugo14

Użytkownik
Cofnięcie rozliczonych zakładów
Witam,
Mam kuriozalną sytuację u buka. Grałem wydarzenia live na Sportingbet. Uzbierałem kwotę godną wypłaty i ją zleciłem. Zakłady były rozliczane momentalnie. Na koncie również zostały środki i chciałem poczekać do 24 aby zlecić kolejną wypłatę. Ku mojemu zdziwieniu nie mogę już postawić żadnego zakładu i wyświetla mi się,że mam się skontaktować telefonicznie z supportem. Dalej zakłady, które były już rozliczone wróciły do postaci &quot;wiszących&quot; czyt. nierozliczonych. Nawet te, z których została już zlecona wypłata. Pieniądze, które czekały na wypłatę zniknęły. Mieliście podobne problemy?
 
M 0

mr-black

Użytkownik
Masz zweryfikowane konto? Jeżeli masz, to rzeczywiście dziwne że nie chcą Tobie wypłacić pieniędzy. Jak do nich zadzwonisz, to daj znać czy Ci wypłacili.
 
D 5

destino

Użytkownik
Tak jak pisałem w innym wątku, tak napiszę i tu. Sportingbet nie jest godny grania! Są znacznie lepsi bukmacherzy - czytaj uczciwsi. Nie wiem czy ktoś lubi dodatkową adrenalinę wynikającą z tego, że wygrany zakład mogą cofnąć i dać zwrot na kursie 1,00 albo robić jakieś cyrki z wypłatą. Od siebie polecam Bet365.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
zdecydowanie jedni z wiekszych drani, przynajmniej jak tam gralem, bo od paru lat juz nie, szkoda zdrowia, nic tam nie wygracie
 
M 672

martinmix

Użytkownik
też tam już nie gram, kilka razy mnie rozczarowali, ale nie chce mi się pisać o szczegółach
Mnie tez niestety na każdym kroku rozczarowują. Promocje z miesiąca na miesiąc mają coraz gorsze, a i kilka zachowań tej firmy wobec mnie (gracza który u nich zostawił pokaźną sumę) były zupełnie nie fair. Też coraz bardziej zastanawiam się na zmianą serwisu.
 
makaveli23 143,2K

makaveli23

Użytkownik
podbijam, nie oplaca sie tam grac, tak jak mowi bykuwidzu nic tam nie wygracie a jak wygracie to i tak zaczną sie limity na stawki.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gram w Sportingbet od lat i nie miałem żadnego problemu z wypłatami, rozliczonymi zakładami etc. Każdy bukmacher ma swoje mankamenty, ale jeśli się nie kombinuje to kłopotów z czymkolwiek być nie może. U wielu bukmacherów pojawiają się błędne linie, spóźnione zakłady i tym podobne, tym samym regulamin działa na korzyść danej firmy, a użytkownik otrzymuje zwrot stawki. To normalne. Jak ktoś nie kombinuje, ma wszystko rozliczone poprawnie, a wypłata przebiega bez zbędnych problemów. Ja polecam Sportingbet.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Benek - ja co do rozliczenia zakładów (poza mało ważnymi drobnymi wpadkami) nie mam im nic do zarzucenia, ale już podejście do klienta oraz nastawienie się na maxa na to żeby szybko wyczyścić portfele graczy to już fakt.
Mnie po latach grania u nich (i zostawienia całkiem sporej sumy) zależy na promocjach i korzyściach dodatkowych - bo gdyby nie to jest z 10 innych nie gorszych a może i lepszych firm oferujących grę na lepszych zasadach.
Wystarczy popatrzeć jak Sporting &quot;zjeżdża&quot; z promocjami - jeszcze 1,5 miesiąca temu w meczu dnia można było zdobyć kolejno 7 spinów, 15 spinów oraz zdrapkę o wartości 5 zł - teraz codziennie jest to 7 spinów (o najniższej wartości).
W programie lojalnościowym po uzyskaniu któregoś z progów nagrodą były np. bonusy od wpłat (co prawda raczej niewielkie ale zawsze) oraz czwartkowo-piątkowe zdrapki o wartości 10 zł, miesiąc temu jednak i to już firmie nie pasowało i zamienili zdrapki 10złotowe na zdrapki o nominale 5 zł. A od początku tego miesiąca w ogóle je zlikwidowali. Wprowadzili bardzo zawiły program zwrotów, który póki co ja oceniam negatywnie (może się to później zmieni).
Mnie osobiście ostatnio rozczarowali swoim podejściem - sytuacja wyglądała następująco:
W miesiącu czerwcu grałem w Sportingbet i jak to bywało w poprzednich miesiącach uzyskiwałem za ta grę punkty (codziennie aktualizowane). Zdziwiłem się więc gdy w czwartek wszedłem odebrać darmowe zdrapki (te czwartkowo-piątkowe). Zdziwiłem się że ich nie ma - postanowiłem zasięgnąć opinii na chacie - pani Alicja wytłumaczyła że Sportingbet już nie rozdaje darmowych zdrapek i że była informacja na stronie że za grę w miesiącu czerwcu użytkownicy nie otrzymają NIC. Szkoda tylko że ja tej informacji nigdzie nie widziałem (a jestem u nich na stronie praktycznie codziennie) oraz że wchodząc w dział programu lojalnościowego nigdzie nie było takiej informacji! Mało tego wszystkie szczegóły (tak jak progi punktowe oraz nagrody za grę - w tym darmowe zdrapki - widniały bez zmian).
Pani Alicja wytłumaczyła mi że te informacje wisiały na stronie ze względu na to że to dla graczy, którzy uzyskali nagrody za maj (tak dla orientacji). Zastanawia mnie jednak po co więc naliczano mi punkty za grę w miesiącu czerwcu? (pewnie tak dla frajdy grającego)
Wiadomo że te promocje to w sumie takie dodatki do gry i kopii o to kruszyć nie ma co - ale dla mnie znacznie istotniejsze jest podejście tej firmy do klienta.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Benek - ja co do rozliczenia zakładów (poza mało ważnymi drobnymi wpadkami) nie mam im nic do zarzucenia, ale już podejście do klienta oraz nastawienie się na maxa na to żeby szybko wyczyścić portfele graczy to już fakt.
Mnie po latach grania u nich (i zostawienia całkiem sporej sumy) zależy na promocjach i korzyściach dodatkowych - bo gdyby nie to jest z 10 innych nie gorszych a może i lepszych firm oferujących grę na lepszych zasadach.
Wystarczy popatrzeć jak Sporting &quot;zjeżdża&quot; z promocjami - jeszcze 1,5 miesiąca temu w meczu dnia można było zdobyć kolejno 7 spinów, 15 spinów oraz zdrapkę o wartości 5 zł - teraz codziennie jest to 7 spinów (o najniższej wartości).
W programie lojalnościowym po uzyskaniu któregoś z progów nagrodą były np. bonusy od wpłat (co prawda raczej niewielkie ale zawsze) oraz czwartkowo-piątkowe zdrapki o wartości 10 zł, miesiąc temu jednak i to już firmie nie pasowało i zamienili zdrapki 10złotowe na zdrapki o nominale 5 zł. A od początku tego miesiąca w ogóle je zlikwidowali. Wprowadzili bardzo zawiły program zwrotów, który póki co ja oceniam negatywnie (może się to później zmieni).
Mnie osobiście ostatnio rozczarowali swoim podejściem - sytuacja wyglądała następująco:
W miesiącu czerwcu grałem w Sportingbet i jak to bywało w poprzednich miesiącach uzyskiwałem za ta grę punkty (codziennie aktualizowane). Zdziwiłem się więc gdy w czwartek wszedłem odebrać darmowe zdrapki (te czwartkowo-piątkowe). Zdziwiłem się że ich nie ma - postanowiłem zasięgnąć opinii na chacie - pani Alicja wytłumaczyła że Sportingbet już nie rozdaje darmowych zdrapek i że była informacja na stronie że za grę w miesiącu czerwcu użytkownicy nie otrzymają NIC. Szkoda tylko że ja tej informacji nigdzie nie widziałem (a jestem u nich na stronie praktycznie codziennie) oraz że wchodząc w dział programu lojalnościowego nigdzie nie było takiej informacji! Mało tego wszystkie szczegóły (tak jak progi punktowe oraz nagrody za grę - w tym darmowe zdrapki - widniały bez zmian).
Pani Alicja wytłumaczyła mi że te informacje wisiały na stronie ze względu na to że to dla graczy, którzy uzyskali nagrody za maj (tak dla orientacji). Zastanawia mnie jednak po co więc naliczano mi punkty za grę w miesiącu czerwcu? (pewnie tak dla frajdy grającego)
Wiadomo że te promocje to w sumie takie dodatki do gry i kopii o to kruszyć nie ma co - ale dla mnie znacznie istotniejsze jest podejście tej firmy do klienta.
Rozjaśniłeś mi obraz w tym momencie. Aczkolwiek kwestie bonusów, programów lojalnościowych to dodatki jak samo wspomniałeś. Mam jednak swoją teorię na ten temat. Sądzę, że to przez sezon ogórkowy i w tej kwestii wiele wróci do normy po okresie wakacyjnym. Już niejednokrotnie były pauzy czy słabsze oferty bonusowe w tym czasie i to nie tylko w Sportingbet, ale i w innych markach. Natomiast podejście do klienta w moim przypadku było zawsze na ✅ .
 
Do góry Bottom