>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

co zrobić?pomocy

M 0

marcipeusz

Użytkownik
Witam
Pozbierałem osoby do rankingu poleconych. Oczywiscie połowa z nich zweryfikowała konta a połowa nie. Przegrałem wszystkie pieniądze,które otrzymałem za poleconego. Przedwczoraj wpłaciłem 400zł. Chciałem dziś wypłacić to mi odpisali,że RESZTA MOICH POLECONYCH ma zweryfikować konta bo inaczej moje pieniądze nie zostaną wypłacone.
Ja sam mam ZWERYFIKOWANe KONTO NA KAŻDY MOŻLIWY SPOSÓB!!!
No nic popiszę z supportem ale chyba muszę napisać do SBR. Co mnie obchodza ludzie,których łapałem na forach i grali jako moi poleceni?
Bonusu nie wyłudziłem bo po prostu zrezygnowałem z promocji programu poleconych.

Dziękujemy za email.
Uprzejmie informujemy, iż na podstawie punktu regulaminu 16.2.1. Twoje konto zostaje zamknięte oraz na podstawie kolejnego 13 punktu regulaminu ogólnych zasad zakładów:
W przypadku podejrzenia, że Polecający wykorzystał spam, duże listy dystrybucji e-maili lub w jakikolwiek inny sposób nadużył korespondencję e-mail w celu polecenia nowych użytkowników, BetClic nie przyzna bonusu Polecającemu i usunie go z miesięcznego konkursu na najlepszego polecającego. BetClic zastrzega sobie prawo do zawieszenia Konta Polecającego na czas dochodzenia oraz do zamknięcia Konta.
Twoje konto zostanie odblokowane i zrealizowana ewentualna wypłata po zweryfikowaniu wszystkich Twoich poleconych.
Przypominamy, że decyzja BetClic jest ostateczna.

Pozdrawiam,
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.

tak traktują klientów ,którzy nawet grali w promocji &quot;zagraj za 100euro w kasynie a bedziesz brał udział w losowaniu&quot; czy stawiał wiele zakładów wielokrotnych.
sam nie wiem co robić. Czy odpuszczać to 400zł czy napisać do SBR?
Pozatym nigdzie w regulaminie nie mają,że wypłacą mi moję pieniądze,które wpłaciłem dopiero po weryfikacji poleconych! ALE CO MAJĄ MOJE WŁASNE PIENIĄDZE DO KONT POLECONYCH!!! Nic takiego w regulaminie nie mają. Moga tak zamknąć konto na którym się znajdują własnę prywatne środki?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mysle ze maja do tego prawo...Sam myslalem czy nie &quot;oszukać&quot;ich w ten sposob ale zrezygnowalem z tego pomyslu i widocznie slusznie...Nic niestety nie poradzisz buk jest panem i nie mozesz im nic zrobic.
Mojemu kumplowi 2 lata temu expekt zabral 150zl za to ze zalozyl konto z tego samego IP i kasy nie oddal...
wiec wiesz jak tj....
 
Do góry Bottom