>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co zamazać na dokumencie tożsamości

L 0

lamadam

Użytkownik
Mam takie pytanie co zamazać na dokumencie tożsamości żeby bukmacher nie miał korzyści z posiadania moich danych.
Mam dowód , prawo jazdy, paszport.
Ostatnio zdecydowałem się na wysłanie prawa jazdy (tego nowego) zamazałem podpis , kawałek numeru prawo jazdy i pesel otrzymałem informacje ,że dokument nieczytelny.
Który dokument najlepiej wysłać (najbezpieczniej) ? I co zamazać.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Musisz wyslac caly dokument bez zamazywania inaczej nici z weryfikacja Pozdro
Najlepiej w takich sprawach pisz do buka moze ma inne zasady ale rzadaja calego dokumentu!!!
 
L 0

lamadam

Użytkownik
Dowód osobisty jest jedynym dokumentem stwierdzającym tożsamość. Prawo jazdy jest to tylko uprawnienie do kierowania pojazdem silnikowym.
Z tego co wyczytałem to chyba prawko najbezpieczniej wysłać
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Dowód osobisty jest jedynym dokumentem stwierdzającym tożsamość.
:? Tak, a Ziemia jest płaska.
Wysyłasz jakikolwiek dokument tożsamość, ale jeśli coś zamażesz, dokument będzie nieczytelny to firma może tego nie zaakceptować i poprosić o ponowne przesłanie dokumentu - tym razem czytelnego.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja polecam wysyłać książeczkę wojskową a jak nie przyjmą to prawo jazdy. Niektóre buki np tobet pozwalają zamazać dane które nie są bezpośrednio z weryfikacją związane a inne np william hill każą dokument bez żadnego zamazywania z obu stron zeskanowany wysłać.
 
L 0

lamadam

Użytkownik
Dzięki za pomoc wysłałem skan prawa jazdy pełny. Dokument uznany za ważny.
Prawo jazdy to nie dokument tożsamości. Jak Ciebie policjant złapie za przekroczenie prędkości to nie pyta tylko o prawo jazdy tylko. &quot;Poproszę prawo jazdy i dowód osobisty.&quot;
np. Banki nie akceptują prawa jazdy jako dokumentu tożsamości. Z dwojga złego wole wysłać prawo jazdy niż dowód.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
buki i tak mają Wasze dane, bo sami je podaliście przy rejestracji, więc temat bez sensu
e: sorka, jednak przy wysłaniu skanu to buk zna dodatkowo kolor oczu i wzrost - normalnie strach pomyśleć co może z tym zrobić ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
w dowodzie masz Pesel i nr dowodu, przy takich danych można prawie wziąć pożyczkę w chwilówce, ale po to są odpowiednie ustawy i regulaminy że oni nic z Waszymi danymi nie mają prawa zrobić
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Mam takie pytanie co zamazać na dokumencie tożsamości żeby bukmacher nie miał korzyści z posiadania moich danych.
Mam dowód , prawo jazdy, paszport.
Ostatnio zdecydowałem się na wysłanie prawa jazdy (tego nowego) zamazałem podpis , kawałek numeru prawo jazdy i pesel otrzymałem informacje ,że dokument nieczytelny.
Który dokument najlepiej wysłać (najbezpieczniej) ? I co zamazać.
najlepiej swoją twarz a nuż się bukmacher się przestraszy i nie zweryfikuje konta?? hehehe
 
Do góry Bottom