>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Co z tym meczem?

D 3

dzem

Użytkownik
O 15:58 obstawiłem mecz u19 kobiet rosja szwecja w piłkę nożną. (który miał się odbyć o 16)
Szkopół w tym, że z tego co widzę, ten mecz został rozegrany o godzinie 14 - tak więc w chwili obstawienia mecz był już praktycznie zakończony.
Czy jeżeli wytypowałem trafnie wynik to mogą anulować zakład?
Czy równoznaczne jest to wtedy z obstawieniem tego meczu po rozpoczęciu bez względu na wynik?
Czy wygrałem to anulują, a jeśli przegrałem to zacierają ręce z powodu mojej głupoty i zostawiają jak jest?

ed. Właśnie widzę, że zakład przegrany ;/ a jakbym trafił to by zapewne anulowali.. no comment
 
buktyp 1

buktyp

Użytkownik
Nie chcę zakładać niepotrzebnie nowego tematu więc zapytam w tym.
Wczoraj obstawiłem zakład na mecz SM Caen - FC Istrès. Mecz ten został przełożony i chciałbym się dowiedzieć jak bwin rozlicza taki zaklada (bo mam nadal otwarty), po kursie 1,00 jeśli tak to po jakim czasie czy też zakład zostanie rozstrzygnięty dopiero gdy ten mecz kiedyś w przyszłości zostanie rozegrany.
Pytam bo nie mam zbyt dużego doświadczenia z bwin i nie wiem jak traktują kupony na których występują takie spotkania, był to zakład AKO gdzie wszystko oprócz wspomnianego meczu zostało rozstrzygnięte na plus.
Dzisiaj na bet-at-home obstawiłem spotkanie Crewe Alexandra - Sheffield United, mecz ten również zotał przełożony a bukmacher rozstrzygnął kupon po kursie 1,00 bez dłuższego blokowania środków.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w bwin musisz czekać do 72h. Jeśli w tym czasie mecz się nie odbędzie, dostaniesz zwrot. Bukmacherzy indywidualnie sobie ustalają czas oczekiwania. Jeden ma 24h, drugi tak jak bwin trochę więcej
 
atomek 109

atomek

Użytkownik
Zagrałem na Legię ze zdobędzie Puchar Polski po kursie 2.20 Na paru innych bukach kurs był ok 1.50.
Teraz pytanie czy był to błąd bwin bo teraz jest kurs 1.45 na Legię, kupon cały czas widnieje po kursie 2.20 i nie został anulowany.
Czy nie będzie tak że jak Legia zdobędzie puchar to anulują uznając że była to pomyłka (podobno tak robią) a jak Legia nie zdobędzie pucharu to kasa pójdzie na konto ale nie moje tylko bwin
Proszę o odpowiedź
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Odpowiedz masz prosta bo granie pomylek u tych zlodziei konczy sie na 2 sposoby :
-jezeli wygrasz swoj zaklad to dostaniesz zwrot
- jezeli przegrasz swoj zaklad przegrasz pieniadze
Tak wiec jestes w bladej dupie bo mozesz tylko wyjsc na tym na zero...
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
To zależy od kwoty jaką stawiałeś ja kiedyś darts za 30 zł postawiłem w kończącym się już meczu i trafiłem to nie anulowali ale rozliczyli jako wygrany.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Hmmm,to ciekawe...bukmacher jak się pomyli i da zwrot-złodziej.Użytkownik jak zobaczy pomyłkę bukmachera-człowiek przedsiębiorczy.Coś pięknego.
 
atomek 109

atomek

Użytkownik
Dzięki za odpowiedz
Legia chyba nie da sobie już odebrać pucharu. Co najwyżej będzie zwrot, ale liczę na to że kupon będzie rozliczony jako wygrany. Zakładając że Legia zdobędzie puchar.
 
Do góry Bottom