>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

co z kuponem ?

arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Puściłem w STS parę w skokach narciarskich na cały turniej czterech skoczni. W tej parze znajduje się T. Hilde. Dziś dowiedziałem się że złamał kręgosłup i nie wystąpi w kolejnych zawodach.
Czy ktoś z was wie co się dzieje z kuponem. Czy będzie zwrot czy jest już przegrany ?
Ta para to Hilde - sklett
Z góry dziękuje za odp.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Zwrot...... bez odbioru
Niestety zwrotu nie bedzie , kupon przegrany Hilde zaczął turniej i bedzie klasyfikowany w klasyfikacji gneralnej , Sklett będzie wyżej w klasyfikacji i w tym zdarzeniu wynik to 2.
Co innego jakby Hilde wogóle nie zaczął konkursu to wtedy byłby zwrot ,jakby ten upadek miał miejse w sesji treningowej lub kwalifikacjach.
Pozdro .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dziwne bo po twoim poście pytałem panią w katowicach w punkcie STS takze przepraszam za pomyłkę. Znów bukmacher poszedł na swoją korzyść.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
No nie koniecznie na swoją korzyść. Jakby nie patrzeć to Hilde wystąpił w konkursie czyli był sklasyfikowany.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
No tak ale wobec takiego rozwoju sytuacji powinien być zwrot i tak samo twierdziła pani w STS-ie akurat w Katowicach byłem i pytałem więc mój błąd tzn jej ale ja to potwierdziłem.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Spoko luz ???? sytuacja taka jakbyś postawił w piłkę nożną, że zawodnik strzeli, a on np. w 2min doznaje kontuzji i schodzi z boiska, wtedy chyba nie ma zwrotu??? pewien nie jestem, bo nie interesuję się tego typu zakładami ???? .
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
No nie koniecznie na swoją korzyść. Jakby nie patrzeć to Hilde wystąpił w konkursie czyli był sklasyfikowany.
Masz racje Hilde wystąpił w konkursie ale ja puściłem na 4 konkursy. Gdybym puścił tylko na pierwszy w którym się wywrócił to nie miałbym pretensji ale w kolejnych już nie wystąpi , tym bardziej jestem wkurzony że ten typ zawalił kupon a kurs który był to 1,35 najniższy ze wszystkich jakie obstawiłem. No cóż , co zrobić:;/:
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Masz racje Hilde wystąpił w konkursie ale ja puściłem na 4 konkursy. Gdybym puścił tylko na pierwszy w którym się wywrócił to nie miałbym pretensji ale w kolejnych już nie wystąpi , tym bardziej jestem wkurzony że ten typ zawalił kupon a kurs który był to 1,35 najniższy ze wszystkich jakie obstawiłem. No cóż , co zrobić:;/:
Nie puściłeś na 4 konkursy tylko na końcową klasyfikację turnieju. A o ile mi wiadomo Hilde będzie sklasyfikowany w tabelce na odpowiednim miejscu. Nie rozumiem więc określeń typu &quot;działają na swoją korzyść&quot;. Poprostu działają zgodnie z wynikiem zdarzenia, oficjalnym wynikiem.
 
Do góry Bottom