>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Co w przyszłości??

angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
No właśnie... Porozmawiajmy sobie jakie plany na przyszłość macie?? Jakie studia jakaś może praca?? albo chociaż na najbliższe wakacje? ogólnie temat dotyczy maturzystów albo osób które właśnie mają przed sobą maturkę.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Matura, zaocznie dziennikarstwo (?) no i oczywiście później praca (w jakiejś gazecie lub na stronie internetowej o tematyce sportowej).
 
matex 0

matex

Użytkownik
za pół roku oczywiście matura, potem:

1.studia dzienne/ zaoczne (stosunki międzynarodowe, europeistyka, etc) + ew. praca
2.słuzba wojskowa, potem patrz pkt 1
3.zawodowy żołnierz matex ????

jeszcze nie wiem na co sie zdecyduje ????
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
Moje plany na przyszłość:
1. w sobote zaczynam pracę na kopalni.
2. skończyć obecną szkołę, Technikum Górnicze..
3. iść na studia
 
duda 380

duda

Użytkownik
Moje plany na przyszłość? Skończyć szkołę (jeszcze 1,5 roku), zdać maturę i egzamin zawodowy i iść do pracy do kopali lub do wojska i zostać żołnierzem zawodowym ???? No i jak już zacznę pracować to jakieś studia zaoczne itp.
To jest oczywiście plan awaryjny a główny to wygrać kilka mln. w Dużym Lotu i mieć na wszystko lotto :spokodfhgfh:
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
1. Skończyć studia
2. Wygrać wyjazd na EPT turniej główny w mistrzostwach świata pokera na poker stars, już jutro się mistrzostwa zaczynają... ???? w każdym turnieju z 5, grają tylko 72 osoby ????
3.Stać się zawodowym graczem w pokera
4.Praca - programista java lub do wojska jako oficer
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
1.Skonczyć zaczete studia(zootechnika)
2. moze poprawic mature i pusc na cos interesujacego i z przyszloscia czyli np. logistyka
3. pracowac w zawodzie i z dobrym wynagrodzeniem :]
Wczesniej jak wosjko bylo obowiazkowe to ludzie uciekali od niego teraz gdy juz nie jest to wiecej ludzi chce isc do wojska niz przed poborami :] to jest ironia ????
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
no no dokladnie ms :p kazdy wojsko wojsko wojsko :p Ja nawet nie mysle o tym calym burdelu ;D na razie w planach mam zdanie matury do której podchodzę lajtowo... (moze sie uda moze nie :p) a potem wakacje z najbliższymi zeby sie odstresowac i zalozyc jakas firme z kumplem, ale pomyslu jeszcze nie ma to pewnie przegada sie w trakcie odpoczynku w sobocie :p
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
jak masz taka gore pieniedzy jak na Avatarze to zalozenie firmy jest jaknajbardziej dla Ciebie bo jeśli malo funduszu na poczatek to trudno bedzie zrobic sobie marke na okolice i trzeba brac pod uwage ze te pierwsze produkty trzeba wylozyc z wlasnej kieszeni:]
Wiec ja jak zawsze wszytskim polecam wybranie sobie kierunku z przyszloscią nastepnie zdanie matury i dostanie sie na kierunek a pozniej firma i te sprawy bo nie zalozyz dobrej firmy majac 20 lat(malo doswiadczenia)
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
1. zdanie matury
2. wakacje w szwecji ;)
3. jakieś studia, żeby studiować, bo wiem że jak sobie zrobie rok wolny to moge juz nie pójść na studia
4. wyjazd na stałe do szwecji

Jak ja to zrobię - nie wiem xD
Ale trzeba wierzyć :p
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Ms :p takiej góry pieniążków nie mam :p ale coś z kumplem odkładamy na konto... Po za tym ojciec pomoże. Ma w tym łeb już nie jedną firmę prowadził a ja mu w tym pomagałem :p jeżeli się nie uda to oczywiście albo rok sobie zrobię wolnego i dopiero studia albo od razu studia jakieś SGGW albo AWF.
 
Do góry Bottom