>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Co postawić, aby wyjść z dołka?

Status
Zamknięty.
W 0

wiktor93

Użytkownik
Witam,
ostatnio złapał mnie mały kryzysik, teraz chcę całą kwotę (dosyć dużo, kilkaset złotych) postawić na jeden zakład, i albo mam dużo albo nie mam nic... Co proponujecie z takich bardziej pewnych niż niepewnych. Wstępnie postawię to, chociaż jak ktoś coś lepszego podpowie to wszystko możliwe:
Liga Mistrzów, Real Madryt-FC Barcelona, Awans-Barcelona 1,45
Liga Mistrzów, Schalke-Manchester, Awans-Manchester 1,30
Primera Division, FC Barcelona- Osasuna, 2 drużyna strzeli-Nie 1,70
Ogólny kurs 3,20
Jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nic nie stawiaj, gra na siłę w niczym nie pomaga, jeśli zależy ci na pieniądzach to zrezygnuj na jakiś czas, bo widzę że przegrałeś i teraz emocje biorą górę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów, Real Madryt-FC Barcelona, Awans-Barcelona 1,45
No proszę Cię. 1,45 awans Barcy ? Może i awansuje, ale ryzyko ogromne. Ja osobiście bym odpuścił granie tutaj jakiegoś awansu. Warto poczekać na Copa Del Rey.
Manchester wydaje się ok. Chociaż po ostatniej LM gdzie wygrywali 3:0 zdołali odpaść.
Primera Division, FC Barcelona- Osasuna, 2 drużyna strzeli-Nie 1,70
No proszę Cię. Tu jest ryzyko 50 na 50. Skoro taka Almeria potrafi strzelić Barcelonie to Osusana tym bardziej. Zresztą Barca mistrza ma raczej pewnego. A z tą obroną Barcy nigdy nie wiadomo. Jakiś głupi karny czy coś i po Twoich kilku stówkach.
Zresztą Barca ma teraz ważniejsze mecze między innymi Gran Derbi, a jakieś Osusany może odpuścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 0

wiktor93

Użytkownik
Chodzi raczej o jednorazowe podwojenie/potrojenie stawki i koniec z bukmacherką na prawdziwe pieniądze na jakiś czas, będę sobie wirtualnie obstawiał tylko a za jakiś czas może wrócę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chodzi raczej o jednorazowe podwojenie/potrojenie stawki
To chyba musiał byś postawić zdarzenie z kursem 2,00 albo 3,00. Naprawdę odpuść, albo szukaj typów w działach tematycznych, których na tym forum jest do bólu.
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
W działach tematycznych skuteczność raczej nie przekracza 50%, co do kursu to ten, który podałem jest dla mnie w miarę sensowny- Barcelona pokazała, że nie przegrywa na Santiago Bernabeu, a na Camp Nou ma ogromną przewagę (przynajmniej parę miesięcy temu), Schalke jest w półfinale tylko dzięki okropnej formie Interu, a co do bramki Osasuny- Puyol wraca do obrony, a mało komu udaje się przejść linię Alves Pique Puyol Adriano i na DM Busquets, dlatego pomyślałem, że taki kupon będzie dobry.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kolego nie chce cię w żaden sposób urazić, ale przejrzałem sobie wszystkie twoje posty bo masz ich niewiele i cie nie rozumiem, jesteś kompletnie zielony w tym co piszesz, szukasz skutecznej recepty na zarabianie pieniędzy, bez włożenia w to nawet minimalnego wysiłku. Ja radziłem ci żebyś sobie odpuścił, a zrobisz jak uwarzysz.

Twoje pieniądze twoja sprawa, chociaż nawet wątpliwe, że twoja kasa, bo gdybyś je zarobił to nie pytał byś nas czy stawiać na MU, czy Barcelonę.

Bez odbioru :cool:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Witam,
ostatnio złapał mnie mały kryzysik, teraz chcę całą kwotę (dosyć dużo, kilkaset złotych) postawić na jeden zakład, i albo mam dużo albo nie mam nic... Co proponujecie z takich bardziej pewnych niż niepewnych. Wstępnie postawię to, chociaż jak ktoś coś lepszego podpowie to wszystko możliwe:

Liga Mistrzów, Real Madryt-FC Barcelona, Awans-Barcelona 1,45
Liga Mistrzów, Schalke-Manchester, Awans-Manchester 1,30
Primera Division, FC Barcelona- Osasuna, 2 drużyna strzeli-Nie 1,70
Ogólny kurs 3,20

Jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie
Postaw na zdrowy rozsądek, odpuść
 
C 445

cristovao

Użytkownik
wiktor93 poczekaj na weekend, ligi grają. 3-4 mecze na podwójną szansę daj i kurs 1.8-2.2 wyjdzie i podwoisz kasę. Teraz są decydujące mecze o stawki (mistrz, utrzymanie, puchary).
Jak nie masz głowy do grania i nigdy w życiu nie prześledziłeś całego sezonu np. ligi hiszpańskiej albo nie interesujesz się sportem, wydarzeniami, konkretną drużyną to rzeczywiście daj sobie spokój.
Widziałeś np. jak gra obrona Barcy czasem? albo ostatnie Gran Derbi oglądałeś, że taki pewny się czujesz w obstawieniu tych meczy co podałeś? Niech wygra tutaj zdrowy rozsądek bo przegrasz kasę i znów będziesz chciał się zrewanżować i znów wtopa.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Hmm, odpuszczam, ale jak mi ten kupon by siadł to Was znajdę ????
Pozdrawiam
Zastanawia mnie twoja strategia. Chcesz grać All-in a miałeś zamiar grać tak ryzykowny jak za ten kurs i stawkę kupon. Bardzo dobrze że nie zgrałeś nawet jakbyś wygrał bo nauczysz się na przyszłość jak obstawiać w ważnym momencie. Polecam single lub duble a spotkania te które są twoją mocną stroną a nie co nagle wpadło w oko bo coraz mniej kasy.
Powodzenia na przyszłość i więcej rozwagi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom