>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co online z polskich firm?

panika 63

panika

Użytkownik
Z góry przepraszam , bo pewnie tematów było sporo . Mimo mojego stażu zawsze grałem na bukach zagranicznych , a ostatnio też tradowałem na Betfair , ktore ze względu na ofertę i kursy był tez dobry do zwykłego gamblingu.

Chce zajrzeć na pl buki online , zobaczyć co maja w ofercie .


- najlepsza oferta Piłki live
- najlepsze kursy
- limitują? Jakie stawki trzeba wrzucić zeby limitowali?
- ile tam ten podatek 6 czy 12 procent ?
- kasa pobierana od stawki czy wygranej ?
- skrill


No i co tam mamy efortuna sts i totolotek ta ?


Z góry dzięki za info i wybaczcie za temat .
W ziemniakach grywałem x lat temu i nie wiem co online maja .
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@PaNIKa&gt;&gt; aktualnie już 7 polskich firm ma licencje na przyjmowanie zakładów.
Na forum jest oddzielny wątek o polskich firmach:
https://forum.bukmacherskie.com/f40/
Odnośnie podatków, to 12% podatek obrotowy* pobierany jest od stawki czyli z góry, zaś w przypadku jednostkowej wygranej ponad 2280zł podlega ona 10% podatkowi od wygranych.
* ten podatek jest obecnie promocyjnie obniżony do 6% w ForBET, ale można go uniknąć zawierając zakłady z AKO min. @2 z 3 zdarzeń - zaś w Totolotku są piątkowe promocje bez podatku przy stawce 100zł i AKO @2 ale także możliwość stałego uniknięcia podatku przy grze poprzez ich aplikację mobilną.
W firmie Milenium jest stała oferta zakładów AKO bez podatku, pod nazwą GRAND
https://www.milenium.pl/node/53/zaklady-bukmacherskie.html#p_zb_9.3
gdzie wymogiem jest minimum 5 zdarzeń z kursem każdego min. @2 na kuponie AKO - tak więc chcąc nadać np. system 5z6 gracz dla uniknięcia podatku musi zagrać oddzielnie te 5z6=6 kombinacji po 5 zdarzeń jako 6 zakładów prostych, a nie tylko jako 1 zakład systemowy 5z6, bo zakłady systemowe nie kwalifikują się do tej ich oferty GRAND
Tak generalnie to poczytaj w/w dział forum i wszystko będziesz wiedział.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Panowie a czy któryś z tych buków rozlicza zakłady przed meczowe na żywo??
Tzn. puszczam over 0.5 gola do połowy, wpada bramka i mogę grać dalej od razu, w forbecie niestety nie ma takiej opcji.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Jak przegrywasz to znaczenie gdzie grasz jest drugorzędne ????
Jeśli nie planujesz zasilać chorego systemu musisz poszukać innych bukmacherów ????
Jeśli masz potencjał to szkoda byś go zmarnował w Naszych pseudo buczkach.
Zadaj sobie wpierw pytanie , bardzo proste :
Czy chcesz wychodzić na plus w dłuższej perspektywie czasu (np.pół roku) ?
Może głupie pytanie bo chyba prawie każdy chce być na plus.
U Nas z każdą stawką na zakład będziesz skubany, a studnia będzię się pogłębiać...
Aha u Nas grasz legalnie więc jest to duży plus , legalnie też tracisz kasę a prawdopodobieństwo jakiegokolwiek sukcesu jest bliskie 0%.
 
M 27

milt

Użytkownik
No właśnie w Polsce działa kilka firm ale nie warto zawracać sobie nimi głowy, podatek 12% od stawki i niskie kursy. Gram zdarzenie dwu drogowe kursy 1.85-1.85 stawiając stówę wygrywam 162.80. Gram typ z kursem 1.1, trafiam i co? Poprawnie wytypowałem wynik spotkania, a okazuje się że przegrałem 3,2 zł! To jest po prostu chore, ale jak widać w Polsce można.
Każdemu kto wie czym jest yield nie trzeba tłumaczyć że gra u naziemnych jest kompletnie nieopłacalna, ale niektórym może się wydawać że jak w zeszłym roku grali u zagranicznych i byli do przodu np. tysiaka to teraz pójdą do ziemniaka i wiadomo podatek i niższe kursy to zamiast tysiąca będą mieli z chociaż parę stów. Jednak tak różowo nie jest. Można by mieć nawet +10% yield na bet365 to w sts czy fortunie będzie gruby minus tak nas grabią w Polsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 90

konikpolny

Użytkownik
Aha u Nas grasz legalnie więc jest to duży plus , legalnie też tracisz kasę a prawdopodobieństwo jakiegokolwiek sukcesu jest bliskie 0%.
U NAS LEGALNIE TRACISZ KASĘ! Rewelacyjne hasło reklamowe dla STS. Ładnie by wyglądało na ich pomarańczowym tle.
 
panika 63

panika

Użytkownik
Przejrzałem się tym bukom i faktycznie chyba trzeba poczekać, a nie się denerwować.

1 k PLN - 120 PLN zabierają mi na start, to sporo jak na polskie warunki jednak.


No nic poczekamy, odpoczniemy psychicznie od tego.


Ale nie sądzę, żeby coś się ruszyło w przeciągu 3-6 miesięcy, a robienie jakiś sztucznych kont, zameldowań, vpnów żeby grać na Betfari to mi się nie chcę. :-(
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pomyśl ew. o zakładach GRAND w Milenium, bo teraz w trybie edycji mojego poprzedniego posta dopisałem o tych zakładach bez podatku.
 
panika 63

panika

Użytkownik
Pomyśl ew. o zakładach GRAND w Milenium, bo teraz w trybie edycji mojego poprzedniego posta dopisałem o tych zakładach bez podatku.
Dzięki Edi, ale x letnia praktyka wypracowała u mnie zasadę, której trzymam się od pewnego momentu w przygodzie z gamblingiem.

SINGLE ;)

No tak jak pisałem wyżej, obserwuję, odpocznę, jak w przeciągu 3-6 miesięcy nic się nie ruszy, to zostanie mi ten syf, który trzeba będzie rozpracować stawkami odpowiednim.

Chyba, że zaraz zlimitują :grin:
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Ale tu nie ma co rozpracowywać.....
Tracisz albo nie grasz i nie tracisz.
Czasem trafi się seria 5 loss 5win , na zagranicznym byś był na 0 grając mniej więcej kursy 2 . A tutaj już będziesz grubo na minusie np grając po 1000zł.
Nie muszę chyba mówić nic więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 45

milosc

Użytkownik
na chwile obecna jedynie totomix probuje walczyc o klienta
jak juz Edi wspomnial piatki bez podatku ale zauwazylem inne akcje wtorek sroda liga mistrzow bez podatku dzis widze liga europejska podobnie wymóg bardzo smieszny kurs 2 stawka 100 zl szkoda ze maja tak slaba oferte live ale nalezy obserwowac maja spore plany wproawadzenia cash out oraz handicapow azjatyckich
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nowa promocja Totolotka to zakład bez podatku - ale po uprzednim zagraniu za min. 10zł w zakładach Toto Liga; Toto Gol
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Jak single to tylko forbet albo totolotek -
W tych pierwszych masz online podatek 6%
U tych drugich mobilnie 6 % lub online w promocji przy singlu za 100 zł i kursie min 2 jesteś z podatkiem 0%
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Zadam pytanie raz jeszcze może ktoś pomoże.
Czy któryś z tych buków(legal) rozlicza zakłady przed meczowe na żywo??
Tzn. puszczam over 0.5 gola do połowy, wpada bramka i mogę grać dalej od razu, w forbecie niestety nie ma takiej opcji.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Zadam pytanie raz jeszcze może ktoś pomoże.
Czy któryś z tych buków(legal) rozlicza zakłady przed meczowe na żywo??
Tzn. puszczam over 0.5 gola do połowy, wpada bramka i mogę grać dalej od razu, w forbecie niestety nie ma takiej opcji.
Np. w sts trza czekać do kuńca. Z tego co kojarzę w totolotku i milenium tyż
 
M 45

milosc

Użytkownik
Zadam pytanie raz jeszcze może ktoś pomoże.
Czy któryś z tych buków(legal) rozlicza zakłady przed meczowe na żywo??
Tzn. puszczam over 0.5 gola do połowy, wpada bramka i mogę grać dalej od razu, w forbecie niestety nie ma takiej opcji.
musisz zobaczysz dosc dlugo rozliczaja ale czy kaza czekac do konc nie wiem..
grasz va bank ze az tak ci to przeszkadza bo nie kumam ????
 
Do góry Bottom