>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CO mam zrobic !!?? :/

J 0

jaroch1

Użytkownik
Panowie sprawa wyglada tak: dzisija byl mecz siatkowki Holandia - Rumunia postawilem 190zl na to ze Holandia zdobedzie 40pkt, postawlem jak suma punktow byla rowna 35... wygralem zaklad ale w profilu mam ze zostal on usunięty !!?? co robić?? zbojkotowac to??
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
lipa. Nie milo slyszec ze bukmacherzy postepuja w taki sposob... Mozesz wyklocac sie z nimi przez email ale podejrzewam ze poprostu odesla Cie do pktu regulaminu ktory im na to zezwala..
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Stary co ty wjezdzasz z takim tematem ? Zamiast pisac do supportu z zapytaniem dlaczego kupon zostal usuineity to takie cos na forum smarujesz...?

Jak sie zapytales to napisz co ci odpowiedzieli. Jak mozesz opczywiscie.


jak dla mnie to zlodziejstwo i juz dawno zamknalbym tam konto.
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Zgadzam się, że jak po nich pojedziesz pisząc do nich to mogą Ci bezpowrotnie konto, bez podania przyczyny.
Mi zablokowali konto po 3 latach, bez podania przyczyny, ostatnie wysyłane e-maile do nich były nie przyjemne, że traktują klienta jak śmiecia. Czują się mocni, zdobywając co raz więcej klientów.
Jak ostrzegasz innych, żeby tam nie wpłacali, to na czacie u tego buka- każdy Cię wyśmiewa, myślą, że jestem z konkurencji.
Teraz im wyślę e-maila z podziękowaniem, że zamkneli mi konto. Dzięki temu odkryłem innych solidnych bukmacherów.
Kiedyś bwin- był dla mnie Naj, Naj Naj. Teraz wiem, że robią Największe wałki.
Jak pomylą się w kursie, to i Ty musisz za to zapłacić przy rozliczaniu zakładu.
Nie potrafią się przyznać do błędu i zapłacić za swoją pomyłkę.
Zmieńcie buka, jest ich sporo i mają dużą lepszą obsługę. Odpisują na e-maila w ciągu 12h lub na czasie z operatorem wyjaśnić wszystko.
Z poważaniem,
były gracz na bwin- robin29, BiednyIII, rolnik, jaskiniowiec i ostatnio jako jaskin na czacie.
Pozdrawiam starych graczy- bazyl, Dziad, nokia, deck i pozostałych, których nie pamiętam ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja na twoim miejscu bym na spokojnie zapytał Support co się wydarzyło że poprostu zakłada został Usunięty w kultularny sposób, Bo jeżeli zaczniesz ostro zamkną ci konto , Najlepiej zmień Bukmachera na Expekt czy Unibet tam nie spotkałem się z tego typu problemami.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ja pytalem ich tylko kulturalnie i od razu ban za to ze mialem czelnosc ich zapytac chyba...
No Niestety nic to nieda oni niestety mają swoje prawa źle skonstruowany dla userów regulamin i tyle nic nie poradzimy niestety. Bandytyzm w biały dzień.
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Odpiszą albo się nie doczekasz. Zalecam to co inni, zmień buka. Nie będę rekalamował, ale mam założone konta u 8 bukmacherów i takich szopek jak na bwin nie znajdziesz.
Mam w tygodniu kilka telefonów od znajomych, są wściekli, że poleciłem im tego buka.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpiszą albo się nie doczekasz. Zalecam to co inni, zmień buka. Nie będę rekalamował, ale mam założone konta u 8 bukmacherów i takich szopek jak na bwin nie znajdziesz.
Mam w tygodniu kilka telefonów od znajomych, są wściekli, że poleciłem im tego buka.
Nie dramatyzuj tak, bo sam jesteś po części sobie winny.
Co nas to obchodzi, że polecałeś buka innym? Zmuszałeś ich do rejestracji? Jeżeli nie to o co mają pretensje? Ja przez to forum również polecam różnych bukmacherów niekoniecznie bwin, zależy od preferencji usera, ale nikogo nie zmuszam do rejestracji czy wpłaty kasy!! Każdy robi to dobrowolnie i nie taka osoba nie ma pretensji, jeżeli się nie zna na bukmacherce lub próbuje kombinować, by okantować buka.
Betanwin, jak nazwa kiedyś brzmiała był pierwszym bukmacherem do którego zarejestrowałem i wpłaciłem kasę. Zawsze miałem i dalej mam dobry kontakt. Od czasu do czasu gram, wypłacam i jeszcze ani razu wałka się nie doczekałem.
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Nie dramatyzuj tak, bo sam jesteś po części sobie winny.
Co nas to obchodzi, że polecałeś buka innym? Zmuszałeś ich do rejestracji? Jeżeli nie to o co mają pretensje? Ja przez to forum również polecam różnych bukmacherów niekoniecznie bwin, zależy od preferencji usera, ale nikogo nie zmuszam do rejestracji czy wpłaty kasy!! Każdy robi to dobrowolnie i nie taka osoba nie ma pretensji, jeżeli się nie zna na bukmacherce lub próbuje kombinować, by okantować buka.

Betanwin, jak nazwa kiedyś brzmiała był pierwszym bukmacherem do którego zarejestrowałem i wpłaciłem kasę. Zawsze miałem i dalej mam dobry kontakt. Od czasu do czasu gram, wypłacam i jeszcze ani razu wałka się nie doczekałem.
Sympatyczny Marcinie,
nie zmuszałem do rejestracji, zaleciłem tylko tego bukmachera jak solidnego.
Znajomego nie wysyłam na front.
Mają problemy z wypłacenie depozytu. Bwin tłumaczy, że mają za dużą ilość e-maili i nie wyrabiają się. Kogo to obchodzi, że mają problem ze zbyt dużą ilości e-maili ??
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Sympatyczny Marcinie,
nie zmuszałem do rejestracji, zaleciłem tylko tego bukmachera jak solidnego.
Znajomego nie wysyłam na front.
Mają problemy z wypłacenie depozytu. Bwin tłumaczy, że mają za dużą ilość e-maili i nie wyrabiają się. Kogo to obchodzi, że mają problem ze zbyt dużą ilości e-maili ??
No właśnie. Niech zatrudnią więcej ludzi do obsługi supportu a nie odpisują, że mają za dużo maili. Szopka i tyle. Ja na szczęscie tam wpłacałem kilka razy i wypłacałem i walka nie było. Ostatnio nie wpłacam tam, no chyba że mi dadzą bonus 100%.

Teraz czekam na kase którą wygrałem w konkursie LT u nas na forum i nie ma i nie ma, ciekawe kiedy sie doczekam.
 
volky 0

volky

Użytkownik
No ja też czekam na kasę .... wypłata już powinna była pojść. zleciłem wypłatę 13. DOstałę mna drugi dzień(piatek) odp mialem żeby upload zrobić dowodu. Puściłem i w piątek i w sobotę (dla pewności)....... 2 maile też . Może jestem i nie cierpliwy czy ale wkurza mnie brak odzewu. Bo się zastanawiam czy aby wszystko Ok ??
 
Do góry Bottom