>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Co jest ??? Jaki to dział ???

M 62

moreno

Użytkownik
Wchodzę do działu dla początkujących ... po co ??? żeby się czegoś dowiedzieć, nauczyć ...
specjalnie nie zakładałem nowego tematu, ale poszukałem i dopisałem się do starego

zapytałem się raz i nie zrozumiałem, dlatego dopytuję się jak na początkującego przystało

jeśli stawiam handi +1 na liverpool
to żeby wygrać barca nie może strzelić ani jednego gola

a jeśli stawiam handi +3 dla liverpoolu (da się wogóle ?)
to żeby wygrać barca może strzelić najwięcej 2 gole, tak ???

czy dobrze to zrozumiałem :?: :?: :?: :?: :?:
z góry thx za odpowiedź
:-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?
no i admin mi dowala taki tekst

omg cos jestes ciężko pojetny...

poszukaj w google...

zamykam.
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
a więc szanowny adminie, to jest DZIAŁ DLA POCZĄTKUJĄCYCH
dlatego tutaj mogę się zapytać o sprawy związane z bukmacherem jak czegoś nie wiem i dlaczego zamykasz niedokończony temat ???
po to jest ten dział żeby nie szukać w googlach, ale uzyskać odpowiedzi od bardziej doświadczonych graczy
więc
gdybyście mogli to prosze o wytłumaczenie tego handicupa
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie admin, tylko moderator. Osoby, która mają zielone nicki to moderatorzy na forum. Od czego masz prywatne wiadomości? Chyba ten post jest skierowany bezpośrednio do Daimlera. Porozmawiaj z nim na priv.
 
W 2

wislak

Forum VIP
moerno: dostales odpowiedzi wiec co sie dziwisz... jak ci to mamy wytlumaczyc ????

poprostu nie zczaiłes ale wystarczy porządnie poczytac forum ze zrozumieniem i zrozumiesz...

a co do zamykania tematow to tez uwazam ze czasem są za szybko - po co? czasem warto odczekac moze sie cos jeszcze nasunie, a jak co to zawsze mozna usunąć jakis post
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jeśli jesteśmy przy temacie zamykania to sądze że trzeba zamykac jesli sprawa się wyjaśni bo potem widze jak ktos odswieża temat który był 2 miechy wczesniej i juz dawno nieaktualny.

Sorki za OT.
 
M 62

moreno

Użytkownik
moerno: dostales odpowiedzi wiec co sie dziwisz... jak ci to mamy wytlumaczyc ????

poprostu nie zczaiłes ale wystarczy porządnie poczytac forum ze zrozumieniem i zrozumiesz...

a co do zamykania tematow to tez uwazam ze czasem są za szybko - po co? czasem warto odczekac moze sie cos jeszcze nasunie, a jak co to zawsze mozna usunąć jakis post
wystarczy odpowiedzieć

jeśli stawiam handi +1 na liverpool
to żebym ja wygrał barca nie może strzelić ani jednego gola

a jeśli stawiam handi +3 dla liverpoolu (da się wogóle ?)
to żebym ja wygrał barca może strzelić najwięcej 2 gole , tak ???
a jeśli liverpool przy tym handi strzeli 1 gol to barca może najwięcej 3 gole strzelić, tak ???

czy dobrze to zrozumiałem :?: :?: :?: :?: :?:
z góry thx za odpowiedź
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
jeśli stawiam handi +1 na liverpool
to żebym ja wygrał barca nie może strzelić ani jednego gola

a jeśli stawiam handi +3 dla liverpoolu (da się wogóle ?)
to żebym ja wygrał barca może strzelić najwięcej 2 gole , tak ???
a jeśli liverpool przy tym handi strzeli 1 gol to barca może najwięcej 3 gole strzelić, tak ???
#1 Wynik może być nawet 5:5 a handi też ci wejdzie. Po prostu doliczasz do zdobyczy drużyny to co w typie czyli w takim razie doliczysz jednego gola dla Liver. Potem patrzysz na ten wynik (np. było na prawdę 2:2 to u ciebie będzie 2:3 i wygrywa Liverpool) i się cieszysz z wygranej zapewne ;) .
to samo ma się co do handi +3 itp. po prostu doliczasz jakąś ilość punktów, bramek do drużyny przy której stoi plus (tak jest chyba wszędzie).

Już rozumiesz ?
 
M 62

moreno

Użytkownik
ok dzięki wielkie
już rozumię :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
 
M 62

moreno

Użytkownik
1.Francja-H/0:1,5/
Nr Opis zdarzenia 1 2 - - - Termin zdarzenia
0274h(+) Lyon-Sochaux 2,05 1,6 - - - 2007-02-24, 20:00
0278h(+) Rennes-Sedan 2,5 1,4 - - - 2007-02-24, 20:00

rozumiem już co to jest handicup ale dla mnie ta tabela u mojego buka jest troszkę nieczytelna

czy nie mogę postawić handi na lyon, czyli nie mogę dać tej 1,5g zaliczki lyonowi ???
co w ogóle obstawie jeśli wytypuje 2, a co jeśli 1 ???
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
1.Francja-H/0:1,5/
Nr Opis zdarzenia 1 2 - - - Termin zdarzenia
0274h(+) Lyon-Sochaux 2,05 1,6 - - - 2007-02-24, 20:00
0278h(+) Rennes-Sedan 2,5 1,4 - - - 2007-02-24, 20:00

rozumiem już co to jest handicup ale dla mnie ta tabela u mojego buka jest troszkę nieczytelna

czy nie mogę postawić handi na lyon, czyli nie mogę dać tej 1,5g zaliczki lyonowi ???
co w ogóle obstawie jeśli wytypuje 2, a co jeśli 1 ???
Wogóle co to za buk ??
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
To samo co w poprzednim przypadku, do końcowego wyniku dodajesz gością (bo 0:1,5) 1,5 bramki, więc powiedzmy, że obstawiłeś 2 w tym meczu po kursie 1,6, więc jeśli mecz zakończy się wynikiem:

a) 1:0 dla Lyonu to po handi jest 1:1,5 - wygrywasz
b) 2:0, 3:1 - po handi 2:1,5 oraz 3:2,5 - oba przegrywasz
b) 1:1 - po handi 1:2,5 - wygryasz
c) 1:2 - po handi 1:3,5 - wygryasz

Chyba wszystko jasne.
 
M 62

moreno

Użytkownik
to jest buk naziemny tipsport przez niektórych nazywany megatyp

ok dzięki michauek wszystko jasne :spokodfhgfh:
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Musze powiedzieć, że wygląda na fajnego buka jak na naziemnego. Przede wszystkim jak klikniesz na jakiś wybrany mecz to wyskoczą wszystkie zakłady ktore można zagrać z udziałem tego zespołu, coś jak na internecie, na sts.pl i profesjonalu nie ma takiego czegoś, więc trzeba szukać w całej nieuporządkowej ofercie. Ogólnie bardzo fajna, przyjazna strona, + dla tego buka, szkoda ze nie ma go blisko mojego domu ????
 
Do góry Bottom