>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Co bys zrobil przy 30% zysku miesiecznie?

B 0

bukerman

Użytkownik
Witam, mój pierwszy post tutaj więc jeśli w złym miejscu to proszę przenieść.

Mam do was pytanie. Może troche hipotetyczne ale ciekawy jestem waszej opini.

Zakładając że znaleźliście sposób na zarabianie miesięcznie 30% na zakładach pilki noznej, co byście zrobili? Jest to 90-procentowy pewniak, macie na start 500zl. Rozkładacie to u różnych bukmacherów ze wzglądu na limity? Pożyczacie kase? Sprzedajecie ten patent?

Co byście zrobili?
 
E 0

eltomasino

Użytkownik
podzielił bym sie z kolegami z forum, a potem obstawił za 250zł. i jeszcze zależy od kursu.
Życzę wszystkim dużo wygranych w nowym roku.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja bym pożyczył z banku milion i powiedział im,że im oddam po roku,bo mam patent na zakłady piłki nożnej.I po roku oddałbym ten milion z jakimś tak procentem,a za kasę z tych 30% miesięcznie bym wyjechał na Wyspy Dziewicze i wpierdzielał rambutany.No ale ja zawsze byłem płytki,więc pewnie inni użytkownicy będą mieli lepsze pomysły.Pozdrawiam.
 
B 0

bukerman

Użytkownik
Nie napisałem ze mam taki sposób, ale zdarzają sie pewnie jacys geniusze matematyki.

Pomysl z pożyczeniem 1mln dla mnie troche zbyt ryzykowny, zakladajac ze to beda pierwsze zaklady.
Jakbyscie to logistycznie zaplanowali? Od jakiej kwoty zalozylibyście konta w banku internetowym, jakim?
Co z podatkiem i tego typu sprawy.

Co do wydawania pieniedzy to napewno kazdy by podszedl indywidualnie:p
 
M 0

multikonto2

Użytkownik
Witam, mój pierwszy post tutaj więc jeśli w złym miejscu to proszę przenieść.

Mam do was pytanie. Może troche hipotetyczne ale ciekawy jestem waszej opini.

Zakładając że znaleźliście sposób na zarabianie miesięcznie 30% na zakładach pilki noznej, co byście zrobili? Jest to 90-procentowy pewniak, macie na start 500zl. Rozkładacie to u różnych bukmacherów ze wzglądu na limity? Pożyczacie kase? Sprzedajecie ten patent?

Co byście zrobili?

Na pewno się nie dzielisz swoim pomysłem na forum bo to tylko zmniejsza twoje wygrane , sprzedawanie pomysłu innym też jest bez sensu ,jeśli znalazłeś dobry sposób to daruj sobie dzieciaków co płacą ci kilka stów miesięcznie za typy i zawracają tylko niepotrzebnie dupę, sam możesz zarobić dużo dużo więcej.

Kasę wpłacasz do buków azjatyckich i pinnacle bo nie limitują a także do bet365 (tu musisz mieć masę kont bo często limitują) bo mają największą ofertę,
resztę bukmacherskiego szajsu możesz sobie odpuścić z miejsca (limity po jednej większej wygranej).
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Tak tak koleś który wygrał może z 1k euro dostał limit w pinnacle grając progresją typy bez żadnego ładu i składu . Takie bajki to gdzie indziej. I ja nie mówię że pinn nie limituje bo zdarza im się to , aczkolwiek na pewno nie po tak małych wygranych.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@woofer001, nie zabieraj synek głosu - bo dzieci i ryby głosu nie mają.
Nie masz zielonego pojęcia o tym o czym się wymądrzasz - odszukaj informację o tym jak Pinnacle zlimitował naszego Admina samego @Vadera , to będziesz miał materiał do zweryfikowania swojego myślenia....
 
M 0

multikonto2

Użytkownik
mogą zlimitować kogoś na pinnacle, nie twierdzę że nie, w bukach azjatyckich też się czasem zdarzą limity ( 188bet ) , ale to już są ekstremalne przypadki... niech będzie że są limity, jeśli się tak już uparłeś edi8 , ale czy założyć nowe konto powiedzmy raz na rok to taki problem?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
mogą zlimitować kogoś na pinnacle, nie twierdzę że nie, w bukach azjatyckich też się czasem zdarzą limity ( 188bet ) , ale to już są ekstremalne przypadki... niech będzie że są limity, jeśli się tak już uparłeś edi8 , ale czy założyć nowe konto powiedzmy raz na rok to taki problem?
nie ośmieszaj się proszę...
zakładanie nowego konta raz na rok ????
 
W 74

woofer001

Użytkownik
edi8 lekcja czytania na stare lata się przyda .Przeczytaj zwłaszcza ostatnie zdanie. Możesz nawet 2 krotnie jak za pierwszym razem nie zrozumiałeś.
 
B 0

bukerman

Użytkownik
Jeśli limitują, to są to limity na 1 zakład czy na jakąś kwote np tygodniowo?
Jakiego rzędu to są limity, 100zl, 1k?

Konta nie zakładacie na swoje prawdziwe dane?
Jak działa kilkukrotne zakladanie konta?
 
P 0

patriota2412

Użytkownik
30%? Całkiem nieźle, ale moge sie pochwalić, ze ja w grudniu przy wkładzie 100PLN wyciągnąłem 350 PLN. Może same kwoty nie są porażające ale za to procent zysku juz naprawdę fajny - 350%. Jeśli ktoś jest zainteresowany jak to zrobiłem mogę podrzucić kupony ????
Kolego bukerman, moge napisac na przykładzie expektu, bo tam zwykle bywam. Limity, które czasami dostaję nie dotyczyły konkretnych zakładów ale wysokości kwot stawianych - nieważne na co. Konto oczywiście należy założyć na prawdziwe dane bo jeśli dany buk poprosi np. o skan dowodu czy zrzut ze strony banku będziesz miał problem ????
 
P 12

punisher1

Użytkownik
limitowanie konta przez pinnacle
Jeśli ktoś nie ma pojęcia o limitowaniu kont, niech nie zabiera głosu. Spójrzcie w załącznik. Na innych dyscyplinach mam podobnie
Nie limitują kont komuś kto wygra raz na rok. Trzeba systematycznie wygrywac i wypłacac. Żaden bukmacher nie będzie się biernie przyglądał jak go ogrywacie dlatego limitują albo zamykają konta
Powodzenia w Nowym Roku ;)
 
P 12

punisher1

Użytkownik
Tak tak koleś który wygrał może z 1k euro dostał limit w pinnacle grając progresją typy bez żadnego ładu i składu . Takie bajki to gdzie indziej. I ja nie mówię że pinn nie limituje bo zdarza im się to , aczkolwiek na pewno nie po tak małych wygranych.
bez ładu i składu są twoje wypowiedzi, a nie moje typy
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@punisher1 , dzięki za odezwanie się - mam nadzieję że Twój wpis + załącznik dotrze do przemądrzałego użytkownika @woofer001 , który zakwestionował to co napisałem, że dostałeś limit w Pinnacle:

Tak tak koleś który wygrał może z 1k euro dostał limit w pinnacle grając progresją typy bez żadnego ładu i składu . Takie bajki to gdzie indziej. I ja nie mówię że pinn nie limituje bo zdarza im się to , aczkolwiek na pewno nie po tak małych wygranych.
 
Do góry Bottom