>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Coś z niczego

Status
Zamknięty.
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 140
Legia Warszawa - Piast Gliwice HT/FT 1/1
AKO - 1,9
STAWKA - 100 PLN ✅
BUK - Betgun
KUPON 141
Legia Warszawa -1,5 AH - Piast Gliwice
AKO - 1,95
STAWKA - 100 PLN ✅
BUK - Bet365
* Tutaj nie ma co za bardzo komentować, Legia na fali wznoszącej. Piast nadal w odwrocie, same przegrane, a na wyjazdach nie licząc PP to 4x handicap -1,5 wchodził dla przeciwników. Ich mecze między sobą na Łazienkowskiej też są wymowne na 4 mecze 3 x wynik min. dwoma bramkami dla Legii. Dodatkowo chęć zemsty na Piaście za poprzednią rundę za przegraną tam 3:1. No i trzeba uciekać w tabeli bo robi się powoli ciasno.
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 143
Detroit Pistons +12,5 pkt. - Miami Heat
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers -2,5 pkt.
Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans over 181,5
AKO - 1,92
STAWKA - 300 PLN ✅
BUK - Unibe t
*
ad. 1 Fakt że Detroit b2b, ale oni są w gazie, w ostatnich 4 spotkaniach u siebie ograli kolejno: Atlante, Toronto, Chicago i Memphis, więc to jest bardzo wymowne. Nie przegrają więcej niż 13pkt. u siebie no way ! Myślę nawet, że to ogarną i wygrają.
ad. 2 Denver b2b i grają straszna kaszanę, LAC są w niezłym gazie, no i dzisiaj podobno jeszcze Crawford wraca.
ad. 3 Skąd taka linia to nie mam pojęcia. Obie ofensywne drużyny, PTB u siebie średnio +/- 110 punktują (strzelam, bo nie chce mi się liczyć), NOP na wyjazdach +/- 100 prawie zawsze. Wynik spokojnie zakręci się w okolicach 200 pkt.
Nie wyobrażam sobie aby ten kupon nie wszedł :grin:
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 147

Oklahoma City Thunder - Houston Rockets over 204,5
San Antonio Spurs - Golden State Warriors over 199,5
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers -5,5 pkt.

AKO - 1,89
STAWKA - 200 PLN ⛔
BUK - Unibe t

* znowu jeden pkt. ? :;/:

KUPON 148

Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers HT/FT 2/2
Djokovic win - Murray

AKO - 1,79
STAWKA - 300 PLN ✅
BUK - Bet365
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 149
Brooklyn Nets win - Portland Trail Blazers
*Nie widzę innej opcji jak &quot;All In&quot; jeśli jedna z drużyn ma ten mecz gdzieś
AKO - 1,4
STAWKA - 500 PLN ✅
BUK - Bet365
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 150
Zawisza 0 AH - Pogon Szczecin
* Rycerze wiosny - kontra drużyna, która na ostatnie 22 spotkania na wyjeździe wygrała tylko 2, a ostatnie miało m-ce 19.09.2014. Zawisza świetnie rozpoczęła rundę rewanżową w postaci 4 zwycięstw i 2 remisów, w przeciwieństwie do Portowców 2 remisy, 3 porażki i 1 zwycięstwo. Widać że bardzo zależy im na utrzymaniu i że trener Rumak chyba na dobre poukładał już tą drużynę, przynajmniej w obronie o czym świadczy tylko jeden stracony gol we wszystkich tych meczach. Dzisiaj dodatkowo powinni jeszcze być zmotywowani zawodnicy Zawiszy, ponieważ wczoraj Chorzowianie stracili pkt. i jest szansa się do nich zbliżyć na 2 pkt.
Odnośnie Pogoni to mnie jak na razie nie przekonuje ich gra, może poza ich ostatnim meczem, gdzie tak na prawdę zagrali dobrze tylko przez ostatnie 30 min., w których to zaaplikowali 3 gole drużynie z Bełchatowa. Może to jest jakiś prognostyk ich lepszej gry, ale jak dla mnie to za mało żebym na nich stawiał, tym bardziej grających na wyjeździe, gdzie jak wiadomo wszystkim Polskim drużynom bez wyjątku w Polskiej lidze gra się źle.
Dla mnie Zawisza bez remisu wygląda przyzwoicie i tak też stawiam.

AKO - 1,72
STAWKA - 200 PLN ✅
BUK - Marathon
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 152
Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs HT/FT 2/2
Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers HT/FT 1/1
AKO - 2,38
STAWKA - 100 PLN ✅
BUK - Bet365
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 154

Rayo Vallecano +2,5 AH - Real Madryt

@ - 1,65
STAWKA - 200 PLN ✅
BUK - Pinnacle

* Rayo mogło się dzisiaj podobać, szczerze to przecierałem oczy ze zdumienia jak Real był dzisiaj przy nich przez większość meczu bezradny, BrAwA :browar565:
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 155
Rayo Vallecano +3,5 AH - Real Madryt
Barcelona -0,5 AH 1st Half - Alemria
Napoli - Lazio +1,5 AH
@ 1,94
STAWKA - 200 PLN ✅
BUK - Bet365
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 156

Parma - Udinese AH 0

@ 1,85
STAWKA - 100 PLN ⛔
BUK - Pinnacle

* Nic mnie tak dzisiaj nie wkur...., jak kolejny raz tak głupi zakład, na dwie beznadziejnie grające drużyny. Przez ten mecz nawet mnie dzisiejszy zysk nie cieszy ????
PS. Już nawet nie wspomnę z jakiego działu go zapożyczyłem i od kogo, choć wypadałoby ????
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 157
Lech - Blekitni HT/FT 1/1
* Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby Lechici bo ostatnim upokorzeniu nie pałali rządzą zemsty. Po pierwsze Skorża chyba sam chce uniknąć jeszcze większej kompromitacji i w związku z tym desygnuje do gry pierwszy garnitur. A skoro tak to widzi mnie się tutaj napór od pierwszej minuty, bo umówmy się jeśli Lech nie będzie prowadził po pierwszej połowie to ich awans stanie pod dużym znakiem zapytania, a i nie unikną na pewna kolejnej porcji gwizdów i wyzwisk. Ja pobieram taki typ, a co za tym idzie większy kurs niż np. handicap -1,5. Dodatkowo biorę sobie zapas w przypadku prowadzenia w końcówce np. tylko dwoma bramkami i stracenie głupiej bramki, bo polskie drużyn stać na coś takiego, ale to już bardziej katastroficzna wizja odbiegająca trochę od rzeczywistości, którą moim zdaniem jutro ujrzymy.
@ - 1,68
STAWKA - 200 PLN ✅
BUK - Marathon
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 159
Isner J. win - Gabashvili T.
Giorgi C. - Kulichkova E. +1,5 sets
@ - 2,16
STAWKA - 150 PLN ⛔
BUK - Betgun
* Ach ten tenis
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 160
Ruch AH 0 - Cracovia
@ - 1,71
STAWKA - 100 PLN ✅
BUK - Pinnacle
KUPON 161
Wisła - Górnik over 2
@ - 1,5
STAWKA - 200 PLN zwrot
BUK - Pinnacle
KUPON 162
Wisła AH 0 - Górnik
@ - 1,49
STAWKA - 200 PLN zwrot
BUK - Marathon
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
KUPON 163
Atlanta Hawks win - Charlotte Hornets
Oklahoma City Thunder win 1-st Half - Sacramento Kings
New Orleans Pelicans win - Phoenix Suns
@ - 1,83
STAWKA - 200 PLN ✅
BUK - Marathon
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom