>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CLUB4ACES 10 EURO FREE

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Napisalem:

I have created an account on Your website. My friend told me that i will receive a 10 euro bonus after the registration. How long do i have to wait for it? Thank You in advance.

A oni:
Dear Customer,
Thank you for contacting Club4aces Customer Support Service.
We have received your message and the case number for your query is 38280.

Please reference your case ID if you contact us again regarding this
issue. We will respond your message as soon as possible.
We apologise for any inconvenience the delay may cause.
Best regards,
Customer Support Service
Club4aces

Przetlumaczy ktos?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Tak. Dostałem tego samego meila. Piszą w nim, że dostali Twoją wiadomość i że niedługo powinieneś otrzymać od nich odpowiedź i że numer Twojej &quot;sprawy&quot; to &quot;38280&quot; gdybyś w przyszłości pisał jeszcze na ten temat.
 
K 0

kaki

Użytkownik
Thank you for contacting our Customer Support Service and allowing us to be of assistance.

Unfortunately, no bonus code was attached to your account so therefore you will not receive a bonus payout.


to mi odpisyli czyli nici chyba z bonusu
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Thank you for contacting our Customer Support Service and allowing us to be of assistance.

Unfortunately, no bonus code was attached to your account so therefore you will not receive a bonus payout.


to mi odpisyli czyli nici chyba z bonusu
Mnie też tak samo odpisali.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dear Customer,
Thank you for contacting Club4aces Customer Support Service.
We have received your message and the case number for your query is 38280.

Please reference your case ID if you contact us again regarding this
issue. We will respond your message as soon as possible.
We apologise for any inconvenience the delay may cause.
Best regards,
Customer Support Service
Club4aces

Drogi Kliencie
Dziękujemy za napisanie do naszego supportu. Odnotowaliśmy Twoje (pańskie) zgłoszenie i je rozpatrzymy. Numer sprawy to...38280
Postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i opóźnienia

Z wyrazami szacunku
Support Club4aces
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Your request has been forwarded to our Marketing department. The request will be reviewed and you will be contacted as soon as possible. We apologise for any inconvenience this delay may cause.

Później dostałem jeszcze coś takiego...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja wam powiem jeszcze lepszego lola z nimi. Napisałem do tych hamów po polsku (skoro mają polski interface strony to czemu nie...) i co mi odpisali...


Sory ale nie mamy w supporcie nikogo ze znajomością języka polskiego, proszę pisać do supportu angielskiego lub..... ruskiego :zy3ou: ????

No to się wqr***** i podsumuję tego buka tak: krusy wysokie, promocje całkiem ciekawe, ale podejście do klienta beznadziejnie i żenujące ???? ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
WSZYSTKO OK BUK WIARYGODNY PRZELALI MI NA Moneybookers dzis kase!!! wszysyko ok, przed obiadem zleciłem a o 17 mam ????
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Mam dwa pytanka jesli ktos by mi na nie odpowiedzial byl bym wdzieczny
1.Czy moge wyplacic kaske na konto mojego ojca??Bo wlasnego konta w banku nie mam
2.Czy moge wyplacic kaske na konto zalozone na inteligo??
 
5 0

5k0cz3k

Użytkownik
nie mozesz wyplacic na konto ojca musza sie zgadzac dane na koncie z danymi na koncie bankowym poniewaz jest to przelew zagraniczny
 
Do góry Bottom