>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

CLUB4ACES 10 EURO FREE

dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
Witam!
Pokerroom z softem i chyba z tej samej sieci co jetbetpoker, pokerium i i4poker daje 10 euro za darmo! Wystarczy sie zarejestrowac za 1 max 2 dni dostaniecie e-maila ze zostal zdeponowany na waszym koncie bonus w wysokosci 10 euro. Warunkow obrotu jeszcze nie znam wlasnie napisalem do supportu, potem napisze! Jako polecającego jezeli chcecie prosze wpiszcie: jsucharski http://www.club4aces.com
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
Hi,

Thank you for contacting Customer Support.

There aren&#39;t any requirements for withdrawing the bonus money.



If you should require further assistance, please do not hesitate to contact us again.

Best Regards,

Customer Support Service

Club4aces

mozna od razu wyplacac ????
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Dostałem !! mam na koncie 10 Euro ...
Ile czekałeś?

tylko nie wiem co i jak tu robic :p :p ktoś moze wie ??
Wydaje mi się, że kasa jest dostępna na wszystkie możliwe tam rzeczy, czyli także na zdarzenia sportowe. Ja zamierzam obrócić to do 20 eurosków i wypłacić na MB, a potem do jakiegoś &quot;normalnego&quot; buka
 
P 0

padilo

Użytkownik
a mozna ten bonus obrocic na zaklady sportowe???
można musisz przejsc do &#39;cashier -&gt; my account -&gt; summary&#39; i w tabelce &quot;Transfer from Cashier to Poker&quot; zaznaczyc &quot;Sportsbetting &quot; i jaka chcesz kwote...potwierdzasz &quot;transfer &quot;... ????
 
S 0

szwedu

Użytkownik
no zobaczymy ja już czekam godzine i nic.... ale jak trzeba to moge poczekać nawet do jutra tylko żeby dali kase ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Dostałem !! mam na koncie 10 Euro ... tylko nie wiem co i jak tu robic :p :p ktoś moze wie ??

po jakim czasie od rejestracji otrzymales ten bonus? od razu czy kiedy?
Po 15 minutach od momentu potwierdzenia maila... czyli zakonczeniu w pelni rejestracji


No dziwna sprawa ja juz czekam kilka godzin i nic nie mam na koncie....jakos do tej pory tylko ty chyba napisales ze otrzymales....a reszta to raczej chyba nie....jak sie myle to niech inni sie wypowiedza czy cos otrzymali???
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Dostałem 10 Eurosków ???? :jupi:

Pospieszyłem ich trochę pisząc do supportu, ale myślę, że i bez tego by dali. Przetransferowałem do &quot;sportbettingu&quot; i teraz trza pomnożyć do 20 wypłacić!

To działa!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Witam ludziska podajcie wasz nick, dowolny user dostanie bonusa ode mnie ;) (program partnerski) a jak nie to nie ???? mam nadzieję że wciąż jest ta promo ????


Sory bo teraz zauważyłem czy trzeba było wpisać jsucharski jako osoba polecająca :?: Bo kurna chata nie wiem czy o to biegało....bo dawali by za samą rejestrację. :?: Przecież zaraz znów zablokują konta polakom :|
 
Do góry Bottom