>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CLOUT MMA 3: Santa Clout

psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
CLOUT MMA 3: Santa Clout



Data: piątek, 29 grudnia 2023, 19:00
Miejsce: Studio Polsat 1600 - Warszawa, Polska
Transmisja: PPV na stronie cloutmma.tv

Main Event
[K-1, małe rękawice]: Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak

Co-Main Event
[MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs Adrian Cios

Walka dodatkowa
[MMA]: Denis "Bad Boy" Załęcki vs Natan Marcoń

Karta główna
[K-1, małe rękawice]: Denis "Bad Boy" Załęcki vs Patryk "Wielki Bu" Masiak
[MMA]: Zbigniew Bartman vs Błażej Augustyn
[Boks, małe rękawice]: Wojciech "Rekordzista" Sobierajski vs Grzegorz "Szuli" Szulakowski
[K-1, małe rękawice]: Marianna Schreiber vs Monika "Najlepsza polska dziennikarka" Laskowska

Karta wstępna (darmowa na YouTube)
[Boks, małe rękawice]: Marcin Siwy vs Vasyl Halych
[2 vs 2, K-1, małe rękawice]: Mateusz "Mavs" Szczypior & Krystian "Świstak" Bajor vs Marcin Szwed & Fabian "Banersky" Baner

źródło: mma.pl, goingapp.pl

950x200.jpg
 
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Marianna Schreiber - Monika "Najlepsza polska dziennikarka" Laskowska
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie: Tak 2/10 @2

Dla Laskowskiej to druga walka, pierwsza wygrała z Nikitą ale nie pokazała za dużo bo Nikitą nie umie, nie lubi, nie chce się bić.
Marianna ćwiczy u Okninskiego więc o plan walki jestem spokojny ( duszenie z za pleców 🤪), trochę czasu spędziła na poligonie i widać że to twarda babka. Na tarczach wygląda o klasę lepiej od Laskowskiej.
Wiadomo że to zabawa z typowaniem tu więc stawka symboliczną ale jestem spokojny o przebieg walki
 
Otrzymane punkty reputacji: +680
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2023.12.28 20.11 - 001.png

Bartman vs Augustyn w Fortuna TV

Kolejna gala CLOUT MMA już w najbliższy piątek. Gdzie obejrzeć walkę pomiędzy Zbigniewem Bartmanem a Błażejem Augustynem? Odpowiedź jest prosta - w Fortuna TV! Jako główny sponsor tego wydarzenia Fortuna przygotowała coś wyjątkowego! Wystarczy, że w ciągu ostatnich 7 dni postawiłeś dowolny kupon za min. 2 zł, a walkę byłego siatkarza i piłkarza obejrzysz w naszym playerze LIVE!
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Marianna Schreiber - Monika "Najlepsza polska dziennikarka" Laskowska/ Schreiber @1.25 Fortuna

Nie ma o czym dyskutować. Dzisiejsza waga Marianny to 57 kg, gdzie Monika miała zaledwie 49 kg. 8 kg różnicy, większa, wyższa, silniejsza widać jak jest zbudowana. Treningi u Mirka, więc o taktykę bądźmy spokojni.

Tomasz "Gianni" Hajto - Jakub Wawrzyniak/ Wawrzyniak @1.42 Fortuna

Można się nabijać z Jakuba że hehe grajcie na Wawrzyniaka bo jest cieńki, ale każdy kto zna Jakuba osobiście, wie że ten człowiek to nie jest leser, nie chodzi na skróty, wie co to ciężka praca. Jak zgodził się na walkę to solidnie przepracował okres przygotowawczy czego się nauczył? Nie wiem, ale wiem na pewno że nie leserował i wbrew pozorom Wawrzyn to poukładany gość. Hajto? 50 latek z wątpliwą kondycją i sposobem życia w którym królują imprezy i alkohol. Bądźmy poważni, wystarczy spojrzeć jak wyglądali na ważeniu.

Oraz typ jako takie luźne przemyślenie. Wasyl "Vasyl" Hałycz wygra przed czasem @3.25. Siwy to typowy bokser ma fajny rekord, ale nabity na ogórkach. Walka z Kamilem Sokołowskim ustawiła go w szeregu, ale Ja nie o tym. Wszystkie 26 walk jakie stoczył to stoczył w dużych rękawicach, teraz mamy formułę boksu ale w małych rękawicach, amortyzacja ciosu będzie mniejsza. Vasyl bił się na Gromdzie bez rękawic na gołe łapy, wie jak to jest dostać taki cios, a Siwy? No nie koniecznie. Vasyl ma czym przyłożyć to wiemy. Nie zdziwię się jak Vasyl wystrzeli bardzo mocny cios na szczękę lub w okolice ucha i może być krucho.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Denis Załęcki - Patryk Masiak
Typ: walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 3,50 szkoda nawet komentować :p
Bukmacher: Fortuna

Formuła walki to K-1, małe rękawice. Obaj to są potężne chłopy, ważą dobrze ponad 100 kg. Denis Załęcki lubi mocno rozpoczynać swoje pojedynki, przez co często traci sporo sił i potem brakuje już kondycji. Mam wrażenie, że obawia się on swojego rywala(Masiak jest jeszcze większy niż on) i że na ten pojedynek przyjmie trochę inną taktykę, nie rzuci się od razu do ataku. Do tego jeszcze dochodzi to, że na tej samej gali Załęcki ma walczyć z Natanem Marconiem, który to wiele razy wyprowadził go z równowagi i Denisowi bardzo zależy na tym, żeby go ukarać, a przy okazji zgarnąć dodatkowe pieniądze za walkę. Ten ewentualny drugi pojedynek to jest łatwa robota dla Załęckiego, kurs na niego to 1,03, ale żeby do tej walki doszło, to nie może sobie pozwolić na to, żeby w pierwszym pojedynku Masiak zrobił mu jakąś większą krzywdę, dlatego spodziewam się znacznie spokojniejszego Denisa Załęckiego niż zazwyczaj i czuję, że walka potrwa cały dystans.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Żeby przejść do drugiego typu najpierw chciałem podać niemal dokładnie taki typ jak podał wyżej 5xharoldx5 5xharoldx5 . Denis Załęcki ostatnimi występami pokazał że wcale nie jest tak mocny, stracił w oczach kibiców bardzo wiele a tutaj wręcz wygląda na to że boi się Patryka 'Wielkiego Bu' Masiaka. Nie dziwie się, Patryk jest od niego sporo cięższy- blisko 20 kg a przy tym zdecydowanie wyższy. Denis zgodził się na walkę tylko i wyłącznie w boksie (chyba że zmienili jedna na K1 ale nie wydaje mi się i to aż tak dużo nie zmienia) ograniczając swoje ryzyko do minimum. Bardzo się zdziwię jeśli nie będzie unikał walki. Zwłaszcza że Masiak ma na koncie zawodowe walki bokserskie i coś tam umie, mało ale jest twardy a przy tym oczywiście blisko 130kg gość musi być po prostu powolny. Dlatego wydaje mi się że Załęcki spróbuje walczyć jak najmniej i dlatego unikał jak ognia MMA gdzie by po prostu po nokdaunie Masiak go skończył. Dochodzi tak jak kolega wyżej wspomniał- aspekt finansowy. To nie są na pewno grosze, nie wierze że za takie Załęcki zgodziłby sie na wszystkie upokorzenia ze strony Marconia które znosił na programach przed galą.

Dlatego zakładam scenariusz że Denis Załęcki przegra to na punkty- fajny kurs 4,50 na wygraną Wielkiego Bu przez decyzję.

Idąc dalej- zakładam że wściekły Denis wyjdzie do Marconia. A ten z nim wygrać może tylko na 3 sposoby:
1. Przed czasem- jakimś lucky punchem, może ze 2% szans. Takie szanse miałby praktycznie każdy użytkownik tego forum.
2. Jak będzie uciekał przez cały czas i Denis się zmęczy i padnie ze zmęczenia- wtedy też Natan wygra przed czasem.
3. Przez dyskwalifikację, jak Denis coś odstawi a wtedy też Natan wygra przed czasem.
4. ... lub gdy Denis nie wyjdzie do walki, wtedy będzie moralnym zwycięzcą. Ale nas to interesuje najmniej, chociaż wtedy oczywiście będzie zwrot.

O tyle o ile punkt nr 1 i 2 jest mało prawdopodobny to widzę całkiem spore szanse na scenariusz z punktu 3. Załęcki miał różne przeboje chociażby z Alanem Kwiecińskim ale to nijak się ma do tego co tutaj ma z Natanem Marconiem. A wie że jedyna szansę na wymierzenie mu kary daje oktagon. Zwłaszcza że to całe Clout MMA wyznaje zasadę że nie ważne co mówią, byleby mówili i dla nich chyba nawet lepiej żeby Denis coś odstawił.
Dlatego teraz uwaga, zakład z Fortuny mówi: Zawodnik wygra przed czasem: Zakład w którym typuje się że zawodnik wygra przez KO/TKO, poddanie lub DYSKWALIFIKACJĘ.
Na wygraną Natana Marconia przed czasem mamy kurs aż 10,00 który byłby adekwatny gdyby nie uwzględniał dyskwalifikacji a tutaj tak mamy więc śmiało można stwierdzić że kurs jest przewartościowany bo tutaj mamy zdecydowanie większe szanse na dyskwalifikację rywala niż w tego typu walkach. Oczywiście tylko wariat typowałby tu KO/TKO ale ja widzę spore value w aż tak dużym kursie w związku z szansą na dyskwalifikację Denisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +894
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A co myślicie na temat Najmana? Kurs idzie w górę, już 1,75 na jego wygraną. Wiadomo jaki jest Marcinek, ale mimo wszystko 4 porażka na 3 galach i to znowu z Ciosem to byłoby trochę za dużo. Odgrażał się na konferencjach i w programie u Borka, że go wyjaśni, ale z nim to do końca nie wiadomo. Co myślicie o jego wygranej?
 
M 3K

morgo

Użytkownik
A co myślicie na temat Najmana? Kurs idzie w górę, już 1,75 na jego wygraną. Wiadomo jaki jest Marcinek, ale mimo wszystko 4 porażka na 3 galach i to znowu z Ciosem to byłoby trochę za dużo. Odgrażał się na konferencjach i w programie u Borka, że go wyjaśni, ale z nim to do końca nie wiadomo. Co myślicie o jego wygranej?
Ja osobiście bym nie ryzykował, bo obaj się odgrażali ze będą się faulować itd. Wiec kupon może łatwo iść do kosza jak któryś znów cos odwali
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Podziwiam tych co to oglądają i obstawiają w szczególności dają zarobić taki pajacom jak pan N ale...tak na marginesie tego piłkarskiego starcia .To chyba cos dla fanu pogramy w stronę najlepszego lewego obrońcy :p popularny Rumiany miał tam dobre zajęcia bokserskie cos tam chyba sparował z Miszkinem i byłym trenerem ekspertem od komentowania na tvp który zaliczył fajny debiut bokserski uciekło mi nazwisko :p - wygląda solidnie sportowo sylwetka zaplecze bardzo przyzwoite.... . Kursy na win Wawrzyniaka dość przyzwoite nie wiem jakie tu maja warunki czy to boks k1 czy mma bo mnie to kompletnie nie interesuje ale Hajto wychodzi po hajs ma tam troszkę problemów życiowych(dlugi) dla niego to chyba zloty deszcz taki mega interes. Facet zawsze byl ambitny waleczny na boisku z takiego drewna piłkarskie tymi cechami sie dość przyzwoicie wyrobil. i karierę zrobił. W takich walkach to jedna małe ryzyko jest ze ktos komuś większa krzywdę zrobi....a zarobić można bo odbiór jest straszny takiego gowna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +357
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Może forum nie służy do komentowania tego typu gal (i prawidłowo) ale jedna rada- jeśli ktokolwiek obstawiał walki Denisa Załęckiego z Wielkim Bu, Marcina Siwego z Vasylem i jeszcze jedna walka (chyba kobiet) i przegrał to niech pisze reklamacje do efortuny bo formuła tych walk była zmieniona- w tych walkach ucinano po minute (!) z rund ! Więc najprawdopodobniej były to walki 3 x 2 min więc zwrot w przypadku wprowadzenia w błąd przez bukmachera odnośnie formuły (tak jest często w przypadku np meczów towarzyskich w piłke nożną gdzie formaty są zmieniane na np 2x 40 min czy 3x 40 itd).
 
Otrzymane punkty reputacji: +609
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Może forum nie służy do komentowania tego typu gal (i prawidłowo) ale jedna rada- jeśli ktokolwiek obstawiał walki Denisa Załęckiego z Wielkim Bu, Marcina Siwego z Vasylem i jeszcze jedna walka (chyba kobiet) i przegrał to niech pisze reklamacje do efortuny bo formuła tych walk była zmieniona- w tych walkach ucinano po minute (!) z rund ! Więc najprawdopodobniej były to walki 3 x 2 min więc zwrot w przypadku wprowadzenia w błąd przez bukmachera odnośnie formuły (tak jest często w przypadku np meczów towarzyskich w piłke nożną gdzie formaty są zmieniane na np 2x 40 min czy 3x 40 itd).
Rano spróbuję pogadać z kimś z ich czatu,zobaczymy co na to powiedzą.....najgorsza gala od czasów powstania freaków, byłem na Clout 1 i 2 i organizacja jak i przebieg walk super,a ta wczorajsza dno,nawet konfy biedne
 
Otrzymane punkty reputacji: +262
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Może forum nie służy do komentowania tego typu gal (i prawidłowo) ale jedna rada- jeśli ktokolwiek obstawiał walki Denisa Załęckiego z Wielkim Bu, Marcina Siwego z Vasylem i jeszcze jedna walka (chyba kobiet) i przegrał to niech pisze reklamacje do efortuny bo formuła tych walk była zmieniona- w tych walkach ucinano po minute (!) z rund ! Więc najprawdopodobniej były to walki 3 x 2 min więc zwrot w przypadku wprowadzenia w błąd przez bukmachera odnośnie formuły (tak jest często w przypadku np meczów towarzyskich w piłke nożną gdzie formaty są zmieniane na np 2x 40 min czy 3x 40 itd).
Nie ucinano, po prostu gość od czasu, który był pokazany na transmisji, zatrzymywał go przy każdym klinczu gdy sędzia mówił stop co dobrze widać na walce Siwego. Tak samo gdy było liczenie zawodnika też czas był zatrzymywany na grafice, przez to wychodziły różnice między tym który kontrolował sędzia.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Może forum nie służy do komentowania tego typu gal (i prawidłowo) ale jedna rada- jeśli ktokolwiek obstawiał walki Denisa Załęckiego z Wielkim Bu, Marcina Siwego z Vasylem i jeszcze jedna walka (chyba kobiet) i przegrał to niech pisze reklamacje do efortuny bo formuła tych walk była zmieniona- w tych walkach ucinano po minute (!) z rund ! Więc najprawdopodobniej były to walki 3 x 2 min więc zwrot w przypadku wprowadzenia w błąd przez bukmachera odnośnie formuły (tak jest często w przypadku np meczów towarzyskich w piłke nożną gdzie formaty są zmieniane na np 2x 40 min czy 3x 40 itd).
Nie wiem czy zauważyłeś bo ja bodajże dopiero od tej gali zwróciłem uwagę na nowy dopisek, mianowicie:

"W przypadku zmiany formuły walki, zakłady pozostają ważne."

Odcinają się od wszystkiego jednym zdaniem dopisanym do oferty i już nie trzeba się przejmować reklamacjami. Już galę temu Sarara z Dawidem Załęckim w K1 był oszukany z 3x2 na 3x3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +525
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Tak jak wyżej pisze kolega to jest kryminał i sprawa powinno isc do sadu nie dość ze nas jeb....na podatku to jeszcze sobie mogą cos zmienić(dopisac) małym druczkiem -makiem ,ktoś w końcu z ta branżą powinien sie zająć na poważnie- bo może nie jesteśmy rynkiem amerykańskim azjatyckim ale troszkę hajsu zostawiamy takim Juroszkom i innym cwaniakom
 
versa 397,5K

versa

Typer
Obstawiając taki cyrk trzeba się liczyć z cyrkiem, Fortuna przez liczne zmiany formuł na ostatnią chwilę broni się tym tekstem, że w przypadku zmiany formuły walka pozostaje ważna i ja to szanuję, dlatego z całej karty walk poszedł kupon solo na parę Rekordzista - Szuli, których mimo wszystko trzeba odciąć dużą kreską od większościowej liczby tych starć pod względem "dymu" i charakterów obu zawodników i taki manewr polecam każdemu obstawiajacemu, niż na siłę pchać się w Marconiow, Denisow czy Najmanow...co do tego ostatniego pewien mądry człowiek widząc kurs na tego Pana powiedział..."ludzie, kiedy wy wkońcu przestaniecie się na niego nabierać"? Widząc, że na przeciwnika jest fajny kurs i popierając tekst powyższego cytatu nie postawiłem ani złotówki na wygraną Adriana Ciosa, dlaczego? No właśnie - dymy, poziom sportowy, zapowiedzi - kabaret.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Wy chyba zapominacie na czym to wszystko ma polegać i za bardzo się spinacie. Jakby od początku, od fame 1 postawili na sportowe waleczki, a nie dymy, to by tego nikt nie chciał oglądać, bo od tego masz ksw, gromde, ufc i te wszystkie inne. Tutaj chodzi o show przed galą, a nie to co się dzieje w już w oktagonie.

Tak jak wyżej pisze kolega to jest kryminał i sprawa powinno isc do sadu nie dość ze nas jeb....na podatku to jeszcze sobie mogą cos zmienić(dopisac) małym druczkiem -makiem ,ktoś w końcu z ta branżą powinien sie zająć na poważnie- bo może nie jesteśmy rynkiem amerykańskim azjatyckim ale troszkę hajsu zostawiamy takim Juroszkom i innym cwaniakom
jak podpisujesz umowę, to też nie czytasz małych druczków? regulamin jest jasno wystawiony i nikt nikogo nie oszukał w tym przypadku, to tak jakbym miał aferę, że mój zawodnik skreczował, a w regulaminie byłoby, że krecz = ważny zakład
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom