>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CLOUT MMA 2: Omielańczuk vs. Bad Boy

psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
CLOUT MMA 2: Omielańczuk vs. Bad Boy

Clout-MMA-2-Omielanczuk-vs.-Bad-Boy-karta-walk-1.jpg

Data: sobota, 28 października 2023, 19:00
Miejsce: Orlen Arena - Płock, Polska
Transmisja: PPV na stronie cloutmma.tv w cenie od 34,99 PLN


Marcin “El Testosteron” Najman vs. Adrian Cios – walka bonusowa

Walka wieczoru
Denis Załęcki vs. Daniel Omielańczuk

boks, małe rękawice

Karta główna
Denis Labryga vs. Kamil Minda – K-1, małe rękawice
Jérôme Le Banner vs. Dawid “Crazy” Załęcki – K-1
Jakub “Japczan” Piotrowicz vs. Jakub “Holak” Krawczyk-Holak
Toni Chaplin vs. Marcel “Gawronek” Gawroński – walka semi-pro
Rafał “Boro” Borkowski vs. 10 rywali (Krystian “Świstak” Bajor, Fabian “Banerski” Baner, Gustav Carvalho, Radosław “Radar” Kalisz, Kacper Kurek, Szymon “Lord Szymas” Patyna, Alan Sanches, Mateusz Szczypior, Marcin Szwed, Denis “Tona” Zakrzewski – K-1, zmodyfikowane zasady (zmiana rywala co minutę)
Marcin “El Testosteron” Najman vs. Piotr “Lizak” Lizakowski
Konrad Karwat vs. Krzysztof “Fericze” Ferenc
Katarzyna “Laluna” Alexander vs. Agnieszka Bobek – K-1, małe rękawice

Karta wstępna (Youtube)
Albert “Dragon” Sosnowski vs. Remigiusz “Remi” Gruchała – boks, małe rękawice
Mariusz “Super Mario” Sobczak vs. Błażej “Skrzypas” Skrzypek

źródło: mma.pl, goingapp.pl

950x200.jpg
 
punkfiction 15,4K

punkfiction

Użytkownik
Sarara przez decyzję - kurs 4.0
Denis Załęcki wygrana przed czasem - kurs 4.0
Fortuna

Kubiszyn mimo rozbicia Dawida i kontrolowania walki, nie byl w stanie go skończyc, analogiczna sytuacja miała miejsce w przypadku walki Sarary z Jayem Silvą, który nie dał rady zakończyć bitki przed czasem. Wygrana Tomka jest według mnie dosyć pewna, jednak biorąc pod uwagę wytrzymałość i charakter Dawida myślę, że walka skończy się na kartach sędziowskich.

Walka młodszego z Załęckich również zapowiada się interesująco. Oczywiście zdecydowanym faworytem jest o wiele bardziej doświadczony i zaprawiony w boju Omielańczuk, jedyna szansa Denisa, to trafić go cepem. I właśnie coś takiego mam zamiar obstawić, bo kurs na to jest według mnie warty zagrania. Omielańczuk czasy swojej świetności ma już dawno za sobą, a po tylu latach przyjmowania ciosów jest podatny na odcięcie prądu jakimś zagubionym cepem Denisa. Mimo wszystko oczywiście kibicuję Danielowi, licząc że wygra sport.

Nie twierdzę, że to pewniaki, bo nawet jak widać kursy na te zdarzenia są wysokie, ale według mnie jest to warte pogrania za mniejsze stawki.
 
U 0

Usunięty użytkownik 177394

Gość
Sarara wygra przez decyzję - 3.50 Fortuna

Tomasz przystepuje do tej walki na zastepstwo. Co ciekawe mial on walczyc w najblizszym czasie w nowo otwartej organizacji k1 w Polsce, natomiast musial wycofac sie z tego wzgledu z powodu kontuzji. Tutaj podejmuje rekawice z niezbyt wymagajacym zawodnikiem wchodzac do oktagonu z urazem utrudniajacym kopanie. Widze tutaj podoba walke do walki z silva w ktorej kontrolowal spokojnie dystans, nie dawal sie podpalac i pewnie wygral nie robiac sobie krzywdy, a przy okazji zarabiajac sporo pieniedzy. Kurs moim zdaniem warty gry
 
macio106 134,8K

macio106

Znawca - MMA
Daniel Omielańczuk - Denis "Bad Boy" Załęcki/ Omielańczuk @1.25 Fortuna

Bądźmy poważni, gdzie profesjonalny zawodnik sztuk walki do "fightera" z ulicy. Denis bez kondycji bez taktyki będzie na hurra do przodu niby taki mocny taki pewny a, nie potrafił ubić 30 kg lżejszego Alana. Daniel wbrew pozorom do walki trenuje forma jest, walka na specjalnych zasadach, ale bądźmy poważni Daniel wygra to swoim doświadczeniem i inteligencją walki.

Albert "Dragon" Sosnowski - Remi Gruchała/ Mniej niż 2.5 rundy @1.20 Fortuna

Sosnowski jest rozbity już dramatycznie, teraz do tego małe rękawice ten cały patus Remik ma twardą głowę co by nie mówić na Gromdzie stał mocno. Chłopy dwa też sporo ważą to nie potrwa zbyt długo. Można też próbować Koniec w 1 rundzie @1.40 Fortuna.

Denis Labryga - Kamil Minda/ Minda @2.43 Fortuna

Typ trochę ryzykowany, ale Minda trenuje u Mirka więc taktyka na walkę w K-1 będzie przygotowana dobrze. Zresztą sami sobie tę walkę wykrzyczeli, jak by nie byli pewniej wygranej to by się o nią nie prosili, Będą małe rękawice, a Minda ma czym przyłożyć a z kolei Labryga mocnej głowy nie ma. Jak walka dotrwa do decyzji też uważam że lepiej i celniej punktować będzie Minda, więc jego wygrana wydaje się być całkiem realna.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Małgorzata Zwierzyńska - Nikita
Poniżej 1.5 rundy
Fortuna @1.50

Jestem przekonany, że dyspozycja legendarnej pani Gosi pozostawi tyle do życzenia, że walka nie potrwa zbyt długo nawet z niezbyt wymagającą Nikitą, tutaj będą jeszcze większe emocje niż w pierwszym pojedynku z Laskowską ale bądź co bądź Laskowska jest normalną kobietą, a Gocha to delikatnie mówiąc degenerat alkoholowy, nie widzę tego, żeby Gocha wytrzymała więcej niż półtorej rundy, a i tak pieniążek się będzie zgadzać.

Tomasz Sarara - Dawid Załecki
Wygrana Załęckiego
Fortuna @3.90

Nie zgodzę się tutaj z przedmówcami, a w szczególności z @karington1 , który mówi że Dawid Załecki nie jest wymagającym przeciwnikiem, w mojej opinii zdecydowanie przeciwnie - jest dużym wyzwaniem i wymagającym przeciwnikiem, a do tego tak jak mówią przedmówcy Sarara ma jakiś uraz, przez co wycofał się z innej walki, tutaj wskoczył po co? Po lepsze pieniążki, jeśli nie będzie w stanie kopać to zostaną mu same pięści, a Załecki mimo wieku jest wszechstronnym zawodnikiem i umie korzystać ze swoich atrybutów i wykorzystywać takie detale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
sza 73,7K

sza

Użytkownik
Gosia - Nikita
Typ: Koniec w 1 rundzie : TAK
Kurs: 1.50 efortuna

Wydaje mi się że to najpewniejszy typ z lepszych kursów w ofercie idealny do dubelka lub tribla. Starcie które nigdy nie powinno się wydarzyć!! 19 letnia imprezowiczka przeciwko 50 letniej alkoholiczce która od półtora miesiąca jest niby "trzezwa". Każdy kto oglądał uniwersum Magicalów wie jak ciężki przypadek to Gosia która bez taterki oraz 100-stu papierosów nie potrafi przeżyć dnia . Nikola ma za sobą już walke która przegrała ale coś tam pokazała i na taką przeciwniczkę jak Gosia zdecydowanie wystarczy. Tak naprawdę ta walka się skończy po pierwszym ciosie na wątrobę Gosi..Przypominam że Gosia jeszcze nie dawno ledwo chodziła, miała stany lękowe itp.. Po zbanowaniu kanału na tiktoku synalek postanowił wsadzić matkę do klatki wiedząc jak u niej z zdrowiem nie tylko fizycznym ale i psychicznym.
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Albert “Dragon” Sosnowski vs. Remigiusz “Remi” Gruchała - Gruchała przed czasem Fortuna @1.35
Nie widzę innego scenariusza jak przejazd się Remiego po Albercie, który jest wolny i będzie się bil w nowej dla siebie formule. Pojedynek do jednej bramki przemawiający za Remigiuszem mającym doświadczenie w takich walkach i słynącym z bardzo dobrej wytrzymałości na ciosy.
 
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Gosia - Nikita
Typ: Nikita
Kurs: 1.45 efortuna

Trzeba to grać póki jest jeszcze na to kurs.
Nie oszukujmy się, obie prezentują dno, ale jednak Nikita jest że 30 lat młodsza, szybsza i zapewne silniejsza od tej nadużywającej od lat alkoholu Gosi. Kondycyjnie Gocha nie ma tu szans. Dodatkowo Nikita już jedna walkę stoczyła, więc wie " z czym to się je" . Nie widzę tu innej opcji niż jej zwycięstwo, a więcej napisać o nich się nie da, bo mają zerowe doświadczenie w zasadzie i osiągnięcia.
 
punkfiction 15,4K

punkfiction

Użytkownik
Gosia - Nikita
Typ: Nikita
Kurs: 1.45 efortuna

Trzeba to grać póki jest jeszcze na to kurs.
Nie oszukujmy się, obie prezentują dno, ale jednak Nikita jest że 30 lat młodsza, szybsza i zapewne silniejsza od tej nadużywającej od lat alkoholu Gosi. Kondycyjnie Gocha nie ma tu szans. Dodatkowo Nikita już jedna walkę stoczyła, więc wie " z czym to się je" . Nie widzę tu innej opcji niż jej zwycięstwo, a więcej napisać o nich się nie da, bo mają zerowe doświadczenie w zasadzie i osiągnięcia.
Najlepsze jest to, że na samym początku był kurs na Nikitę 2.52, zdążyłem go złapać. Niedługo potem już spadł w okolicę 1.5
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Mariusz “Super Mario” Sobczak vs. Błażej “Skrzypas” Skrzypek

Super Mario @2,52

Mario druga walka w MMA Clout, pierwszy pojedynek z Ludwiczkiem. Ta walka może go sporo nauczyła, ale namęczył się niemiłosiernie. Wygrał po decyzji. Dla Skrzypasa będzie to debiut w MMA i nie wiadomo jak się skończy. Ciężki pojedynek do rozstrzygnięcia, z jednej strony debiutant z drugiej Mario co męczył się z Ludwiczkiem gdzie wydawałoby się że szybko powinnien go odprawic, moze to debiutanckie nerwy. Dlatego Skrzypas w moim odczuciu nie powinnien być takim faworytem. Walka na 50:50.
Dlatego ustawiam Super Mario.
 
P 1,2K

pienkooo

Użytkownik
Laluna wygra przed czasem? Nie - 2.00 - Fortuna

Moim zdaniem kompletnie przestrzelone kursy w walce laluny, ktora pokazala bardzo malo w swojej ostatniej walce poza kilkoma zrywami, ktore wedlug mnie nie wystarcza jej na skonczenie bobek ktora posiada nad nia przewage gabarytow oraz wydaje mi sie, ze rowniez szybkosci. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo, przewiduje tutaj raczej stojkowe szachy na niskim poziomie i dosyc bliska walke w ktorej na pewno bedziemy miec okazje ogladac niedoskonalosci techniczne obydwu pan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
U 0

Usunięty użytkownik 177394

Gość
Małgorzata Zwierzyńska - Nikita
Poniżej 1.5 rundy
Fortuna @1.50


Jestem przekonany, że dyspozycja legendarnej pani Gosi pozostawi tyle do życzenia, że walka nie potrwa zbyt długo nawet z niezbyt wymagającą Nikitą, tutaj będą jeszcze większe emocje niż w pierwszym pojedynku z Laskowską ale bądź co bądź Laskowska jest normalną kobietą, a Gocha to delikatnie mówiąc degenerat alkoholowy, nie widzę tego, żeby Gocha wytrzymała więcej niż półtorej rundy, a i tak pieniążek się będzie zgadzać.

Tomasz Sarara - Dawid Załecki
Wygrana Załęckiego
Fortuna @3.90


Nie zgodzę się tutaj z przedmówcami, a w szczególności z @karington1 , który mówi że Dawid Załecki nie jest wymagającym przeciwnikiem, w mojej opinii zdecydowanie przeciwnie - jest dużym wyzwaniem i wymagającym przeciwnikiem, a do tego tak jak mówią przedmówcy Sarara ma jakiś uraz, przez co wycofał się z innej walki, tutaj wskoczył po co? Po lepsze pieniążki, jeśli nie będzie w stanie kopać to zostaną mu same pięści, a Załecki mimo wieku jest wszechstronnym zawodnikiem i umie korzystać ze swoich atrybutów i wykorzystywać takie detale.
Nie no stary grze rzym a gdzie krym, Sarara kladl na deski Wrzoska i Skull Crashera. Z Zaleckim mialby sobie sama stojka nie poradzil? Ja tylko przypomne, ze Dawid Zalecki jest prawie 10 lat od Tomka starszy
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Clout MMA 2

Marcin "El Testosteron" Najman - Piotr "Lizak" Lizakowski

Typ: 2

Kurs: 1,45

Fortuna

W sobotni wieczór odbędzie się bardzo fajnie zapowiadająca się gala Clout MMA 2. Niestety, rysę na tę galę rzuciła ostatnio ogłoszona walka Gosi Magical z Nikitą, ponieważ takiego patusiarstwa nie powinno się promować w internecie. Rozumiem, Pani Gosia obecnie nie nadużywa alkoholu i "wzięła się za siebie" z czego należy się cieszyć, ale niestety negatywne zachowanie nadal zostało. Podobnie ma się rzecz do Nikity. Przechodząc już do walki, którą postanowiłem przeanalizować to nie widzę tutaj innego rezultatu niż wygrana Lizaka. Nie spodziewałem się, ze kiedyś to powiem, ale naprawdę polubiłem Marcina Najmana. Samozwańczy Cesarz Freekfightów naprawdę robi robotę i widać, że się tym bawi. Widać, że El Testosteron odnalazł się w tym świecie, jednak robienie show, a walka to dwie różne rzeczy. Umiejętnościami Lizak "zjada" Marcina na śniadanie. Jedynie co przemawia za Najmanem to waga. O doświadczeniu nie wspomnę bo walki Najmana nie trwają długo, więc nie ma on jego za dużo. Druga sprawa jest taka, że Marcin Najman tego wieczoru prawdopodobnie stoczy dwie walki. Drugi pojedynek ma się odbyć z Adrianem Ciosem i tutaj widać, że konflikt jest bardzo duży. Marcin głównie skupia się na tej walce, więc nie zdziwię się jak w pierwszych minutach walki z Lizakiem, El Testosteron rzuci się na lżejszego oponenta i jeżeli nie skończy tego w pierwszej minucie to po prostu sam w najbliższym czasie oklepie, aby zostawić siły na Adriana Ciosa. Niestety, ważne jest tutaj kasa i pewnie Marcin ma zapisane w kontrakcie, że pełna gaża wpłynie na jego konto jak stoczy oba pojedynki. Będzie miał to z tyłu głowy i uważam, że nie da siebie mocno obić w pojedynku z Lizakiem i szybko odklepie. Niestety, ale w świecie freekfightów takie aspekty trzeba brać pod uwagę, bo tutaj chodzi o show, a nie jak w prawdziwym MMA o czyste umiejętności zawodnicze.
 
maarcin14 696,8K

maarcin14

Użytkownik
Clout MMA 2
Marcin "El Testosteron" Najman - Piotr "Lizak" Lizakowski
Typ: poniżej 1,5 rundy
Kurs: 2.00

Walki Najmana we freak fightach charakteryzują się tym, że są stosunkowo krótkie. Najman ma 14 starć w MMA, i aż 10 kończyło się już w pierwszej rundzie. Więc szanse że tak będzie i dziś oceniam na wysokie. Piotr Lizak Lizakowski zapowiada , że będzie chciał od samego początku walki rzucić się na Najmana, a otwarty pojedynek służy temu typowi. Najman jest około 40 kg cięższy. jednak według Fortuny faworytem jest Lizak, na którego w tym momencie kurs wynosi 1.45, a na Marcina Najmana 2.37. Ja idę jednak w czas walki i typuję, że to całe przedstawienie będzie trwać krócej niż 1,5 rundy.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Laluna - Bobek,koniec w 1. rundzie @2.25 FORTUNA

Generalnie sporo walk tutaj to w zasadzie zawodnicy typu 'no-name', albo dość nieoczywiste rozstawienia. Biorę pod lupę walkę kobiet, w której jest aż nadto widoczna dysproporcja warunków fizycznych, ale też nastawienie obu zawodniczek. Laluna sprawia wrażenie bardziej pewnej siebie, wręcz agresywniejszej przy nieco wycofanej postawie Bobek, które juz na ważeniu wyglądała tak, jakby żałowała swojej decyzji o walce. Oczywiście w ostatecznym rozrachunku liczy się kasa, dlatego każdy underdog niekiedy wręcz kalkuluje, że można dostać na łeb w 20 sekund, ale przytuli się np. kilkanaście tysięcy złotych. Myślę, że ta walka zakończy się już w 1 rundzie, a zapoczątkuje to jakaś szarża Laluny. Dopuszczam też jakąś sensacyjną kombinacje Bobek, no ale klucz to po prostu zamknięcie walki w maks 1 rundzie.
 
Ostatnia edycja:
R 680K

rjastrzab

Użytkownik
Laluna - Agnieszka Bobek
Typ Laluna wygra przed czasem
Kurs 1,50
Fortuna

Takie gale i typowanie to układ czysto biznesowy. Nie ma i nie będzie miał nic wspólnego z prawdziwym sportem. Jak dla mnie Laluna jest bardziej medialna od swojej rywalki i szybka i efektowna wygrana będzie bardziej na rękę właścicielom tej federacji. Kurs niski, więc Fortuna dużo nie straci na trafionych kuponach. Nie ma sensu rozpisywać się że jej przeciwniczka ma lepsze parametry, ale mniejsze doświadczenie. To są ustawki pod określony plan marketingowy. Oczywiście mam nadzieję, że kieruje się tymi samymi oczekiwaniami i Laluna szybko wygra, żeby było efektownie i publika miała radochę.
 
T 216,8K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Denis Labryga - Kamil Minda
Typ: Labryga przed czasem @1.60 fortuna

Pojedynek w formule K1 w małych rękawicach, a naprzeciwko siebie stanie dwóch potężnych zawodników. Pierwszym z nich będzie Kamil Minda - zdecydowanie starszy od swojego rywala, bo aż o 12 lat, a także cięższy (122 kg). Denis Labryga, ważący 115 kg ostatnie swoje pojedynki z Karwatem oraz Dawidem Załęckim kończył przed czasem. W dzisiejszej walce na korzyść Labrygi na pewno będzie jego wiek, a wydaje mi się, że za tym pójdzie również większa ruchliwość w klatce oraz tlen, jeśli walka miałaby potrwać dłużej niż 1 rundę. Wydaje mi się, że Labryga po raz kolejny poradzi sobie ze swoim rywalem przed czasem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +789
Do góry Bottom