>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cierpliwość popłaca

esek14 35

esek14

Użytkownik
BANKROOL: 450,61PLN

#9

Watford FC - FC Brighton &amp; Hove Albion⛔
1,90
Watford w 15&#39; dostało czerwoną kartkę, po czym głównym celem było nie stracenie bramki i gra z kontry.

Mistrzostwa Europy, Grupa A ⛔
Estonia - Serbia
Poniżej 3.5 seta
1,55
Tutaj całkowity niewypał, Serbowie po łatwym zwycięstwie z Polakami chyba myśleli, że już wygrali ME, słabiutka Estonia urwała im 2 sety, gdzie przy dobrych wiatrach mogli wygrać cały mecz.

AKO: 2,76
EWK: 138,40PLN
STAWKA: 50PLN

STAN KONTA: 559PLN
+ 1 kupon w grze
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
BANKROOL: 450,61 PLN

#10

Kupon na rozpoczęcie US OPEN, początek drabinki w 75%-80% wygrywają faworyci, mam nadzieję, że nie wybrałem zdarzenia z tych 20%-25%. Wybrane mecze przeanalizowane przez innych użytkowników w dziele tennisa.

Alison Riske - Coco Vandeweghe
1.22

Elise Mertens - Madison Keys
1.25

Bjorn Fratangelo - Ivo Karlovic
1.25

Mikhail Kukushkin - David Ferrer
1.18

Bernard Tomic - Gilles Muller
1.22

AKO: 2.74
STAWKA: 50PLN
EWK: 137.20PLN

STAN KONTA: 400,61PLN
+ 2 kupony w grze.

Zapomniałem dodać, że po rozstrzygnięciu 10 kuponów sporządzę małe podsumowanie.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Prowadzę temat od początku do końca i chcę mieć tu swoje wszystkie zagrane wydarzenie. Z tego względu, że nie można wrzucać tu live a chcę być wiarygodny i chcę aby budżet tutaj się zgadzał, zamieszczam kupon #11:
Szkoda, bo ktoś mógł skorzystać.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
BANKROOL: 450,61 PLN
#10
Kupon na rozpoczęcie US OPEN, początek drabinki w 75%-80% wygrywają faworyci, mam nadzieję, że nie wybrałem zdarzenia z tych 20%-25%. Wybrane mecze przeanalizowane przez innych użytkowników w dziele tennisa.
Alison Riske - Coco Vandeweghe✅
1.22
Elise Mertens - Madison Keys✅
1.25
Bjorn Fratangelo - Ivo Karlovic⛔
1.25
Mikhail Kukushkin - David Ferrer⛔
1.18
Bernard Tomic - Gilles Muller✅
1.22
AKO: 2.74
STAWKA: 50PLN
EWK: 137.20PLN
STAN KONTA: 400,61PLN
+ 2 kupony w grze.
Zapomniałem dodać, że po rozstrzygnięciu 10 kuponów sporządzę małe podsumowanie.
Pierwszy i ostatni raz zagrałem tenis. Jak w temacie cierpliwość popłaca i muszę bardziej trzymać się tej reguły.
STAN KONTA: 400,61PLN
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Prowadzę temat od początku do końca i chcę mieć tu swoje wszystkie zagrane wydarzenie. Z tego względu, że nie można wrzucać tu live a chcę być wiarygodny i chcę aby budżet tutaj się zgadzał, zamieszczam kupon #11:✅
Szkoda, bo ktoś mógł skorzystać.
STAN KONTA: 618,80PLN
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
STAN KONTA : 610PLN
#12

Dziś wyjątkowo EuroBasket, typy nie jadą z mojej stajni, dlatego w skali do 10 kupon oceniam na takie mocne 3. Nie będę analizował, dobra analiza w dziele basketu. Powodzonka

Słowenia - Polska
Handicap 0:6
1,95
Niemcy - Ukraina
Handicap 0:3,5
1,35

AKO:2,47
EWK: 123,75PLN
STAN KONTA: 560PLN
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
STAN KONTA : 610PLN
#12

Dziś wyjątkowo EuroBasket, typy nie jadą z mojej stajni, dlatego w skali do 10 kupon oceniam na takie mocne 3. Nie będę analizował, dobra analiza w dziele basketu. Powodzonka
Słowenia - Polska✅
Handicap 0:6
1,95
Niemcy - Ukraina✅
Handicap 0:3,5
1,35

AKO:2,47
EWK: 123,75PLN
STAN KONTA: 560PLN
STAN KONTA : 683,75PLN ????
Od teraz swoje kupony będę wrzucał screenami ze strony bukmachera, jednak przełoży się to na dodatkową analizę.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
BANKROOL: 683,75PLN
#13
Grane na live, dlatego nie wrzucałem, ale żeby nie zagubić się w kwotach i tym że wszystkie typy daje na temat wrzucam i to.
✅
STAN KONTA:748,50PLN????
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
BANKROOL: 748,50PLN
#14

Spotkanie Radomiaka z Kluczborkiem. Analiza prosta, już grałem kilka razy na Radom i jak do tej pory mnie nie zawiedli, główny kandydat do awansu, już w poprzednim sezonie powinni awansować, ale widocznie drużyna nie zgrała się w krótkim czasie. Radomiak jak do tej pory z kompletem punktów, bilans bramek 14:3. Kluczbork natomiast dramatycznie spisuje się na wyjazdach, co prawda grali z czołówką tabeli ( Warta, Jastrzębie, ŁKS ), jednak to nie zwalnia ich od punktowania. Jedno zwycięstwo Kluczborka z Pruszkowem, który jak Kluczbork będzie miał olbrzymie kłopoty z utrzymaniem w lidze. Kurs 1,45 nie zachęca, dlatego na kuponie mamy jeszcze Polskę.
Dania - Polska. Polacy w gazie, wygrywając z Danią i Kazachstanem u siebie w rankingu FIFA wskakujemy na 3 pozycję. Myślę, że to kolejny kopniak motywacyjny dla chłopaków aby ten mecz wygrać. Ostatnie mecze klubowe w których grają nasi reprezentanci stawiają nas w roli faworyta w tym spotkaniu, dlatego nie wiem skąd tak duży kurs na nas. Jednak nie jestem zachłanny, wiadomo, że Dania gra bardzo ważny mecz, to my mamy pozycję lidera i już jedną nogą jesteśmy w Rosji. Do tego swój mecz tego samego dnia rozgrywają Czarnogórcy, gdzie pojadą na trudny teren do Kazachstanu.
Dlaczego x2? Bo nie do końca wiem z jakim nastawieniem wyjdą Duńczycy, czy rzucą się z nadzieją na 3pkt, czy raczej będą grali nisko i kontrowali nasz zespół z myślą, że jeden punkt w tym meczu to bardzo dużo. Trzeba pamiętać, że Dania na własnym terenie przegrała z Czarnogórą 0:1. Nie lubię grać na naszych czy to w piłkę nożną, siatkówkę czy ręczną, raczej grywam przeciwko Nam. Jednak dziś jestem przekonany że punkt z Dani zostanie wywieziony i uznam to jako sukces.

STAN KONTA: 698,50PLN
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
BANKROOL: 748,50PLN
#14

Spotkanie Radomiaka z Kluczborkiem. Analiza prosta, już grałem kilka razy na Radom i jak do tej pory mnie nie zawiedli, główny kandydat do awansu, już w poprzednim sezonie powinni awansować, ale widocznie drużyna nie zgrała się w krótkim czasie. Radomiak jak do tej pory z kompletem punktów, bilans bramek 14:3. Kluczbork natomiast dramatycznie spisuje się na wyjazdach, co prawda grali z czołówką tabeli ( Warta, Jastrzębie, ŁKS ), jednak to nie zwalnia ich od punktowania. Jedno zwycięstwo Kluczborka z Pruszkowem, który jak Kluczbork będzie miał olbrzymie kłopoty z utrzymaniem w lidze. Kurs 1,45 nie zachęca, dlatego na kuponie mamy jeszcze Polskę.⛔
Dania - Polska. Polacy w gazie, wygrywając z Danią i Kazachstanem u siebie w rankingu FIFA wskakujemy na 3 pozycję. Myślę, że to kolejny kopniak motywacyjny dla chłopaków aby ten mecz wygrać. Ostatnie mecze klubowe w których grają nasi reprezentanci stawiają nas w roli faworyta w tym spotkaniu, dlatego nie wiem skąd tak duży kurs na nas. Jednak nie jestem zachłanny, wiadomo, że Dania gra bardzo ważny mecz, to my mamy pozycję lidera i już jedną nogą jesteśmy w Rosji. Do tego swój mecz tego samego dnia rozgrywają Czarnogórcy, gdzie pojadą na trudny teren do Kazachstanu.
Dlaczego x2? Bo nie do końca wiem z jakim nastawieniem wyjdą Duńczycy, czy rzucą się z nadzieją na 3pkt, czy raczej będą grali nisko i kontrowali nasz zespół z myślą, że jeden punkt w tym meczu to bardzo dużo. Trzeba pamiętać, że Dania na własnym terenie przegrała z Czarnogórą 0:1. Nie lubię grać na naszych czy to w piłkę nożną, siatkówkę czy ręczną, raczej grywam przeciwko Nam. Jednak dziś jestem przekonany że punkt z Dani zostanie wywieziony i uznam to jako sukces.⛔

STAN KONTA: 698,50PLN
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
BANKROOL: 647,50PLN
#18

STAN KONTA: 597,50PLN

Na dziś nic innego nie wymyślę. Odnośnie Belgii w meczu z Grecją, zespołem typowo underowym, zastanawiałem się czy dać under 2.5 czy właśnie zwycięstwo Belgów. Po strzelaninie jaką sobie urządzili w meczu Gibraltarem na pewno będą w dobrych nastrojach, wypoczęci. Co innego Grecja, która gra antyfutbol. Uważam, że jak Belgia strzeli na początku spotkania to worek może się rozwiązać i zobaczymy wynik 3:0, może 4:0.

Niemcy - Rosja. Ruscy nie stracili seta jak dobrze pamiętam na tych ME. Czemu miałoby to nastąpić w finale? Niemcy, którzy rzutem na taśmę awansowali do finału, gdzie Serbowie mieli matchballa. Serbia rozpadła się po stracie seta. Niemcy nie grali nic nadzwyczajnego a wystarczyło na awans. W dwóch pierwszych setach byli miażdżeni przez Serbów. Greg Grozer, najlepszy zawodnik Niemiec jest na tych mistrzostwach bardzo himeryczny, jak dostał 2 bloki os Serbów, nie było go 2 sety. Tym bardziej liczę w tym aspekcie na drużynę Sbornej, dobra analiza i po gładkim 3:0 ME dla Rosji. Dla odważnych polecam przedziały punktowe ze wskazaniem na under 145pkt.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
BANKROOL: 647,50PLN
#18

STAN KONTA: 597,50PLN

Na dziś nic innego nie wymyślę. Odnośnie Belgii w meczu z Grecją, zespołem typowo underowym, zastanawiałem się czy dać under 2.5 czy właśnie zwycięstwo Belgów. Po strzelaninie jaką sobie urządzili w meczu Gibraltarem na pewno będą w dobrych nastrojach, wypoczęci. Co innego Grecja, która gra antyfutbol. Uważam, że jak Belgia strzeli na początku spotkania to worek może się rozwiązać i zobaczymy wynik 3:0, może 4:0. ✅
Niemcy - Rosja. Ruscy nie stracili seta jak dobrze pamiętam na tych ME. Czemu miałoby to nastąpić w finale? Niemcy, którzy rzutem na taśmę awansowali do finału, gdzie Serbowie mieli matchballa. Serbia rozpadła się po stracie seta. Niemcy nie grali nic nadzwyczajnego a wystarczyło na awans. W dwóch pierwszych setach byli miażdżeni przez Serbów. Greg Grozer, najlepszy zawodnik Niemiec jest na tych mistrzostwach bardzo himeryczny, jak dostał 2 bloki os Serbów, nie było go 2 sety. Tym bardziej liczę w tym aspekcie na drużynę Sbornej, dobra analiza i po gładkim 3:0 ME dla Rosji. Dla odważnych polecam przedziały punktowe ze wskazaniem na under 145pkt.
⛔
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
BANKROOL: 547,50PLN
#20

Wiem, że live nie powinno mieć tu miejsca, jednak wrzucam żeby nie pogubić się w rachunkach.

STAN KONTA: 480,64PLN
 
Do góry Bottom