>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

kempak 113

kempak

Użytkownik
Witam wszystkich czytelników i forumowiczów! Zapewne, jak wszyscy wiedzą zależy nam na ograbieniu bukmacherów i zdobyciu odpowiedniej kwoty pieniężnej.
Jakiś czas temu udało mi się wygrać okrągłą sumkę, z czasem trochę popłynąłem i teraz pora, żeby odbić się od małego dołka i wyjść na prostą. Swoją szansę widzę w 1/16 finałów MŚ, w której to jest wiele fajnych spotkań. Oczywiście piłka nożna, jak i wiele innych sportów często dotykane są przez niespodzianki, których nawet najlepszy specjalista nie jest w stanie przewidzieć (vide; odpadnięcie Anglii, Włoch, Hiszpanii).
Przejdźmy jednak do rzeczy. Chciałbym ze zbliżających się spotkań ułożyć AKO na poziomie ok. ~10. Mam przygotowane pewne typy, jednak chciałbym byście podzielili się swoimi uwagami i ewentualnie wprowadzili korekty/zmiany - swoje propozycje z krótkim uzasadnieniem. Wygrajmy na tych MŚ, jeszcze jest szansa!

Moje propozycje:
Brazylia - Chile 1 1.57 (tutaj jest pewna obawa związana z tym, czy Canarinhos załatwią ten pojedynek w regulaminowym czasie gry, czy będziemy świadkami dogrywki, jednak kurs na awans nie jest zadowalający i w ogóle nie ma w nim value.. Historia pokazuje, że piłkarze z kraju czarnej kawy ogrywają Chile - więc powinno to siąść)
Francja - Nigeria 1 (1 + over 1.5 w meczu) 1.51/1.85. (Francuzi przejechali jak burza po Hondurasie 3:0 i Szwajcarii 5:2. Niestety francuska machina zagłady zacięła się w meczu z Ekwadorem, który niby był o pietruszkę - jednak trochę zmartwiła mnie skuteczność piłkarzy Deschampsa, Benzema, Pogba i Giroud co rusz marnowali setki.. Myślę jednak, że z ofensywnie usposobioną Nigerią uda im się sforsować obronę i wygrają to 2:0/2:1. Stąd mój typ na win + over 1.5)
Niemcy - Algieria (handicap 0:1) 1 1.85 (Wiadomo, Niemcy to Niemcy. Klasa światowa. Mecz z USA był piaskiem, chociaż utrzymywali się przy piłce, strzelili bramkę i swój plan zrealizowali. Myślę, że mecz z Algierią będzie wyglądał kompletnie inaczej. Loew pewnie da szansę Miro Klose, który ma szansę pobić rekord Ronaldo + świetnie grający Muller powinien skorzystać z jakichś świetnych zagrań Goetze, lub Oezila. Algieria to żaden przeciwnik dla Niemców. Dostali 2 gole od Korei, jednego od nieopierzonej Belgii no i udało im się zremisować z cieniutką Rosją. Dlatego idę w stronę handicapu)
Argentyna - Szwajcaria 1 1.50 (Początkowo Albicelestes grali beznadziejnie, mecze z Bośnią i Iranem przyprawiały mnie o ból oczu. Beznadziejna gra w ofensywie, głupie zmiany, zero wigoru i werwy, słaby Messi [pomimo 3 goli], nieskuteczny Higuain i Aguero, a do tego problemy z trenerem Sabellą, który podobno jest marionetką w rękach Leo Messiego. Mecz z Nigerią pomimo straconych 2 bramek tchnął we mnie trochę wiary, bo nareszcie ARgentyna zaczęła nawiązywać do dobrego, swojego stylu gry. Mecz był dynamiczny, ciekawy. W spotkaniu ze Szwajcarią nie zagra jednak Sergio Aguero - wydaje mi się jednak, że Albicelestes powinni dać sobie radę..)

No i na koniec dwa dla mnie najbardziej ryzykowne typy:
Holandia - Meksyk, awans Holandii 1,50 - wydaje mi się, że holenderski tercet Van Persie - Sneijder - Robben znajdą sposób na pokonanie bramkarza Meksyku. Dla mnie w ogóle kurs na 1 - 2,12 jest trochę z kosmosu i widzę w nim spore value.
Kolumbia - Urugwaj, awans Kolumbii - 1.50. Świetnie usposobiona Kolumbia, bez Falcao, ale z Cuardado i Jamesem Rodriguezem przejechała jak walec po Japonii 4:1, Grecji 3:0 i WKS 2:1. Urugwaj bez Suareza nie istnieje co pokazali w meczu z Kostaryką.

Jestem ciekaw waszych opinii. Szukam DOŚĆ pewnych typów, które chcę puścić za wysoką stawkę.
Pozdrawiam!
 
solara 38

solara

Użytkownik
Witam wszystkich czytelników i forumowiczów! Zapewne, jak wszyscy wiedzą zależy nam na ograbieniu bukmacherów i zdobyciu odpowiedniej kwoty pieniężnej.
Jakiś czas temu udało mi się wygrać okrągłą sumkę, z czasem trochę popłynąłem i teraz pora, żeby odbić się od małego dołka i wyjść na prostą. Swoją szansę widzę w 1/16 finałów MŚ, w której to jest wiele fajnych spotkań. Oczywiście piłka nożna, jak i wiele innych sportów często dotykane są przez niespodzianki, których nawet najlepszy specjalista nie jest w stanie przewidzieć (vide; odpadnięcie Anglii, Włoch, Hiszpanii).
Przejdźmy jednak do rzeczy. Chciałbym ze zbliżających się spotkań ułożyć AKO na poziomie ok. ~10. Mam przygotowane pewne typy, jednak chciałbym byście podzielili się swoimi uwagami i ewentualnie wprowadzili korekty/zmiany - swoje propozycje z krótkim uzasadnieniem. Wygrajmy na tych MŚ, jeszcze jest szansa!

Moje propozycje:
Brazylia - Chile 1 1.57 (tutaj jest pewna obawa związana z tym, czy Canarinhos załatwią ten pojedynek w regulaminowym czasie gry, czy będziemy świadkami dogrywki, jednak kurs na awans nie jest zadowalający i w ogóle nie ma w nim value.. Historia pokazuje, że piłkarze z kraju czarnej kawy ogrywają Chile - więc powinno to siąść)
Francja - Nigeria 1 (1 + over 1.5 w meczu) 1.51/1.85. (Francuzi przejechali jak burza po Hondurasie 3:0 i Szwajcarii 5:2. Niestety francuska machina zagłady zacięła się w meczu z Ekwadorem, który niby był o pietruszkę - jednak trochę zmartwiła mnie skuteczność piłkarzy Deschampsa, Benzema, Pogba i Giroud co rusz marnowali setki.. Myślę jednak, że z ofensywnie usposobioną Nigerią uda im się sforsować obronę i wygrają to 2:0/2:1. Stąd mój typ na win + over 1.5)
Niemcy - Algieria (handicap 0:1) 1 1.85 (Wiadomo, Niemcy to Niemcy. Klasa światowa. Mecz z USA był piaskiem, chociaż utrzymywali się przy piłce, strzelili bramkę i swój plan zrealizowali. Myślę, że mecz z Algierią będzie wyglądał kompletnie inaczej. Loew pewnie da szansę Miro Klose, który ma szansę pobić rekord Ronaldo + świetnie grający Muller powinien skorzystać z jakichś świetnych zagrań Goetze, lub Oezila. Algieria to żaden przeciwnik dla Niemców. Dostali 2 gole od Korei, jednego od nieopierzonej Belgii no i udało im się zremisować z cieniutką Rosją. Dlatego idę w stronę handicapu)
Argentyna - Szwajcaria 1 1.50 (Początkowo Albicelestes grali beznadziejnie, mecze z Bośnią i Iranem przyprawiały mnie o ból oczu. Beznadziejna gra w ofensywie, głupie zmiany, zero wigoru i werwy, słaby Messi [pomimo 3 goli], nieskuteczny Higuain i Aguero, a do tego problemy z trenerem Sabellą, który podobno jest marionetką w rękach Leo Messiego. Mecz z Nigerią pomimo straconych 2 bramek tchnął we mnie trochę wiary, bo nareszcie ARgentyna zaczęła nawiązywać do dobrego, swojego stylu gry. Mecz był dynamiczny, ciekawy. W spotkaniu ze Szwajcarią nie zagra jednak Sergio Aguero - wydaje mi się jednak, że Albicelestes powinni dać sobie radę..)

No i na koniec dwa dla mnie najbardziej ryzykowne typy:
Holandia - Meksyk, awans Holandii 1,50 - wydaje mi się, że holenderski tercet Van Persie - Sneijder - Robben znajdą sposób na pokonanie bramkarza Meksyku. Dla mnie w ogóle kurs na 1 - 2,12 jest trochę z kosmosu i widzę w nim spore value.
Kolumbia - Urugwaj, awans Kolumbii - 1.50. Świetnie usposobiona Kolumbia, bez Falcao, ale z Cuardado i Jamesem Rodriguezem przejechała jak walec po Japonii 4:1, Grecji 3:0 i WKS 2:1. Urugwaj bez Suareza nie istnieje co pokazali w meczu z Kostaryką.

Jestem ciekaw waszych opinii. Szukam DOŚĆ pewnych typów, które chcę puścić za wysoką stawkę.
Pozdrawiam!

Jaki bukmacher? interesuje mnie zaklad na Francje i over 1.5, gdzie tak mozna laczyc?
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Panowie, pamięta może ktoś jaki był kurs przed MŚ na wyjście z grupy Algierii?
Mi osobiście udało się takie coś skleić z Algierią, niestety jak to bywa największy pewniak nie siadł. Będę wdzięczny za odpowiedz. Pozdrawiam
Na Bettfair kolo 6.6 na Marathonie jeszcze wiecej ale z niskim limitem.Wiem bo gralem niestety teraz pluje sobie w brode, ze zbyt malo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lordarchimonde 6

lordarchimonde

Użytkownik
Przeglądam Twoje propozycje i myślę, że raczej powinno się udać, ale ten mundial jest strasznie nieprzewidywalny, więc rozpatrzę po kolei:

1) Brazylia - Chile
Moim zdaniem ten typ jest najbardziej obarczony ryzykiem niepowodzenia - mnie gra Brazylii nie przekonuje, na papierze wyglądają na silniejszych, ale rzeczywistość pokazuje zupełnie coś innego. Mecz z Meksykiem dobitnie pokazuje, że czegoś im brakuje. Oczywiście może być tak, że Canarinhos bez większych trudności rozprawią się jutro z reprezentacją Chile, ale remis w regulaminowy czasie gry nie będzie dla mnie ogromny zaskoczeniem.

2) Francja - Nigeria
Jak dla mnie można jak najbardziej postawić na Francuzów. Nigeryjczycy mnie kompletnie nie przekonują, dodatkowo kłócą się ze swoją federacją o premię, co z pewnością im nie sprzyja. Myślę, że Francuzowi nie powtórzą swoich wyczynów strzeleckich z meczu z Ekwadorem i strzelą co najmniej dwie bramki, więc over 1,5 jak najbardziej dla podbicia kursu.

3) Niemcy - Algieria
Tak jak napisałeś - Niemcy to Niemcy, ostatnio trochę się wstrzymałem w upatrywaniu ich jako &quot;pewniaków&quot; do podbijania AKO, ale myślę, że nie powinni mieć problemów z pokonaniem Algierii, chociaż nie wiem, czy nie lepiej byłoby wybrać zwycięstwo Niemiec + over 2,5 z trochę wyższym kursem niż handicap 0:1.

4) Argentyna - Szwajcaria
Jakoś bardzo pewny zwycięstwa Argentyny nie jestem, mieli najsłabszą grupę, a i tak przekonujący jak np. Francuzi nie byli. Jeden mecz wiosny nie czyni, który zresztą idealny nie był (patrząc na defensywę). Remis w regulaminowym czasie gry nie jest wg. mnie nie tak bardzo nierealny.

5) Holandia - Meksyk
Myślę, że jeśli Holandia ma wyjść zwycięsko z tej pary, to zapewni sobie awans już w regulaminowym czasie gry, a kurs jaki oferują bukmacherzy tylko zachęca do postawienia na zwycięstwo Pomarańczowych.

6) Kolumbia - Urugwaj
Dla mnie Kolumbia po fazie grupowej jest w gronie drużyn, które najbardziej mnie przekonują, zobaczymy jednak, jak poradzą sobie z silniejszym przeciwnikiem. Urugwaj zagra tak jak w pierwszym meczu mundialu, czyli bez Suareza, a zamieszanie wokół jego zawieszenia nie wpływa pozytywnie na drużynę. Postawienie na awans Kolumbii wydaje się optymalnym typem w tej parze.

Chyba zdecyduję się zagrać podobny kupon, choć może zrezygnuję z jakiegoś typu i postawię pięć typów.
W każdym razie życzę powodzenia i odbicia się od dołka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Drodzy panstwo. Nie bede juz wchodzil w dyskusje kto dzis awansuje I wygra bo kazdy ma swoje preferencje. Czasem tylko wydaje mi sie, ze ogladamy dwa rozne mecze danych reprezentacji. Uwazam, ze Niemcy wygraja w regulaminowym czasie I nie bedzie to tylko wygrana jedna bramka. Nie o tym mam zreszta pisac...
Przeanalizowalem wszystkie wynikI cwiercfinalow do 94 roku. Zawsze w cwiercfinale dochodzi choc do jednej dogrywki, najczesciej zakonczonej rzutami karnymi. Co ciekawe Argentyna odpadala w tym etapie rozgrywek najczesciej... proponuje zaklad na rzuty karne w meczu belgii kurs 8.00 oraz Holandi 6.50.nie musimy decudowac kto je wygra. Warto poczekac dzis I sprawdzic czy taka sytuacja bedzie miala miejsce, jesli nie to grac smialo. Kursy z bet365.
P.S Kolumbia gra najlepszy futbol na ms ale czy starczy jej odwagi by zagrac ofensywnie z Brazylia ? Watpie I to ich zabije. Pozdrawiam
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Drodzy panstwo. Nie bede juz wchodzil w dyskusje kto dzis awansuje I wygra bo kazdy ma swoje preferencje. Czasem tylko wydaje mi sie, ze ogladamy dwa rozne mecze danych reprezentacji. Uwazam, ze Niemcy wygraja w regulaminowym czasie I nie bedzie to tylko wygrana jedna bramka. Nie o tym mam zreszta pisac...
Przeanalizowalem wszystkie wynikI cwiercfinalow do 94 roku. Zawsze w cwiercfinale dochodzi choc do jednej dogrywki, najczesciej zakonczonej rzutami karnymi. Co ciekawe Argentyna odpadala w tym etapie rozgrywek najczesciej... proponuje zaklad na rzuty karne w meczu belgii kurs 8.00 oraz Holandi 6.50.nie musimy decudowac kto je wygra. Warto poczekac dzis I sprawdzic czy taka sytuacja bedzie miala miejsce, jesli nie to grac smialo. Kursy z bet365.
P.S Kolumbia gra najlepszy futbol na ms ale czy starczy jej odwagi by zagrac ofensywnie z Brazylia ? Watpie I to ich zabije. Pozdrawiam
Co do dogrywek to mi się wydaje, że już wyczerpaliśmy ich limit. 5 dogrywek i to już w 1/8 finału to chyba najwięcej w dotychczasowych MŚ (nie sprawdzałem ale zazwyczaj z tego co pamiętam to po 2 dogrywki w MŚ średnio są)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Z ciekawostek, był na Betsafe na pewno zakład typu: &quot;Czy kibic wbiegnie na boisko&quot; i oczywiście wbiegł i to już w meczu Niemcy - Ghana, najlepsze jest to, że tym kibicem jest Polak, który od początku turnieju miał taki cel aby wbiec na boisko ;) Jest o nim artykuł w dolnośląskim wydaniu gazety wyborczej. Także fix to fix :grin:
 
lordarchimonde 6

lordarchimonde

Użytkownik
Jeśli już bawimy się w statystyki, to dodam od siebie, że od kiedy w Mistrzostwach Świata są ćwierćfinały (dopiero na MŚ w 1986 roku zrezygnowano z drugiej rundy), to zawsze na tym etapie mundialu była co najmniej jedna dogrywka.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Gdzie znajde statystyki dla ilosci kartek danej druzyny w turnieju ? Mam, ze Brazylia dostanie najwiecej zoltek, dlatego by mnie to interesowalo, czy tylko jak sobie sam policze? ;)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Widze, ze jest jeszcze na Unibecie zaklad na najlepszego mlodego zawodnika turnieju i co jeszcze ciekawsze faworytem buka jest Pogba @1,9 ...mnie osobiscie Pogba nie tylko nie zachwycil ale wrecz zawiodl. W pierwszym meczu malo brakowalo a za glupote dostalby czerwona kartke za kopniecie po gwizdku rywala, skonczylo sie na zoltej...zagral 57 minut. W drugim meczu wszedl z lawki i zaliczyl asyste ale gral ledwo 30 minut. W 3 meczu niczym sie nie wyroznil a Francuzi zremisowali 0:0. W fazie PO w meczu z Nigeria strzelil bramke w 81 minucie ktora byla wazna bramka (po duzym bledzie bramkarza-ktory zaliczyl &quot;asyste&quot;). W meczu z Niemcami znowu nie wpisal sie w protokol meczowy i Francja odpadla. Reasumujac 1 gol i 1 asysta na 5 spotkan - jak na moje to malo. Nawet te jego rajdy i dryblingi nie byly az tak przekonywujace jak w Juventusie.
Natomiast drugi do nagrody jest Depay z Holandii ktora nadal jest w grze i rozegra dodatkowe 2 mecze. Depay w pierwszy meczu nie gral. W drugim meczu z Australia wszedl po piewszej polowie za Martinsa Indi, zaliczyl asyste przy golu wyrownujacym RvP i zdobyl zwycieska bramke. W 3 meczu grupowym wszedl na ostatnie 20 minut i strzelil gola na 2:0. W fazie PO z Mechico nie zaliczyl nic a w meczu z Kostaryka zaczal w podstawowej 11stce i tez wlasciwie nic wielkiego nie wniosl. Tak czy inaczej podsumowujac 2 gola i 1 asysta i do tego 2 kolejne spotkania w ktorych moze ten wynik poprawic. Kurs na Depaya @ 3 chyba warty ryzyka bo nikt inny procz tej dwojki (Pogba i Depay) nie dostanie tej nagrody. Moim zdaniem Depay prezentuje sie lepiej w calym turnieju, dolozyl od siebie gole i asyste i jest wspoltworca duzego sukcesu Holendrow na tych mistrzostwach - co tez zapewne bedzie sie liczyc przy ostatecznym wyborze jak daleko zaszla ekipa zwyciezcy tego plebiscytu.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
faworytem buka jest Pogba
Jeszcze zanim turniej się zaczął Pogba był wymieniany jako faworyt na najlepszego młodego zawodnika. Balonik był pompowany z każdym kolejnym spotkaniem.
Na 12-stej stronie (http://forum.bukmacherskie.com/f438/ciekawe-zaklady-na-ms-102805-12.html#post4594261) również opisałem jak to widzę.
Od momentu napisania w/w postu do tego czasu Pogba strzelił bardzo ładną bramkę z Nigerią. Oprócz tego też nie widzę oszałamiającej przewagi nad resztą kandydatów.
Ba, dla mnie w dalszym ciągu lepiej zaprezentował się Origi. Depay dobił do stawki. Zagrał dobre zawody z Kostaryką. Przed nim kolejne dwa spotkania w których ma szansę wystąpić. Holenderscy zawodnicy zawsze są groźni w rywalizacji o najlepszego młodego zawodnika, lecz nie zapomnijmy że dobrym kolegą prezydenta FIFA jest prezydent UEFA - francuz Michel Platini ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
da się gdzieś postawić, że Brazylia zajmie 4 miejsce jeszcze przed drugim półfinałem?

/edit:
Bo ogólnie myślicie, że będą w stanie tak szybko się podnieść po tej klęsce? Bo moim zdaniem w sobote przegrają obojętnie kto będzie ich rywalem... nawet z Polską by mogli dostać... po pierwsze to psychiczne totalne rozbicie, no i po drugie ich celem było wygrać... a sport zna wiele przypadków, gdy wielki faworyt po przegraniu 1/2 zwyczajnie potem olewa mecz o 3 miejsce...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
myślicie, że będą w stanie tak szybko się podnieść po tej klęsce?
Muszą...nie mają innego wyboru. To nie jest zwykły mecz o 3 miejsce. To jest mecz o chociaż lekkie zmazanie historycznej plamy i blamażu. Do tego mecz o &quot;uratowanie&quot; całej idei Mundialu w Brazylii i wywalenia setek milionów dolarów i ucieszeniu tym samym milionów Brazylijczyków. Presja ogromna, ale nie mają wyboru, kolejna wpadka może pociągnąć za sobą naprawdę spore skutki. Nie przypominam sobie sytuacji, żeby któraś drużyna musiała grac pod taka presją w meczu o 3 miejsce.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
lecz nie zapomnijmy że dobrym kolegą prezydenta FIFA jest prezydent UEFA - francuz Michel Platini
&quot;Coraz więcej wskazuje na, to że dni Josepha Blattera za sterami Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej są już policzone. Od Szwajcara odwracają się kolejne osoby, a zdaniem Michela Platiniego, czas jego rządów mija bezpowrotnie.

-Już od dłuższego czasu go nie wspieram. On jest skończony - powiedział prezydent UEFA podczas rozmowy z francuskim dziennikiem &quot;L&#39;Equipe&quot;.

Platini należał do grona wielkich zwolenników Blattera, ale ostatnie zawirowania wokół jego osoby i kierowanej przez niego federacji, sprawiły, że zmienił zdanie. - Znam go od bardzo dawna i lubię go jako człowieka, ale nie chce, by pozostał na swoim stanowisku na kolejną kadencję - kontynuował.

-Wspierałem go w 1998 roku, ale w 2014 już nie. Tak będzie także w przyszłości i powiedziałem mu to prosto w twarz. Moim zdaniem FIFA potrzebuje świeżego oddechu - zakończył Francuz.


Niewykluczone, że stanowcze stanowisko Platiniego, to zarazem początek jego kampanii wyborczej przed wyborami na prezydenta FIFA. Francuz jest aktualnie jednym z najpoważniejszych kandydatów do zastąpienia Blattera na stanowisku.&quot;

pilkanozna.pl
 
Do góry Bottom