>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ciekawe zakłady na EURO 2024

K 73,6K

krzepki89

Użytkownik
już 1.15 :D grasz za 250 , 253 do wygrania, cieszy się tylko fiskus . niby można dorzucic do AKO , ale nie zmienia faktu ze szkoda mrozic hajs . Przeciez to pewne ze nie wyjdzie po Prodizu , to nie jest uraz ktory zaleczy sie w 6 dni , bo inaczej jak zerwie to gosciu bedzie miał zaraz z głowy 3 miesiące
 
A 0

andon

Użytkownik
To by miało rację bytu jeszcze ze 2 sezony temu, kiedy Lewy był na topie. Od zeszłorocznych MŚ, to on zagrał w reprze może ze 2 przyzwoite mecze. Reszta jego występów była zwyczajnie słaba. Nigdy nie można wykluczyć, ze Probierz ma w głowie pomysły po prostu głupie, ale logiki to w tym nie ma.
 
marts 22,1K

marts

Użytkownik
Wrzucam tutaj,po pewnych przemyśleniach i analizach:
Liczba żółtych kartek na podstawie euro 2020
Pierwsze mecze grupowe - 23 kartki
Druga kolejka - 39 kartek
Trzecia - 33 kartki
Czerwone kartki w meczach grupowych - 2

Wtedy zaczęli delikatnie,badanie przeciwnika,każdy zawodnik chce grać jak najdłużej,tylko Chorwacja w pojedynku z Anglią zarobiła 3 żółtka w pierwszym meczu.Zrobiłem dla przykładu kupon z pierwszymi 4 meczami mistrzostw biorąc najniższe proponowane linie, under 4,5 czy 5,5 i wyszedł kurs ponad 2,0.Także pozostawiam do własnych przemyśleń,ale robiąc taśmę ,czy dzieląc na kilka można zrobić fajne kursy przy max liniach.Tutaj prośba o info z Waszej strony,który buk ma na pierwszą kolejkę już teraz wystawione linie na kartki,bo z tego co wstępnie przejrzałem jest z tym licho.
Druga kolejka to często mecz najważniejszy ,zwłaszcza po porażce w 1 kolejce,trener daje zielone światło na ostrzejszą grę i motywuje do walki,stąd duża ilość kartek.Tutaj przeciwnie do 1 kolejki szukamy overów.Na euro 2020 w każdym meczu 2 kolejki wszedł over 1,5 kartki i tutaj znów możemy stworzyć fajną taśmę z niskich kursów.
Trzecia kolejka najbardziej nieprzewidywalna,jedni walczą o awans,drudzy bez szans na sukces i dowodem tego na przykładzie euro 2020 były 2 mecze ostatniej grupowej rundy bez kartki .
Wiadomo turniej turniejowi nie równy,ale jakaś delikatna logika w tym jest, pozdro 🍻
 
Otrzymane punkty reputacji: +631
Tenis by Dawid 981,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Propozycje długoterminowe na turniej EURO 2024 ⚽

👉 Polska odpadnie w fazie grupowej @1,6 (superbet)
👉 Polska powyżej 4,5 straconych goli @1,6 (forBET)
👉 Polska straci gola w każdym meczu grupowym @1,62 (forBET)
👉 W każdym meczu Polski min. 2 gole @2,05 (forBET)
👉 Polak zmieniony w I połowie @2,5 (forBET)
👉 Polska otrzyma minimum 6 żółtych kartek w grupie – TAK @1,55 (etoto)
👉 Gruzja miejsce końcowe w grupie @1,5 (betclic)
👉 Holandia powyżej 5,5 goli @1,44 (forBET)
👉 Bellingham powyżej 1,5 gola @1,9 (betclic)
👉 Ronaldo powyżej 2,5 goli @1,66 (forBET)
👉 Fernandes powyżej 1,5 goli @2,0 (betclic)
👉 Mbappe powyżej 2,5 goli @1,4 (betclic)
👉 Havertz powyżej 1,5 goli @1,5 (betclic)
👉 Kane powyżej 2,5 goli @1,4 (betclic)
 
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
Dla tych, którzy maja zamiar grać zakłady na kartki, z pewnego forum, chociaż na Twitterze tez można znaleźć ten wpis:

After having watched the full press conference by Rosetti, I think we can sum up the EURO guidelines for refereeing as the following:

1) Zero tolerance on SFP, it looks like even the borderline cases punished by RC, according to Rosetti statements, will be accepted as good decisions.
2) A tackle on the ball with then a significant late contact also on opponent will be assessed as yellow card as standard. Playing ball will be not enough to save the player. Then, of course, in other cases could be different.
3) Illegal use of arms, when deliberately must be clear RC, in case of dangerous action while challenging for the ball, YC.
4) Holding: expected prevention before all set pieces, then if persistent action by defender, penalty mandatory decision and also VAR stuff.
5) A player simulating a serious injury for making his opponent booked, will be booked. That's will be interesting to check, I think it's hard to detect and you have to read the attitude and the mind of the player involved.
6) Handball: no YC on ball crossed in penalty area, no YC on shot on goals, YC only if handball is blatantly deliberate. No penalty if the arm is supporting body (the most problematic case in recent years). No penalty if defender kicks directly ball on his arm.
7) Dissent: we already said about this topic. Let's just hope we will see referees applying the guidelines. They will inform captains about the decisions, if asked by them, they will also reveal what they said to VAR during OFRs. Asking yellow card by classic gesture to referee, will mean YC to the player asking for it.
8) Confrontations: minimum two YCs, one per side, but it can be mor
 
Otrzymane punkty reputacji: +1794
xbrajanx 20,5K

xbrajanx

Użytkownik
Kto strzeli więcej goli na turnieju Kane-Ronaldo | Kane @1,7 fortuna

Szczerze? Pewniak według mnie. Portugalia niby faworyt w grupie, ale jednak Turcja wygląda obiecująco, Czesi solidni w obronie, Gruzini na pożarcie. Jednak Ronaldo na 100% nie będzie grał po 90 minut w każdym meczu, nie u Martineza. Dla niego z resztą najważniejsze będzie to żeby Portugalia zaszła jak najwyżej. Forma CR7 w Arabii świetna, w repce ostatnio strzelił, ale tutaj w grupie maks 2-3 gole bo drużyny słabsze, a po wyjściu z grupy może karne i to tyle. Jeśli chodzi o Harrego to grupa dla Anglii do postrzelania. Dania ma problemy, Serbia solidna ale Anglicy ich rozmontują, a Słowenia to do bicia, po wyjściu z grupy Anglia min półfinał tak to widzę, a Kane karne + to jest tak świetny zawodnik co pokazuje w klubie, a w repce na każdym turnieju, przede wszystkim w repce ma tak świetnych graczy w pomocy, że zostaje mu tylko dobijanie, strzelenia bramek. Nie ma szans żeby Ronaldo tutaj wygrał
 
mkl 157,2K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ciekawe zdarzenie ma superbet na liczbę łamaków.
Moim zdaniem over 2,5 bardzo realny.
Ja bym poszedł w drugą stronę. Under 1,5 po @3.55 ;)

Sprawdziłem poprzednie Mistrzostwa Europy pod tym kątem. Cały turniej, nie tylko faza grupowa:
2020 - jeden
2016 - dwa
2012 - zero
Poziom wyrównany (bardziej niż chociażby MŚ). Ciężej zrobić wielki zwrot akcji. Dużo też wyników underowych, badania się i remisów do przerwy co tylko utrudnia takie łamaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +216
mkl 157,2K

mkl

Znawca - Formuła 1
Wrzucam tutaj,po pewnych przemyśleniach i analizach:
Liczba żółtych kartek na podstawie euro 2020
Pierwsze mecze grupowe - 23 kartki
Druga kolejka - 39 kartek
Trzecia - 33 kartki
Czerwone kartki w meczach grupowych - 2

Wtedy zaczęli delikatnie,badanie przeciwnika,każdy zawodnik chce grać jak najdłużej,tylko Chorwacja w pojedynku z Anglią zarobiła 3 żółtka w pierwszym meczu.Zrobiłem dla przykładu kupon z pierwszymi 4 meczami mistrzostw biorąc najniższe proponowane linie, under 4,5 czy 5,5 i wyszedł kurs ponad 2,0.Także pozostawiam do własnych przemyśleń,ale robiąc taśmę ,czy dzieląc na kilka można zrobić fajne kursy przy max liniach.Tutaj prośba o info z Waszej strony,który buk ma na pierwszą kolejkę już teraz wystawione linie na kartki,bo z tego co wstępnie przejrzałem jest z tym licho.
Druga kolejka to często mecz najważniejszy ,zwłaszcza po porażce w 1 kolejce,trener daje zielone światło na ostrzejszą grę i motywuje do walki,stąd duża ilość kartek.Tutaj przeciwnie do 1 kolejki szukamy overów.Na euro 2020 w każdym meczu 2 kolejki wszedł over 1,5 kartki i tutaj znów możemy stworzyć fajną taśmę z niskich kursów.
Trzecia kolejka najbardziej nieprzewidywalna,jedni walczą o awans,drudzy bez szans na sukces i dowodem tego na przykładzie euro 2020 były 2 mecze ostatniej grupowej rundy bez kartki .
Wiadomo turniej turniejowi nie równy,ale jakaś delikatna logika w tym jest, pozdro 🍻

EURO 2020 to było rekordowo mało kartek. Poniżej 3 na mecz. Bardzo mało w fazie grupowej. W latach wcześniejszych to turnieje powyżej 4 kartek na mecz. Ja uderzam w wersję na over. Wierzę, że te nowe wytyczne dla sędziów będą stosowane a nie tylko o nich mówione przed imprezą. Z roku na rok jest coraz więcej symulowania, grania bez fair play, gwiazdeczki sobie pozwalają na zbyt dużo. Piłka idzie niestety w tym kierunku od jakiegoś czasu. Emocje na boisku biorą górę, będą w nerwach protesty. Wystarczy, że piłka uderzy w rękę lub był faul bez gwizdka i już cała drużyna leci w łapami i krzykami do sędziego. Teraz takie zachowania podobno mają się kończyć żółtymi kartkami. Do turnieju dostało się trochę kopciuszków i "walczaków", będą musieli sobie dobre rezultaty wyszarpać - dosłownie. Albania, Gruzja, Słowacja, Słowenia, Szkocja. Lepsze drużyny dominujące w swoich grupach mogą po otrzymaniu kartki w pierwszym meczu specjalnie wykartkować jakieś kluczowe gwiazdy by były na ćwierćfinały. Dodatkowo wyrównany poziom wśród faworytów, według mnie spokojnie 6-7 ekip jedzie tam myślą o wygranej w turnieju. Będzie ostro, będą dogrywki.

co najmniej 195 żółtych kartek @2.50 STS
co najmniej 205 żółtych kartek @4.50 STS
 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
EURO 2020 to było rekordowo mało kartek. Poniżej 3 na mecz. Bardzo mało w fazie grupowej. W latach wcześniejszych to turnieje powyżej 4 kartek na mecz. Ja uderzam w wersję na over. Wierzę, że te nowe wytyczne dla sędziów będą stosowane a nie tylko o nich mówione przed imprezą. Z roku na rok jest coraz więcej symulowania, grania bez fair play, gwiazdeczki sobie pozwalają na zbyt dużo. Piłka idzie niestety w tym kierunku od jakiegoś czasu. Emocje na boisku biorą górę, będą w nerwach protesty. Wystarczy, że piłka uderzy w rękę lub był faul bez gwizdka i już cała drużyna leci w łapami i krzykami do sędziego. Teraz takie zachowania podobno mają się kończyć żółtymi kartkami. Do turnieju dostało się trochę kopciuszków i "walczaków", będą musieli sobie dobre rezultaty wyszarpać - dosłownie. Albania, Gruzja, Słowacja, Słowenia, Szkocja. Lepsze drużyny dominujące w swoich grupach mogą po otrzymaniu kartki w pierwszym meczu specjalnie wykartkować jakieś kluczowe gwiazdy by były na ćwierćfinały. Dodatkowo wyrównany poziom wśród faworytów, według mnie spokojnie 6-7 ekip jedzie tam myślą o wygranej w turnieju. Będzie ostro, będą dogrywki.

co najmniej 195 żółtych kartek @2.50 STS
co najmniej 205 żółtych kartek @4.50 STS
Jak rozumiem, kartki dla ławki/sztabu nie liczą się?
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Trzy mecze rozegrane 17.06:

Typ: będzie więcej niż 0,5 gola samobójczego (w którymś z tych trzech spotkań)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj zostaną rozegrane trzy spotkania: Rumunia - Ukraina, Belgia- Słowacja i Austria - Francja. Mój typ jest na to, że zobaczymy przynajmniej jednego gola samobójczego w którymś z tych spotkań. Kiedyś goli samobójczych było stosunkowo niewiele, ale dzisiejsza piłka jest inna, więcej się dzieje i takich bramek nie brakuje, czy to w meczach klubowych, czy to w międzypaństwowych. Dotychczas na tych mistrzostwach był jeden samobój, a było to w meczu otwarcia pomiędzy Niemcami a Szkocją. W kilku meczach było naprawdę blisko takiego trafienia. Największe szanse na samobója są według mnie przy stałych fragmentach gry przy dośrodkowaniach, czy to z rzutu wolnego, czy to z rożnego. Kurs 5,00 na przynajmniej jedną bramkę samobójczą w trzech rozegranych meczach jest według mnie warty spróbowania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4938
marts 22,1K

marts

Użytkownik
Podsumowanie 1 kolejki i nawiązanie do postu powyżej, który zamieściłem odnośnie kartek .
W pierwszej kolejce ME 2024 padło 37 kartek plus 1 czerwona.Na 12 meczy biorąc pod uwagę linię 4,5 została ona przekroczona tylko 2 razy w meczu Niemcy-Szkocja i Austria-Francja.Reszta zgodnie z tropem poruszonym w moim poprzednim poście,mimo,że kartek było więcej to 10/12 zakładów byłoby na zielono.Dla mnie zaskoczeniem były mało ostre mecze w parach Włochy-Albania(4 kartki,14 fauli) i Turcja-Gruzja(3 kartki,17 fauli). Najbardziej ostro grającą drużyną była Austria (18 fauli,5 kartek),Serbia(19 fauli,2 kartki) o dziwo Niemcy(15 fauli ,2 kartki) i Belgia(14 fauli,3 kartki). Dzisiaj zaczynamy 2 kolejkę,a więc idziemy w overy kartkowe.ME 2020 pierwsza runda-23 żółte 2 czerwone,ME 2024 pierwsza runda 37 żółtych 1 czerwona.Zauważamy tendencję wzrostową.ME 2020 druga runda 39 żółtych,przyjmując ,że w dziś rozpoczynającej się 2 kolejce będzie ponad 10 kartek więcej (tak jak w 1 rundzie ME 2024) spodziewamy się ponad 50 kartoników ,czyli ok 4,5 kartki na mecz.Linie over 2,5 w każdym meczu do zagrania mogą dać zielony kolor.Warto również pochylić się nad zakładami na faule,gdzie dosyć wyraźnie przodują Austria,Serbia,Niemcy,Hiszpania,Belgia, Chorwacja.Warto wybrać z tych drużyn te,które przegrały pierwsze mecze.Myślę,że w drugiej kolejce odpalą krewcy :Albania,Gruzja,Węgry,czy w końcu nasze Orły, powodzenia 🍻
 
djkruko 81,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Podsumowanie 1 kolejki i nawiązanie do postu powyżej, który zamieściłem odnośnie kartek .
W pierwszej kolejce ME 2024 padło 37 kartek plus 1 czerwona.Na 12 meczy biorąc pod uwagę linię 4,5 została ona przekroczona tylko 2 razy w meczu Niemcy-Szkocja i Austria-Francja.Reszta zgodnie z tropem poruszonym w moim poprzednim poście,mimo,że kartek było więcej to 10/12 zakładów byłoby na zielono.Dla mnie zaskoczeniem były mało ostre mecze w parach Włochy-Albania(4 kartki,14 fauli) i Turcja-Gruzja(3 kartki,17 fauli). Najbardziej ostro grającą drużyną była Austria (18 fauli,5 kartek),Serbia(19 fauli,2 kartki) o dziwo Niemcy(15 fauli ,2 kartki) i Belgia(14 fauli,3 kartki). Dzisiaj zaczynamy 2 kolejkę,a więc idziemy w overy kartkowe.ME 2020 pierwsza runda-23 żółte 2 czerwone,ME 2024 pierwsza runda 37 żółtych 1 czerwona.Zauważamy tendencję wzrostową.ME 2020 druga runda 39 żółtych,przyjmując ,że w dziś rozpoczynającej się 2 kolejce będzie ponad 10 kartek więcej (tak jak w 1 rundzie ME 2024) spodziewamy się ponad 50 kartoników ,czyli ok 4,5 kartki na mecz.Linie over 2,5 w każdym meczu do zagrania mogą dać zielony kolor.Warto również pochylić się nad zakładami na faule,gdzie dosyć wyraźnie przodują Austria,Serbia,Niemcy,Hiszpania,Belgia, Chorwacja.Warto wybrać z tych drużyn te,które przegrały pierwsze mecze.Myślę,że w drugiej kolejce odpalą krewcy :Albania,Gruzja,Węgry,czy w końcu nasze Orły, powodzenia 🍻
Ja od siebie dodam że jeden karny i jedna czerwona kartka tylko w meczu otwarcia. Kolejne 11 meczy nie dało żadnego karnego.
Post automatycznie złączony:

Ja od siebie dodam że jeden karny i jedna czerwona kartka tylko w meczu otwarcia. Kolejne 11 meczy nie dało żadnego karnego.
Sorry jednak był, tak to jest jak się nie oglądalo jednego spotkania i akurat tego. Petkovic nie trafił z Hiszpanią
 
marts 22,1K

marts

Użytkownik
Podsumowanie 1 kolejki i nawiązanie do postu powyżej, który zamieściłem odnośnie kartek .
W pierwszej kolejce ME 2024 padło 37 kartek plus 1 czerwona.Na 12 meczy biorąc pod uwagę linię 4,5 została ona przekroczona tylko 2 razy w meczu Niemcy-Szkocja i Austria-Francja.Reszta zgodnie z tropem poruszonym w moim poprzednim poście,mimo,że kartek było więcej to 10/12 zakładów byłoby na zielono.Dla mnie zaskoczeniem były mało ostre mecze w parach Włochy-Albania(4 kartki,14 fauli) i Turcja-Gruzja(3 kartki,17 fauli). Najbardziej ostro grającą drużyną była Austria (18 fauli,5 kartek),Serbia(19 fauli,2 kartki) o dziwo Niemcy(15 fauli ,2 kartki) i Belgia(14 fauli,3 kartki). Dzisiaj zaczynamy 2 kolejkę,a więc idziemy w overy kartkowe.ME 2020 pierwsza runda-23 żółte 2 czerwone,ME 2024 pierwsza runda 37 żółtych 1 czerwona.Zauważamy tendencję wzrostową.ME 2020 druga runda 39 żółtych,przyjmując ,że w dziś rozpoczynającej się 2 kolejce będzie ponad 10 kartek więcej (tak jak w 1 rundzie ME 2024) spodziewamy się ponad 50 kartoników ,czyli ok 4,5 kartki na mecz.Linie over 2,5 w każdym meczu do zagrania mogą dać zielony kolor.Warto również pochylić się nad zakładami na faule,gdzie dosyć wyraźnie przodują Austria,Serbia,Niemcy,Hiszpania,Belgia, Chorwacja.Warto wybrać z tych drużyn te,które przegrały pierwsze mecze.Myślę,że w drugiej kolejce odpalą krewcy :Albania,Gruzja,Węgry,czy w końcu nasze Orły, powodzenia 🍻
Idąc powyższym tokiem myślenia na dziś:
Niemcy - Węgry over 2,5 kartki 1,47
Szkocja - Szwajcaria over 2,5 kartki 1,36
Chorwacja - Albania over 2,5 kartki 1,28
AKO: @ 2,56
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1538
marts 22,1K

marts

Użytkownik
Podsumowanie 1 kolejki i nawiązanie do postu powyżej, który zamieściłem odnośnie kartek .
W pierwszej kolejce ME 2024 padło 37 kartek plus 1 czerwona.Na 12 meczy biorąc pod uwagę linię 4,5 została ona przekroczona tylko 2 razy w meczu Niemcy-Szkocja i Austria-Francja.Reszta zgodnie z tropem poruszonym w moim poprzednim poście,mimo,że kartek było więcej to 10/12 zakładów byłoby na zielono.Dla mnie zaskoczeniem były mało ostre mecze w parach Włochy-Albania(4 kartki,14 fauli) i Turcja-Gruzja(3 kartki,17 fauli). Najbardziej ostro grającą drużyną była Austria (18 fauli,5 kartek),Serbia(19 fauli,2 kartki) o dziwo Niemcy(15 fauli ,2 kartki) i Belgia(14 fauli,3 kartki). Dzisiaj zaczynamy 2 kolejkę,a więc idziemy w overy kartkowe.ME 2020 pierwsza runda-23 żółte 2 czerwone,ME 2024 pierwsza runda 37 żółtych 1 czerwona.Zauważamy tendencję wzrostową.ME 2020 druga runda 39 żółtych,przyjmując ,że w dziś rozpoczynającej się 2 kolejce będzie ponad 10 kartek więcej (tak jak w 1 rundzie ME 2024) spodziewamy się ponad 50 kartoników ,czyli ok 4,5 kartki na mecz.Linie over 2,5 w każdym meczu do zagrania mogą dać zielony kolor.Warto również pochylić się nad zakładami na faule,gdzie dosyć wyraźnie przodują Austria,Serbia,Niemcy,Hiszpania,Belgia, Chorwacja.Warto wybrać z tych drużyn te,które przegrały pierwsze mecze.Myślę,że w drugiej kolejce odpalą krewcy :Albania,Gruzja,Węgry,czy w końcu nasze Orły, powodzenia 🍻
Kontynuując myśl ,na dziś :
Słowenia - Serbia over 2,5 kartki 1,28
Dania - Anglia over 1,5 kartki 1,2
Hiszpania - Włochy over 2,5 kartki 1,45
AKO : @2,23 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +666
marts 22,1K

marts

Użytkownik
Podsumowanie 1 kolejki i nawiązanie do postu powyżej, który zamieściłem odnośnie kartek .
W pierwszej kolejce ME 2024 padło 37 kartek plus 1 czerwona.Na 12 meczy biorąc pod uwagę linię 4,5 została ona przekroczona tylko 2 razy w meczu Niemcy-Szkocja i Austria-Francja.Reszta zgodnie z tropem poruszonym w moim poprzednim poście,mimo,że kartek było więcej to 10/12 zakładów byłoby na zielono.Dla mnie zaskoczeniem były mało ostre mecze w parach Włochy-Albania(4 kartki,14 fauli) i Turcja-Gruzja(3 kartki,17 fauli). Najbardziej ostro grającą drużyną była Austria (18 fauli,5 kartek),Serbia(19 fauli,2 kartki) o dziwo Niemcy(15 fauli ,2 kartki) i Belgia(14 fauli,3 kartki). Dzisiaj zaczynamy 2 kolejkę,a więc idziemy w overy kartkowe.ME 2020 pierwsza runda-23 żółte 2 czerwone,ME 2024 pierwsza runda 37 żółtych 1 czerwona.Zauważamy tendencję wzrostową.ME 2020 druga runda 39 żółtych,przyjmując ,że w dziś rozpoczynającej się 2 kolejce będzie ponad 10 kartek więcej (tak jak w 1 rundzie ME 2024) spodziewamy się ponad 50 kartoników ,czyli ok 4,5 kartki na mecz.Linie over 2,5 w każdym meczu do zagrania mogą dać zielony kolor.Warto również pochylić się nad zakładami na faule,gdzie dosyć wyraźnie przodują Austria,Serbia,Niemcy,Hiszpania,Belgia, Chorwacja.Warto wybrać z tych drużyn te,które przegrały pierwsze mecze.Myślę,że w drugiej kolejce odpalą krewcy :Albania,Gruzja,Węgry,czy w końcu nasze Orły, powodzenia 🍻
Dalej tym sposobem:
Słowacja - Ukraina over 2,5 kartki 1,33
Polska - Austria over 2,5 kartki 1,28
Holandia - Francja over 1,5 kartki 1,14
AKO: @ 1,94 superbet
 
Do góry Bottom