>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ciekawe propozycje na wycieczkę

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Na pewno wielu was było w górach i znacie jakieś ciekawe miejsca do zorganizowania wycieczki szkolnej ????
Najbardziej zależałoby mi na propozycjach w Bieszczadach, Beskidach i Tatrach ;)
Czekam na jakieś ciekawe propozycje ????
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Na pewno wielu was było w górach i znacie jakieś ciekawe miejsca do zorganizowania wycieczki szkolnej ????
Najbardziej zależałoby mi na propozycjach w Bieszczadach, Beskidach i Tatrach ;)

Czekam na jakieś ciekawe propozycje ????
Wisła. Niezłe miejsce. Hotel Gołębiewski z aqua parkiem. ;) Góry. M.in. Barania Góra, koło której jest źródło Wisły. ;) Sam byłem, polecam.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
jeśli chodzi o wycieczkę, to polecam domki w Cisna - Dołżyca ???? niezapomniane chwile ???? Bieszczady oczywiście ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja polecam Pieniny a tam :
Zamek w Czorsztynie
Trzy Korony
Pieniński Park Narodowy
Źródła mineralne w Krościenku
Szczawnica
Spływ Dunajcem

Parę zdjęć:
Spływ Dunajcem

Widok na Tatry z Pienin

Zamek Czorsztyn

http://www.szczawnica-pieniny.pl/Czorsztyn_zamek-57-duze.JPG
http://www.szczawnica-pieniny.pl/Czorsztyn_zamek-11-duze.jpg
http://www.ga.com.pl/foto20/09091x.jpg
http://www.ga.com.pl/foto20/09106x.jpg
Dobra bo mógłbym wklejać i wklejać zdjęcia ,co mogę napisać jest tam pięknie i lubię takie klimaty.MAGIA.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na pewno wielu was było w górach i znacie jakieś ciekawe miejsca do zorganizowania wycieczki szkolnej ????
Najbardziej zależałoby mi na propozycjach w Bieszczadach, Beskidach i Tatrach ;)

Czekam na jakieś ciekawe propozycje ????

Jedź w Bieszczady, najzajebistsze góry w Polsce. Walcie jakiś hotel czy coś, ogarnijcie schronisko. Naprawdę fajne góry, fajny klimat jest. Ale to jeszcze zależy ile osób ma jechać i jak to ma wyglądać. Jeżeli to ma być jakaś imprezownia to lepiej odpuścić i jechać gdzie indziej.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
również polecam Pieniny, mi się tam bardzo podobało, góry nie za wysokie(Trzy Korony-najwyższy szczyt bodajże 982m.n.p.m) więc do &quot;pochodzenia&quot; dla słabszych piechurów, do tego warto zobaczyć fajny tor saneczkowy w Kluszkowcach, zalew Czorsztyński ;]
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
nie polecam Zakopanego
moze komus tam pasuje, ale sie tam nie bawie dobrze, jest drogo, nudno i cala ta &quot;kultura goralska&quot; to jest tania komercha i wyciaganie kasy... jestem rozczarowany tym miejscem i przychylam sie do opinii poprzednikow co do Pienin i Bieszczadów
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ja Zakopanego również nie polecam. Mimo, że mam kilka namiarów na tanie noclegi i znam jedno fajne miejsce gdzie mozna suto i tanio zjeść, ale co to za przyjemność, jak kilka stołów dalej wydziera sie warszafka, a o Krupówkach już nie wspomne:] nie chce tu urażać osób z FB ze Stolicy, ale naprawde, warszawiacy tracą rozum gdy się pojawiają w Zakopanem:|
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
princeAS

Zakopiec to pikuś przy tym co stolyca wyprawia latem w Sopocie. Wieczorem i nocą na monciaku, czy w dolnym Sopocie to jedna wielka swołocz :p

W Zakopcu jest chyba taka dzielnica Olcza. Całkiem spokojne miejsce, dobra baza wylotowa ????

EDIT: No i Wisła jest faktycznie bombowa ;)
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Wczoraj wrociłem z Wisły i tez popieram Kube w tej propozycji ;) Nadal sa fajne warunki do jazdy na desce.... A hotel G. ???? i tyle w tym temacie;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeśli chodzi o Bieszczady to warto wstąpić w miejsce : Stare Sioło. Można popatrzyć na internecie o tym i się więcej rzeczy dowiedzieć ????
princeAS również podała dobrą propozycję, więc ja właśnie do tego również się przyłączam ????
 
Do góry Bottom