>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Ciekawe linki

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W tenisie jest o wiele łatwiej ustawić spotkanie niż moim zdaniem w piłce nożnej gdzie masz - 11 zawodników + rezerwowi + sztab trenerski i każdy może wypaplać szczegóły które wyciekną na światło dzienne. W tenisie masz alfa i omegę - to wszystko.
Władze zapewne też wiedzą o ustawkach i sami grają, a łapią co roku tylko największych frajerów których nikt nie obchodzi z +200 miejsca jak np. Piotr Gadomski czy Kocyła Arkadiusz, tylko po to aby światu udowodnić, że coś tam działają w sprawie korupcji i ich praca nie jest martwa.
Zresztą wyobraźcie sobie jakiś turniej ATP 250 gdzie tam do wygrania jest w finale np. 200 tysięcy dolarów. Teraz dajcie na to 5000 Januszów z Polski co wrzuci w ten mecz 10 zł, mamy już 50 tysięcy złotych, a to tylko przykład. Pomnóżcie to przez inne kraje gdzie stawki są znacznie większa. Do tego dorzucie grubo ponad miliardową Azję gdzie mawia się, że Azjaci to najwięksi hazardziści i &quot;tam grają bez limitów&quot; - mamy w meczu pewnie ponad 500 milionów Euro lub więcej tak jak to było powiedziane w tym filmie &quot;Sport, mafia, korupcja&quot;. Tam gdzie jest duża kasa, tam są duże przekręty.
ATP Paryż 2012 Djokovic 6:0 2:0 Querrey... Wygrywa Sam.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
to wszystko jest powszechnie wiadomo ze tenisiści handlują dosyć często, wszyscy to wiedzą i kibice i bukmacherzy i zawodnicy, tyle ze dla samych władz tenisowego swiata najwygodniej jest to wszystko zmieść pod dywan
Wiem, wiem ???? , ale ciekawi mnie co to są za tenisiści z top50 którzy mają na sumieniu jakiś handelek. Mam pewne podejrzenia, ale czekam na konkrety i rozwój sytuacji. Dobrze, że w końcu zaczęto mówić o problemie korupcji w tenisie.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Wiem, wiem ???? , ale ciekawi mnie co to są za tenisiści z top50 którzy mają na sumieniu jakiś handelek. Mam pewne podejrzenia, ale czekam na konkrety i rozwój sytuacji. Dobrze, że w końcu zaczęto mówić o problemie korupcji w tenisie.

Spokojnie tydzień minie i nikt już nie będzie mówić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Problem polega na tym, że władze światowego tenisa jak do tej pory zdecydowały się ukarać tylko kilku grajków o mniej znanych nazwiskach, coś by może drgnęło gdyby zawiesili jakąś grubszą rybę ale to zaraz by był skandal, odpływ pieniędzy i fanów a tego nikt nie chce...

Ale lista dosyć się pokrywa z moimi obserwacjami
Kohlschreiber co niektóre mecze w debla jak puszczał...
Pippo Volandri i czelki we Włoszech...

Ale jest też cała lista tych którzy już nie grają (bądź zaraz skończą) a też się &quot;zasłużyli&quot;, pamiętacie jeszcze takie nazwiska jak:
Ventura
Di Mauro
Starace
Galvani
Sanguinetti
Luzzi (zmarł ale powodem nie był wstyd za przekręty, tylko białaczka)
Hood/Arnold Ker
Acasuso
Zabaleta
Gil
Machado
Calatrava
Martin

no i na koniec perełki wybitne k.. z nich były. ustawiali i singla i debla

AUGUSTIN CALLERI
IGOR ANDREEV
co ty wszystkich Panów łączy, oczywiście latynoski temperament:)
 
Do góry Bottom