>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ciag Fibbonacciego

darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Ciag zaklada maksymalnie 7 poziomow.
Pierwsze dwa poziomy startuje jednoczesnie.
Sprobuje wykorzystac statystyke w.g. ktorej kursy na rzuty karne na mundialu przy zastosowaniu
video-weryfikacji wykazuja spore EV.
Zaczynamy:
CIAG I
Portugalia - Maroko
Rzut Karny - TAK
@3,20
Stawka: 7€
Urugwaj - Arabia Saudyjska
Rzut Karny - TAK
@3,10
Stawka: 7€
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Poziom 3
Brazylia - Kostaryka
Rzut Karny - TAK
@3,10 ⛔
Stawka: 14€
Pilka byla juz ustawiona do wykonania rzutu karnego, sedzia nagle cofa decyzje.
Przyklad jak video-weryfikacja dziala na moja niekorzysc. Tego sie nie spodziewalem.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Poziom 4
Nigeria - Islandia
Rzut Karny - TAK
@3,00
Stawka: 21€ ✅
Wygrana 63€ ✅
Zysk z zakonczonego ciagu:
14€ ✅
Od poczatku tematu:
32,2 € ✅
Yield 32,9% ✅
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
CIAG IV
Poziom 1
Korea Poludniowa - Meksyk
Rzut Karny - TAK
@3,20
Stawka: 7€ ✅
Wygrana: 22.40€ = Zysk z zakonczonego ciagu 15,40 € ✅

CIAG V
Poziom 1
Niemcy - Szwecja
Rzut Karny - TAK
@2,80
Stawka: 7€ ⛔
Poziom 2
Anglia - Panama
Rzut Karny - TAK
@2,40
Stawka: 7€ ✅
Wygrana: 16,80€ ✅ - ze wzgledu na mizerne kursy, zysk z calego ciagu wynosi tylko 2,80€ ✅
Zgromadzony kapital pozwala na podniesienie stawki o jedno &#39;oczko&#39; od teraz wynosi ona 8x Liczba z ciagu Fibbonaciego.
CIAG VI
Poziom 1
Japonia - Senegal
Rzut Karny - TAK
@2,80
Stawka: 8€ ⛔
Poziom 2
Polska - Kolumbia
Rzut Karny - TAK
@2,80
Stawka: 8€ ⛔
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
CIAG VI (8€)
Poziom 3
Rosja - Urugwaj
Rzut Karny - TAK
@3,50
Stawka: 16€ ⛔
CIAG VII (7€)
Poziom 1
Egipt - Arabia Saudyjska
Rzut Karny - TAK
@3,50
Stawka: 7€ ✅
Wygrana: 24,50 ✅
Zysk z ciagu VII = 17,50€ ✅

Musialem zaczac rownoczesnie nowy ciag, poniewaz beda teraz rozgrywane 2 mecze jednoczesnie.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
CIAG VI (8€)
Poziom 4
Hiszpania - Marokko
Rzut Karny - TAK ⛔
@3,00
Stawka: 24€ ⛔
CIAG VIII (7€)
Poziom 1
Portugalia - Iran
Rzut Karny - TAK
@2,75
Stawka: 7€ ✅
Wygrana: 19,25€ ✅ - Laczna wygrana serii, +12,25€ ✅
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Musze przyznac, ze ten system 2 meczy o tej samej godzinie pokrzyzowal mi plany. Macie jakis pomysl jak kontynuowac gre moim systemem uwzgledniajac oba mecze a nie grajac 2 ciagow jednoczesnie??
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
No to pierwszy raz mamy 5ty poziom progresji, przez to ze rozgrywane sa po 2 mecze w tym samym czasie caly moj system traci sens, bo nie moge stawiac meczy dokladnie po sobie rozgrywanych.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Musze przyznac, ze ten system 2 meczy o tej samej godzinie pokrzyzowal mi plany. Macie jakis pomysl jak kontynuowac gre moim systemem uwzgledniajac oba mecze a nie grajac 2 ciagow jednoczesnie??
Takim sposobem może być gra live, ale trzeba jednocześnie śledzić dwa mecze i liczyć na to, że ewentualne karne nie będą akurat w tym samym czasie. Nie wiem czy na live jest oferta na karne i jakie są kursy, ale myślę, że to jest jedyny sposób.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Takim sposobem może być gra live, ale trzeba jednocześnie śledzić dwa mecze i liczyć na to, że ewentualne karne nie będą akurat w tym samym czasie. Nie wiem czy na live jest oferta na karne i jakie są kursy, ale myślę, że to jest jedyny sposób.
No zakladajac, ze moge sledzic oba mecze i grac na live. Jak Twoim zdaniem mialoby to wygladac? Karne to troche loteria. Na podstawie czego mialbym wybierac mecz do zakladu? Dynamiki gry?
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
CIAG VI (8€)
Poziom 6
Nigeria - Argentyna
Rzut Karny - TAK
@2,75
Stawka: 64€ ✅
Wygrana: 176€ - 160€ Stawek = +16€ ✅ - Dobrze ze ten ciag zostal zakonczony, slaby kurs kuncowy = slaba wygrana, ale zawsze ✅
CIAG IX(7€)
Pauza
(Szkoda bo Chorwacja - Islandia tez byl karny!)​
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Od poczatku tematu:
104,9 € ✅
Yield 25,46% ✅
Zastanawiam sie nad przerwa az do 1/8 Finalow, gdzie mecze znow beda rozgrywane pojedynczo.
CIAG IX(7€)
Poziom 2
Niemcy - Korea
Rzut Karny - TAK
@2,80
Stawka: 7€ ⛔
Bardzo mozliwy scenariusz.
 
Do góry Bottom