>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ciągnąć progresje czy odpuścić?

blads 187

blads

Użytkownik
W tamtym sezonie dobrym typem było hoffenheim u siebie, w tym man city na wyjeździe...co mnie najbardziej irytuje? że ludzie nie mający pojęcia o piłce sie za nią biorą. Najpierw wystarczy sprawdzić statystyki i to wszystko jakaś drużyna napewno się znajdzie
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Ja również tak jak Ty Vader nie mam ograniczonego budżetu i mocnych nerwów, podejrzewam, że gdybym to miał, grałbym bardziej dla zabawy. Dzięki za radę srw, ogólnie dzięki wszystkim za wskazówki. Ciekawe słowa powiedział badyl, można powiedzieć, że przemówiły mi do rozumu. Zanim następnym razem postawię na jakiś system gry, poczytam o nim dokładnie, wyciągnę za i przeciw i dopiero wtedy będę myślał o ewentualnym wpłaceniu kapitału. Czas pobuszować w necie i poszukać najróżniejszych for, o zakładach bukmacherskich. Pozdrawiam
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Odczekaj trochę zbierz sensowny kapitał np: 2000 PLN zagraj po niższym kursie np: ~1,7 - 2 wyzeruj licznik zagraj ponownie od 4 poziomu za 1,7 - 2
Tak możesz pociągnąć sporo więcej poziomów ale nic na siłę... I tak na 2X powinieneś odrobić straty
I tak jak wyżej pisali nie sugeruj się jakimiś bzdurnymi statystykami bo to naprawdę nie ma sensu i sprawia tylko, że niby twoja gra jest podparta iluzoryczną analizą.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
W tamtym sezonie dobrym typem było hoffenheim u siebie, w tym man city na wyjeździe...
Gdybym wiedział że się przewrócę to bym usiadł... Po sezonie każdy mądry.
.co mnie najbardziej irytuje? że ludzie nie mający pojęcia o piłce sie za nią biorą. Najpierw wystarczy sprawdzić statystyki i to wszystko jakaś drużyna napewno się znajdzie
Uwierz mi, że ludzie znający się na piłce nie grają progresji na remisy.
Odczekaj trochę zbierz sensowny kapitał np: 2000 PLN zagraj po niższym kursie np: ~1,7 - 2 wyzeruj licznik zagraj ponownie od 4 poziomu za 1,7 - 2
IMHO prędzej czy później przegrasz te 2000. Nie graj progresją bo to najkrótsza metoda do bankructwa. Osiągniesz kosmiczne stawki (stawka rośnie wykładniczo), ryzyko ogromne, a ewentualna wygrana niewielka.
 
B 0

basic_m

Użytkownik
Moim zdaniem jedyny sensowny system progresji:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-by-gutek-18905-10.html - progresja nhl (mlb tez pewnie jest sensowna ( takze z opcja -1))

co prawda Gutek nie dociagnoł progresji do konca, chociaz wydaje mi sie ze nie gral na powaznie jej od jakiegos czasu. Ustalil poziom na max 8 poziomów - to bardzo bezpieczny poziom, pomylil sie po wielu wygranych progresjach o... zaledwie 1 poziom. A teraz ważne plusy tej progresji

1. zawsze dobry kurs !
2. nie przewiywalność - nie statystyczność ligi - bo statystyki to zło progresji, progresja musi polegac na sporcie... czyli czynniku nie przewidywalności, antylogiki !
3. w odróżnieniu od progresji z tematu - progresja 2 drogowa !

i pomyslalem sobie wlasnie czy progresja ze dany zawopdnik strzeli tez nie jest zła? Nie taki rasowy strzelec w rasowym pewniaku tylko w dobrym klubie dobry strzelec - najlepiej dopiero co zakupiony pewny koles - przyklady - powracajacy eto po PNA albo van Nistelrooy R wczoraj Hat Trick (sory za bledy)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
progresja 1szy stopien do piekla, pol roku mozesz wygrywac a potem w miesiac przegrasz wszystko i to z nawiazka.wie to kazdy chociaz troche doswiadczony gracz.ale ja nie mowie zebyscie przestali, kazdy musi dostac po dupie zeby to zrozumiec, tak sa skonstruowani ludzie
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Zrezygnowałem z progresji na remisy w piłce nożnej. Posłuchałem rady Dark Nightmare&#39;a i konsekwetnie, małymi krokami spróbuje ją wykonać. O sukcesach lub porażkach na pewno was poinformuje. Dzisiaj zagrałem Napoli - Inter under 2,5 i Atl. Madryt - Barca (obie strzelą). Skromna stawka, żeby nie podpalać się za szybko. Pozdrawiam!
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
w progresji (zwłaszcza na remisy) i tak najgorsze jest zamrażanie kapitału na czas nieokreślony, a to już przez sam ten fakt powoduje nieatrakcyjność tego systemu
 
Do góry Bottom