>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chorwacja - Francja // Finał

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Chorwacja - Francja 1 2.00 -- x 6.50 -- 2 2.20
No i mamy w końcu finał Mistrzostw 2009!! Bez wątpienia grają w nim dwie najlepsze drużyny, potwierdziły to w półfinałach gdzie pokonały bez żadnych problemów swoim przeciwników. Oczywiście szkoda ze nie ma w finale naszych szczypiornistów ale taki już jest sport trzeba przyjąć z rozwaga iż Chorwaci byli lepsi i to oni zasłużyli na wielki finał. Co to typów, jeśli chodzi o zwycięzce jestem za Francuzami mimo wcześniejszej przegranej właśnie z Chorwacja wydaje mi sie ze był to wypadek przy pracy. Oglądałem wiele razy mecze Francuzów i stwierdzam bez wątpliwości ze są oni najlepsza drożyną świata!
oczywiście to jest finał można powiedzieć ze dużo zależy od dyspozycji w danym dniu, każdy tu może wygrać zwłaszcza jeśli gra sie na własnym terenie i ma sie za sama 15 tys kibiców. Mimo wszystko będę stawiał na Francuzów! tylko ze w regulaminowym czasie gry będzie remis a wygrają w dogrywce ????
typ: X

a Wy jak typujecie??
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Francuzi odpuścili mecz z Chorwacją w fazie zasadniczej (ale tylko w grze ofensywnej). Dlaczego?
1.Mecz z bałkańską strefą 3-2-1 to spory wysiłek.
2.Nie chcieli wpaść na nieobliczalnych Polaków, z którymi gra się im ciężko (osttani mecz: 30:30 i to był jeden z nielicznych trudnych meczów w Pekinie Francuzów).
Atutem Francji sa skrzydła (znakomity Abalo ze skutecznością 100% w półfinale - nie licząc karnego ???? - bł on jednak moim zdaniem specjalny) oraz kołowy.
Typ: 2
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
rowniez jestem za Francuzami. Mimo że Chorwaci jako gospodarz to myślę że tym razem tricolores wygraja. Chorwaci z nami nie pokazali nic nadzwyczajnego i tylko przez swoja nie poradnosc gramy w malym finale bo widac bylo straszny stres u naszych szczypiornistów. Francuzi natomiast w I spotkaniu z Chorwacją wcale nie dostali lania , był to równy mecz. I tak jak pisał nikol , mogli z deka odpuscic mecz o I miejsce aby nei zagrac z Polakami poniewaz jesteśmy dla nich trochę nie wygodnym rywalem, tak czy siak bedę kibicował Francuzom bo Chorwaci są zbyt pewni siebie że już są mistrzami. Mój typ. Francja.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Spotkanie: Chorwacja – Francja
Typ: Francja
Kurs: 2.30
Bukmacher: bwin
Analiza:
Wreszcie dotarliśmy do końca mistrzostw świata piłkarzy ręcznych.
W finale zmierzy się dwóch głównych faworytów – Francuzi, którzy tym razem w końcu awansowali do finału (przypomnę, że dwa lata temu zostali oszukani przez sędziów), a także gospodarze turnieju – Chorwaci.
W meczu z Danią 7 bramek dla Francuzów rzucił Luc Abalo, z pięcioma bramkami mecz zakończył Gille. Wielka gwiazda drużyny – Nikola Karabatic rzuci tylko dwie bramki. Karabatic w tych mistrzostwach rzucił już 43 bramki z którymi zajmuje 17-ste miejsce w klasyfikacji strzelców. Dużo lepiej prezentuje się jego wynik w asystach. Zaliczył już 33 asysty, co pozwala mu zajmować 4 pozycję w tej klasyfikacji.
Czołowym strzelcem Chorwatów jest Cupic, który rzucił już 60 bramek i zajmuje trzecią pozycje w tej klasyfikacji (w meczu z Polską rzucił aż 12 bramek!). Chorwaci jednak nie zachwycili. Wygrali zasłużenie, ale nie zagrali jakiegoś super meczu. Francuzi wręcz przeciwnie. W meczu z Duńczykami pokazali najwyższą światową klasę. Ich gra w ofensywie może zachwycać.
Już raz te zespoły się spotkały na tych mistrzostwach. W drugiej fazie grupowej, w meczu praktycznie o nic, Chorwacja odniosła nieznaczne zwycięstwo. A do tej pory Chorwaci pozostają niepokonani. W tym kraju nikt nie myśli o srebrnym medalu, gdyż drugiej miejsce będzie dla nich porażką. Kilkanaście tysiące fanów na hali z pewnością potrafi zmobilizować, ale także potrafi zdeprymować.
Mi się wydaje, że Chorwacja odniesie swoją pierwszą – i ostatnią porażkę na tej imprezie, a Francuzi wreszcie zdobędą upragniony złoty medal.
 
domel 49

domel

Forum VIP
typ na over 47.5 bramek po kursie 2.00 ładny prezencik ???? nie wydaje mi sie żeby wynik był az tak niski. Obronę oba zespoły maja znakomita ale po 24 bramki raczej obie sobie strzela ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja się zastanawiam , czym się takie buki kierują , że dają takie kursy ... To jest finał mistrzostw , to chyba jest (prawie) pewnie , że padnie więcej niż po 24 bramki dla każdej z drużyn ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ja się zastanawiam , czym się takie buki kierują , że dają takie kursy ... To jest finał mistrzostw , to chyba jest (prawie) pewnie , że padnie więcej niż po 24 bramki dla każdej z drużyn ????
no nie bylbym taki pewien bo im sa bardziej lepsze druzyny a w tym przypadku najlepsze to bedize mecz zaciety i przewaznie w takich meczach padaja male wyniki!
 
domel 49

domel

Forum VIP
no nie bylbym taki pewien bo im sa bardziej lepsze druzyny a w tym przypadku najlepsze to bedize mecz zaciety i przewaznie w takich meczach padaja male wyniki!
masz racje kolego teoretycznie tak może byc ale praktycznie nie wydaje mi sie żeby akurat te drużyny nie strzeliły po 24 bramki ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Spotkanie: [Chorwacja - Francja] Najlepszy Strzelec w meczu: Head to Head - I. Balic vs N. Karabatic
Typ: Karabatic ✅
Kurs: 1.50 (24h temu jeszcze 2.0)
Bukmacher: bwin

Analiza: Finał MŚ w szczypiorniaka; gospodarze - Chorwaci zmierzą się z Francuzami. Ivano Balic i Nikola Karabatic to liderzy swoich drużyn. Obaj są rozgrywającymi, z tym ze Chorwat gra na środku a Francuz na lewym rozegraniu. Obaj w karierze mają już tytuły najlepszych piłkarzy ręcznych w danym roku.
Ivano Balic strzelił dotychczas w mistrzostwach 16 bramek z 28 rzutów które wykonał. Rzuca na skuteczności 57 %Wsytąpił w 7 z 9 spotkań. Jego zdobycze punktowe to kolejno 2-2-3-3-2-2-2. W jutrzejszym meczu widzę go bardziej w roli asystenta.
Karabatic ma zdecydowanie wyższe zdobycze punktowe, kolejno: 7-2-4-9-5-7-3-4-2. Warto zwrócić uwagę że 4 bramki zdobył właśnie w meczu z Chorwacją. Rzuca na skuteczności takiej samej jak Balic - 57%. Jednak łącznie zdobył aż 43 bramki (rzucał 75 razy). Jego najniższe zdobycze punktowe są równe najwyższym Balicia. Poza tym Niko gra na mistrzostwach znacznie więcej w każdym spotkaniu - średnio 44 minuty na mecz (Balic - 21 minut). Można się spodziewać że jutro Niko zagra dłużej niż 40 minut, a Balic, który był dotąd można powiedzieć oszczędzany, około pół godziny. Zwycięzca tego pojedynku może być tylko jeden - Nikola Karabatic.

Moja analiza skopiowana z tematu typy dnia
 
eddingx7 0

eddingx7

Użytkownik
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ: Over 47,5
Kurs:2,00
Bukmacher: betsson
Analiza:
▶ W dzisiejszym dniu o godz,17:30 w wielkim finale Mistrzostw Świata w piłce ręcznej spotkają się Reprezentacje Francji oraz Chorwacji. Obie reprezentacje są bardzo utytułowanymi drużynami i na pewno dzisiejsze spotkanie będzie bardzo interesujące.
Francuzi zaczęli występ na tych mistrzostwach z „wysokiego C” pokonując oni w pierwszym meczy Rumunie 31:21. Potem zwycięstwo nad Argentyną, Australią, Słowacją oraz Węgrami i z bilansem 5-0-0 zajęli oni pierwsze miejsce w grupie „A” z bilansem bramkowym 168:106.
W drugiej fazie rozgrywek Francuzi trafili do grupy I, gdzie czekały ich pojedynki z takimi reprezentacjami jak Szwecja, Chorwacja, Węgry, Słowacja oraz Korea PŁD. W tej grupie również spisali się bardzo dobrze wygrywając 4 mecze zajmując drugie miejsce w tabeli za Reprezentacją Gospodarzy gdzie ulegli im 19:22. W pół finałowym spotkaniu podopieczni Claude Onesta’y trafili na Reprezentacje Danii pokonując ich bez większych problemów 27:22.
Reprezentanci Chorwacji od początku byli typowani do grona faworytów tej imprezy.
W pierwszym meczu, gdzie grali z Koreą PŁD napotkali nie spodziewane problemy, ponieważ wygrali oni różnicą tylko jednej bramki. W drugim meczu mieli oni już dużo łatwiej pokonując Kuwejt 40:21.Podbnie jak ich dzisiejsi przeciwnicy wygrali oni wszystkie mecze w grupie „B” zajmując bez apelacyjnie pierwsze miejsce z bilansem bramkowym 169:115.Chorwaci trafili w drugiej fazie mistrzostw do grupy I tak jak Francja. Ponownie byli oni najlepsi nie dając nikomu szans ponownie wygrywając pięć meczów zajmując pierwsze miejsce w grupie I w drugiej fazie. W pół finale Chorwacji trafili na naszą reprezentację.
My z tym meczem wiązaliśmy duże nadzieje, tym bardziej że po pierwszej połowie przegrywaliśmy różnicą tylko jednej bramki. Niestety później dominowali tylko Chorwaci ostatecznie pokonując naszą reprezentacje 29:23.
Uważam, że dzisiejszy mecz będzie bardzo widowiskowy, a zatem będziemy spodziewali się dużej ilośći bramek i zdobycie 24 oczek przez obie drużyny będzie czystą formalnościa.
Tak więc moim typem na dzisiejszy finał jest suma bramek powyżej 47,5 .
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ja się zastanawiam , czym się takie buki kierują , że dają takie kursy ... To jest finał mistrzostw , to chyba jest (prawie) pewnie , że padnie więcej niż po 24 bramki dla każdej z drużyn ????
no i co ledwo francja dobila do 24 a Ty twierdziles ze pewne jest ze kazda z druzyn zuci ponad 24 gole ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
cieszę sie bardzo że wygrali Francuzi. Nie lubie czegoś takiego jak cwaniactwa i pewnosci siebie , czyli to co cały czas pokazywali Chorwaci. Byli pewni że złoto bedzie ich bo grają u siebie. W kazdej gazecie pisalo ze ten mecz to formalność no i przejechali się , Francuzu udowodnili po raz kolejny ze bardzo dobrze potrafia radzić sobie z presja i az tak bardzo 15 tys ludzi sie nie wystraszyli jak nasi. A to co wyczyniał w bramce bramkarz tricolores Thierry Omeyer to aż z przyjemnością oglądało sie jego interwencje , zreszta zostalo to docenione i zostal wybranym najlepszym bramkarzem mistrzostw. Tak więc fajnie że wgrali Francuzi :]
Ps. Chorwaccy kibice dobili mnie swoim zachowaniem podczas hymnu Francji. Bezczelnie wygwizdali Marsylianke.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Bezczelność kibiców i samych Chorwatów. Ivano Balić &quot;gwiazda&quot; powinien zostać ukarany &quot;dwójką&quot; lub od razu czerwona kartką, nie można prowokować bójek, faul Karabaticia był przypadkowy. To samo z kołowym Chorwatów. Sędziowie poprowadzili mecz znakomicie, brawo dla nich. Brawo dla Trójkolorowych, w szczególności Omeyera. Widowisko trochę popsuli Chorwaci, lecz do 45 minuty mecz mógł się podobać. Szkoda, że niestety na tym turnieju widać było &quot;przerwę&quot; dzielącą nas od dwójki medalistów. Za rok Mistrzostwa Europy! ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
No troche chorwaci przegieli pale, po pierwsze wybierali najelepsza 7 turnieju to nie powinno tam sie znalesc 4 chorwatów i do tego jeszcze ten co dostal czerwona karte zostal MVP trunieju ,dla mnie to nie porozumienie! A postawa kibiców z chorwacji to jest dla mnie pomylka nie umia sie pogodzic z przegrana... Mimo wszytko naleza sie jeszce brawa DLA POLAKOW i dla Marina Lijewskiego który zostal wybrany do najlepszej 7 turnieju;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom