>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chorwacja 2009/2010

Status
Zamknięty.
vdv 66

vdv

Użytkownik
Wyniki i tabela po 17 kolejce:

Na tą (17) kolejkę nie grałem nic z HNL , bo nie wiedziałem tutaj żadnych pewniaków. Trochę żałuję bo te typy, które miałem w głowie weszły by, czyli Karlovac 1,85 + Slaven under 3,5 1,45, no cóż.. po fakcie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Powraca na ligowy byt liga Chorwacka z dzisiejszego spotkania proponuję zagrać :
Lok Zagrzeb po kursie @@ 1,78 ✅ ✅ ten mecz zacznę bez analizy lecz postaram się kilka spotkań tej kolejki opisać.
 
blader 0

blader

Użytkownik
NK Dinamo Zagreb - NK Croatia Sesvete | Over 3,5 | 4j @ 2,09 (Betsson)
Cztery gole to dość dużo, ale w tym spotkaniu to bardzo prawdopodobne.. Dinamo Zagreb w tym roku może czuć się bezpiecznie, bo ma aż 6 punktów przewagi nad drugą Cibalią, a 11 nad wiecznym rywalem, Hajdukiem który zaliczył fallstart. Croatia Sesvete to najsłabsza drużyna w lidze, traci 10 punktów do wyjścia ze strefy spadkowej, a na koncie ma tylko 7. Dinamo u siebie 7-1-0 36:3, Croatia na wyjazdach 1-1-6 7:20. W poprzednich latach gospodarze seryjnie nokautowali rywala, w sierpniu Dinamo wygrało w Sesvete 5-2.. Nie gram grubo, ponieważ zagrać mają młode talenty, czyli Badelj, Barbarić, Vrsaljko, Antolić, Kramarić.. Połączenie młodzieży z weteranami.. na początku rundy powinno okazać się trafne, przynajmniej na takiego rywala.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
W ubiegłym tygodniu wystartowa piłka ligowa w Chorwacji. Tak na dobrą sprawę obyło się bez niespodzianek. Padło za to całkiem sporo bramek. Zobaczymy co przyniesie nam druga kolejka wiosennej rundy, oto plan gier na: 19 kolejkę Chorwackiej ligi HNL:



Ja ze swojej postaram się napisać analizę do chociaż jednego meczu z każdej kolejki i wybrać jakieś fajne mecze godne polecenia innym użytkownikom. Mam nadzieję, że nie będę jedyną osobą, która będzie się w tym dziale udzielać ;)

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz ????​
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
06.03.2010
Godzina: 15:00
NK Zadar- NK Karlovac
Typ: Karlovac DNB
Przeglądając ofertę na tę kolejki ligi od razu rzucił mi się w oczy typ na Karlovac, a przede wszystkim kurs - 3,65(dzisiaj)! Jak dla mnie to jakiś mega duży kurs jak na takie spotkanie. Ale powoli, zacznę od gospodarzy:
Zadar: w poprzedniej kolejce wyjazdowy remis z będącym w czołówce Sibenikiem. Wynik na pewno zadawalający Zadar. Ja myślę jednak, że to taka mała niespodzianka po po powrocie na ligowe boiska. Wynik ten traktuję bardziej jako wpadkę Sibienika niż sukces Zadaru. Przed przerwą zimową Zadar nie zachwycał. Po rundzie jesiennej zajmował ostatnie miejsce z tych miejsc bezpiecznych, czyli gwarantujących utrzymanie się w lidze na następny sezon. I taki jest ich cel na ten sezon. Wracając do tych spotkań przed przerwą. Nie czarowali. Trzy kolejno przegrane mecze z : NK Zagreb (aż 0-4), Ciballia (0-2) i Hajduk Split (1-2). Patrząc na tabelę meczów przed własną publiczność ich miejsce też nie powala na kolana. W &quot;Home table&quot; zajmują 11 miejsce.
Karlovac: rundę wiosenną zaczęli od świetnego meczu przeciwko Osijekowi. Dzięki temu zwycięstwu zamienili się miejscem z ich poprzednim przeciwnikiem i w chwili obecnej zajmują wysoką - 4 pozycję. Celem na pewno jest zakwalifikowanie się do europejskich pucharów. obecnie strata ta wynosi tylko 2 pkt do trzeciego miejsca. Więc nie wiele, mając przed sobą całą rundę rewanżową. Jak już wspominałem w poprzedniej kolejce ważne zwycięstwo z Osijekiem, natomiast rundę jesienną kończyli również zwycięstwem. Wygrali wtedy pewnie na wyjeździe z Croatia Sesvete 3-0. Tydzień przed tym spotkaniem zakończyli zwycięstwem z Madimurje fatalną serię 3 porażek z rzędu. Od tamtego czasu Karlovac wygrało swoje wszystkie 3 mecze. Warto również wspomnieć o grze Karlovac na wyjazdach. Na wyjazdach punktują równie skutecznie jak u siebie. W tabeli wyjazdowej zajmują 3 miejsce, więc są jedną z drużyn, które potrafią zagrać równie dobre spotkania jak u siebie na wyjazdach.
Podsumowując: Karlovac złapało wiatr w żagle i myślę, że jutro podtrzymają swoją dobrą passę. Zadar chyba wykorzystał to, że Sibienik jeszcze nie przebudził się po przerwie zimowej i wyrwał im jeden punkt. W poprzednik meczu tych drużyn górą był Karlovac, wygrywając u siebie 2-0. Goście na pewno nie zwykle zmotywowani tym, że przy odpowiednim wyniku Sibienika, który gra bardzo ciężki wyjazdowy mecz z Slavenem, mogą wskoczyć na 3 miejsce.
Mój typ:
- Karlovac DNB @ 2,70 8/10
- Karlovac @ 3,70 3/10
 
nayde 3

nayde

Użytkownik
W piątek mecz NK Zagrzeb - Varteks. Gospodarze są na 15 miejscu, Varteks na 11, a kurs na gości np. w stsie wynosi aż 6zł... Skąd tak wysoki (kuszący) kurs?
 
T 0

typkarz

Użytkownik
Większość chorwackich klubów boryka się z poważnymi kłopotami finansowymi. Chyba największą ma właśnie Varteks, gdzie piłkarze nie otrzymali pensji od 7 miesięcy! Sytuacja w klubie nie do pozazdroszczenia, co przekłada się na gre drużyny. Pewnie dlatego taki wysoki kurs.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Typkarz bardzo dobrze pisze i w pełni się z tym zgadzam ;) Ale czy ja wiem, czy się opłaca grać po takim kursie na NK Zagrzeb? Niby powinni sobie poradzić z chyba będącym w najsłabszej formie Varteksem, ale kurs jest chyba nieadekwatny do ryzyka ;)

Ja w tej kolejce znów postawię na Karlovac, ale spotkanie to opiszę w najbliższym czasie. Na pewniaka kolejki wygląda Hajduk.

20 kolejka Chorwackiej Ligi HNL:
 
T 0

typkarz

Użytkownik
Kolega Nayde pytał dlaczego na 11 druzyne (Varteks) jest tak wysoki kurs skoro walczy z ostatnim NK Zagrzebiem. Nikt nie chce grac na Zagrzeb ;), ale oczywiście kurs na gospodarzy nie adekwatny do ryzyka. Osobiście zastanawiam sie na dublem na rozpędzonego Hajduka plus Cibalie, która podejmie u siebie Lokomitiv. Co prawda Lokomotiv wygrał dwa ostatnie spotkania, ale ich gra pozostawiała wiele do życzenia, a przeciwnicy nie byli zbytnio wymagający (wyżej wspomniany bankrut Varteks i ostani NK Zagrzeb). Jeśli ledwo wygrywa sie z takim przeciwnikiem, to czy da się nawiązać walkę z wymagającym wiceliderem? Tego dowiemy się już w sobote ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Do napisania tych analiz zabierałem się 3 dni, ale w końcu się udało. Zrezygnowałem jednak z gry na Karlovac, chociaż uważam, że powinni sobie dzisiaj poradzić ze Slavenem. W zamian tego proponuję dzisiaj z Chorwackiej ligi zagrać dubelek: Hajduk + Sibenik.

13.03.2010
Godzina: 15:00
Šibenik - Inter Zapresic
⛔Typ: Sibenik ⛔

Sibenik zaczął rundę wiosenną od 2 remisów. Można to uznać za mały falstart. Najpierw zremisował 1-1 przed własną publicznością z zajmującym obecnie 12 pozycję NK Zadar, a tydzień temu w spotkaniu wyjazdowym podzielił się punktami z drużyną Slavena (2-2). Jak na drużynę walczącą o ligę europejską wyniki te zdecydowanie nie powalają. Warto dodać, że w walkę o miejsca w LE na dobrą sprawę gra aż 5 zespołów! Tak więc konkurencja spora i trzeba zbierać te punkciki w każdej kolejce. Dzisiaj do tego sytuacja jest wyborowa. Do Sibienika przyjeżdża Inter Zapresic, który rundę rewanżową zaczął bardzo słabo. Najpierw przegrał z Cibalią 0-2 na wyjeździe, natomiast tydzień temu uległ Hajdukowi w meczu u siebie aż 0-3! Jak wiadomo i Cibalia i Hajduk to te zespoły, który walczą o LE. Więc drużyny o podobnym poziomie co Sibienik. Wracając do dzisiejszych gości to wliczając 2 porażki z tamtej rundy to dają nam one serie 4 porażek z rzędu.
Podsumowując: nie widzę tutaj innej opcji niż zwycięstwo Sibienika. Inter przegrał dwa mecze do 0 z drużynami o poziomie dzisiejszych gospodarzy.
Mój typ:
- Sibienik @ 1,50 9/10 ⛔
13.03.2010
Godzina: 20:00
Hajduk Split - HNK Rijeka
Typ: ⛔Hajduk ⛔
Sytuacja podobna do opisanej wyżej. Hajduk walczy o LE i dzisiejszy mecz to ten z gatunków, który trzeba wygrać. Hajduk zaczął rundę wiosenną rewelacyjnie, tzn od 2 przekonujących zwycięstw. U siebie rozbił Slavena aż 5-0!! W następnej kolejce ograł wspomniany już zespół Interu 3-0! 8 bramek strzelonych w dwóch meczach, nie tracąc żadnej robi wrażenie. Wliczając wyniki z poprzedniej rundy Hajduk kontynuuje serię kolejnych zwycięstw z rzędu, w tym momencie jest to 5W. Rijeka w rundzie wiosennej zaliczyła 2 remisy, z NK Zagreb (1-1) i Cibalia (1-1). Remis z NK Zagreb raczej do sukcesów nie należy. Remis z Cibalia traktuję raczej jako wpadka przy pracy wicelidera.
Podsumowując: właściwie tak jak w przypadku Sibienika. Hajduk musi dziś wygrać. Patrząc na ostatnią formę obu zespołów zwycięstwo wydaje się niemalże pewne.

Mój typ:
- Hajduk @ 1,33 9/10 ⛔
Kupon na kolejkę: Hajduk (@1,33) + Sibienik (@1,50) = AKO 2,00 (8/10) ⛔
Gorąco polecam odwiedzającym ten temat powyższy kupon na sobotnie popołudnie ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Wyniki i tabela po 20 kolejce:
20 kolejka ligi chorwackiej była jak na razie najnudniejszą w rundzie wiosennej. W ośmiu spotkaniach padło jedynie 9 bramek, co dało skromne 1,12 gola na mecz. Padło aż 5 remisów w tym 3 mecze skończyły się bezbramkowo. Rekordowo wyglądała też statystyka w żółtych kartkach (aż 36).
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Inter Zapresic - NK Karlovac | Typ: X2 - Kurs: 1,52 ✅ 0-1
W tym spotkaniu bukmacherzy faworyzują zespół gospodarzy. Dziwi mnie to nieco. Po pierwsze dlatego, że Karlovac radzi sobie lepiej w całym sezonie i zajmuje 5. pozycję przy 10. miejscu gospodarzy. Po drugie dlatego, że Zapresic w ostatnim okresie jest zupełnie bez formy. W ostatnich 5 meczach zdobył zaledwie 1 punkt, remisując w ostatniej kolejce z Sibenikiem. Ma jednak to swoje podłoże. Głównie brak formy podstawowych pomocników, ciągłe rotacje w składzie i totalne dno jeżeli chodzi o formację ataku. Trener Milivoj Bračun ma w składzie w zasadzie 6 nominalnych napastników, któzy w sumie zdobyli w tym sezonie 3 gole w 20 meczach... Ciężar zdobywania goli nie powinien spoczywać na pomocnikach. To jest główny problem gospodarzy. Karlovac znajduje się pod tym względem na zupełnie przeciwległym biegunie. W ostatnich 5 spotkaniach nie zaznał goryczy porażki, wygrał 3 mecze i zremisował 2. Forma jest najważniejszym wyznacznikiem, który decyduje o tym, kto ma przewagę, dlatego moim faworytem są dzisiaj goście. Podpórka ze względu na kiepską znajomość ligi chorwackiej. Odważni jednak mogą spróbować swoich sił z kursem nawet ~2,90.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Po ostatniej kolejce mam wielkie obawy, czy coś stawiać z Chorwackiej piłki. Pewniakiem wydaje się być Osijek w meczu z Sesvete i chyba jedynie ten mecz wydaje się być dobrą inwestycją choć kurs nie wysoki.

20.03.2010
Godzina: 15:00
Osijek - Croatia Sesvete
Typ: Osijek ⛔
Osijek wiosną jeszcze nie wygrał, ale czas przełamać tę złą passę, a kiedy jak nie w takim meczu?
Sesvete pogodzone już ze spadkiem i gra obecnie bez motywacji. Wyraźnie przedstawia to ich ostatnia forma. Na 6 ostatnich spotkań wygrali jedno u siebie i to ze minimalnie lepszym Madmurje. Spotkania wyjazdowe to jeszcze większa klapa... 6 porażek na 6 ostatnich meczy na boisku przeciwnika. MASAKRA.
Osijek walczy o miejsce do kwalifikacji w Lidze Europejskiej. Ostatnio zaliczyli wpadkę, zresztą tak jak prawie cała czołówka. Remis z walczącym o utrzymanie Madmurje. Patrząc na ostatnie 6 spotkań u siebie widzimy tam tylko jedną porażkę i to z liderem Dinamem minimalnym stosunkiem bramek 0-1. Pozostałe mecze to pasmo zwycięstw.
Ja tutaj nie widzę innego wyniku jak pewne zwycięstwo Osijeka.
Mój typ:
- Osijek @ 1,30 9/10

Moje typy na resztę spotkań Chorwackiej I Ligi (śmierdzi mi tu na kilka remisów ;):
- HNK Rijeka - Šibenik X @ 3,45 ⛔
- Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split X @ 3,65⛔
- Zadar - NK Medimurje Cakovec 1 @ 1,57 ✅
- Slaven Koprivnica - Dynamo Zagrzeb 1x @ 2,22
- Varteks Varaždin - Cibalia 2 @ 1,95 ⛔
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
⚽NK Zagreb - Hajduk Split | Typ: obie strzelą - Kurs: 1,75 ✅ 1-1
1. HNL i spotkanie pomiędzy drużyną walczącą o utrzymanie, a ekipą, która ma zamiar w przyszłym sezonie pograć co najmniej w Lidze Europejskiej. Faworytem na papierze są goście. Ja jednak zdecydowałem się nieco inaczej podejść do tego meczu.
Zagreb zajmuje w tej chwili 15. miejsce i ma 2 punkty straty do bezpiecznej lokaty. Jednak na oficjalnej stronie klubu możemy znaleźć wypowiedź szkoleniowca drużyny - Igora Stimaca, z której dowiadujemy się, że mobilizacja w drużynie jest niesamowita. Wszyscy wierzą głęboko w to, że moga pokonać Hajduk. Warto zacytować pewne słowa trenera gospodarzy:
&quot;Oczekuję od swoich zawodników nawet gry na granicy chamstwa. W naszej walce o przetrwanie będziemy podejmować wszelkie środki, aby pozostawić Hajduk z pustymi rękami. Piłkarze sami są bardzo zmotywowani, nie muszę nawet tego dodatkowo robić.&quot; nkzagreb.hr
Gospodarze na sowim stadionie zazwyczaj strzelili chociaż jednego gola, dlatego liczę na to, że przy takiej mobilizacji tym razem również im się uda.
Gospodarze mogą liczyć na Davora Vugrineca, który strzelił już 12 goli w tym sezonie i jest w dobrej formie. W ekipie gości zabraknie kapitana - Srdana Andrića, jednak zespół radzi sobie bez niego już od jakiegoś czasu, zatem nie powinno miec to aż tak dużego wpływu na grę całej drużyny.
Hajduk to zdecydowanie silniejszy przeciwnik, strzela dużo i często, trener gości dał wyraźnie do zrozumienia, że nie zmieni zwycięskiego składu i na mecz z Zagrebiem wybiegną tacy sami piłkarze jak w zeszłym tygodniu z Varteksem (2-0). Liczę na to, że obie ekipy zagrają dobry mecz na równym poziomie i uda się im zdobyć choćby po jednym golu.
_________________________________________________​

⚽Zaprešić - Medjimurje | Typ: Zaprešić - Kurs: 1,80 ✅ 2-1

Krótko i na temat. Dla gospodarzy jest to świetna okazja do przełamania kiepskiej passy.
W ekipie gości zabraknie świetnego napastnika - Marijana Vuki oraz środkowego obrońcy Daniela Georgievski&#39;ego. Do składu Interu powraca za to Miroslav Sarić - jedna z największych gwiazd. Skład gospodarzy wygląda świetnie.
Medjimurje notuje fatalny bilans na wyjeździe (1-0-10), a do tego ma problemy finansowe. Do tego stopnia, że gdy wchodzimy na oficjalną stronę klubu czytamy:
&quot;Strona jest niedostępna z powodu zaległych rachunków stronie eMedjimurje.hr
Ta strona jest na sprzedaż!&quot;

Możemy z tego wywnioskować, że klub jest pokłócony z miastem, a z takich relacji nic dobrego wyniknąć nie może. Boję się nieco o formę gospodarzy, którzy w ostatnim okresie troszkę cieniują, ale teraz powinno być lepiej i z ogromną wolą walki (2 pkt. przewagi nad strefą spadkową) gospodarze muszą wznieść na wyżyny swoich możliwości i zgarnąć dzisiaj 3 punkty.
Część informacji by vdv ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Wczoraj pomogłem trochę Leonowi w zdobywaniu informacji z HNL i jak widać trochę te informacje pomogły mu w skutecznym typowaniu. Odżywa nadzieja, że na Chorwackiej piłce da się jeszcze coś zarobić. Dlatego przeanalizowałem szczegółowo dzisiejszą kolejkę i chyba znalazłem fajny typ.

03.04.2010
Godzina: 18:00
Cibalia - NK Istra​
Dziś na stadionie Cibalii spotkają się drużyny, które w tabeli zajmują drugie miejsca. Cibalia zajmuje pozycję drugą, raczej już bez szans na mistrzostwo, zaś Istra okupuje druga pozycję od końca i walczy o utrzymanie.
Cibalia w dobrej formie, patrząc na ostatnie 6 spotkań to przeplatają równomiernie wygrane z remisami. W poprzednim tygodniu wygrali skromnie 1-0 z również walczącą o utrzymanie drużyna NK Zagreb. Tydzień wcześniej stracili dwa punkty z Varteksem, który broni pozycję dającą utrzymanie. 13 października wygrali 1-0 z Lokomotiva Zagrzeb, która w tamtym momencie miała bardzo dużą szanse na włączenie się do walki o Europejskie puchary. Terminarz się tak ułożył, że Cibalia rozgrywa dwa mecze z rzędu u siebie z drużynami ze strefy spadkowej. Cel jest jeden - 6 pkt. Połowa celu została już zrealizowana, więc dzisiaj pora na dokończenie zadania. W Cibalii nie zagra tylko jeden zawodnik, pauzujący za kartki Tomić. Poza nim cała kadra zdrowa i w gotowa do dzisiejszego spotkania.
Istra w ostatnim czasie zawodzi swoich kibiców. O ile dobrze pamiętam w pewnym czasie Istra była na bardzo dobrym miejscu, bo chyba 10 i utrzymywała się tam przez dłuższy czas. Obecnie zajmuje lokatę w strefie spadkowej i do ostatniej kolejki pewnie będzie drżała o ligowy byt. Patrząc jednak na ostatnie 6 spotkań widać jakiś minimalny progres. Uciułała aż 7 pkt! Ale popatrzmy na przeciwników: 3 pkt z równorzędnym i walczącym o to samo Varteksem, zwycięstwo z ostatnią i nie mającą szans na utrzymane w lidze - Croatią Sesvete i remis z równorzędnym sobie NK Zagrebiem. Z drużynami z górnej połówki tabeli porażki. To więc rzutuje na dzisiejszy mecz. Również jeśli chodzi o kadrę, różowo nie jest. Nie zagra: Šehić - najlepszy napastnik Istry - 9 bramek i pomocnik Andro Švrljuga.
Podsumowując: Istrze dzisiaj nikt nie daje większych szans. Przemawia za nim atut własnego boiska, forma i kadra. Można powiedzieć, że wszystko. Cibalia musi takie mecze wygrywać jeśli nie chce mieć nerwowej końcówki sezonu, odnośnie tego czy zagra w LE, czy nie. Ja tutaj innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy nie widzę.

Typy:
- Cibalia @ 1,45 ⛔
- Under 3,5 @ 1,30
✅
 
M 1

m2ciu4

Użytkownik
Spotkanie: Hajduk Split - Dinamo Zagreb
Typ: 1
kurs: 2.40
Buk: Expekt

Analiza: Jutro o godzinie 17.30 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Hajdukiem a Dinamem w Pucharze. Pierwszy mecz zakończył się remisem, więc w tej sytuacji w roli faworyta wystąpią gospodarze, gdyż atut własnego boiska będzie decydujący. Patrząc na ligową tabelę chorwackiej HNL to drużyna Dinama powinna być faworytem, gdyż zajmuje 1 miejsce i ma aż 14 punktów przewagi nad 5 Hajdukiem, co stanowi prawdziwy nokaut. Nie mniej jednak wiemy, że puchary rządzą się własnymi prawami. W ostatnich 10 spotkaniach tych drużyny gospodarze okazali się 4-krotnie lepsi, padły 4 remisy i tylko dwa zwycięstwa Dinama. Jak wiemy, Hajduk jest zawsze stawiany w gronie fawortów do wygrania ligi, jednak w tym sezonie pozostaje jedynie walka o miejsca 2-3 dające grę w Lidze Europejskiej, a także sprawa bardziej honorowa i prestiżowa, czyli spotkanie z Dinamem i udana droga do zdobycia Pucharu. Wydaje mi się, że jutrzejsza motywacja w drużynie gospodarzy będzie ogromna i będą chcieli udowodnić swoim kibicom, że są jednym z lepszych chorwackich zespołów i nie pozwolą, aby tym razem drużna Dinama cieszyła się z awansu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom