>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chiny [Super League] Typy, Zakłady Długoterminowe, Newsy, Transfery

majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Co dzisiaj z Chin polecacie ?
oj chyba słabo z tym polecaniem... po pierwsze to puchary, po drugie jeszcze wczesny etap - graja głównie 3-cio i 2-go ligowcy. Na tym etapie to nie typowanie, tylko zgadywanie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy zapożyczone z Forbet.
Widzę Liga cieszy się coraz większą popularnościa, warto już teraz zacząc myśleć o weekendowej kolejce zapraszam do analiz oraz komentarzy :!:
 
pw85 114

pw85

Użytkownik


JANGSU SUNING
-
GUANGZHOU R&amp;F Guangzhou w statystykach wygląda bardzo przekonująco, po 5 meczach, 4 wygrane i derbowy remis z Evergrande prowadzonym przez Scolariego. Pomocnik Zahavi w formie (4 gole w 5 meczach).
Z drugiej strony Jangsu bez europejskich/południowo amerykańskich gwiazd w obronie. Do tej pory 3 porażki i 2 remisy, z drużynami które jak narazie dołują w tabeli.​
TYP: 2 DNB
KURS: 2,38
Myślę, że kurs warty ryzyka.
----------------------------
edit: 1:2 ✅✅✅
CSL należy się poważniej przyjrzeć. Pieniądze leżą na murawie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Jiangsu -GUANGZHOU R&amp;F
Typ x2 1.75
Warto na pewno spróbować tutaj zagrać w strony gości. Którzy są na.penwo znacznie mocniejszym zespołem od swoich dzisiejszych rywali. Gospodarze z dorobkiem zaledwie dwóch punktów zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Dla porównania przejezdni to czołowa drużyna ligi. Owszem w składzie gospodarzy są tacy piłkarze jak Taixeria i Ramires, ale na mnie to szoku nie robi. Bowiem ta ekipa do tej pory strzeliła trzy bramki. Goście może nie mają takich gwiazd w swojej ekipie, ale mają kim straszyć Zahavi cztery bramki, Rentinho trzy, a jedno mniej XIA Zhi. Do tego goście są znacznie lepiej uloznym zespołem. Nie mają żadnych problemów ze strzelanie bramek, w także grają dobrze w defensywie. Warto na pewno tutaj spróbować zagrać na gości.
Guabgzhon - Liaoning
Over 2.5 @1.43
Over 2.5 i win 1 @1.56
zapowiada się operowe spotkanie, w którym emocji na pewno nie zabraknie od początku pojedynku. Zdexyfowanymi faworytami są gospodarze, którzy powinni tutaj dominować od pierwszego gwizdka sędziego. Preferują ofensywny styl gry, a mają ku temu skutecznych piłkarzy jak Goulart - trzy bramki, zaś po jednym trafieniu mniej mają Ale, Paulinho i Huncko. Można być pewnym, że Ci piłkarze sprawia wiele problemów dla defensywy gości,która nie wygląda zbyt dobrze. Obrona to jest również spory problem gospodarzy, bowiem również tracą regularnie bramki, a przejezdni potrafią strzelać nawet i na wyjazdach. Prym w tym wiedzie Chamancu. Trzy bramki powinny tutaj spokojnie paść.
Shanghai - Hebei
BTs @ 1.80
Over 2.5 @1.57
Podobnie jak we wcześniejszym spotkaniu spodziewam się sporej ilości bramek. Obie drużyny w ofensywie wyglądają całkiem dobrze, gdzie regularnie strzelają. Znacznie lepiej wygląda to po stronie gospodarzy, którzy mają w swoim szeregu takich zawodników bak Ellexeson, Hulk czy Wu. Ci piłkarze strzelali do tej pory odpowiednio cztery oraz po trzy gole w lidze. Jak na początek zmagań jest to dobry wynik, zaś najskuteczniejezym piłkarzem gości jest Aloisio trzy gole.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W Chinach sezon w pełni Forbet zaskoczył nas wystawiając strzelców na tę mimo wszystko niszową ligę. Osobiście dzisiaj inwestuję w strzelca bramki.
Ricardo Goulart Pereyra @@ 4,15 Forbet
Lider zespołu Scolariego Guangzhou Evergrande dzisiaj na pewno dojdzie do nie jednej sytuacji a kurs wystawiony przez analityków Forbetu wydaje się mocno zawyżony, jak dotąd zawodnik strzelił 7 bramek i prowadzi w klasyfikacji strzelców zespołu. O godzinie 9:00 lider zmierzy się z czternastym zespołem całej ligi który stracił już 14 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dzisiaj odbedzie sie mecz Jiangsu Suning-Shanhai Shenhua, jest to mecz ostatniej druzyny z 8, kursy wystawione jakby to gospodarze byli dosc wyraznym faworytem 1-1.95 X-3.5 2-3.75. Nie znam sie kompletnie na tej lidze stąd moje pytanie, moze ktos wie dlaczego tak sa wystawione kursy, gospodarze w 15 meczach zdobyli 9 pkt, goscie przy jednym meczu mniej maja 19 oczek, moze tez nie powala, ale co zwrocilo moja uwage to druzyna gosci ma 3 atak w lidze 29 goli. Czy ktos sie orientuje co do kontuzji w obu druzynach i czy warto probowac cos w strone gosci ?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzisiaj odbedzie sie mecz Jiangsu Suning-Shanhai Shenhua, jest to mecz ostatniej druzyny z 8, kursy wystawione jakby to gospodarze byli dosc wyraznym faworytem 1-1.95 X-3.5 2-3.75. Nie znam sie kompletnie na tej lidze stąd moje pytanie, moze ktos wie dlaczego tak sa wystawione kursy, gospodarze w 15 meczach zdobyli 9 pkt, goscie przy jednym meczu mniej maja 19 oczek, moze tez nie powala, ale co zwrocilo moja uwage to druzyna gosci ma 3 atak w lidze 29 goli. Czy ktos sie orientuje co do kontuzji w obu druzynach i czy warto probowac cos w strone gosci ?
To może ja zacznę ????

Gospodarze na ostatnim miejscu - wstyd i hańba, dlaczego?
1. Trener: Fabio Capello
2. Zawodnicy (m. in.): Ramires, Teixeira, Martinez. Ci 3 Panowie wyceniani są na 32 mln EUR. Oczywiście pieniądze nie grają, ale na ostatnim miejscu ten zespół moim zdaniem długo nie zagości :
3. Kontuzje: brak info

Dlaczego nie gram wobec tego 1 w tym spotkaniu?

Przyjeżdża zespół z Sznghaju.
1. Trener: Gustavo Poyet
2. Kadra (m. in. ): Tevez, Damba Ba, Henrique, Martins, Moreno, Guarin
3. Kontuzje: brak info

Może i zespół z Nankinu wygra, ale dla mnie ten mecz to no bet, a jak już to over/bts pomimo faktu, że ostatnie wyniki obydwu zespołów do tego nie zachęcają. Za gospodarzami przemawia jeszcze korzystne h2h i to także pewnie było brane pod uwagę.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
To może ja zacznę ????
Gospodarze na ostatnim miejscu - wstyd i hańba, dlaczego?
1. Trener: Fabio Capello
2. Zawodnicy (m. in.): Ramires, Teixeira, Martinez. Ci 3 Panowie wyceniani są na 32 mln EUR. Oczywiście pieniądze nie grają, ale na ostatnim miejscu ten zespół moim zdaniem długo nie zagości :
3. Kontuzje: brak info

Dlaczego nie gram wobec tego 1 w tym spotkaniu?
Przyjeżdża zespół z Sznghaju.
1. Trener: Gustavo Poyet
2. Kadra (m. in. ): Tevez, Damba Ba, Henrique, Martins, Moreno, Guarin
3. Kontuzje: brak info
Może i zespół z Nankinu wygra, ale dla mnie ten mecz to no bet, a jak już to over/bts pomimo faktu, że ostatnie wyniki obydwu zespołów do tego nie zachęcają. Za gospodarzami przemawia jeszcze korzystne h2h i to także pewnie było brane pod uwagę.
A widzisz dzieki bardzo za info ???? tak jak mówie ligą chinska sie nie interesuje, tyle wiem ze odchodza tam piłkarze za kasą, ale kto gdzie idzie to mnie koło gwizdka lata. Ale jeszcze raz dzięki bardzo
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
tyle wiem ze odchodza tam piłkarze za kasą
No i pamiętaj, że niektórym chce się grać, innym nie... W zeszłym sezonie Gervinho jak chciało mu się grać to ciągnął zespół, jak mu się nie chciało to dołował... w tym sezonie Teixeira i Ramirez też już znudzili się Chinami. Za to z drugiej strony Ba i Martinez ciągle coś tam szarpią i widać, że mają chęć gry (w odróżnieniu od Teveza, po którym można było się spodziewać więcej).
ale to taka liga.. jest kasa, są nazwiska.... i tyle - czasami brakuje chęci do gry.
Osobiście zastanawiam się nad Hulkiem - gra ok.. ale co chwila coś tam zgrzyta po za boiskiem - czy nie straci kiedyś cierpliwości i nie zniechęci się do Chin?.. nie wiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem:

&quot;Może i zespół z Nankinu wygra, ale dla mnie ten mecz to no bet, a jak już to over/bts pomimo faktu, że ostatnie wyniki obydwu zespołów do tego nie zachęcają.&quot;

No i się skończyło 2-2 ????
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Napisałem:
&quot;Może i zespół z Nankinu wygra, ale dla mnie ten mecz to no bet, a jak już to over/bts pomimo faktu, że ostatnie wyniki obydwu zespołów do tego nie zachęcają.&quot;
No i się skończyło 2-2 ????
ty to jestes gosc
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Interesuje mnie mecz
Liaoning - Changchun Yatai i rozstawienie kursów 1.3 / 5 / 8
Patrząc na sytuację w tabeli i kursy śmierdzi tu ustawką o której wiedzą buki. Jest ktoś powiadomiony o co może chodzić i czy tutaj rzeczywiście są powody do ustawki, bo chętnie bym pograł na gości po kursie @8

STS nawet nie ma meczu w ofercie
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Interesuje mnie mecz
Liaoning - Changchun Yatai i rozstawienie kursów 1.3 / 5 / 8
Patrząc na sytuację w tabeli i kursy śmierdzi tu ustawką o której wiedzą buki. Jest ktoś powiadomiony o co może chodzić i czy tutaj rzeczywiście są powody do ustawki, bo chętnie bym pograł na gości po kursie @8

STS nawet nie ma meczu w ofercie
Forma gospodarzy jest żenująca przecież oni nie wygrali spotkania od ośmiu spotkań notując osiem porażek z rzędu. Chodziła plotka ze Ighalo ma nie grać jednak Nigeryjczyk wystąpi dzisiaj w pierwszym składzie. Ładuję osobiście także na gości.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Hebei - Shanghai SIPG over 2.5 @ 1.58 / fortuna
Mecz obu ekip, które znajdują się w górnej czesci ligowej tabeli. Hebei w ostatnim czasie prezentuje się bardzo słabo. jest to przyczyna, że kompletnie nie radzą w defensywie. Stracą całą masę bramek i w żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby dzisiaj mogliby zagrać na zero z tyłu. Bowiem przejezdni mają kim tutaj straszyć Wu Lei (13 bramek), Hulk (10) oraz Elekson (8). Z drugiej strony siła rażenia gospodarzy również nie wygląda tak słabo, gdzie to od początku powinni zagrać Lavezzi (10 goli) czy Aloisio (9). Ekipa Shanghai SIPG podobnie jak gospodarze dosyć regularnie tracą brmaki i śmiem twierdzić, że tak samo będzie i dzisiaj. Obie ekipy nie mają większych problemów ze strzeleniem bramek, ale z drugiej strony dosyć sporo ich tracą.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dzis polfinal AFC polecam w strone Guanghzou ładować, DNB jest dobrym typem, ja polecialem trochę agresywniej bo imo kursy zle wystawione i jak Guan przycisnie w swoim styllu to Hulk i Oscar nie pomogą
Piszę tutaj bo nie ma osobnego tematu z AFC, a obie druzyny z chin
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzis polfinal AFC polecam w strone Guanghzou ładować, DNB jest dobrym typem, ja polecialem trochę agresywniej bo imo kursy zle wystawione i jak Guan przycisnie w swoim styllu to Hulk i Oscar nie pomogą
Piszę tutaj bo nie ma osobnego tematu z AFC, a obie druzyny z chin
Temat jest ???? można pomyśleć jak dla mnie nad overem/bts oczywiście. Jak grają te drużyny to zazwyczaj tak stawiam. Ale to jest dwumecz więc scenariusz &quot;sztampowy&quot; nie zawsze musi się sprawdzać.
PS Do tej pory pisaliśmy tutaj
https://forum.bukmacherskie.com/f290/afc-champions-league-2016-2017-a-129383-3.html
 
Do góry Bottom