>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

China Open - kwalifikacje 02.02-05.02.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Do południa 3/3 a i niespodziankę w innych meczach udało mi się wyszukać i dzięki temu nie wpadłem na minę (czyt. Dale).. ;)

Na popołudnie nie rozumiem dlaczego gracie McCulloha i Burnetta. Na obu kursy marne, obaj grają ostatnio beznadziejnie, a rywale już w tych eliminacach zaskoczyli. Oba te poedynki całkowicie nie do grania.

Ja na pewno skuszę się na mojego kwalifikacyjnego ulubieńca, Tony&#39;ego Drago. Rywalem Maltańczyka jest będący w słabej formie Hamilton i po 2.05 na doświadczonego zawodnika warto zagrać.

Spokojnie do ostatniej fazy kwalifikacji powinien awansować również McLeod. Rory zagra z Robertsonem, który jak narazie pozytywnie zaskakuje ale sądze iż na czarnoskórym Angliku jego przygoda z CO się skończy. Jeśli tak się nie stanie będzie to bardzo duża niespodzianka.

Na pewno interesujacy wydaję się też typ na Pinchesa. Barry, który ostatnio rzadko zawodzi wcześniej niż w 4 rundzie kwalifikacji zmierzy się z Gunellem, a więc snookerzystą, który w ostatnich miesiącach gra przeciętnie. Kurs 1.66 to w typ wypadku sporo za dużo, spodziewałem się na Pinchesa dużo mniej i dlatego chętnie na &quot;Kanarka&quot; zagram.

Na koniec James Wattana. Ten typ, jeżeli zagram to w singlu. Uważam, że grający znakomicie w kwalifikacjach Azjata nie stoi na straconej pozycji i z Gouldem może pokusić się o niespodziankę.
 
H 0

haarp

Użytkownik
Niesamowity Sam Baird wręcz zmiótł żałośnie grającego McCullocha 5:1, kto wie może kolejny młody wilk rozpocznie swój marsz do ścisłej czołówki.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
No to jak narazie mój jedyny błąd w tych kwalifikacjach ... 22 latek w takim stylu pokonuje McCullocha to naprawdę niezłe jaja ... ????
Jutro napewno będą ciekawe mecze i fajne kursy więc szykuje grubą kasę na jutro ????
 
H 0

haarp

Użytkownik
Moje Typy czyli Davis (5:3 z Guodongiem) i Drago (5:4 z Szeryfem) weszły ale w Drago który od stanu 3:1 przegrał 3 frejmy z rzędu zwątpiłem i byłem lekko zdziwiony że jednak się podniósł wbijając w 9 frejmie 70 ????
Sam Baird man of the day ???? Ciekawe jak poradzi sobie z O&#39;Brienem według mnie nie jest na straconej pozycji, ciekawe co sądzą o tym bukmacherzy ????
 
H 0

haarp

Użytkownik
Dzisiaj udana sesja o 17 ???? Na jutro dużo lepiej prezentuje się sesja wieczorna ale gdybym miał typować poranną(i może tak uczynie) ???? to wybrał bym Dohert&#39;ego który przekonał mnie swoim zwycięstwem z Gilbertem. Uważam że w takiej dyspozycji nie będzie miał problemów z cały czas nie mogącym się przełamać Dottem.
Drugim meczem na który bym się zdecydował jest mecz Milkinsa z Holtem.
Starszy z anglików w dwóch meczach stracił tylko jednego frejma a już wygrana z Campbellem 5:0 zasługuje na uznanie. Robert powinien poradzić sobie z chimerycznym &quot;The Hitmanem&quot;. Kursy powinny oscylować w granicach 1.80-2.00 więc uważam że warto spróbować ????
 
X 0

xiii

Użytkownik
Oferta na przedpołudnie już i jest. ;)
Jedyny typ na jaki się skusiłem to Ford. Trump nie przekonuje mnie grą, zwłaszcza w turniejach rankingowych. Tom z kolei ma całkiem sympatyczne kwalifikacje jak do tej pory z m.in niestety nie udanym atakiem na maxa w 2. rundzie. (zakończonym na ostatniej czerwonej ;|) Kurs w mojej opinii wart ryzyka.
Kusi jeszcze Higginson, w mojej opinii drobny value, ale z nim musze się &quot;przespać&quot; ;)
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Mnie bardzo kusi Doherty. Wczoraj pokazał bardzo dobrą formę. Powinien uporać się z Dottem który nic ciekawego nie prezentuje.
Milkins również prezentuje równą formę w tych kwalifikacjach. Holt to przeciwnik spokojnie w jego zasięgu.
A jeszcze bardzo ciekawe S.Davies - Dunn 1 .Kurs kolo 1,67 a myślę że Davies będzie chciał awansować do turnieju głównego.
 
snajp 497,7K

snajp

Użytkownik
Właśnie miałem pisać że Davies mnie bardzo kusi,kolega mnie uprzedził.Co do reszty to sam nie wiem nie mam ostatnio szczęścia w typowaniu snookera i zawsze jakiś pewniak mi zawali kupon,wczoraj McCulloch.
Holt też jest nieprzewidywalny,to samo Higginson.Ja stawiam na Kena i Davis&#39;a taki dubelek.
----------------------------------------------------------------------------
Ha,hahaaaa obaj po tyłeczkach :;/:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Cholera by wzięła tego McCulloch&#39;a ????????????
Tu akurat nie jestem w ogóle zaskoczony. Odradzałem McCulloha.

Haarp i Król Julian piszecie, że kusi was Doherty. Szczerze powiem, że mnie też. Mam jednak na uwadze kwalifikacje do Welsh Open kiedy to Dott spokojnie ograł &quot;Ken-Do&quot; 5-2. Myślę jednak, że dziś Irlandczyk powinien wziąć na Szkocie rewanż. Po kursie 1.90 warto zaryzykować.

Popieram w całości typ na Milkinsa. To jest taki mój pewniak na dziś rano. Holt w kwalifikacjach do WO beznadziejnie, przegrał aż 1-5 z Songiem. Milkins od kilku miesięcy stała, równa forma, wczoraj demolka z nie tak słabym Campbellem. Po prostu nie widzę innej możliwości niż wygrana Roba. Inna sprawa, że tak samo sądziłem w przypadku Pinchesa. Jak się skończyło, wiemy..

Ciekawy pojedynek to mecz Davisa z Dunnem. Obaj to związkowcy WPBSA, z tym, że Dunn był &quot;giermkiem&quot; Rodney&#39;a Walkera, byłego prezesa, a Davis jest &quot;giermkiem&quot; nowego prezesa, Barry&#39;ego Hearna. Mecz więc na pewno z jakimś podtekstem i ja go stawiać nie będe. Faworytem jest Davis, ale ja nie wiem czy jemu to się jeszcze chce grać w turniejach, podobnie jak Parrottowi.

Do Milkinsa dorzucę Waldena. Ricky już sporo stracił na tym, że nie zagrał w WO na rzecz Forda, drugi raz nie może sobie pozwolić na taką strate punktów. Rywal, cóż tu dużo mówić, słaby. Nie przekonuje mnie Lawler. Wygrana z Dale&#39;m to żaden wyznacznik. 1.36 na Waldena to i tak więcej niż się spodziewałem.

Odradzam granie na rzekomych faworytów Wenbo i Trumpa. Przeciwników mają trudnych, a kursy nie warte są ryzyka. Choć akurat Wenbo zrobi wszystko aby w Chinach wystąpić mimo to nie będe na niego stawiał.

Ostatnie dwa pojedynki Greene - Judge i Hawkins - McManus moim zdaniem nie do grania. W obu każdy wynik jest możliwy.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja po przemyśleniu ostatecznie daję Milkinsa + Waldena . Co do Waldena przekonała mnie analiza Assitalia. Idzie dubelek za 300-400 zł i oby było pozytywnie ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie proszę tylko o wypowiedzi, które coś wnoszą do tematu.
Wyniki i relację z meczów można przeprowadzać w Hyde Parku ;)

Wybaczcie, ale taki jest regulamin forum i ja muszę się do tego stosować.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Oferta na 17:00:

Może po raz kolejny Wattana? Rywal przeciętny, Swail to już nie ten sam Swail co parę sezonów temu. Kurs 2.10 na Wattanę chyba biorę, na jakimś singlu lub dubelku.
Do tego oczywiście Drago, jak na niego można by nie stawiać? ???? Tony za rywala ma Stevena Lee, na pewno najlepszego spośród jego rywali w kwalifikacjach do China Open. Myślę jednak, iż Drago może spokojnie pokusić się o wygraną i kolejny kurs 2.10 jest godny polecenia.
Zagram też na Nigela Bonda, faworyta w meczu z Gunnelem. Powinien on sobie poradzić w tym spotkaniu, kurs 1.72 również niezły do zagrania.
Stevens murowany pewniak do pokonania Haneevera, kurs tragiczny, bo 1.25 ale byłoby sensacją wyeliminowanie Walijczyka.
Jamie Cope także nie powinien mieć problemów z wygraną w meczu z Burnettem. Kurs kiepski, 1.44 ale również raczej godny przemyślenia.
Ostatnie spotkanie O&#39;Brien - Baird. Ten drugi sprawił już jedną dość dużą niespodziankę pokonując Iana McCullocha. Uważam jednak, że w meczu z Fergalem jego niespodziewane zwycięstwo pójdzie w niepamięć i O&#39;Brien wejdzie w jednym ze zdarzeń kuponu z kursem 1.44 ????
Bingham - Davis i Harold - McLeod jak dla mnie no bet...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie pojmuję jak Walden mógł przegrać z takim rywalem. Rod Lawler kojarzy mi się tylko i wyłącznie z tenisową areną w Melbourne. Ostatni raz w fazie telewizyjnej grał w 2008 roku, warto jednak wspomnieć, że w zeszłorocnym China Open walczył w rundzie dzikich kart.. :|

Na popołudnie ostatni raz szansa na stracenie kolejnej kasy.
Spróbuję dubla, Wattana i Drago. Obu lubię, obu chętnie jeszcze pooglądam i obaj mają szansę awansować. Wattana gra jak z nut, Swail.. no nie gra dobrze, po finaliście WO 2009 zostało tylko wspomnienienie. Drago natomiast będzie miał ciężki mecz z Lee, ale to też już nie ten sam Stephen. Szanse 50/50 a kurs wysoki, dlatego zagram.

Dodatkowo McLeod. Harolda nie znoszę, jego snooker jest tak nudny jak flaki z olejem. McLeod też nie gra ciekawie ale wolę Rory&#39;ego niż Dave&#39;a. Poza tym ostatnie poczynania również wskazują na czarnoskórego zawodnika.

Cope&#39;a też warto zagrać. Burnett to solidny gracz, ale z młodym Anglikiem nie ma większych szans (heh, Lawler też miał nie mieć z Waldenem).

Bond, Davis nie do grania. Stevens i O&#39;Brien po takich kursach tym bardziej. Mam nadzieję, że Baird i szczególnie Haneever sprawię kolejne niespodzianki.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja jestem załamany ... Mój typ na Milkinsa wszedł pięknie ale typ na Waldena masakra ...
Koleś od stanu 2-1 poprostu stanął. Frejm na 2-2 i 2-3 oddany po walce i frajersko a potem to już żal ..
Idzie Dubel na 17:00 , za ostatnią kasę T.Drago + McLeod.
McLeoda grałem wczoraj i dosyć łatwo wygrał swój pojedynek. Drago w formie, myślę że wczorajszy rywal jest lepszy aktualnie od Lee. Wogóle ten Lee kojarzy mi się z dosyć powolnym snookerem i szybkość Drago może go zdołować
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i ostatnia odsłona kwalifikacji przyniosła ładny zysk, który pozwolił mi je zakończyć na plusie.. ;)
Ogólnie na 24 proponowane przeze mnie typy weszło 17, wynik nienajgorszy jeśli dodamy do tego jeszcze kilka innych, których typowanie słusznie odradzałem.. ;)

Podsumowując ten turniej to warto zwrócić uwagę, że aż trzech zawodników awansowało do China Open grając od pierwszej rundy. Wattana i Drago po powrocie do wielkiego snookera grają bardzo dobrze, no a postawa Haneveera, jedynego w snookerowej stawce Belga to olbrzymie zaskoczenie. Jego wynik powinien zmobilizować naszych rodzimych snookerzystów do tego, że &quot;jeśli się chce, to się da&quot;.

Dziękuje za udział w dyskusji i zapraszam od poniedziałku do tematu: Championship League Snooker.. ;)

Pozdr..
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Gdyby z popołudnia wygrał jeszcze ten Stevens... Ale i tak świetne kwalifikacje, zysk całkiem spory. Oby tak dalej, szkoda tylko, że na następny turniej trzeba czekać tyle czasu... ????
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Idzie Dubel na 17:00 , za ostatnią kasę T.Drago + McLeod.

McLeoda grałem wczoraj i dosyć łatwo wygrał swój pojedynek. Drago w formie, myślę że wczorajszy rywal jest lepszy aktualnie od Lee. Wogóle ten Lee kojarzy mi się z dosyć powolnym snookerem i szybkość Drago może go zdołować
No pięknie !! Dubelek z kursem 2,01 i 1,8 weszły jak w masełko. Do tego dorzuciłem z tenisa Cilicia po kursie 1,35 i handi 4,5 gema na Łuczka po kursie 1,8 i za 200 zł wygrane mam 1600 zł ???? ???? Piękny koniec dnia i kwalifikacji .

Oby od poniedziałku było podobnie w Ligue Snooker ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom