>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

China Open 2007

Status
Zamknięty.
K 0

karoleks85

Forum VIP
Dzisiaj ruszaja kwalifikacje, ponizej zamieszczam liste dzisiejszych spotkan:

Poniedzialek, 26 marca

▶ White J. - Peng Z.
▶ Hicks A. - Chuang L.
▶ Jogia S. - Yu De Lu
▶ Junhui D. - Gunnell A.


Zapraszam do umieszczania typów, codziennie po pojawieniu sie listy spotkan. W przypadku braku listy spotkan mozna ja tutaj umiescic wedlug schematu.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Moje dzisiejsze typy, planowana jedna niespodzianka, wygrana Penga z Whitem. Pozostale spotkania mysle ze zakoncza sie zgodnie z przewidywaniami. Dzisiaj bez analiz poniwaz juz niedlugo rozpoczynaja sie spotkania.


▶ White J. - Peng Z. - 2
▶ Hicks A. - Chuang L. - 1
▶ Jogia S. - Yu De Lu - 1
▶ Junhui D. - Gunnell A. - 1
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
[center:3afa5cfd97]Robertson - Holt
Typ: 1 ✅ (5-1)[/center:3afa5cfd97]


Moim zdaniem jest to jeden z meczy, które warto zagrać. Robertson już niejednokrotnie pokazał, że jest bardzo dobrym zawodnikiem, o czym świadczy jego zwycięstwo w jednym z ostatnich rankingowych turniejów. Holt to zawodnik z drugiej półki, który na arenie światowej do tej pory niczym sie nie wyróżnił. Doświadczenie Robertsona powinno wziąć górę nad brakiem osiągnięć Holta. Mój typ 1.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Zeby byl porzadek, prosze umieszczac typy, wtedy gdy podana jest rozpiska na dany dzien, w przypadku braku rozpiski mozna ja wstawic.

Wtorek, 27 marca

▶ Dott G. - Wattana J.
▶ Hendry S. - Fu M.
▶ Higgins J. - McCulloch I.
▶ Robertson N. - Holt M
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Moje typy na jutro

▶ Dott G. - Wattana J. - 2 (4/10) 5:2 ⛔
▶ Hendry S. - Fu M. - 1 (7/10) 4:5 ⛔
▶ Higgins J. - McCulloch I. - 1 (6/10) 5:2 ✅
▶ Robertson N. - Holt M - 1 (7/10) 5:1 ✅
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Czwartek, 29 marca

9:00

▶ Stevens M. - Fu M. - 3:5
▶ Robertson N. - Dott G. - 1:5
▶ O ´Sullivan R. - Carter A. - 5:4
▶ Higgins J. - White J. - 5:1

13:30

▶ Murphy S. - Maguire St 5:2
▶ Cope J. - Bingham St. 5:4
▶ Doherty K. - Selby M. 5:1
▶ Hawkins B. - Swail J. 5:0
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
▶ Stevens M. - Fu M. [2] 4/10 - 2,35 - 3:5 ✅ ????
▶ Robertson N. - Dott G. [1] 6/10 - 1,55 - 1:5 ⛔
▶ O ´Sullivan R. - Carter A [1] 7/10 - 1,25 - 5:4 ✅

- W pierwszym spotkaniu typ na Fu M. gdyz okazal sie calkiem dobrym zawodnikiem pokonujac po zacietej walce utytulowanego Hendrego 5:4. Mysle ze moze sprawic kolejna niespodzianke. Jesli byl w stanie wyeliminowac Hendrego to dlaczego nie Stevensa, ktory nie jest jakims wirtuozem.

- Robertson, moj ulubiony snookerzysta nareszcie pokazuje na co go stac rozkreca sie z turnieju na truniej. Moze tak sobie zaplanowal przed mistrzostwami swiata ???? Dott moze sprawic troche problemow Robertsonowi ale mysle ze jednak spotkanie minimalnie wygra Robertson.

- Sullivan to calkowicie nieprzewidywalny zawodnik, osobiscie jesli na niego stawiam to dopiero w pozniejszych fazach turnieju i to tez zadko. Wydaje mi sie ze jesli bedzie w swojej normalnej dyspozycji nie powinien miec zadnych problemow z Carterem.

Pozostałe:

▶ Doherty K. - Selby M. [1] - 1,55 (6/10) 1:5 ✅
▶ Higgins J. - White J. [1] (7/10)- 1,40 - 5:1 ✅
 
piontas 0

piontas

Użytkownik
Doherty K. - Selby M.

Typ 1
Kurs 1.55

Doherty, jak dla mnie faworyt tego spotkania.
Nie widzę inaczej jak jego zwycięstwo.
2 miejsce w oficjalnym rankingu i, aż pierwsze w prowizorycznym. To musi o czymś świadczyć.
Pnie się w rankingu i to dość zdecydowanie, a apetyt ma napewno duży, bo od zeszłorocznej
Malty Cup nic nie wygrał. A mistrzostwa świata coraz bliżej, widać ze się rospędza powoli,
W Malcie ćwierćfinał, w Mastersie również, i to nie byle z kim przegrywał ;-)
Więc dlaczego nie miałby awansować i teraz do ćwierćfinału pokonując Selby&#39;ego. ;-)
Selby, bez większych sukcesów w tym roku, w rankingach zajmuje dalekie miejsca,
w oficjalnym końcówka piątej dziesiątki, a w prowizorycznym gdzieś w srodku trzeciej dziesiątki.
Wymęczył to ostatnie zwycięstwo z Hamiltonem 5-4, a Doherty gładko z Hang&#39;iem 5-1.
Z tego wynika tylko jedno zwycięstwo Kena Doherty&#39;ego


Doherty K. - Selby M. [1] (6/10)

Trochę więcej wiary, ja tutaj daje 8/10 :spokodfhgfh:

Pozdro ;-)

[center:e4b348e74b]Doherty K. - Selby M.
5-1
????[/center:e4b348e74b]
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Piątek, 30 marca

9:00

▶ J. Higgins - G. Dott 2:5
▶ M. Fu - R. O&#39;Sullivan 3:5

13:30

▶ J. Cope - S. Murphy 5:0 :wowsdf:
▶ B. Hawkins - K. Doherty 5:4 :wowsdf:

Moje typy na jutrzejsze spotkania podam około godziny 23:00. Zapraszam do pisania waszych analiz + typów.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jamie Cope - Shaun Murphy -1.5 2 2.10 8.5/10
Widziałem dziś Murphego grał naprawde dobrze jeśli tylko Cope nie powtórzy wystepu z Grand Prix to Murphy wygra spokojnie .Ten handi to spokojnie wejdzie jak on wygra bo narazie wyników 5-4 raczej było bardzo mało.

Barry Hawkins - Ken Doherty -1.5 2 2.10 9/10
Tak samo jak typek wyżej choci tu tylko o zwyciestwo bo raczej bedzie ono powyżej dwoma partiami.Hawkins jak dla mnie przypadkowo zaszedł gdzie zaszedł w tym sezonie wygrał dopiero piersze spotkanie w fazie telewizyjnej.Irlandczyk narazie spisuje sie bardzo dobrze.W ostatnich dwóch turniejach w Chinach dochodził do połfinałów.Smiem twierdzić ze bedzie i tym razem.Wiadomo że można postawic na zwykły typ w jednym i drugim przypadku.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
▶ B. Hawkins - K. Doherty - [2] (7/10) 1,60 5:4 ⛔

Myśle, że jest to najpewniejsze z jutrzejszych spotkań. Kendo dzisiaj przegral 1 freama, ale chwile po nim odzyskał swój rytm. Zmuszał przeciwnika raz po raz do fauli a następnie wykorzystywał każdą okazje do punktowania. Wydaje się być w dobrej formie. Zgadzam się z Bialasem ze Hawkins to przypadkowy zawodnik, dziwie się że dotarł tak wysoko a jeszcze bardziej się dziwie ze kurs na Kendo wynosi 1,60 !


Pozostałe spotkania wydają mi się zagadką, raczej nie typowałbym ich. Jeśli jednak bym musiał to:

▶ J. Cope - S. Murphy [2] (6/10) 1,65 5:0 ⛔

Oglądałem dzisiaj spotkanie Murphego i faktycznie grał całkiem dobrze, jednak jego przeciwnik popełniał całą masę błędów. Gdyby przyszło mu trafić na dobrze dysponowanego przeciwnika to mógłby mieć problemy. Cope pokonał Binghama, co jest dosyć niespodziewanym wynikiem, gdyz nie uchodzi on za specjalnie dobrego gracza, raczej zwykly rzemieslnik dlatego myśle ze przygode z China Open zakończy na Murphym.


▶ J. Higgins - G. Dott - zdecydowanie NO BET 2:5

Mimo ze bukmacherzy zdecydowanie faworyzuja Higginsa nie zdziwiłby mnie żaden rezultat łącznie z wysoką wygraną Dotta ✅

▶ Fu M. - O&#39; Sullivan R. [1] (3/10) 3,75 3:5 ⛔

Wydaje mi się ze w spotkaniu Fu z Sullivanem może dojść do niespodzianki i ten pierwszy może wygrać kurs 3,75 wygląda zachęcająco za niską stawkę. Jak juz wspomniałem wyżej Fu gra całkiem nieźle i jeśli nie przestraszy się Rakiety tak jak dzisiaj Carter to ma szanse. Warto wspomnieć, że w dzisiejszym spotkaniu Sullivan miał sporo szczęścia.
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Ależ u mnie bieda z wolnym czasem ;/

Na jutro moim zdaniem pewny dubel, zobaczymy jak wyjdzie:

13:30
Barry Hawkins - Ken Doherty 2 (1.55)

Ken gra fantastycznie w tym turnieju, przegrał w ostatnim pojedynku tylko jednego freama, wydaje mi sie ze jutrzejsze spotkanie bedzie mialo taki sam przebieg i Barry ugra jeden, góra dwa fraem&#39;y i pojedzie do domu ;) Hawkins w Main Tourze 17 a Doherty 1. I jutro mistrz pokaże co to finezja ;)

Jamie Cope - Shaun Murphy 2 (1.65)

Wyznaje zasadę : &quot;Jak dają to bierz jak biją to uciekaj&quot; ;) Skoro buki wciąż i wciąż i wciąż dają takie kursy na Shauna to trzeba korzystać. Spotkanie dwóch młodych anglików, Cope wielki talent ale jeszcze nie tak rozwinięty, żeby ograć Murphyego.

Jestem przekonany, że w tych meczach nie będzie niespodzianek, na sesję poranną polecam O&#39;Sullivana i Dotta, myślę, że obaj wygrają swoje mecze. Nie gram Sullivana tylko i wyłącznie dlatego, że ryzyko jego przegranej jest niewspółmierne do kursu oferowanego przez buki.

Pozdrawiam.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
▶ O&#39; Sullivan R. - Dott G [powyżej 9 f.] (5/10) 2,25 2:6 ⛔

W pierwszym pojedynku zmierzy się Rakieta, który mnie osobiście nie zachwyca na tym turnieju z Dottem. Wygrywa pojedynki w ostatnich fremach gra jednak na tyle nie dokładnie, że może się to na nim zemścić. Jak narazie jego przeciwnicy przegrywają z nim głównie psychicznie, widząc ryzykowną gre która idzie Sullivanowi dobrze. Napewno spotkania z udziałem Rakiety są bardzo efektowne ale w końcu może przeliczyć się i przegrać, jednak jeśli w tym turnieju nie przegra jutro z Dottem to wygra China Open. Poza tym z uwagi na ryzykowną grę Rakiety i dobrą formę Dotta myślę że spotkanie zakończy się nieznaczną wygraną jednego z zawdoników.

Tak wysoka porazka Ronniego jest mimo wszystko niespodzianką, jeśli ktoś jednak grał progresje na przeciwników Sullivana tak jak sugerowałem to napewno opłaciło się


▶ Cope J. - Hawkins B. [powyżej 9 f.] (6/10) 2,0 6:5 ✅

Widząc powtórki dzisiejszej gry Copa zdecydowanie zmieniłem o nim zdanie, gra naprawde bardzo dobrze. Jednak na przeciwko stanie Hawkins, moim zdaniem rewleacja China Open, odprawił z kwitkiem juz 3 dużo bardziej znanych i utytułowanych zawodników, przy czym w bardzo dramatycznych okolicznościach wygrał z Kendo. Wygląda na to, że w tym pojedynku może zdarzyć się wszystko. Trudno wybrać faworyta, można jednak przypuszczać, że zobaczymy zażartą walkę i nieznaczną wygraną jednego z zawodników. Gra toczy się tym razem do 6 wygranych a więc maksymalnie może być 11 fraemów. Nieznacznie większe szanse daje dla Copa.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Cope J. - Hawkins 1
Jos mi ten turniej nie leży no ale trudno miałem dzis niec nie podawać wiec sie tylko wypowiem na temat tego meczu.A wiec Cope już w tym sezonie zaskoczył wszystkich jak doszedł w Grand do finału gdzie przegrał dopiero z Robertsonem.Jesli chodzi o Hawkinsa to przed tym turniejem ten zawodnik nie wygrał nawet jedego meczu w tym sezonie.Tym wieksze jest zaskoczenie ze dak daleko zaszedł.I teraz jest niewiadoma czy Cope powtórzy swój wystep i czy Hawkins utrzyma tą forme.Ja jednak poszedł bym za ciosen i postawił bym jednak na Cope.To jest ciekawy zawodnik któremu jak wyjdzie turniej to moźe zajsc naprawde daleko.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Cope J. - Hawkins 1 ✅ ✅ ✅
Jos mi ten turniej nie leży no ale trudno miałem dzis niec nie podawać wiec sie tylko wypowiem na temat tego meczu.A wiec Cope już w tym sezonie zaskoczył wszystkich jak doszedł w Grand do finału gdzie przegrał dopiero z Robertsonem.Jesli chodzi o Hawkinsa to przed tym turniejem ten zawodnik nie wygrał nawet jedego meczu w tym sezonie.Tym wieksze jest zaskoczenie ze dak daleko zaszedł.I teraz jest niewiadoma czy Cope powtórzy swój wystep i czy Hawkins utrzyma tą forme.Ja jednak poszedł bym za ciosen i postawił bym jednak na Cope.To jest ciekawy zawodnik któremu jak wyjdzie turniej to moźe zajsc naprawde daleko.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
J. Cope - G. Dott 2 1.60
Jutro typek na Dotta.Jednak w tym turnieju pokazuje sie z bardzo dobrej strony pokonał Robertsona,Higginsa i dziś O&#39;Sulivana a wiec sama czałówka snookera.No może w tym sezonie Higgins troche rozczarowuje ale zawsze jest to grozny gracz.Cope hmm...moim zdniaem miał bardzo łatwych rywali jak na dotarcie do finału praktycznie z dobrych zawodników to Murphy.Pokonał w tym sezonie beznadziejnie spisującego się williamsa potem Binghama ,No i dziś po okropnym dramatycznym meczu Hawkinsa.Cope już praktycznie przegrał mecz bo przy wyniku 5-4 dla przeciwnika i on punktował.Miał do wbicia brązową i na spokojne wygranie meczu ,jednak spudłował i tylko jednego snoookera potrzebował Cope najpierw postawiłza zółtą potem chba za zieloną i jakos uzyskał te 4 pkt.nastepnie czyscił i nieetrafił rózowej ona podsuneła sie pod łuze jednak zasłonieta była czarna naczescie dla Cope.W ostatnim freamie była bardzo zacieta długo trwała sporo pomyłem.Hawkins wbił bodajże niebieską potem rózową i została czarna decydująca pomyslił sie minimalnie i Cope wystarczyłe ze dobije.Jak widać Cope miał sporo szczescia jednak byłem pod wrażeniem niekiedy jego pewnych wbic prze wiekszość stołu.Jestem bardzo ciekawy jak sie spisze ,bo w Grand wąłsnie jak tez doszedł do finału gdzie grał z Robertsonem pierwsze partie przespał i to bardzo.No i potem już ie miał szans.Sadze ze to była trema.Teraz juz bedzie znał smak finału i moze grać bardziej na ludzie ciekawey to bedzie pojedynek.Dott pierwszy raz w finale od wygranych MS.Pewnie bedzie chiał zrobic wszystko żeby wygrac i pokazac bezposrednio przed tegorocznymi MŚ.Cope pewnie powlaczy jednak solidność Dota powinno wygrać.Dott nawet w decydujacych momentach ma mocna nerwy.Zaczoł chyba nawet odrobine szybciej grać tym lepiej wyglada jego występ przy stole.Jeśli Dott zagra tak jak to czynił jak do tąd to ma szanse nawe wygrać spora iloscią parti.Jak nardzie w każdym z meczów nie tracił wiecej niz 2 freamy.Wiec bilans wyglada bardzo imponujaco.Licze jednak że bedzie to ciekawe widowisko.mam nadzieje że Cope zagra na luzie nie bedzie sie specjalnie denerwował i zagra dobrze ,oby z pożytkiem dla finału.Jednak wierze że Dott wygra to spotkanie.Dodam tylko że jakoś typowanie finałów wychodzi mi bardzo dobrze,wiec mam nadzieje że bedzie i tym razem podobnie.Mozna by też spróbować jakis handi -1.5 na Dotta kurs 1.95 bardzo przyjemny sądze że można spróbować.Jesli dott wygra to spokojnie ,chyba że Cope powalczy wtedy może byc bardzo zaciety meczyk.No ale okaże się jutro.Graem Dottttttt!!

poZdrawiam fcbialas
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
▶ Dott G. - Cope J

- [1] 1,60 (6/10) 9:5 ✅

- najwyższy break - Dott 1,80 (6,5/10) Dott 127 ✅

- poniżej 15 fraemów 2,10 (5/10) 14 fraemów ✅

Analiza: Finał China Open wydaje się być lekkim zaskoczeniem. Szczególnie dlatego, że zagra w nim Cope, który w każdym kolejnym meczu skazywany był na porażke a mimo to pokonał znacznie bardziej utytułowanych rywali. Dott w obecnym turnieju rozkręcał się z meczu na mecz, zaskoczył mnie swoimi wysokimi breakami, gdyż ten zawodnik raczej nie gra na wysokie breaki, pokazał jednak że potrafi je budować i z pewnością podobnie będzie w finale. Cope miał kilka bardzo dobrych występów, jednak w dzisiejszym spotkaniu troche mnie rozczarował. Grając z najsłabszym z rywali z którymi przyszło mu się zmierzyć grał najgorzej. Często popełniał głupie błędy, których na szczęście dla niego Hawkins często nie potrafił wykorzystać. Dott napewno nie byłby tak łaskawy, nie tylko dlatego że jest bardziej doświadczony, ale przede wszystkim dlatego że jest poprostu lepszy. Wydaje mi się ze jutrzejsza gra będzie bardzo zacięta podobnie jak dzisiejszy półfinał Copa, jednak Dott w takiej formie może szybko wyjść na prowadzenie, a wtedy Cope spali się psychicznie. Mimo, że nie odpuszcza gra zawsze do końca nawet jak do wygranej fraema potrzebuje ustawienia dwóch snookerów - tyle tyko, że Dott nie dopuści moim zdaniem do takich sytuacji w których musiałby męczyć się w końcówkach. Wydaje mi się że ten pojedynek o ile Cope zaprezentuje się tak jak dzisiaj będzie typowym przykładem meczu między mistrzem a uczniem i Cope będzie tym drugim stawiałbym na wynik 9:4, 9:5 dla Dotta.


GRATULACJE DLA DOTTA ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
J. Cope - G. Dott 2 1.60 ✅ ✅ ✅
Jutro typek na Dotta.Jednak w tym turnieju pokazuje sie z bardzo dobrej strony pokonał Robertsona,Higginsa i dziś O&#39;Sulivana a wiec sama czałówka snookera.No może w tym sezonie Higgins troche rozczarowuje ale zawsze jest to grozny gracz.Cope hmm...moim zdniaem miał bardzo łatwych rywali jak na dotarcie do finału praktycznie z dobrych zawodników to Murphy.Pokonał w tym sezonie beznadziejnie spisującego się williamsa potem Binghama ,No i dziś po okropnym dramatycznym meczu Hawkinsa.Cope już praktycznie przegrał mecz bo przy wyniku 5-4 dla przeciwnika i on punktował.Miał do wbicia brązową i na spokojne wygranie meczu ,jednak spudłował i tylko jednego snoookera potrzebował Cope najpierw postawiłza zółtą potem chba za zieloną i jakos uzyskał te 4 pkt.nastepnie czyscił i nieetrafił rózowej ona podsuneła sie pod łuze jednak zasłonieta była czarna naczescie dla Cope.W ostatnim freamie była bardzo zacieta długo trwała sporo pomyłem.Hawkins wbił bodajże niebieską potem rózową i została czarna decydująca pomyslił sie minimalnie i Cope wystarczyłe ze dobije.Jak widać Cope miał sporo szczescia jednak byłem pod wrażeniem niekiedy jego pewnych wbic prze wiekszość stołu.Jestem bardzo ciekawy jak sie spisze ,bo w Grand wąłsnie jak tez doszedł do finału gdzie grał z Robertsonem pierwsze partie przespał i to bardzo.No i potem już ie miał szans.Sadze ze to była trema.Teraz juz bedzie znał smak finału i moze grać bardziej na ludzie ciekawey to bedzie pojedynek.Dott pierwszy raz w finale od wygranych MS.Pewnie bedzie chiał zrobic wszystko żeby wygrac i pokazac bezposrednio przed tegorocznymi MŚ.Cope pewnie powlaczy jednak solidność Dota powinno wygrać.Dott nawet w decydujacych momentach ma mocna nerwy.Zaczoł chyba nawet odrobine szybciej grać tym lepiej wyglada jego występ przy stole.Jeśli Dott zagra tak jak to czynił jak do tąd to ma szanse nawe wygrać spora iloscią parti.Jak nardzie w każdym z meczów nie tracił wiecej niz 2 freamy.Wiec bilans wyglada bardzo imponujaco.Licze jednak że bedzie to ciekawe widowisko.mam nadzieje że Cope zagra na luzie nie bedzie sie specjalnie denerwował i zagra dobrze ,oby z pożytkiem dla finału.Jednak wierze że Dott wygra to spotkanie.Dodam tylko że jakoś typowanie finałów wychodzi mi bardzo dobrze,wiec mam nadzieje że bedzie i tym razem podobnie.Mozna by też spróbować jakis handi -1.5 na Dotta kurs 1.95 bardzo przyjemny sądze że można spróbować.Jesli dott wygra to spokojnie ,chyba że Cope powalczy wtedy może byc bardzo zaciety meczyk.No ale okaże się jutro.Graem Dottttttt!!

poZdrawiam fcbialas
Kocham finały.Do tego handi luźno wszedł. :jupi:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom