>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chilipoker... Dobry wybor?

K 84

kpk25

Użytkownik
Witam! ????
Zamierzam wpłacić jakieś 50USD do tego pokerroomu ale nie wiem czy warto ???? Po pierwsze czy wypłacalni? Jak długo się czeka na wypłate? Wasze opinie na ten temat :jezora:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Wypłacalni na pewno.
Nie lepiej wpłacić na inny room z ipoker, oferujący np. 50$ instant po depozycie ?
Wtedy zaczynasz grę z 100$ na koncie.
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Propaganda poker chyba(nie wiem czy aktualne) ,teraz ogolnie malo jest instant bonusow.

Chili nie jest zle ,ale mam lepsze promo jesli ktos chce grac za swoja kase w ipoker. Najwyzszy level VIP na Hansa Poker .Ogolnie wychodzi tak,ze macie bonus + cash out ( wychodzi podwojny bonus) ,moze byc co miesiac . Punkty leca znacznie szybciej .Zamiast np dostac 120 za turniej,sit&amp;go dostajecie z tym Levelem 300 .Spora roznica .Ponad polowe mniej gry niz normalnie wystarczy do uwolnienia bonusu .

Oczywiscie oferta tylko dla nowych kont .Jesli ktos zainteresowany to moge na PW podesłac szczegóły
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
pokersavvy tylko i wylacznie
zbudujesz przez to solidnego rolla a takie wplacanie 50$ jest troche bezsensowne
rafal co z tego ze dasz mu najwyzszy level jak z 50$ nic nie nawojuje
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Oj czy ja wiem ,czesto nawet z 5$ czy euro ludzie dochodza do sporych sum .Wiadomo,ze to loteria i na konkretna gre trzeba miec tez konkretny bankrool . Zawsze jednak to latwiej gdy ma sie ponad polowe punktow mniej do wyrobienia niz normalnie i do tego jeszcze cashout za kazde 5000 punktow .Znaczy sie nie punktow mniej tylko leca one znacznie szybciej
 
Do góry Bottom