>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Chelsea Londyn-Juventus Turyn

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Chelsea - Juventus

Oba zespoły nie zmierzyły się ze sobą jeszcze w historii.
Spotkania odbędą się na tych stadionach :


Najwięcej będzie zależało od nich :


Kto wygra :?: Zapraszam do analizy i komentarzy. :!:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bardzo ciekawie zapowiada się ten dwumecz. Obydwa zespoły zdeterminowane by zaistnieć w tych rozgrywkach. Chelsea wiadomo Ligę Mistrzów ma wygrać. Po to zatrudnili Scolariego. Z drugiej strony Juventus po latach absencji w LM jest bardzo zdeterminowany by się pokazać ponownie w Europie. Zwłaszcza, że to ostatni sezon Pavla Nedveda, który jeszcze nigdy nie wygrał tego trofeum. Raz miał wielką szanse, bo gdy był najlepszym piłkarzem świata Juventus doszedł do finału ale Czech nie mógł zagrać. A stanowił wtedy 70 % Juventusu. Pewnie jakby wtedy grał to Turyńczycy nie mieliby problemóz wygraną (byli w super formie) ale czasem tak bywa :jezora: Faworytem wielu mimo wszystko jest Chelsea, która pewnie w styczniu dokona jeszcze jakiś wzmocnień ale według mnie Juventus nie jest bez szans. Powiedziałbym nawet, że ma nawet troszkę więcej szans. Drugi mecz gra wszak u siebie. Chelsea i Juve to dwa zupełnie różne zespołu. Anglicy to taka maszynka do wygrywania. Rozprawiają się bez problemów ze słabszymi rywalami ale z czołówką bywa różnie. Juventus wręcz odwrotnie. Przegrywa lub remisu sporo meczy z przeciętniakami ale na wielkie firmy jak Inter, Milan, Roma, zespoły LM się spręża. Smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, że trenerem Chelsea był Claudio Ranieri. Mecz dopiero w lutym. Do tego czasu może się wszystko zmienić. Forma może być gorsza, kontuzje itd. Trudno więc wyrokować ale stawiałbym na biało czarnych ;-)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest JUVENTUS. Chelsea ostanio słabo superpasa przerwana 2 remisami, a JUVENTUS pędzi po MISTRZOSTWO WŁOCH. i to w zawrotnym tempie, dla mnie faworyci ????
 
unique 41

unique

Użytkownik
miki9971


Chelsea napewno nie jest w formie TERAZ ale wiesz co będzie 20 lutego? co do Juve to po jakiego mistrza? bo jeżeli mi wiadomo na pierwszym miejscu jest Inter i ma tam kilkupunktową przewagę nad Juve ;)
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Niestety wyprzedziliscie mnie z pierwsza mysla na temat tego 2meczu ;)
Bardzo jestem ciekaw rezultatu tych druzyn. Kurs na Juve wynosi 2.30 zas na Chelsea 1.55.
Przy ostatnich wynikach i formie kierowalbym sie w wiekszym stopniu w strone Juve. Do pierwszego spotkania jeszcze spory kawałek czasu, wiec rozmowa o formie mija sie z celem. Sadze ze dyskusja nabierze wiekszego znaczenie tuz przed pierwszym spotkaniem tych druzyn.
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
Będzie to dwumecz drużyn grających futbol defensywny,mimo iż Juve coraz częsciej stawia na ofensywę ale wiadomo...ta włoska obrona.. ???? życzę jak najlepiej Juventusowi ale według mnie po ciężkim dwumeczu dalej przejdzie drużyna z Anglii
 
K 0

kruku21

Użytkownik
Obydwie druzyny w slabej formie, Chelsea u siebie ma problemy ze strzelaniem bramek i wywiezieniem dobrego rezultatu a Juve jak postawi na obrone i zagra z kontry to moze bedzie jak z Realem.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
W ostatnim meczu z Villą Chelsea pokazała się z naprawdę dobrej strony. Zmianę trenera NA LEPSZE widać było gołym okiem. Zawodnicy tryskali chęcią do gry i byli naprawdę zmotywowani. Po zdobyciu gola i po końcowym gwizdku cieszyli się jakby wygrali Ligę Mistrzów, jak za starych dobrych czasów Mourinho i to mnie cieszy. Dobrze funkcjonowały wszystkie formacje. Petr Cech rozegrał bezbłędne spotkanie, a jego postawa może być kluczowa w meczu na Stamford Bridge z Juventusem. Obrona kierowana przez Johna Terry&#39;ego była bardzo skuteczna, a rajdy Bosingwy i Cole&#39;a sprawiały sporo zamieszania w szeregach Villi. W pomocy super dzielił i odbierał Frank Lampard, zresztą jak zawsze. Ballack zagrał poprawnie, ale wiem, że stać go na wiele więcej. Trochę martwi mnie postawa Mikela, do którego nie mam najmniejszych zarzutów jeśli chodzi o samą grę, ale często fauluje bezsensownie w pobliżu pola karnego, a na stałe fragmenty gry Juventus zapewne będzie przede wszystkim liczył. W ataku więcej ruchu. Anelka i WRESZCIE zmotywowany Drogba często wymieniali się pozycjami i wprowadzali zamieszanie. No więc ogólnie to tak wygląda mój rozkład formy piłkarzy The Blues. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy to wystarczy na Juve, bo przyznam że ich meczu nie oglądałem już dawno, ale na dzień dzisiejszy jestem pewien jednego typu...
UNDER 2,5
Ale nieśmiało i lekko też postawię na moją Chelsea ;)

Pozdro
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
rajdy Bosingwy i Cole&#39;a sprawiały sporo zamieszania w szeregach Villi.
zapewne chodzi Ci o lewego obrońcę Chelsea, ale on nie grał podobnie jak Joe Cole, a na dodatek nie siedzieli nawet na ławce rezerwowych.


W ostatnim meczu z Villą Chelsea pokazała się z naprawdę dobrej strony.
Mam przeciwne zdanie, goście mieli duże problemy z Aston, powinni sie cieszyc, ze mecz sie tak dla nich ulozyl ze strzelili szybko bramkę, bo poźniej dominowała Aston nie potrafiac skutecznie wykonczyc akcji, najblizej bylo po strzala z rzutu wolnego, gdy pilka odbija sie od poprzeczki i znalazla sie dwa metry przed linia bramkowa. liczne rzuty wolne dla gospodarzy jednak widoczny duzy brak nieskutecznosci. Chelsea w ostatnich minutach miala duzo szczescia, nie radziala sobie z przeciwnikami, faulowała, grała na czas o czym swiadcza 3 zółte kartki pod koniec spotkania. Jedynie Lampard i Deco, który wszedł w drugiej polowie pokazali cos pozytywnego.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
zapewne chodzi Ci o lewego obrońcę Chelsea, ale on nie grał podobnie jak Joe Cole, a na dodatek nie siedzieli nawet na ławce rezerwowych.




Mam przeciwne zdanie, goście mieli duże problemy z Aston, powinni sie cieszyc, ze mecz sie tak dla nich ulozyl ze strzelili szybko bramkę, bo poźniej dominowała Aston nie potrafiac skutecznie wykonczyc akcji, najblizej bylo po strzala z rzutu wolnego, gdy pilka odbija sie od poprzeczki i znalazla sie dwa metry przed linia bramkowa. liczne rzuty wolne dla gospodarzy jednak widoczny duzy brak nieskutecznosci. Chelsea w ostatnich minutach miala duzo szczescia, nie radziala sobie z przeciwnikami, faulowała, grała na czas o czym swiadcza 3 zółte kartki pod koniec spotkania. Jedynie Lampard i Deco, który wszedł w drugiej polowie pokazali cos pozytywnego.
Oj faktycznie... na lewej stronie obrony zagrał oczywiście Paulo Ferreira. Przyzwyczaiłem się już do A. Cole&#39;a może dlatego.

Oczywiście każdy może mieć inne zdanie na temat formy i ja swojego nie zmienię ;) Dodam jeszcze, że zgadzam się z dobrą postawą Deco po wejściu na boisko. Zaskoczył mnie pozytywnie, zresztą jak reszta drużyny.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
No wydaje sie ciekawa rywalizacja.Zobaczymy ja Guus przygotuje graczy Chelsea do ligi mistrzow i meczu z Juve.Jak dla mnie to ma troche male doswiadczenie w pracy z wielkimi klubami ale to wielki tremer.No oba zespoly zaczynaja lapac forme.Niebiescy sa zespolem grajacym typowo defensywnie a Wlosi chyba rowniez chociaz Juve ostatnio to zmienia i zaczyna strzelac sporo bramek i grac dobrze i skutecznie zarowno w ataku jak i w obronie.Ciekawy mecz.Jak dla mnie to JUVE.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jak dla mnie pewny WIN The Blues, ale tylko jutro bo w Turynie moze byc inaczej... Moim zdaniem wszystko zalezy od jutrzejszego meczu. The Blues zmienili trenera i juz widac maly postep. WIN nad Aston w sobote nie byl imponujacy ale wart u wagi ze wzgledu na to iz mielismy DWOCH! napastnikow...Anelka i Drogba. Sadze ze to samo ustawienie zobaczymy jutro, a co za tym idzie Chealse nie bedzie sie bronic. Jesli mecz bylby w fazie grupowej stawialbym x2 bo Juve mialo wysmienita forme...dwa razy obgonili Real, ale dzis mysle ze po ich wystepach nie ma sladu, a The Blues notuja lekka poprawe formy... pozatym to jest LM! Jesli Chealse nie wygra jutro przynajmniej 1:0 to moim zdaniem moze zapomniec o grze dalej...
 
R 0

rockefellaz

Użytkownik
Obydwie drużyny zagrają defensywnie. Mimo mocnej sile w napadzie obydwu drużyn myślę ,że nie padnie więcej niż 2,5 bramki.Mecz może wyglądać podobnie jak ostatnie spotkanie Chealsy z Aston Villa gdzie atakowały obydwie strony ,ale bez większych skutków.
typ: under 2,5 (8/10) ✅
albo
typ : Nicolas Anelka strzeli bramkę (5/10) ⛔
 
R 0

razak

Użytkownik
Również uważam ,że będzie under.Chelsea jest wyraźnym faworytem bukmacherów ale myślę ,że mecz będzie wyrównany.Wygrana Chelsea 1 lub 2:0.
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
Moim zdaniem padnie remis, zespoly jeszcze ze soba nigdy nie graly, wiec jest to historyczne spotkanie. Trenerem Juve, jest Ranieri, ktory bardzo dobrze zna otoczenie pilki angielskiej, poniewaz byl szkoleniowcem Chelsea ;) W tym meczu mysle, ze nie bedzie za wiele emocji, remis bedzie utrzymywal sie do konca spotkania, ale to jest oczywiscie moje zdanie z ktorym nie musicie sie zgadzac ;)

Pozdrawiam!
 
K 0

kamil64

Użytkownik
Oglądałem sobotni mecz Juve z Palermo. Mecz był ładny, Juventus wygrał 2:0 lecz nie pokazał nic szczególnego i Palermo wcale nie było gorsze. Chelsea po zmianie trenera zaczęła w końcu wygrywać i myślę że wygra dzisiejszy pojedynek.
P.S. Ładne przedstawienie par LM, od razu widać że to Liga Mistrzów a nie rozgrywki ligowe.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
VS

Spotkanie: ⚽ Chelsea Londyn - Juventus Turyn
Typ: X do połowy
Kurs: 2,05
Bukmacher: Expekt
Dziś na Stamford Bridge kolejny Angielsko - Włoski pojedynek w piłkarskiej Lidze Mistrzów. O 20.45 w Londynie zagrają The Blues oraz Stara Dama. Angielsko Włoskie pojedynki zawsze wprawiały kibiców w ogromne zainteresowanie. Dziś zresztą powinno być podobnie.
Chelsea jeszcze nie dawno była w mały dołku formy. W lidze ostatnio grało im się bardzo ciężko. Często z dużo niżej notowanymi rywalami gubili bardzo ważne punkty i chyba już nie mają szans na mistrzostwo w anglii. Tracą 10 pkt na Manu które ostatnio jest w bdb formie. Po serii nie udanych występów Abramovic zdecydował że miejsce Scolariego na stanowisku trenera The Blues zajmie Guus Hiddink. Holender ostatnimi czasy czego się nie tknął to zawsze odnosił sukcesy. W debiucie w roli trenera również odniusł sukces , bo nie wątpliwe sukcesem było wywiezienie 3 pkt z Villa Park gdzie Chelsea pokonała Aston 1:0. Nie wątpliwie morale drużyny się podniosły , forma też idzie powoli w górę ale moim zdaniem Hiddink jeszcze jednak za mało czasu miał aby skomponować się z zespołem. W lidze na Stamford Bridge niebiescy chyba upodobali sobie remisy. Na 13 spotkań w domu 6 wygrali 5 zremisowali i 2 przegrali. Jak na tak klasową drużynę zbyt imponujący wynik to nie jest. Po za tym Hiddink będzie miał trochę problemy z kontuzjami swoich zawodników bo nie zagrają Deco i Essien.
Juve natomiast też straciło nie co z formy. Jescze na Jesieni ogrywali na Santiago Bernabeu Real. Ostatnio natomiast ich mecze mnie zbyt nie przekonują. Podobnie jak i Chelsea po serii zgubionych punktów w ostatnich kolejkach chyba powoli mogą zapomnieć o dogonieniu Interu. Co prawda tracą 9 pkt ale wydaje mi się jednak że nie odrobią tego. Serie A ostatnio bardzo się wyrównała poziomem i Stara Dama na pewno jeszcze nie raz w tym sezonie zgubi punkty ze średniakiem. Juve na wyjazdach radzą sobie całkiem całkiem 7 wygranych i 3 razy remisowali i przegrywali. Stara Dama w CL jest nie pokonana od 7 spotkań i dziś zapewne tą passe zamierzają podtrzymać. Warto również dodać że ważnym atutem po stronie piłkarzy z Turynu będzie fakt że ich trener Claudio Ranieri kiedyś prowadził Chelsea i na pewno wie z doświadczenia jak grać z zespołami z wysp. Dziś po tym jak nie grał w meczu ligowym do składu Juve powinien powrócić ich symbol Alex del Piero , na pewno powinien być dużym wzmocnieniem w ofensywie.
Fakt iż jest to pierwsze spotkanie 1/8 powinno sprawić że żadna z drużyn nie zagra w I połówce ofensywnie. Znając style obydwu szkoleniowców raczej ta gra będzie obustronnie defensywna. Za pewne takie nazwiska jak Anelka , Drogba , Amauri czy del Piero będą stwarzali groźne sytuacje pod jedną i drugą bramką ale trzeba pamiętać również że w bramkach ujrzymy jednych z najlepszych bramkarzy świata. Petra Ceha i Gigi Buffona. Za pewne ten jak i każdy mecz Angielsko Włoski będzie bardzo zacięty gdzie bardziej na uwadze jest aby nie stracić bramki żeby poźniej zbyt bardzo się nie otwierać. Juve na pewno zadowoli w tym meczu bezbramkowy remis. Tak więc do połowy X.​
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Chelsea - Juventus

Liga Mistrzów powraca ! Na ten mecz kibice Juve czekali 3 lata bo wtedy to ostatni raz mogliśmy oglądać Starą Dame w rozgrywkach pucharowych. Po wygraniu ciężkiej grupy ( przed Realem i Zenitem ) los nie był łaskawy dla Włochów i skojarzył ich teoretycznie z najtrudniejszym rywalem - Chelsea. Jeśli chce sie jednak odnieść końcowy sukces to powinno sie wygrywać z każdym nie zastanawiając sie czy inny rywal byłby wygodniejszy. LM zawsze jest wielka niewiadomą i za to przecież ją tak uwielbiamy. Tutaj wszystko jest możliwe..
Sytuacja w Juve zmieniła sie od ostatniej potyczki z BATE, już nie można mówić że w zespole panuje &quot;szpital&quot;. Ranieri ma do dyspozycji już Buffona, Camoranesiego, Tiago czy Trezegeute czyli praktycznie najmocniejsze zestawienie z jakim rozpoczynali sezon. W zespole The Blues za pewno nie zobaczymy Deco, Essiena a występ Carvalho stoi pod znakiem zapytania. W ligach oba zespoły nie radzą sobie tak jak by tego oczekiwali kibice. Stara Dama jest druga z 9ptk straty do Interu. Ostatni mecz to jednak kawał porządnej konsekwentnej piłki na ciężkim terenie na Sycylii. Chelsea jest trzecia z 10ptk straty do pierwszego United. Ostatni mecz a zarazem pierwszy w roli szkoleniowca Hiddinka to wyjazdowe jak najbardziej pozytywne zwycięstwo z mocna w tym sezonie Aston Villą. Czy dzisiaj zespoły będą potrafiły sie czymś zaskoczyć? Ciężko będzie ale popatrzmy kim dysponują obydwie jedenastki.
W bramce Juve Buffon i tutaj wiele pisać nie trzeba.. Co prawda kiedy powrócił do składu zespól zaczął tracić jakby więcej bramek ale to wina słabiej dysponowanej obrony, Gigi już nie raz ratował wynik i pewnie nie raz uratuje ???? W Chelsea Cech i tutaj też przedstawiać nie trzeba. Wysoki Czeski &quot;czołgista&quot; to światowa klasa, choć zdarzają mu się wielbłądy od czasu do czasu.
Jeżeli chodzi o zestawienie obrony to w Juve powinniśmy zobaczyć Chiellliniego, Legro, Grygere i Molinaro. Piersi dwaj środkowi obrońcy to najwyższa klasa to co robią w tym sezonie. Świetnie obydwoje grają głowa, potrafią sie dobrze ustawić, zgłaszają silne aspiracje do reprezentacji a szczególnie Chiellini :) Gorzej wyglądają boki obrony.. Sporo bramek w sezonie straconych właśnie po nieporadności Grygery czy Molinaro. Drugi co prawda lubi czasem sobie wykonać jakiś rajd ale potem te jego dośrodkowania [*]Myślę że to najsłabsze ogniwa w Juve na obecną chwile. Ranieri ma do dyspozycji również Melgerga który doskonale zna realia angielskiej piłki i kto wie może zdecyduje sie na wariant z nim:&gt;
W The Blues powinni zagrać Bosingwa, Alex, Terry, A. Cole. Tutaj za dużo wypowiedzieć sie nie moge nie oglądam za często meczy Anglików :p Na pewno ogromne zagrożenie będzie stanowił Bosingwa - szybki i zwinny, jego rajdy są na pewno bedą bardzo niebezpieczne. Podobnie rzecz sie z Colem :) Terry mimo iż &quot;serce&quot; drużyny to jednak myślę że to już nie ten poziom co jeszcze jakiś czas temu. W każdym bądź razie będzie to ważny mecz dla obydwu formacji, każda z drużyn słynie z tego że traci mało bramek.
W pomocy w drużynie Starej Damy zagrają Camor, Tiago, Sissoko i Nedved. Tutaj każdy z piłkarzy to osobna historia. Na pewno duże nadzieje pokładam w dobrej grze Camora na skrzydle bo umiejętności i technikę to on ma.. Nedved troche sie nam podstarzał i coraz częściej przytrafiają mu sie bezbarwne występny ale pomimo to cały czas biega jak młodziak : ) Minęły 2 lata zanim Tiago zaaklimatyzował sie w Turynie ???? Teraz wydaje sie że się w końcu odnalazł i liczę że nareszcie bedzie to rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. Sissoko to obecnie dla mnie obok De Rossiego najlepszy DP na świecie. Czyści przed polem karny wszystko, rozprowadzi piłkę i również jak w ostatnim meczy z Palermo czasem podrybluje i coś ustrzeli ???? Na łąwce pewnie zobaczymy Giovinco który ma wszystko żeby być wielkim piłkarzem poza zaufaniem trenera.. Druga linia Chelsea to zdecydowanie miała być ich najsilniejsza broń.. Deco, Ballack, Lampart wielkie nazwiska które jednak póki co lepsze czasy mają już za sobą. Jeśli zdecydują sie na ustawienie z Kalou to prawdopodobnie akcje gospodarzy będą rozgrywane głównie środkiem pola, zobaczymy ja to będzie wyglądać w praktyce ????
Jeżeli chodzi o napastników to ciekawie wypowiedział sie Gianfranco Zola, Włoch który jak mało kto orientuje sie jeśli chodzi o drożynę z Londynu ;) &quot;Kto zadecyduje o wyniku na Stamford Bridge? Alessandro Del Piero, nie mam co do tego wątpliwości. Alex to ponadczasowy mistrz: zachwyca grą dzisiaj, zapamiętany jednocześnie wśród mistrzów przeszłości. Zostawił po sobie niezatarty ślad w nocy na Santiago Bernabeu, jestem przekonany, że da o sobie znać też w Londynie.&quot; I trudno sie tutaj nie zgodzić. Chelsea nie ma piłkarza o podobnej charakterystyce.. Alex to piłkarz kompletny, wybitny, prawdziwy kapitan drużyny. Kiedy nie idzie koledzy podświadomie szukają go na boisku licząc że pociągnie gre, a on nie boi sie wziąć ciężaru gry na siebie w najtrudniejszych momentach. Jeden drybling, jedno podanie lub strzał i losy meczu są odwrócone.. Partnerem w ataku zapewne będzie Amauri. Ostatnio trochę spuścił z tonu ale mimo wszystko wysoki i szybki Brazylijczyk stanowi świetne uzupełnienie dla Alexsa. Jest jeszcze Trezegeute ale ten pomimo że jak mało kto potrafił strzelać bramki to jednak nie jest jeszcze w pełni formy po ciężkiej kontuzji. W ataku Chelsea zobaczymy zapewne Anelke i Drogbe. Francuz to taki trochę włóczykij nie może jakoś sobie znaleźć tego wymarzonego klubu ???? Moim zdaniem miał on szanse stać sie naprawdę wielkim piłkarzem, był przecież w &quot;galaktycznym&quot; Realu jednak nigdy nie spełniał pokładanych w nim nadziei.. Nie zmienia to jednak faktu że dziś może być najsilniejszym punktem drużyny z Londynu. Dynamiczny i szybki, Legro będzie miał sporo pracy :/ Drogba to również wspaniały napastnik świetnie grający głową jednak ten sezon wyraźnie na minus.. Dużo mówiło sie o jego odejściu i to najwyraźniej odbiło sie na jego grze. Wydaje mi sie że nie jest już tak skuteczny jak jeszcze 2-3 lata temu.
Jeśli chodzi o osoby trenerów to osoba Ranieriego również daje pewien smaczek spotkaniu ;) Włoch był trenerem Londyńczyków przed przyjściem Abramowica i wpompowaniem ogromnych sum pieniędzy w zespól. Dotarł wtedy z drużyna do półfinału LM jednak gdy pojawiły sie takie pieniądze, musiał przyjść również i wychwalany na prawo i lewo wtedy Mourinho. Tak że w tym spotkaniu i Ranieri ma sporo do udowodnienia ! Sporo osób krytykuje go jednak za sposób prowadzenia zespołu.. Późno dokonuje zmian w składzie, dziwacznie tłumaczy sie po prążkach i ciągle uważa że nie potrzeba wzmocnień i dysponuje wystarczającym składem.. Nie można mu wiele zarzucać bo co jak co jak zrobił z Juve na nowy zespól światowej klasy, powprowadzał kilku mniej znanych do tej pory zawodników do wielkiej piłki ;) Na ławce Chelsea również wielka postać Guus Hiddink. Trener którego ogromniej szanuje głównie za to co osiągnął z reprezentacjami Korei, Australii czy Rosji ;) Czy jednak poradzi sobie z piłką klubową ? Ciężko będzie wszystko przekazać piłkarzom w tak krótkim czasie ale zobaczymy :&gt;
Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu, póki co większe szanse daje sie Chelsea. Na przestrzeni lat to jednak Juventus był światową drużyna, wygrywającą wiele trofeów. The Blues również byli dobrym zespołem ale do czołówki dobili niejako po wpompowaniu w klub ogromnych pieniędzy.. W tym samym czasie z Turynu odchodzili piłkarze po degradacji do serie B. Dzisiaj wieczorem licze że Stara Dama pokaże że pomimo iż można kupić perfekcje to talentu nigdy.

Przewidywane składy
Chelsea (4-3-3): Cech - Bosingwa, Alex, Terry, A. Cole - Ballack, Mikel, Lampard - Kalou, Anelka, Drogba
Ławka: Taylor, Carvalho, Belletti, Malouda, Deco, J. Cole, Di Santo

Juventus (4-4-2):
Buffon - Mellberg, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro - Camoranesi, Sissoko, Tiago, Nedved - Amauri, Del Piero
Ławka: Manninger, Grygera, Marchisio, Marchionni, Poulsen, Trezeguet, Iaquinta

Sędzia :
Olegario Benquerenca

Mój typ:
Chelsea - Juventus 2 @5,15
under/over(2,5) 1 @1,57

oraz :&gt;
Czas pierwszej bramki :
Od 31-szej minuty lub później @2.05
Czy N Legrottaglie otrzyma kartkę w regulaminowym czasie?
TAK @3,75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom