>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Chelsea 0-0 Liverpool 6.12.05

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Chelsea - Liverpool godz. 20 : 45

Analiza : Jest to pojedynek gigantów i przedewszystkim 2 silnych trenerów z jednej strony Jose Mourinho a z 2 Rafeal Benitez przedewszystkim jest to mecz o godność Chelsea z ostatniej edycji LM wyelminował ich właśnie liverpool teraz czas na rewanż w 1 meczu w tej grupie mecze zakończył się rezultatem 0 : 0 więc mecz będzie bardzo emocjonujący od 1 do 90 minuty mój typ to 1 uzasadniam go tym że Chelsea jest podrażniona ostatnim wyelminowaniem ich z zeszłej edycji LM a 2 sprawa to że Abramowic ostatnio narzekał na rezulataty w lidze mistrzów , W składzie The Blues zabraknie jedynie kontuzjowanego Claude&#39;a Makelele, a do gry wraca napastni Hernan Crespo. Z kolei w ekipie The Reds nie zagra Xabi Alonso, lecz wystąpi za to Mohamed Sissoko, który z powodu zawieszenia opuścił ligowe spotkanie z Wigan Athletic.


Mój typ : 1
Kursy : 1 - 1.60 X- 3.20 2- 5.00 1X- 1.10 2X- 1.95

Statystyki :

Wygrana Chelsea : 5
Remisy : 3
Wygrana Liverpool : 2


Chelsea - Ostatnie 4 u siebie :
Chelsea Middlesbrough 1 - 0
Chelsea Newcastle 3 - 0
Chelsea Blackburn 4 - 2
Chelsea Charlton 1 - 1

Liverpool - Ostatnie 4 u siebie :
Liverpool Wigan 3 - 0
Liverpool Betis 0 - 0
Liverpool Portsmouth 3 - 0
Liverpool Anderlecht 3 - 0

Chelsea - Ostatnie 4 na wyjeździe:
Portsmouth Chelsea 0 - 2
Anderlecht Chelsea 0 - 2
Manchester U
Chelsea 1 - 0
Betis Chelsea 1 - 0

Liverpool - Ostatnie 4 na wyjeździe :
Sunderland Liverpool 0 - 2
Manchester C Liverpool 0 - 1
Aston Villa Liverpool 0 - 2
Crystal Palace Liverpool 2 - 1
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Według MNie Mecz Skonczy sie Remisem.
Chelsea Gra Dobrze Przed Własna Publicznością, a Liverpool ostatnio zyskał zwyżke Formy i Tak Łatwo Nie Da sie Ograc... 0:0
 
H 0

h2o

Użytkownik
Ja obstawiałbym jednak overa w tym meczu, gdyż żadne zwycięstwa Chelsea strzeli przynajmniej 2 bramki a L&#39;pool ostatnio też się rozstrzelał, w ostatnich meczach zdobywają co najmniej 2 bramki, według mnie wynik 2:1 lub 2:2, zbyt duże ryzyko stawiać na under po takim małym kursie
 
H 0

h2o

Użytkownik
napisz dlaczego filipie, bo wydaje mi się, że taką wypowiedzią nie podwazyłeś mojej krótkiej analizy i uargumentowania stawiania na OVER
pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom