>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chcieli ustawić mecz Zawisza - Arka !?

C 445

cristovao

Użytkownik
Mecz 1. ligi Zawisza - Arka (6 kwietnia) pod lupą PZPN, UEFA i policji. Wszystko przez możliwość próby ustawienia spotkania, o czym poinformowali piłkarski związek bukmacherzy.
Jak ustalił Fakt podejrzenia firmy STS wzbudziły zakłady z ostatnich dni w wysokości kilku tysięcy złotych każdy. To znacznie więcej niż standardowy zakład na tego typu wydarzenie. Dodatkowo zakłady zostały ustalone w systemie solo, czyli bez żadnych innych meczów, co zdarza się niezwykle rzadko. Po weryfikacji ustalono, że u innego bukmachera, bet365, takie zakłady też miały miejsce.
– W piątek rano otrzymaliśmy informację od bukmacherów. Uruchomiliśmy procedury. Poinformowaliśmy UEFA i policję. Zrobiliśmy to, co do nas należało. W pełni ufamy klubom, że nie mają z tym nic wspólnego. Może ktoś szalony zdecydował się na takie zakłady, ale to już nie nasza rola, aby to ustalać – powiedział Faktowi prezes PZPN Zbigniew Boniek (57 l.).
Trudno uwierzyć w przypadek. Zakład był bardzo konkretny – na zwycięstwo Zawiszy różnicą dwóch bramek. PZPN postanowił o wysłaniu specjalnego delegata, który będzie przyglądał się zachowaniu piłkarzy.
- Taka informacja ma fatalny wpływ na wizerunek Arki ze względu na przeszłość klubu (Arka została zdegradowana za korupcję w 2007 r. przyp. red.). Cieszę się, że ten mecz będzie toczył się pod specjalnym nadzorem. Piłkarze tym bardziej będą walczyli o zwycięstwo, aby uciąć wszelkie spekulacje - powiedział Faktowi prezes Arki Wojciech Pertkiewicz (37 l.).
http://sport.fakt.pl/PZPN-poinformowal-UEFA-i-policje-o-mozliwosci-ustawienia-meczu,artykuly,206717,1.html

Ile wygra Zawisza z Arką Gdynia? Pytanie nie jest przypadkowe, bowiem pojawiły się informacje, że niektórzy totkowicze (jeden? więcej?) postawili u bukmacherów duże pieniądze na wysokie zwycięstwo jednej z drużyn.

Oprócz tego, że mecze Zawiszy z Arką zawsze były spotkaniami podwyższonego ryzyka, obstawiane zwiększonymi środkami policji, to sobotni mecz pod „specjalny nadzór” wzięły też PZPN i UEFA.
http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&amp;amp;IdPublication=6&amp;amp;NrIssue=2317&amp;amp;NrSection=2&amp;amp;NrArticle=241157&amp;amp;IdTag=36

Korupcja znów skaziła polską piłkę? Szybka i ostra reakcja Bońka
Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że jedna z firm bukmacherskich działających w Polsce, przekazała swoje spostrzeżenia dotyczące meczu I ligi, Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia, który ma być rozegrany 6 kwietnia.
Przekazane informacje dotyczą przebiegu zawieranych zakładów bukmacherskich w szczególności wysokości stawek, ewentualnych zdarzeń boiskowych, na które zostały poczynione zakłady, ilości zawartych zakładów, itp. analiza powyższych informacji pokazała jednoznacznie, że zakłady na wspomniany mecz odbiegają w sposób znaczący od dotychczasowej normy dla spotkań podobnym charakterze (poziom rozgrywek, sytuacja w tabeli, itp.).
Zbigniew Boniek, prezes PZPN, powiadomił o całej sprawie prezydenta UEFA, Michela Platiniego i sekretarza generalnego UEFA, Gianniego Infantino.
PZPN skontaktował się z prezesami klubów Arki i Zawiszy, powiadamiając ich o nieprawidłowościach dotyczących zakładów bukmacherskich na mecz Zawisza - Arka.
O sprawie został też powiadomiony Komendant Główny Policji.
Polski Związek Piłki Nożnej wyśle też specjalnego delegata na mecz Zawiszy z Arką.
&quot;PZPN, jako organizator rozgrywek I ligi, z całą mocą podkreśla, że uczyni wszystko, by wszystkie mecze pierwszoligowe toczyły się w atmosferze fair play i nie pozwoli na jakiekolwiek zakłócenie sportowego ducha rozgrywek. Wszelkie przejawy manipulowania wynikami pierwszoligowych spotkań będą przez nasz związek, przy współpracy odpowiednich organów państwowych, surowo zwalczane&quot; - czytamy na stronie związku.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/i-liga/korupcja-znow-skazila-polska-pilke-szybka-i-ostra-,1,5460808,wiadomosc.html
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ktoś kiedyś PODOBNO dał 160 tysięcy na to że Polska pokona Greków. I nie było ani policji, ani prokuratury ani tym bardziej wygranej orłów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Smaczkiem jest to , że buk najpierw tę sporą kasę ( ponoć 300k ) przyjął - a dopiero po tym zgłosił , że coś na rynku tego meczu się dzieje ????
 
C 445

cristovao

Użytkownik
prezesik STS wypowiadał się telefonicznie w Orange Sport i był bardzo dumny, że szczególnie na Pomorzu przyjęto kilkanaście zakładów na wygraną Zawiszy dwoma bramkami
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
STS puścił famę, że ktoś u nich zagrał podobno za 300 tysięcy złotych, jak oni przy stawkach 1000-2000 zł muszą dzwonić do centrali, a co dopiero mówić o zakładzie na I ligę z taką kwotą.
Ten STS który reklamował się kolosalnymi stawkami na Euro 2012, ten STS który przyjmuje taką stawkę, a później zgłasza to PZPN czy tam Policji.
Niedługo turniej WTA w Katowicach, a STS ma główną siedzibę w Katowicach, więc muszą mieć kasę na ustawki na tym turnieju ???? .
 
K 889

kresowiak1993

Użytkownik
Witam ! Powiedzcie mi mili koledzy czy obstawiając mecz Zawiszy (typ 1 wygrana Zawiszy) normalnie ten zakład jest brany pod uwagę wobec zaistniałej sytuacji, poza tym obstawiłem 4 inne mecze. Jak to wygląda ?
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Witam ! Powiedzcie mi mili koledzy czy obstawiając mecz Zawiszy (typ 1 wygrana Zawiszy) normalnie ten zakład jest brany pod uwagę wobec zaistniałej sytuacji, poza tym obstawiłem 4 inne mecze. Jak to wygląda ?
Na pewno będzie brany pod uwagę.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Chyba przekornie postawię x2 tudzież jakiś azjan +1 Arka. W zaistniałej sytuacji jak dla mnie, ma to sens.
EDIT: Ojojojo bet365 wycofał wszystkie handi na to spotkanie ^^
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Idioci nie potrafia napisac artykulu. Chodzi o zaklady na dokladna wygrana 2(dwoma bramkami) czy poprostu handicap -1,5 ??

Tak samo bylo z mistrzostwem Polski, kazdy wiedzial ze wygra Slask i co ? Gowno, nikt nic nie zrobil potem. Podobnie dzisiaj, gamonie z stsu przyjeli zaklady a potem sie posrali ze trzeba bedzie powyplacac w razie czego to wiec zglosili zeby przestraszyc heheh. Prawda jest taka ze jezeli Zawisza ma wygrac dwoma bramkami i jest to ustawione to czy bedzie 10, 100 czy 1000 delegatow to i tak wygra ;).
edit : betcity trzyma Zawisza -1,5 2,30 bo nigdzie indziej nie ma
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie zazdroszczę teraz uczciwym piłkarzom ww. klubów.
I przypomnę, że jak na razie cała sprawa jest formalnie, jedynie domniemaniem.
Trzeba tak grać aby nie wygrać/nie przegrać 2 czy iloma tam trzeba bo nie śledzę doniesień o co dokładnie biega - bramkami bo posiłki CBA gotowe do boju i znoju ???? .
Nie jest to może bardzo trudne ale jednak presja.
I najśmieszniejsze na dziś jest to, iż &quot;ustawka&quot; polega na tym aby ze strachu nie przegrać/nie wygrać tyloma a tyloma bramkami. Wynik meczu zostanie więc wypaczony. Przez strach.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie zazdroszczę teraz uczciwym piłkarzom ww. klubów.
I przypomnę, że jak na razie cała sprawa jest formalnie, jedynie domniemaniem.
Trzeba tak grać aby nie wygrać/nie przegrać 2 bramkami bo posiłki CBA gotowe do boju i znoju .
Nie jest to może bardzo trudne ale jednak presja.
I najśmieszniejsze na dziś jest to, iż &quot;ustawka&quot; polega na tym aby ze strachu nie przegrać/nie wygrać 2 bramkami. Wynik meczu zostanie więc wypaczony. Przez strach.
Nie wiem co ty teraz chcesz sugerowac. Ze grac wszystko procz 2-0 3-1 czy 4-2 ? Bzdura i to juz nadinterpretacja. Ma byc dwoma to bedzie i tyle, a jezeli nie to bedzie normalny mecz. Do pewnego czasu takie akcje i teorie maja sens ale ty juz podazasz za daleko i radze przystopowac.
Idealnym przykladem jest mecz o ktorym wspomnialem, kazdy wiedzial ze Slask wygra w krakowie, kursy z 2,50 pospadaly na 1,50 i co? Nikt nawet nie zainteresowal sie ta sprawa.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Soltysiao;3510513]Nie wiem co ty teraz chcesz sugerowac. Ze grac wszystko procz 2-0 3-1 czy 4-2 ? [...]
Wcześniej zmieniłem co prawda swój tekst bo nie śledzę &quot;doniesień&quot; w sprawie, ale sen został zachowany.
I o taki sens mi właśnie chodziło.
[...] Bzdura i to juz nadinterpretacja. Ma byc dwoma to bedzie i tyle, [...]
Naprawdę? Wiesz to na 100%? Zrozumiem, jeśli posiadasz szklaną kulę.
[...] a jezeli nie to bedzie normalny mecz. Do pewnego czasu takie akcje i teorie maja sens [...]
[...]
Teorie mają sens zawsze. Zwłaszcza, że nie ma głupich pytań.

[...] ale ty juz podazasz za daleko [...]
O tym, tylko ja decyduję.
[...] i radze przystopowac.
Radzisz? Ja nie mam doradców i nikogo nie słucham a Twoja wypowiedź nie wygląda na radę.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Edit: wyobraziłem sobie co czują piłkarze, których mecz przed jego rozpoczęciem został już szeroko skomentowany, opisany i oceniony. Polecam o podejście do podobnych sytuacji, w sposób &quot;uczestniczący&quot;. Człowiek nie jest mechanizmem. Posiada uczucia i odczucia. W tym, lęk. Jeśli nie świadomy to podświadomy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Edit: wyobraziłem sobie co czują piłkarze, których mecz przed jego rozpoczęciem został już szeroko skomentowany, opisany i oceniony. Polecam o podejście do podobnych sytuacji, w sposób &quot;uczestniczący&quot;. Człowiek nie jest mechanizmem. Posiada uczucia i odczucia. W tym, lęk. Jeśli nie świadomy to podświadomy.
Ty udajesz czy co ? Jezeli mecz ma byc ustawiony to bedzie jezeli taka kasa zostala wsadzona !!!!!!!! Co maja czuc pilkarze ???????? Jezeli jest ustawka to polowa o tym wie i zagra tak jak ma zagrac. Pisanki o leku czy innych fazach jest juz smieszna.
Wszystko zalezy kto co chce grac a wybor jest prosty. Wierzysz w ustawke graj -1,5, nie wierzysz to odpusc ten mecz a nie doszukuj sie zeby grac wszystko procz wygranych dwoma hehe.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Soltysiao;3510779]Ty udajesz czy co ? Jezeli mecz ma byc ustawiony to bedzie jezeli taka kasa zostala wsadzona !!!!!!!! Co maja czuc pilkarze ???????? [...]
Nie denerwuj się ????

[... ] Jeżeli jest ustawka to polowa o tym wie i zagra tak jak ma zagrac. Pisanki o leku czy innych fazach jest juz smieszna. [...]
Świetnie. Pośmiejmy się.
Jeśli jest ustawka to w tym konkretnym przypadku wie o niej cała Polska.
Piłkarze, na których mecz przyjdzie CBA, Bońki, Prokuratorzy na pewno zagrają tak jak zostało (jeśli zostało) ustawione.
Przecież muszą się wywiązać z zobowiązań :grin:. Przecież tak kasa została wsadzona ...

-----------
[...] Wszystko zalezy kto co chce grac [...]
Zgadzam się, że zależy kto co chce grać. Moja hipoteza jest hipotezą. Równoprawna z innymi. To wszystko.
--------------------------------------------------------
I jeszcze coś:
[...] Może ktoś szalony zdecydował się na takie zakłady, ale to już nie nasza rola, aby to ustalać – powiedział Faktowi prezes PZPN Zbigniew Boniek [...]
W przypadku trafienia wyniku, ta szalona osoba ma jak w banku, odpowiednią &quot;asystę&quot; przy wypłacie wygranej. Nieważne czy przelew czy podejdzie do kolektury w realu.
Niepokoi mnie natomiast inna sprawa. Mianowicie wymiana informacji. Buki (?) - bo nie napisano kto &quot;weryfikował&quot; - wymieniają między sobą info o zakładach, Klientach?
[...] Po weryfikacji ustalono, że u innego bukmachera, bet365, takie zakłady też miały miejsce. [...]
 
Do góry Bottom