>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chce zacząć grać systemem Sure Bets. Masa pytań.

S 0

sspider69

Użytkownik
Przeczytałem artykuł a mianowicie:
Surerbets to system, w którym wygrywa się mało (w zależności od sumy pieniędzy jaką posiadamy), nie znając w ogóle sportu! O co chodzi? Otóż, trzeba mieć najlepiej konto u kilku internetowych buków (u nich nie ma podatku od wygranych). Następnie trzeba znaleźć surerbets&#39;a, choć nie jest to łatwe, ale później dam linki i nie będzie trzeba samemu szukać. Oto na czym to właściwie polega:

Załóżmy, że mamy np. 1000zł kapitału.

Wybieramy sobie surerbeta
np. Vitesse Arnhem - Malmö FF Football, Turkey, Efes Pilsen Cup 2005 07/01/05 18:00

1 kurs 2.40 obstawiamy za 46.07 % kasy
X kurs 3.50 (innu bukmacher) obstawiamy za 29.85 % kasy
2 kurs 4.50 (innu bukmacher) obstwiamy za 24.08 % kasy

Czyli: stawiamy na 1 460,70zł , na x 298,50zł i na 2 240,80zł. SUMA = 1000
Jeżeli 1- wygrywamy 1105zł
Jeżeli X- wygrywamy 1044.75zł
Jeżeli 2- wygrywamy 1083.60zł

Czyli zasada jest prosta ... rozglądamy się po różnych bukach i wybieramy najwyższe kursy

Bez żadnego ryzyka wtopienia kasy , jesteśmy na plusie!

Aby obliczyć czy marża bukmacherów dla takich kursów będzie ujemna, czyli wystąpi surebet korzystamy ze wzorów:

Dla zdarzeń trójdrogowych(1x2):

marża(%)=(1/1)+(1/x)+(1/2)

Dla zdarzeń dwudrogowych:

marża(%)=(1/1)(1/2)

Sure bet występuje tylko wtedy, gdy marża - 1 &lt;0


I jeszcze jedna bardzo rzecz- jak obliczyć procent pieniędzy jaki trzeba postawić na drużynę:

Dla zdarzeń trójdrogowych:

A(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/B
C(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/C

Dla zdarzeń dwudrogowych:

A(%)=(1/(1/A+1/B))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B
Moje Pytania są następujące;
Czy ktoś gra takim systemem ? Z chęcią bym porozmawiał na gg ;d
Czy jest on w ogóle opłacalny ??
Czy jest dużo meczy tego rodzaju, takich żeby się opłacało obstawić.
Mam założone konto na bwin oraz expekt u jakiego buka założyć 3 konto bet365 będzie odpowiedni ??
Chciałbym aby mi ktoś przybliżył jak obliczać te %.
Planuje założyć sobie jakiś zeszycik i wszystko tam wypisywać, mecze u każdego buka i gdzie najlepiej obstawić, na początek jakieś małe staweczki, tak żeby się wprawić, a potem może coś większego.
Proszę o pomoc, może jakieś podpowiedzi, może jakieś opinie, cokolwiek, najpierw chciałbym poznac wszystko od podstaw.
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Każdy chyba przechodził lub w przyszłości będzie przechodził przez granie SB, bo &quot;kasa bez ryzyka&quot; kręci każdego. Wiem jak nurtujące są początki, więc napiszę co nieco, ale pamiętaj - najwięcej i tak nauczysz się grając sam, rady innych są ok, ale doświadczenie nabywa się samemu. Kolejno:
1. Kiedyś grałem SB - trochę zarobiłem, ale uznałem to za zbyt ryzykowane zajęcie i przestałem tak grać.
2. Czy jest opłacalny? Zależy ile masz kasy na wstęp, jak zaczniesz od 1000zł na podział to kokosów nie będzie, ale kasa robi kasę - co kto lubi
3. Dużo - są specjalne wyszukiwarki SB - jedne są płatne (wtedy masz kursy na bieżąco aktualizowane), inne są bezpłatne - wtedy kursy są z opóźnieniem, więc nie zawsze w buku jest ten co w przeglądarce
4. Konta to potrzebujesz w każdym z renomowanych + betfair, jak będziesz miał 3 konta to mało co pograsz - ja grając SB miałem 16 kont, a to i tak mało było, ale dałem radę już grać SB
5. Na necie masz kalkulatory SB - same liczą za Ciebie
Największa zaleta SB? Kasa bez ryzyka.
Zagrożenia:
a) jeden buk przyjmie całą kwotę, drugi - nie, bo np. za dużo postawisz (tak się zdarza) - wtedy trzeba kontrować u innych, minimalizować stratę itp
b) w jednym z buków w momencie stawiania zakładu zmieni się kurs i sytuacja jak wyżej się powtarza
c) blokada konta buka, bo granie SB jest niezgodne z regulaminami buków (lub nałożą Ci limity) - tak czy inaczej pewne konta mogą nadawać się do zamknięcia
To w sumie tak na wstęp, wpisz sobie w google surebety i powinna wyskoczyć strona w całości poświęcona SB po polsku - tam znajdziesz dokładnie wszystko opisane krok po kroku
Osobiście odradzam granie SB, ale jak pisałem - jest pokusa i każdy przez to przechodzi.
 
S 0

sspider69

Użytkownik
A powiedz mi dlaczego odradzasz ?? Oczywiście czytam tematy, czytam strony, ale jeszcze niektóre sprawy są dla mnie niejasne, dlatego ten temat.
Napisałeś jeszcze że to zbyt ryzykowne zajęcie, dlaczego ??
No to założę konta w każdym renomowanym buku, a jeszcze mi powiedz co to BETFAIR ?
 
V 0

valuebet

Użytkownik
To dlaczego ryzykowne masz w &quot;zagrożeniach&quot;. Czemu odradzam? Dodaj sobie koszty wpłat/wypłat do buków - nie każdy ma P24 (przelewy 24) + to co masz w zagrożeniach i okazuje się, żeby cokolwiek na tym ugrać trzeba mieć duuuży kapitał, bo średnio na typie zarabiasz 1-2%, a czasem nawet mniej, więc zakładając, że masz 1000zł na grę - to zysk z typu to +/- 10zł, a wystarczy, że jeden kurs się zmieni i masz minus.
Betfair - giełda zakładów, dobra do kontrowania jak coś jest nie tak z drugim kursem.
Gdyby SB było takie proste to każdy tak by grał, bo co za problem, nie? Ale sporo jest &quot;zagrożeń&quot;, które sprawiają, że mając np 1000zł lepiej zrobisz obstawiając w &quot;normalny&quot; sposób single, max duble i wierz mi, że większy z tego będziesz miał zysk.
Z autopsji - mi też kiedyś ktoś napisał, że &quot;sb średni biznes bo to i tamto&quot;, ale ja grałem - nie straciłem, ale po pewnym czasie uznałem, że nie warto, a było to w momencie, gdy jeden buk wycofał mi postawiony zakład, bo niby błąd w kursie i z sb zrobił się normalny - na szczęście wynik okazał się trafiony i na tym zakończyłem zabawę z SB. To już lepszy jest trading, który też ma w sobie coś z SB.
 
obi-wan-kenobi 42

obi-wan-kenobi

Użytkownik
Dokladnie tak samo zakonczylem zabawe w SB jak kolega Valuebet z ta roznica ze mi jeden buk cofnal zaklad wygrany,a drugi buk juz przegrany nie
odradzam
 
S 0

sspider69

Użytkownik
Czytam praktycznie od rana ????
Moim postanowieniem jest gra do 4%, to jest raczej bezpieczna gra z tego co wyczytałem.
konta założę jednak u 7-8 buków na początek.
A co sadzicie o Moneybookers ? Mam tam wpłacić pieniądze czy normalnie operować nimi z iPKO ??
U tych buków chce miec konta.
Pinnacle
Bah
Bwin
expekt
unibet
bet-at-home
Jeszcze by się z 2 jakieś znane przydały, na początek chce podzielić między tych buków, kapitał 1500-2000zł, grac małymi stawkami i zdobywać doświadczenie.
 
S 0

sspider69

Użytkownik
a no dziękuję, poczytam zaraz opinie i zobaczę co to za giełdy zakładów ????
a co z tym pytaniem ? &quot;A co sadzicie o Moneybookers ? Mam tam wpłacić pieniądze czy normalnie operować nimi z iPKO ??&quot;
Nikt mi nic nie podpowie, nie da cennych rad, nie podzieli się ze mną nowinkami ????
 
Do góry Bottom