>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

chat na efortunie

ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Witam,

Chciałbym poruszyć temat chatu na stronie bukmachera Efortuna. Te osoby które miały styczność z graniem live na stronie tego bukmachera pewnie nie raz widzieli, jak osobnicy niskiej kultury wyzywali/grozili śmiercią lub w inny niestosowny sposób wypowiadali się o drużynie/zawodniku którego obstawili. W załączniku przesyłam małą część tego co ludzie tam wypisują.

Teraz pytanie do bukmachera; czy cokolwiek zamierzają z tym robić? Czy dają przyzwolenie na takie typu wypowiedzi na ich stronie?
 

Załączniki

X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Norma od dawna na tego typu czatach że różni ludzie wypisują różne rzeczy, trochę nie rozumiem sensacji i co miałby robić bukmacher, przecież nie ma obowiązku tego czytać, a chyba nie spodziewałeś się tam niczego wartościowego
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Norma od dawna na tego typu czatach że różni ludzie wypisują różne rzeczy, trochę nie rozumiem sensacji i co miałby robić bukmacher, przecież nie ma obowiązku tego czytać, a chyba nie spodziewałeś się tam niczego wartościowego
Dziwne że nie czytają pracownicy z Fortuny chatu według ciebie,że ja już mam bana tam 16 miesięcy i nie za zadne przkleństwa czy grożby a za to że uświadamiałem tam grających by nie grali tych typów z chatu ponieważ z 30% z hakiem z nich to są wystawiane przez Fortunę i byłem niewygodny z tym faktem i się mnie pozbyli a takich jak co mają bana tam to jest multi!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Dziwne że nie czytają pracownicy z Fortuny chatu według ciebie,że ja już mam bana tam 16 miesięcy i nie za zadne przkleństwa czy grożby a za to że uświadamiałem tam grających by nie grali tych typów z chatu ponieważ z 30% z hakiem z nich to są wystawiane przez Fortunę i byłem niewygodny z tym faktem i się mnie pozbyli a takich jak co mają bana tam to jest multi!!!!!!
Chyba logiczne że mówiłem to z perspektywy zwykłego gracza, a nie pracownika fortuny. A co do twojego bana to z jednej strony słabo że ci go dali, z drugiej strony raczej tych słów udowodnić też nie masz jak. No i nie rozumiem jaki sens w ogóle uświadamiać ludzi których nawet nie znasz? Niech grają co chcą, chyba sami najlepiej widzą jak na tym wychodzą
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dziwne że nie czytają pracownicy z Fortuny chatu według ciebie,że ja już mam bana tam 16 miesięcy i nie za zadne przkleństwa czy grożby a za to że uświadamiałem tam grających by nie grali tych typów z chatu ponieważ z 30% z hakiem z nich to są wystawiane przez Fortunę i byłem niewygodny z tym faktem i się mnie pozbyli a takich jak co mają bana tam to jest multi!!!!!!
Gdzieś jest konkretnie podane, za co jest ban? Chłopie, Fortuna nie ma co robić, tylko wystawiać typy na czacie? Rozumiem, że mają magiczną kule i wiedzą, co wejdzie a co nie? Fortuna (jak i każdy polski buk) ma tak olbrzymią przewagę nad graczem w postaci marży oraz podatku, że mogą leżeć na kanapie i liczyć pieniądze, nie muszą absolutnie nic więcej robić, także takie sugestie są cokolwiek śmieszne. Tam długofalowo wygrywa jakiś absolutny promil, który i tak za chwilę otrzyma limity, więc proszę cię, oni mają gdzieś jakieś zabawy na czacie. (Tym bardziej, że widzę, że matematykiem jesteś, skoro z dokładnością jesteś w stanie określić, że akurat 30% typów na czacie wystawia Fortuna. Na pewno tyle, a nie 43%?)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +694
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Gdzieś jest konkretnie podane, za co jest ban? Chłopie, Fortuna nie ma co robić, tylko wystawiać typy na czacie? Rozumiem, że mają magiczną kule i wiedzą, co wejdzie a co nie? Fortuna (jak i każdy polski buk) ma tak olbrzymią przewagę nad graczem w postaci marży oraz podatku, że mogą leżeć na kanapie i liczyć pieniądze, nie muszą absolutnie nic więcej robić, także takie sugestie są cokolwiek śmieszne. Tam długofalowo wygrywa jakiś absolutny promil, który i tak za chwilę otrzyma limity, więc proszę cię, oni mają gdzieś jakieś zabawy na czacie. (Tym bardziej, że widzę, że matematykiem jesteś, skoro z dokładnością jesteś w stanie określić, że akurat 30% typów na czacie wystawia Fortuna. Na pewno tyle, a nie 43%?)
Fortuna się tym nie zajmuje tylko firmy outsourcingowe. Wszędzie działa to na tej samej zasadzie. Pobudzanie za pomocą słów kluczy i socjotechnik ( kolorów, dźwięków...). Jesteśmy w internecie a nasze dane są poddawane ciągłej analizie... Fortuna jak każdy bukmacher aby zarabiać potrzebuje obrotów a "środowisko chata" to dobre miejsce aby to podkręcać. Fora bukmacherskie, blogi bukmacherskie... wszystko działa na tej samej zasadzie. Tworzy się społeczność i wykorzystuje się dane, które społeczność dostarcza aby w maksymalnym stopniu wykorzystać. W czasach pandemii kiedy nie było co obstawiać bukmacherzy (w sumie to raczej firmy outsourcingowe) oferowały sporo tego typu ogłoszeń aby tworzyć ruch w mediach społecznościowych, na forach bukmacherskich... promować markę... To norma w dużych firmach,
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
U nas wcale nie jest lepiej:

1674312352598.png

Zresztą na Superbecie i innych czatach jest podobnie. Psychologicznie wszystko rozbija się o poczucie niesprawiedliwości, że przegrało się kasę z przyczyn nie do końca losowych. Ludzie myślą, że ich faworyt przegrywa bo sprzedał mecz, a przegrywa, gdyż ma gorszą dyspozycję dnia/motywację/przeciwnik ma dzień konia/inne. W sumie nie chciałbym być tenisistą, który po przegranym pojedynku z underdogiem musi czytać takie wyzwiska :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
Do góry Bottom