>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Charity Federer - Nadal

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
21 grudnia zagrają w Zurychu, a dochód zostanie przeznaczony na głodujących w Afryce. Do rewanżu dojdzie dzień później w Hiszpanii, a środki zasilą fundację Nadala, która pomaga dzieciom, m.in. w Indiach.
Kurs na win Federera ok. 1,5 i 2,5 na Nadala
orientuje sie ktoś czy gdzies mozna postawic inny typ niz czysty win?
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
w betclicu jest na dokladny wynik setowy i na ilosc setow.
wedlug mnie z uwagi ze jest to mecz pokazowy na cele charytatywne beda tutaj 3 sety, a kurs 2,2 bardzo zachęcający ????
 
merengue 2,3K

merengue

Użytkownik
wedlug mnie z uwagi ze jest to mecz pokazowy na cele charytatywne beda tutaj 3 sety, a kurs 2,2 bardzo zachęcający ????
Żebyś się nie przejechał - osobiście uważam, że Roger i Rafcio podzielą się wygranymi i każdy odniesie zwycięstwo w swojej ojczyźnie... ;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
no wlasnie, odniesie, ale moim zdaniem trzysetowe ????
dawno nie typowalem tenisa, ale wrocilem na chwile by postawic ten mecz. Na pewno będą chcieli grać jak najdluzej, bo to pod publiczke, więc trzy sety wchodzą w grę i moim zdaniem tak bedzie. Chyba, że będzie tak jak mówi Merengue lub zupelnie odwrotnie - Federer przegra pierwszy mecz w dwóch setach, by potem wygrać w Hiszpanii, ale to raczej mało prawdopodobne. Najbardziej realne jednak 2-1 dla Fedexa.
Federer wygra 2-1
Kurs: 4
Nadal wygra 2-1
Kurs: 6
chyba lepiej zagrać dwa kupony na dokładny wynik 2-1 z obu stron, niż jeden na 3 sety po kursie 2,20
prosta matematyka, np. mamy 100 zł na typowanie tego zdarzenia
I
100 zł x 2,20 = 220 zł - 100 zł = 120 zł zysku
II
50 zł x 4 = 200 zł - 100 zł = 100 zł zysku (tylko 20 zł mniej niż powyżej)
50 zł x 6 = 300 zł - 100 zł = 200 zł zysku (aż 80 zł więcej niż powyżej)
albo (ja tak gram)
60 zł x 4 = 240 zł - 100 zł = 140 zł zysku
40 zł x 6 = 240 zł - 100 zł = 140 zł zysku
tak czy siak jesteśmy na plusie, trzeba się tylko modlić o 3 sety :]
http://www.youtube.com/watch?v=94xyOpETYYs
tutaj Fedex mówi dla beki, że da Nadalowi jednego seta (pierwszego) ;)
btw angielski Rafy... :grin:
co sądzicie?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ej Kebab przestań z takimi kombinacjami ???? W ostatnim czasie jest wiele pokazówke i nie w każdej sa 3 sety. Ja mysle, ze u siebie wygra Roger a dzien pozniej w Hiszpanii Rafa i to chyba zagram nieco grubiej, a czy 2 czy 3 sety to watpliwa sprawa.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
To jest pokazówka i tego się nie obstawia.

Ale, tak po pierwsze to z punktu widzenia kibica to wolałbym obejrzeć dobre, 2 setowe spotkanie, niż jakieś badziewne, sztucznie przeciągane 3 setowe zmagania i mam nadzieje, że top1 i top2 nie odstawią jakieś szopki.

Po drugie to wiemy jaka panuje między tymi zawodnikami rywalizacji i liczy się każde zwycięstwo, nawet w takim pokazowym meczu i myślę, że zagrają na 100%, oczywiście z uwzględnieniem tego, że już dawno sezon zakończony i forma na pewno nie optymalna.

Miesiąc temu Federer zmiażdżył Nadal na WTF w Londynie, grając fenomenalny tenis, a Nadal grał bardzo słabo, od tamtego czasu trochę minęło, ale myślę, że to znowu Roger będzie górą, ale na pewno nie zamierzam obstawiać, bo to pokazówka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Oj juz nie przeginaj , ze zagraja na 100% nie rosmieszaj mnie ???? na pewno zagrają na powaznie i nie bedzie ustawek ze 3 sety itp ale nikt nie bedzie grał na maxa przed sezonem ????
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Oj juz nie przeginaj , ze zagraja na 100% nie rosmieszaj mnie ???? na pewno zagrają na powaznie i nie bedzie ustawek ze 3 sety itp ale nikt nie bedzie grał na maxa przed sezonem ????
Naprawdę bardzo mi przykro, że jesteś upierdliwy i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Raz zanegowałem twoją głupotę, to teraz będziesz się cały czas czepiać? Naprawdę tak trudno jest przeczytać całą wypowiedź i spróbować ją zrozumieć? Napisałem, że jest dawno po sezonie, jest środek wakacji i forma też jest wakacyjna. Nie napisałem, że będą walczyć jak w finale Wielkiego Szlema i wypruwać sobie flaki w walce o każdą piłkę. Ale mam nadzieje, że podejdą do pojedynku poważnie i zagrają na tyle na ile są wstanie. I tylko kompletny upierdliwiec mógł się przyczepić do tej wypowiedzi.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Moim zdaniem dziś wygra Roger, zagrają w hali a to duży plus dla Federera. Obaj zapewne podejdą poważnie do meczu, cały świat patrzy, w dodatku grają w szczytnym celu.
Jednego jestem pewien - nie będzie żadnych ustawek, że mają być np. 3 sety. Tak jak ktoś wyżej napisał, lepsze 2 sety na wysokim poziomie niż 3 na przeciętnym lub jakieś naciągane.
P.S. Wie ktoś na jakiej nawierzchni zagrają w Madrycie ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Federer i Nadal chętnie harują w wakacje

Mimo że większość tenisistów pojechała na zasłużone wakacje, Roger Federer i Rafa Nadal ciężko pracują. Dwaj najlepsi zawodnicy na świecie swój wolny czas poświęcają na działalność charytatywną.
Federer zjawił się właśnie w Zurychu, gdzie we wtorek na Hellenstadion rozegra pokazowy mecz z liderem światowych rankingów.
Potem obaj tenisiści przenoszą się do Madrytu. Tym razem w ojczyźnie Nadala rozegrają podobne spotkanie. Cel ten sam - zbiórka pieniędzy dla potrzebujących.
Ojciec Federera Robert, który zarządza Fundacją Rogera Federera, szacuje, że wtorkowe spotkanie rozgrywane pod hasłem &quot;Match for Africa&quot; pozwoli zebrać milion dolarów.
- Chcemy zebrać jak najwięcej pieniędzy, a więc musimy pokazać kibicom wielki show - zapowiedział Roger Federer.
Na tym nie koniec pokazowych meczów z udziałem najlepszej dwójki na świecie. Federer i Nadal zmierzą się po raz kolejny tuż przed sylwestrem w Abu Dhabi. Święta Bożego Narodzenia szwajcarski tenisista spędzi z rodziną w Dubaju.

Eurosport - łup
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
FEDERER 4-6 6-3 6-3 Nadal
Dzisiaj o 19:00 rewanż w Hiszpanii i tutaj kursy kształtują się zupełnie inaczej.
Nadal 1.14 vs Federer 5.00
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Po drugie to wiemy jaka panuje między tymi zawodnikami rywalizacji i liczy się każde zwycięstwo, nawet w takim pokazowym meczu i myślę, że zagrają na 100%, oczywiście z uwzględnieniem tego, że już dawno sezon zakończony i forma na pewno nie optymalna.
I co nadal twierdzisz ze wczorajszy mecz był na 100%.?
Tego mozna sie bylo spodziewac- w końcu to sa mecze charytatywne.
Wydaje mi sie ze dzisiaj powtorzy sie scenariusz z wczoraj tylko w druga strone- 2-1 dla Nadala, ale dzisiaj juz niestety nie mozna stawiać(przynajmniej w betclic-u i bet365) na ilość setów czy dokładny wynik. A kurs na zwyciestwo Nadala(ok 1,16zł) mowi sam za siebie.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik

moje przypuszczenia się sprawdziły
dzisiaj na 99% wygra Nadal, nie wiem czy 2-1 czy 2-0, ale i tak nie warto grać, bo mały kurs (1,15 na win :-|). Na szczęście będzie można typować na live, więc polecam złapać jakiś dobry kurs na Rafę, nie wiadomo tylko czy będzie okazja, ale myślę, że nie przejmie sporej przewagi już na początku meczu, a najlepiej będzie jak wtopi pierwszego seta.
 
L 5

lllolllo

Użytkownik
wczoraj po pierwszym przegranym przez Fedka seciku kursy na live w pewnym buku wskoczyły z @1,5 z przed spotkaniem aż na uwaga @2,8
po @2,8 nie zdążyłem, ale już po @2,7 tak, oczywiście all in poszło ????
sporo takich zakładzików musieli chyba przyjąć po niedługo zablokowali zakład ????
wspaniała sprawa pobrać kurs 2,7 jaki pobrałem na wczorajszą peffę dnia ????
także bardzo bym chciał aby dziś to Nadal przegrał 1 seta i aby kursy powariowały gdyż obstawiać dziś się nie opłaca przed meczem... wczoraj był value na Fedka i dziś także jest na Fedka ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
bylo dokladnie tak jak mozna sie bylo spodziewac
niestety nie udalo mi sie zlapac dobrego kursu na Rafę, najwyzszy jaki widzialem to 1,44 ale to za malo by cos sensownego z tego wyciagnac przy moich stawkach wiec odpuscilem. szkoda ze 3 set od poczatku Nadal dominacja
zagralem za to na poczatku 2 seta ze Federer go wygra po kursie 3,75 wiec elegancko, oba mecze charytatywne dla mnie bardzo udane
pozdróweczki i wesołych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom