>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Champions Hockey League 2017/2018

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No to jedziemy z koksem

Liberc - Vaxjo

Typ: over 4.5 Kurs: 1.70 ✅

Do jakiegoś dubla mysle,że kurs jak znalazł.
Obie ekipy w meczach przedsezonowych mega ofensywne.Strzelające dużo bramek zwłaszcza Liberec tak więc jeśli tendencja sie utrzyma to te 5 bramek w sumie na spokojnie powinny obie ekipy ustrzelić.Pierwszy mecz sezonu więc ciężko powiedzieć jak się zachowają w grze o stawke ale moim zdaniem można spróbować pograć w jakimś delikatnym dublu

Wynik: 3:3
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dziś kolejny kurs idealny do dubla

Salzburg - Tappara

Typ: over 4.5 Kurs: 1.65 ✅

Historia spotkań obu ekip krótka i lekko pokryta pajęczynami więc nie ma co wspominać ale mecze przedsezonowe wskazują,że faworyt jest jeden,a mianowicie Tappara.
Jeśli ktoś chce to czystą 2 można postawić po kursie ok 1.7 ✅ ja jednak wole skupić sie na bramkach.
Według mnie wpadnie tu ich dosyć sporo.Zastanawiałem sie over 5.5 za 2.10 ✅ ale wole jednak niższy pułap. Tappara mega ofensywna zdibywa dużo bramek co daje nam spore szanse powodzenia.Gospodarze na swoim lodzie również coś powinni ustrzelić co na spokojnie da nam założony over,a jak będzie zobaczymy wieczorem

Wynik: 1:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
⛔Ocelari Trinec- Esbjerg Energy (1.5) 2 2.6 fortuna

Jak ktoś lubi ryzyko może nawet spróbować X2, ja gram ostrożniej.
Ocelari od przegranej w poprzednim sezonie z Chomutovem w play off nie odzyskali dawnej formy. Klub z Trzyńca w sparingach prezentuje się słabo grając na 3 ataki. Ostatni mecz 3-3 wyjazd ze słabym Trencinem. Kibice czekają na ligę krajową, która ma dużo większą renomę niż liga mistrzów.
Z kolei mistrz Danii jest dla mnie trochę zagadką, gdyż nie oglądam tej ligi, ale forma sparingowa (szczególnie wyjazdy) napawa optymizmem.
Motywacja będzie po stronie gości, gdyż nawet zwycięstwo Ocelari nie poprawi nastrojów.
Warto też odnotować, że Cory Kane jest już zawodnikiem Kuhlun, a robił w poprzednim sezonie różnicę, jest to duże osłabienie.
Mecz powinien być równym spotkaniem i patrząc na kursy hcp po kursie 2.6 jest wart gry.

Powodzenia;)

9-1 - dawno się tak nie rozminąłem..

Na jutro

Kalpa- Kometa Brno 1 1.92
Pomimo, że mistrz Czech, to jak dla mnie własne lodowisko przemawia zdecydowanie na korzyść Finów. Coś w stylu 3-1 prognozuje
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Pytanie do ekspertów działu. Jak wysoko Monachium może dziś pojechać Cracovie?
Może wysoko a nie musi. To jest początek sezonu, Cracovia na papierze dużo słabsza ale jakoś rok temu w Pradze potrafili powalczyć. W sparingach Red Bull wygrywał z dużo lepszymi drużynami, ale bramki też tracił. Wg mnie value jest po stronie Cracovii i kurs 1,07 na Red Bull jest dość śmieszny. W końcu to jest hokej.
Osobiście gram over 1,5 bramki Cracovii i jakieś drobne da zabawy na wygraną przez nich poszczególnych tercji. Może się nie udać, ale będzie się fajnie oglądało.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
i jeszcze typ z LM tym razem taki ciut mniejszy ale do dubla idealny
Liberec - Cardiff
Typ: 1(-2.5) Kurs: 1.50 ✅
1 kolejka za nami już mniej więcej wiemy na co stać poszczególne ekipy.No i własnie mecz Dawida z Goliatem.Cardiff to ewidentnie będą &quot;chłopcy do bicia&quot;.W pierwszym meczu sromotna porażka i dziś wydaje się,że może być powtórka.Ja gram delikatne handi w dublu ale -3.5 za ok.2.10 również wydaje sie być całkiem dobry typem.
Liberec na swoim lodzie z takim słabeuszem powinno ostro postrzelać i te 3-4 bramki różnicy powinni zrobić na luzie tak jak wczoraj Tappara juz po 2 tercjach.Hokej Brytyjski to umówmy się poziom naszego rodzimego hokeja i z mocarzami dyscypliny mają mało do powiedzenia.
Wynik: 5:2
e: na farcie ale trafione :grin:
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Siemanko, dzisiaj dokończenie trzeciej kolejki LM i chyba znalazłem perełkę. Pod lupę wziąłem spotkanie mistrza Finlandii z czwartą drużyną z Austrii. Teoretycznie szukałem kursów pod typy overowe w tym meczu, ale na sts zaciekawił mnie zakład na zwycięstwo gospodarzy i minimum 6 bramek. Już mówie co przemawia za tym typem. Drużyna z Finlandii po dwóch kolejkach ma komplet zwycięstw (1:7 i 1:6) obydwa mecze na wyjazdach. Zwycięstwo 1:6 to właśnie mecz pierwszej kolejki z dzisiejszymi gośćmi, więc jeśli tak grają na tafli jako goście to teoretycznie u siebie powinno być jeszcze lepiej, a drużynie z Austrii pozostanie walka o drugie miejsce z drużyną z Wolfsburga, która dostała od naszych kolegów z Finlandii 1:7 u siebie. Patrząc na to wszystko widzę value, bo gospodarze powinni wygrać bez problemów, a i sześć bramek powinno luźno wpaść.
TAPPARA-SALZBURG ~ 1+5.5 @2.15 STS
W drugim typie na dzisiaj proponuję porażkę Cracovii minimum czterema bramkami z mistrzami Niemiec. Nie będę ukrywał, że już drugi rok pod rząd gra polskiej drużyny na poziomie międzynarodowym to dno i kilometr mułu. W zeszłym roku w LM Pasy po czterech meczach zajęły ostatnie miejsce z bilansem bramek 7:24. Oczywiście z kompletem porażek. W obecnej edycji LM liczba drużyn w grupie została zwiększona do czterech, więc pasy czeka alternatywnie sześć meczy. Do rzeczy, bo nie ma co przedłużać. Obecnie Pasy są po dwóch kolejkach, w pierwszym meczu ulegli jutrzejszemu rywalowi 6:2 (o dziwo dosyć niska porażka), zaś w drugim meczu dostali łomot 8:0 od vice-majstra Szwecji. Obydwa mecze zagrali na wyjeździe. Rożnica pomiędzy Polakami, a Niemcami jest niestety kolosalna dlatego pobieram 1.80 z dość niskim handi. Pasy nawet przed własną publicznością nie powinny zagrozić Niemcom.
PASY-MONACHIUM ~ 2 (-3.5) @1.80 LvBET
Trzeci typ to over bramkowy, nie będę się już długo rozpisywał. Naprzeciwko stają słowacka B.Bystrica oraz niemiecki Wolfsburg. Właściwie to niemiecka drużyna ma szansę powalczyć jeszcze o drugie miejsce i playoffy, ale raczej Salzburg powinien ich ograć w następnych kolejkach i pozbawić tych marzeń. Obie drużyny mocno overowe dlatego widzę tutaj 6 bramek po 1.80. Obydwie drużyny są tragiczne w defensywie dlatego powinniśmy zobaczyć pokaz strzelecki.
B.BYSTRICA-WOLFSBURG ~ Over.5.5 @1.80 STS
Na dokładkę już bez analizy Helsinki-Brynas Under 5.5 @1.60 sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Sledziłem dzisiaj tipsport extralige i takie wyciągłem wnioski co do meczy z udziałem Czeskich drużyn w nadchodzącej kolejce LM
HV 71 - Ocelari Trinec @ 1.80 fortuna ⛔ 2-1 po karnych... zaskoczony jestem postawą obrony Trinca in +.
Mimo,że jestem kibicem Ocelari i życzę im zwycięstwa, to patrząc racjonalnie nie mają większych szans w tym pojedynku. Nie po tym co zaprezentowali ze Zlinem. Forma bardzo zjechała. Ocelari są mocni u siebie,ale wyjazdy słabo i przy tej dyspozycji myślę,że to Szwedzi zdominują spotkanie. Wynik raczej niski ✅
Liberec (bez remisu) - Davos @ 1.60 sts ✅ 4-3
Liberec ma potencjał do dobrej gry. Finaliści zeszłego sezonu w Extralidze. Ostatnio bardzo słaba forma na wyjazdach, przez co polecieli na dół tabeli. Jednak u siebie dzisiaj z Parbubicami pokazali już dobry hokej. Mam wrażenie,że będą zmotywowani na wygraną z Davos bo potrzebują dobrych wyników po słabym początku sezonu.

Kometa Brno - Malmo ( over 4.5) @ 1.65 sts ✅ 4-4
Mistrz Czech w dobrej,stabilnej dyspozycji. Utrzymują formę z zeszłego sezonu.Widać zgranie i pewność drużyny. Ostatni ligowy mecz bardzo ofensywny i jestem ciekaw czy też tak zagrają z Malmo,które sporo strzela i traci. Patrząc pod tym kątem raczej mecz będzie ofensywny i zobaczymy sporo bramek. Jest też opcja,że Kometa zagra defensywnie,ale wtedy liczę na atak Malmo i worek z bramkami powinien się rozwiązać.
 
1 461

123pro123

Użytkownik
A ja z kolei mam szalony typ na jutro:
Cracovia - Helsinki 1 @10.50
Otoz Cracovia w tym roku w LM prezentuje sie u siebie przyzwoicie, a nawet lepiej. Niewielkie przegrane zarowno z Brynas jak I Monachium. Teraz przyjezdza HIFK ktore tak jak Cracovia nie graja juz kompletnie o nic. Sily obu ekip nie ma co porownywac bo to inny swiat hokejowy, ale mysle ze Cracovia na ambicji moze sprawic swoim fanom nie lada gratke. Mecz w Tauron Arenie wiec to tez moze wyzwolic w graczach dodatkowa adrenaline. Co prawda nie zapowiada sie na jakis wielki tlum ( wczoraj kupowalem bilet I sporo miejsc dostepnych) ale zawsze to cos nowego. Tak sobie mysle ze i HIFK zagra troche tak by gospodarzom nie psuc tej chwili radosci, zwlaszcza ze to byloby historyczne zwyciestwo polskiej druzyny w LM. Mysle ze Finowie bardziej na luzie tutaj podejda wszak juz bez szans na awans a liga dluga i juz 5.10 maja wyjazdowy mecz z Vaasan Sport (jako ciekawostke podam, ze trenerem Vaasan jest urodzony w Posce Tomek Valtonen) na ktorym mysle ze skupia sie bardziej niz na meczu o pietruszke z mistrzem Polski.
Typ oczywiscie ryzykowny ale po takim kursie mysle ze wart ryzyka
Pozdrawiam
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Podzielam zdanie kolegi wyzej, jednak zagralem troszke bardziej bezpiecznie, a mianowicie 1x po kursie 4.5 w calorocznym, wydaje mi sie ze cracovia jest w stanie zdobyc historyczny punkt w lidze mistrzow, a tak jak kolega wyzej napisal, mysle ze hifk nie bedzie sie jakos szczegolnie spinal na ten mecz, szczegolnie ze jest do dla nich mecz o przyslowiowa pietruszke. Powodzenia i do boju
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Tappara - Bańska Bystrica
Sytuacja w Grupie A wygląda następująco:
1. Tappara - 12 pktów
2. Wolfsburg - 6 pktów
3. Salzburg - 3 pkty
4. Bańska - 3 pkty
Tappara ma już pewny awans w tej grupie, a Bistrica ma jeszcze teoretyczne szanse na awans, jednakże szanse te są naprawdę małe.
Tappara wygrała 2 pierwsze spotkania na wyjeździe bardzo wysoko bo 6-1 i 7-1, a u siebie wygrywała po 4-2.
Ww. zwycięstwami zapewnili już sobie awans, więc plan został zrealizowany.
Bańska - porażka na wyjeździe 4-3 z Wolfsburgiem, porażka 5-0 z Salzburgiem, u siebie 0-1 z Wolfsburgiem i zwycięstwo 5-3 z Salzburgiem.
Generalnie jeżeli Bańska jutro wywiezie punkty z Finlandii, a u siebie wygra - to przy korzystnym bilansie drugiego pojedynku w grupie ma jeszcze szanse.
Pierwsze 4 kolejki LM odbywały się oczywiście przed startem sezonu zasadniczego.
Wiadomo, że LM i liga krajowa to zupełnie inne rozgrywki, ale przy tym pojedynku to nie jest bez znaczenia.
Bańska na 10 spotkań w lidze wygrała 7 (wszystkie w 60&#39;), a 3 spotkania przegrała po dogrywce.
Dlaczego idę w kierunku Bańskiej? Przede wszystkim dlatego, że Tappara ma już pewny awans, a w tym momencie kluczowa dla nich jest ich liga, bo aktualnie Tappara zajmuje dopiero 7 miejsce z dorobkiem 14 punktów w 10 spotkaniach. W lidze Tappara gra ostatnio bardzo średnio, a wszystkie spotkania wygrywają albo przegrywają różnicą 1 bramki.
Już 2 dni później, bo 6 października zagrają z Pelikanami w lidze, którzy zajmują 5 miejsce w tabeli i to właśnie na tym spotkaniu skupią swoją uwagę.

Bańska Bystrica +2.5
1.68
Unibet
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Co do Finów to do Krakowa nie pojechał pierwszy bramkarz, Engren. Z tego co przeczytałem w bramce ma wystąpić młodziutki Halonen, który występuje w drużynie U20. Oprócz niego w składzie znajduje się jeszcze 4 czy 5 młodych graczy. Z ważnych obrońców zabraknie Varakasa, który leczy kontuzję.
W Krakowie jest więc szansa powalczyć o dobry wynik i ja osobiście pobieram Cracovia +1.5 @2.25 STS
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Malmo - Kometa Brno lub remis @ 2.07 tipsport ⛔
Oglądałem ostatni mecz Komety z Pilznem i to była dla mnie hokejowa uczta. Dwie najlepsze i najbardziej widowiskowe obecnie drużyny. Oczywoście na Czeskim podwórku. Po pierwszej tercji Kometa przegrywała (0-3) i wygrali mecz (5-4).Zrobili to w świetnym stylu. Ostatnio podobnie zrobili z Libercem,gdzie przegrywali w 2 tercji a potem wypalili na (7-2).Potrafią reagować w odpowiednich momentach.Jest zgranie i zrozumienie na lodzie. Dobrze ogląda się ostatnio Kometę,grają po mistrzowsku ???? Widać,że są w formie i mają solidny zgrany team .Pisałem już o nich nie raz w tym sezonie ;)
O Malmo wiem niewiele,poza statystyką i tabelkami. Do ostatniego ligowego spotkania,które przegrali 3-0,to drużyna raczej overova. Forma ostatnio przeciętna. Do tego grają dzisiaj ważny dla układu tabeli Szwedzkiej ligi mecz z Orebro... przegrany po dogrywce. Będą mieli krótki czas na regeneracje.Warto zaznaczyć,że pierwszy mecz w Brnie wygrała Kometa po dogrywce (5-4)
Biorąc pod uwagę,że Kometa już pewna awansu,ma komfortową pozycję w tipsport extralidze , jest w świetnej formie,a Malmo gra dzien po dniu i ostatnio nie zachwyca,to stawiam na remis lub wygraną Komety
 
K 8

kenti

Użytkownik
Witam,nie gustuje za bardzo w typowaniu hokeja ale rzucil mi sie na dzis jeden typek :
Tryniec - HV71 1DNB @ 1.65 STS ✅✅✅
Tryniec ewidentnie trzyma poziom na swojej tafli, natomiast HV71 w ostatnich 2 meczach w swojej lidze ponioslo wyrazne porażki na wyjazdach. Z tego co wiem to liga szwedzka jest chyba najsliniejsza w Europie wiec nie mozna tych faktow tak bardzo brać pod uwagę,ale w ostatnim ich meczu w Szwecji HV71 mialo problemy z Tryncem i wygrali dopiero po karnych. Dla obu druzyn jest to mecz MUST WIN, ale w tym momencie Tryniec jest w lepszej sytuacji gdyż jest na miejscu premiowanym awansem, mają 2pkt wiecej, i grają u siebie a sa druzyna zdecydowanie swojej tafli. W razie jakiej kolwiek dogrywki to odpuszczam,bo wiaodmo ze dzieja sie tam rozne rzeczy, wiec podpieram 1 DNB.
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Malmo - Kometa Brno lub remis @ 2.07 tipsport
Oglądałem ostatni mecz Komety z Pilznem i to była dla mnie hokejowa uczta. Dwie najlepsze i najbardziej widowiskowe obecnie drużyny. Oczywoście na Czeskim podwórku. Po pierwszej tercji Kometa przegrywała (0-3) i wygrali mecz (5-4).Zrobili to w świetnym stylu. Ostatnio podobnie zrobili z Libercem,gdzie przegrywali w 2 tercji a potem wypalili na (7-2).Potrafią reagować w odpowiednich momentach.Jest zgranie i zrozumienie na lodzie. Dobrze ogląda się ostatnio Kometę,grają po mistrzowsku ???? Widać,że są w formie i mają solidny zgrany team .Pisałem już o nich nie raz w tym sezonie ;)
O Malmo wiem niewiele,poza statystyką i tabelkami. Do ostatniego ligowego spotkania,które przegrali 3-0,to drużyna raczej overova. Forma ostatnio przeciętna. Do tego grają dzisiaj ważny dla układu tabeli Szwedzkiej ligi mecz z Orebro... przegrany po dogrywce. Będą mieli krótki czas na regeneracje.Warto zaznaczyć,że pierwszy mecz w Brnie wygrała Kometa po dogrywce (5-4)
Biorąc pod uwagę,że Kometa już pewna awansu,ma komfortową pozycję w tipsport extralidze , jest w świetnej formie,a Malmo gra dzien po dniu i ostatnio nie zachwyca,to stawiam na remis lub wygraną Komety
A moim zdaniem tutaj jednak trzeba wziac pod uwage aspekt tego awansu. Malmo chyba celowo troche odpuscilo ostatni mecz by skupic sie na dzis. Ja zagralem tutaj odwrotnie czysta 1 na Malmo
Dzis wydaje mi sie ze moze byc troche dziwnych wynikow w LM. Warto wziac pod uwage zwyciestwo Grodna z JYP po bardzo dobrym kursie ;)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
A moim zdaniem tutaj jednak trzeba wziac pod uwage aspekt tego awansu. Malmo chyba celowo troche odpuscilo ostatni mecz by skupic sie na dzis. Ja zagralem tutaj odwrotnie czysta 1 na Malmo
Dzis wydaje mi sie ze moze byc troche dziwnych wynikow w LM. Warto wziac pod uwage zwyciestwo Grodna z JYP po bardzo dobrym kursie ;)
Wygląda no to,że zarówno Kometa jak i Malmo zagrają rezerwami. Fakt typ trochę życzeniowy i loteryjny. Zastanawiam się jeszcze nad overem... w Ostravie dzisiaj też mi overem zalatuje ;) Zaraz się mecz zaczyna na CT Sport
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Dzisiaj Liberec ma sporo młodzieży w składzie więc Davos win wielce prawdopodobny tyle że kursiwo poleciało więc za mniejszą stawkę można -1,5 w pincu i overka 5,25 w sbobet. Natomiast Vaxjo po laniu w Cardiff 1:5 dzisiaj na pewno będzie żądne rewanżu więc i handi i overka wg mnie do pokrycia. Ot takie info.
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Wg mnie warto zagrac dzis Banska Bystrzyce zwyciestwo oraz Stavanger zwyciesto, oba po niecale 3 zl ale jesli by grac 1 (60 minut) to jeszcze lepsze kursy mozna zlapac prawie pod 4
Banska podejmuje dziś u siebie Tappare, która awans ma już dawno zapewniony. Na pewno nie będzie tutaj spiny i nadwyrężania sił. Dla Banskiej okazja na godne pożegnanie Ligi Mistrzów przed swoją publiką. Bezpiecznie zwycięstwo, bo nie wiadomo jak się to tutaj potoczy i czy nie będzie jakiejś dogrywki lub karnych, ale dla mnie jedno z pewniejszych zdarzeń na dziś i będę mocno zdziwiony jeśli Banska u siebie dziś nie wygra.
Stavanger gra u siebie z KalPa. Finowie wczoraj stracili szanse na awans dalej w wyniku zwycięstwa Malmo z Kometą. Dziś gra o pietruchę i najpewniej ślizgawka. Stavanger zgarnie pierwsze zwycięstwo mimo iż ostatnio w Finlandii poległ aż 7-1, jednak poziom zaangażowania wtedy a dziś to będą dwa różne światy. Również gram zwycięstwo bo jakaś dogryweczka się może przypałętać. Wobec przegranej sprawy awansu w LM myślę, że ekipa z Kuopio skupi się na lidze, gdzie idzie jej tragicznie, a za dwa dni ma ważny mecz na swoim lodzie z KooKoo
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
1 461

123pro123

Użytkownik
Witam
Kolejne starcia już dzisiaj w hokejowej lidze mistrzów. Jak można było się spodziewać ten etap rozegrany zostanie już bez udziału mistrza Polski - Cracovii (która nawiasem mówiąc plamy nie dała, mimo iż znów historycznego punktu zdobyć się nie udało)
Na dzisiaj proponuję:
Liberec - Frolunda 2 @1.90✅
Uważam, że w tym starciu czeska ekipa jest bez szans, mimo iż być może powalczy na własnym lodzie. Frolunda to za wysoka półka dla Liberca i myślę, że goście nie będą czekać do spotkania rewanżowego aby rzutem na taśmę awansować. Myślę, że wypracują sobie tutaj solidny handicap w postaci zwycięstwa i będą starać się powtórzyć osiągnięcia z dwóch ostatnich sezonów
JYP Jyvaskyla - Tappara 0/+4.5 @9.00⛔
Bratobójczy pojedynek w lidze mistrzów, a więc starcie dwóch fińskich ekip. Mimo iż fińska liga za bardzo nie uchodzi za bramkostrzelną to jednak starcia tych dwóch ekip zazwyczaj są bogate w bramki. Uważam, że remis jest tutaj jak najbardziej w zasięgu, dodatkowo myślę, że będzie to remis obfitujący w bramki (minimalny potrzebny do wejścia remis to 3-3). Myślę, że ostatnia ligowa kolejka i pojedynek właśnie między tymi ekipami był przedsmakiem tego co czeka nas dziś
Malmo - Trzyniec 02 @1.74✅
W parze szwedzko - czeskiej ściskam mocniej kciuki za zespół gości i uważam, że dziś oni nie przegrają. Mimo iż w lidze ostatnio idzie im niespecjalnie (nie najgorzej, ale stracili status drużyny niepokonanej w Werk Arenie a ostatnio w swej &quot;jaskini&quot; nie zdobyli nawet bramki) to i tak uważam, że dzisiaj to Czesi będą górą. Przypomnę tylko, że przed ostatnimi rozstrzygnięciami grupowymi Stalownicy w lidze również notowali słabsze wyniki, więc liczę na to, że jest to efektem jakiegoś mikrocyklu treningowego pod LM. Podpieram się remisem po 60 minutach bo nie wiadomo jakie Malmo postawi warunki.
Kometa Brno - Zug 1 @1.92✅
W kolejnej parze gram w stronę mistrza Czech. Mimo iż oba zespoły w niezbyt dobrej formie, to uważam, że dla Komety jest to mecz o dużej wartości, także po to by zapewnić sobie większy komfort przed rewanżem. Obie ekipy nigdy wcześniej się nie spotkały więc nie mamy podpórki w postaci h2h, choć tak naprawdę nie uważam historii h2h jako wyznacznika. Mimo wszystko stawiam nieco wyżej hokej czeski nad szwajcarski, więc typuję zwycięstwo gospodarzy
Mannheim - Brynas 1 @2.36⛔
Uważam, że niemiecka ekipa jest w tym starciu mocno niedoceniana przez bukmacherów. Zwłaszcza, że ekipa Brynas formą nie imponuje. Myślę, że na swoim lodzie gracze z DEL postawią ciężkie warunki i Brynas wróci do Szwecji na tarczy. Goście notują w tym sezonie sporo kompromitujących porażek i nawet ich niedawne zwycięstwo (4-0) z Frolundą nie zmienia mojego nastawienia do nich. Uważam, że 3 pkt dziś zostaną w Niemczech.
Salzburg - Vaxjo liczba bramek +5.5 @1.92⛔
Zdecydowanym faworytem jest ekipa szwedzka i nie neguję tego, aczkolwiek obawiam się, że mogą oni nie wygrać dziś w Austrii. Wobec obaw przed jakąś dogrywką decyduję się zagrać tutaj na liczbę bramek. Obie ekipy w niezłej formie, więc myślę, że bramkarze kilka razy będą musieli wyciągnąć gumę z siatki. Mam nadzieję, że przynajmniej 6 razy
Bern - Munchen 2 @3.20✅
Powtórzę się w kontekście ekipy z DEL, ale po raz kolejny uważam, że niemiecka ekipa jest przez buków niedoceniana. Dla mnie zupełnie odwrotnie - faworytem jest właśnie ekipa z Monachium. Uważam, że dzisiaj spokojnie uda im się ze Szwajcarii wywieźć 3 pkt i spory handicap przed rewanżem. Myślę, że ekipa z Monachium może być &quot;czarnym koniem&quot; tych rozgrywek i życzę im jak najlepiej licząc po cichu, że awansują do finału
Zurich - Nottingham podwójna szansa 0-0 @2.37⛔
Ekipa z Wielkiej Brytanii bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoimi wynikami w tegorocznej edycji LM. Uważam, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, choć rywale z pewnością będą już czujniej podchodzić do spotkań z nimi. Mimo wszystko myślę, że postawią bardzo trudne warunki w dzisiejszym spotkaniu. Gram podwójną szansę, więc tak naprawdę na zielono może zaświecić się już po 1 tercji, którą wg mnie goście przetrwają dotrzymując kroku silniejszemu z pewnością rywalowi. Po cichu liczę na dogrywkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom